Bessy Polska

Stare Babice

Opinie o Bessy Polska

slavo 2011-03-02 08:48:08
do szefa nie ma sie co czepiac,ale belgowie rzeczywiście-faszyści.najpierw dali obywatelstwo marokanom,a teraz chcą żeby Polacy pracowali na zasiłki dla nich.żadnego szacunku dla pracownika.
szklarz 2012-10-24 21:23:10
robilem w tej firmie. prawda jest taka ze moze nie ma najwyzszych zarobkow ale kasa jest na czas. co z tegoze wyjechalem do francji skoro zaplacili mi polowe od umowionej stawki..a obiecali wiele. 4,5/6 mozna dac. pozdrawiam
kula. 2013-08-15 09:08:37
nie polecam 200e płacisz jak się zwalniasz z ramienia zerwania umowy.zanim zaczniesz tam pracować 3 razy się zastanów.z.......e.
150-200 km dojazdu co dzień do pracy .tylko 8 godz pracy.
ciekawy 2014-06-12 16:52:33
mam propozycje pracy od nich, teraz dylemat pisza ze płaca od 6 do 9 klockow mies. szklasz pisze ze dostał połowe, piszcie jak cos wiecie czas ucieka
szklarz 2014-09-25 11:58:48
pisalem, ze mozna dać ocene 4,5 w skali 1 do 6. kasa jest taka jak sie umawia z szefem i jest na czas
zadowolony 2016-07-18 10:48:35
Praca do najlżejszych nie należy, ale można robić dużo godzin i co najważniejsze pieniądze są na czas.
Teraz zjechałem posiedzieć z rodziną i mam nadzieje ze za kilka miesięcy będzie dla mnie miejsce
mateo 2016-09-26 12:27:39
Roman pojechałeś na ten ciągnik rolniczy? Do mnie też dzwonili tylko że ja pracuję na autostradzie i wybór jest trudny.
czas 2016-09-27 15:57:43
A wiecie czy wciąż szukają kogoś do montowania fasad aluminiowo-szklanych? Chętnie bym się załapał zwłaszcza, że zarobki mają adekwatne do powierzanych obowiązków, ale najważniejsze dl amnie jest to, żeby relacje między pracownikami w pełni odpowiadały.
Zostaw swoją opinię o Bessy Polska - Stare Babice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bessy Polska