Elan IT Resource Sp. z o. o.

Opinie o Elan IT Resource Sp. z o. o.

anonim 2009-02-22 13:41:21
Firma ta zajmuje się rekrutacją choc sami nie potrafią się ogarnac ze swoimi pracownikami, są nierzetelną i niekompetentną firmą, Zgłoszono na nią wiele skarg do Państwowej Inspekcji Pracy. Serdecznie nie polecam tej firmy by dla niej pracowac!!!!!!
anonim 2009-02-23 00:17:37
witam!! ja też zetknąłem się z tą firmą. Szczerze nie polecam!! Menagerem jest amerykanin, który robote dostał dzięki kłamstwu i dyrektorka polka, która jest najlepszym przyjacielem amerykanina. Kręcą na wszystkim co się da. Uważajcie na tą firmę. Jeśli ktoś chciałby uzuzyskać szerszą informację proszę o maila a opiszę na czym polega problem Elan IT. Pozdrawiam
Efendi 2010-06-09 15:38:59
Witam, mój mail [usunięte przez moderatora]
Zastanawiałem się nad pracą u nich jako młodszy analityk rynkowy, ale zastanawia mnie to, że szukają ludzi już ponad 2 lata. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje. Z góry wielkie dzięki.
candi 2010-07-01 13:02:08
to jest agencja posrednictwa pracy - wykonuja usluge dla innego pracodawcy, ktory takie zapotrzebowanie ma; b. w porzadku posrednik
tomkio 2016-05-19 12:58:48
własnie ja mam podobne obawy co Ty @lasok, bo ofert nowych to już od bardzo dawna nie widziałem u nich niestety..
Zostaw swoją opinię o Elan IT Resource Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elan IT Resource Sp. z o. o.