B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.

Opinie o B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.

gość 2010-04-20 08:21:40
Zdecydowanie odradzam, praca bardzo stresująca wypełniona nadgodzinami i ciągłymi pretensjami przełożonych. Praca pod nieustanną presją bez perspektyw. Firma szkoli z motywacji a nie ma o tym zielonego pojęcia to chyba mówi samo za siebie. Omijać szerokim łukiem.
anka 2011-02-03 22:01:42
a kto prowadzi rozmowy kwalifikacyjne? bo dział hr nie chciał mi powiedziec, no i przede wszystkim jak dlugo tam pracowałaś?/ pracowałes?
anka 2011-02-03 22:02:24
bo wiesz skoro mowisz ze jest stresujaco to chciała bym wiedziec jak bardzo ;-)
anonim 2011-12-07 08:42:53
W tej firmie nie ma działu HR. To maleńka firma. Rozmowy zazwyczaj prowadzą szefowie/właściciele. Brak profesjonalizmu widzi się na każdym kroku. Od zatrudniania i motywowania pracowników po szkolenia i współpracę z trenerami. Stres generują właściciele, którym daleko do menedżerów z prawdziwego zdarzenia. Praca bez żadnych perspektyw.
wert 2016-04-22 18:27:00
siema, czy oni w ogóle funkcjonują? Albo ja źle szukam albo już sam nie wiem szukam jakiś ofert pracy u nich ale chyba ani strony internetowej ani śladu
Zostaw swoją opinię o B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.