KORNER

Radomsko

Opinie o KORNER

anonim 2009-05-06 15:43:51
powiem krótko pracuje tam 7lat i jest nie ciekawie zobaczymy co bedzie dalej.
przysli mlodzi i popsuli robote i pensje oni pracuja za1600-1800 z lotych na miesiac
anon2 2015-04-18 16:13:21
ja pracuje 5 lat - działalnoscią handlową sobie jak słoma buty wypychają. wożą się furmankami, koszty se robią - wielcy kierownicy. a człowiek zasuwa od rana - zeby chociaż ciuchy dali robocze i popracowali jak my kilka dni. banda i nic więcej
vivapolonia 2015-05-19 22:18:12
Kornerek spada na psy - brak kasy na pensje, na towar, na paliwo. działalności to się zgodzę. unikanie kosztów kosztem ludzi. ciuś ciuś
megamocny 2015-07-10 10:56:50
kto ma głowę na karku niech szuka czegoś innego. Pan M.S. rozwali te firmę na łopatki. banda buraków co z magazynierów dyrektorami się porobili.wielka firma - wielki żart. kasa brak na wszystko a wymagania mają. pensje w dół. praca dla idei
klient 2015-12-20 19:23:23
jako klient... są niesłowni, jakość fatalna, kierownik zero kompetencji podobnie jak Pani obsługująca klientów
klient Rzeszów 2016-03-15 03:29:37
Co do pań na obsłudze to mało która jest zorientowana odsyła do kolegi, który w miarę możliwości doradzi a jak są trudniejsze sprawy to sprawdzi w katalogu i da precyzyjna informację. Co do kierownika to brak jakiś grubas się kręci uważa się za regionalnego.
anonim 2016-04-27 11:23:37
trzeba sie niestety z tym zgodzic. żenada
Gość 2016-05-04 11:36:10
Na pewno poziom dyrektora M.S. jest kiepski. Ponizej krytyki, ale skoro jest takie przyzwolenie. Szkoda, że tylu pracownikow się zali.
Gość 2016-05-09 17:31:14
Ci ludzie są niesłowni! Szczególnie pan dyrektor ds. zakupu nie powinien sprawować takiego stanowiska. Postępują nagannie wystawiając ludzi!!! Ich nieeleganckie zachowanie i brak reakcji na trudne sytuacje świadczy tylko o braku przygotowanie i wiedzy. Niestety buractwo. Kolejna firma z Radomska, czy też okolic, której słoma z butów wystaje.
gość 2016-07-05 10:51:50
Panie Samko dobrze, że Pan również. W tym kraju jeszcze nikt mnie pozbawił wolności i mogę oceniać.
Prorok 2016-09-14 09:57:06
Już nie długo Panowie!!! Ruski wykończy was cenowo z płytą, a pozostałe interesy prezesa wymyślone za pośrednictwem Marcina S i zarząd są nierentowne. Transport, to największy niewypał firmy-padnie. A
koniec będzie okrutny, prezes wyprowadzi jak najwięcej kasy na własne konta, sprzeda firmę i będzie żył dostatnio z CZYSTYM SUMIENIEM do końca życia. Niestety takie są zasady kapitalizmu .
dobry_gość 2016-10-10 12:09:16
Być może Pan M.S. będzie mógł wówczas realizować się w innych obszarach. Może w polityce. A były szef będzie wspierał Jego kampanię.
Zostaw swoją opinię o KORNER - Radomsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KORNER