Trenkwalder Partner Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o Trenkwalder Partner Sp. z o.o.

2013-10-02 17:43:50
Nie polecam! Po 1,5 miesiaca wydajnej, rzetelnej pracy wymowili mi umowe.Przyjeli nas, czyli ok 35 osobowa grupe jedynie na potrzeby firmy, ktora musiala nadgonic zamowienia.Gdy te sie skonczyly, wszyscy dostalismy kopa w D. Ocena: mierny. Tylko za fatyge, ze cos tam niby zalatwili...
zielone berety 2014-07-21 14:01:48
jeden człowiek-jeden pracodawca,tak powinno to wyglądać.
Dostałem świadectwo pracy listem poleconym.nie wiadomo o co chodzi.
Po 3 miesiacach wydajnej pracy wymowili mi umowę.
ocena moja:niedostateczny wręcz nagana!!
dobry pan 2015-02-02 07:29:18
To jest agencja pracy tymczasowej,rowniez umowa ma taki charakter,wiec do kogo macie pretensje? Firma zawsze placi na czas,daja ciuchy i nowe co 3 miesiace,dbaja o pracownika. Polecam
Zły jak diabli 2015-07-03 13:13:50
Złożyłem do nich CV wszystko pięknie dostałem ciuchy zrobiłem badania byłem a szkoleniu i co się okazało czekać na telefon!!!! Jak to ku... czekać na telefon?? po co przyjmują skoro karzą czekać?! Nie rozumiem... Ocena Negatywna
jacek 2016-04-21 19:35:43
@Zły jak diabli, ale to chyba nie porblem poczekac kilka dni na telefon kiedy zaczynasz. Ja widziałem teraz od nich ogłoszenie jak specjalista ds. bezpieczeństwa IT. Jest umowa o pracę, a wymagania typowe: wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, doświadczenie na analogicznym stanowisku, czy wiedza w zakresie bezpieczeństwa systemów, aplikacji i sieci.
Dama 2016-10-27 21:52:54
Najgorsze skurvzysyństwo. Zarabiaja na ludziach, placa kiedy chca i ile chca. Na umowie zupelnie co innego niz w rzeczywistosci. Pracowalam juz z dwa tygodnie i dalej nie otrzymalam umowe. Wykorzystuja ludzi i naciagaja. Nie dajcie z siebie robic debili!
zloty pociag 2016-10-31 13:52:17
Agencja najgorsza z najgorszych, świadomie wprowadzają w błąd, nie odbierają telefonu a potem wyłączają go, gdy chcesz coś wyjaśnić
Zostaw swoją opinię o Trenkwalder Partner Sp. z o.o. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trenkwalder Partner Sp. z o.o.