Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Job

Konfekcja świeża potrzebuję pracowników . Zapraszamy .

ikar

nie znam tej dziewczyny, ale ubliżanie jej na forum nie jest na miejscu. W Internecie nie jesteś anonimowy.

a 124

Dziś znowu Ewka z Tomusiem dali popis zamiast pracować i pilnowac oni woleli bzykan..... proszę im wolno wszystko.

uuuu123
@a 124

No ile może tak być. Pracownicy zdani sami na siebie. Niech ktoś się weźmie w końcu za tą kobietę bo Ewa tak omotala sobie Tomka że jak ona zadzwoni że chce to on musi lecieć i jej dogadzać gdyby był mądry to by ją zlal ale jest już niki tak jak ona. Niech ktoś wkoncu zwróci uwagę na to wkoncu chyba najwięcej biuro ma do powiedzenia.

dede
@uuuu123

ogolnie to w tym zakladzie jest rozpizdziel z tego co czytam

obojętny
@dede

źle było za ściślaka, ale teraz rządzi z Krotoszyna i jest jeszcze gorzej,

JA
@obojętny

To przyjdz na nową pakownie tam dopiero jest porażka rządzących

Doda

Dajcie Scieslakowi spokój. Zajmijcie się nierobamii . Np na kofekcji - skin !!!!Amanda!!!????

Jak wygląda praca na utylizacji ?

...........

ogolnie syf

monika

a co na pralni słychać?

Daria
@monika

Pralnia sciemnia i nic wiecej

X
@Daria

Racja. Pralnia sciemnia. A czyste rzeczy to sobie moze z domu przynosisz wyprane?

denis rozrabiaka
@X

Pralnia to wielka patologia. To przechowalnia dla nierobów. Brygadzistka zaś tylko ogląda się za przyporkami, który większy.

xxx

Jak bym był na miejscu dudy to tez bym korzystał bo niezła ona

Ostry kw kompana

Jak wyglada praca na terminalu?

ruda

Sama jest sobie winna a może sobie renke podać z tom dariom z strazniczkomo ona też rozbija związki obydwie takie smaty z nich som

ruda

ooooo

Sami do tego doprowadzili ze wszyscy sie nimi interesuja na zakladzie w biurze i nie tylko. Takie rzeczy to zawsze dobry temat mogli sie nie bzyk.... c nie wdawac sie w romans to by nikt o nich nie gadal a tak temat nr jeden Ewcia i Tomus . Co on w niej widzi to nie wiemy chyba tylko potrafi dobrze mu lodziki robic. A tak mamy o czym teraz gadac tyle osob ich widzialo i w praacy i po pracy a oni sie juz z tym nie kryja. A na tym forum wlasnie po to pisza ludzie ze opowiadac co sie dzieje na zakladzie.

yyy123
@ooooo

Na myjce nikt juz nie chce ani nikt nie przyjdzie pracowac tylko przez Ewunie bo kazdy wie jaka ona jest falszywa dwulicowa i jak wykorzystuje ludzi. Tak jak wykorzystala do swoich potrzeb sek.... Tomasza ktory pod jej wplywem staje sie taki jak ona. Leci na kazdy jej telefon i robi robote za nia a swoich pracownikow ma gdzies albo kaze im czekac. Bo oni jeszcze musza sie bzykn.... na zakladzie. A jezeli jej przelozeni tego wkoncu nie zrozumieja to beda miec kiche z ludzmi caly czas. Niech dobrze przejza monitoring jak oni znikaja razem albo odjezdzaja w trakcie pracy.... zwolnic taka co zamiast pracowac rucha..... c sie tylko ze swoim Tomaszem potrafi, wykorzystywac pracownikow i brac za to wyplate.

@yyy123

Tak jak ewa i tomek wywalic ich oboje i zaraz,ludzie beda pracowac nikt nie chce z nimi robic a wyplaty maja b.ladne powyzej 3-nawet ciekawe za,co za sex

yyy123
@On

Mogą mieć nawet 5 ale niech pracują uczciwie a nie on robi za nich dwóch a ona aby czeka kiedy on ją przeleci albo kiedy zrobi lodzika swojemu Tomaszowi.

pracownica
@yyy123

Pracownicy na myjce wcale tyle nie zarabiają. Nawet ten Tomek za tyle godzin co go widzę na zakładzie nie ma 3 .

Ma ma,

pracownica

Widziałeś?

Karol
@On

Pewnie ze ma,tylko nie wiem za, co za,to obijanie sie lydzie pracuja,a oni kantorek albo las

myjkowa
@pracownica

Pracuje z nim i wiem że on tyle nie ma. Może ona ma. Rzeźnicy pracują mniej godzin a mają po ponad 4 a on koordynator nie ma nawet 3. A godzin ma dwa razy tyle co rzeźnik.

Tak

Pakowacz
@myjkowa

Przeciez, mowil ile zarabia a nie,mozna jego porownywac do rzeznika czy nawet pakowni tam ludzie,pracuja a,nie sie obijaja

myjkowa 123
@Karol

Ona doprowadziła do tego. Bo ona go do tego namawia bo ma braki to tak zaś jest. Ale na Tomka w pracy można liczyć zawsze nam pomoże . A jak tylko ona się pojawia to on robi to co ona chce. Głupia....

@myjkowa 123

Sam jest sobie winien gdyby byl wierny jednej to nie robil by skoku w,bok taka prawda a tak kazdy ma,ubaw,

uboj
@Pakowacz

Ale swoje zrobić on musi. Ostatnio zastanawiałem się czy on w ogóle wychodzi z zakładu bo był jak przyszłym na popołudniu a na drugi dzień o 12 ja wchodziłem a on wychodził. Ile mozna. A ona 6-7 i do domu albo go wyciąga z zakładu na sek ... bo ma potrzeba. Ona głupka z niego robi tylko a to robotny facet.

kobieta
@On

Święta racja dla mnie to już nie jest facet. Brzydzę się takimi co aby im skoki w bok.

Magda
@Pakowacz

Powiedzieć to ja też mogę że mam 6 i co a w rzeczywistości można pomarzyć . Zastanów się co mówisz i spójrz ile inni zarabiają za stanie przy taśmie . I mają połowę z tych godzin. A jak jego pracodawcy są zadowoleni z jego pracy to mu placa tyle ile oni uważają nie ważne że oprócz pracy bzyk.... też Ewke a przerwę na stołówce ma każdy.

@Magda

Ewa to ma juz inego goscia z nowego rozbioru. Trzeba jechac to jej meza i w koncu mu to powiedziec ze ona dosc ze nie robi to cala myjke psuje i zdradza go z kilkoma facetami. Siedzi aby w pracy 5 godz i dom ile to mozna zniesc trzeba sie wybrac do domu jej pozdrawiam

Asia
@Pl

A co tam u magdy znowu dzis pokaz dala. I to bardzo ladny

kkk
@Pl

Może i ma innego też ale jej Tomasz będzie zawsze na pierwszym miejscu już od ponad pół roku. I nikt go tak nie zastapi bo ona tylko z nim legalnie się bzyka i się z tym nie kryją .

maga M
@Asia

magda to gorąca sucz, ma potrzeby więc je zaspakaja w pracy, bo z mężem się jej nie układa, nikt jej w domu, rodzinie nie lubi.

Daria
@maga M

Poznala kogos magda nowego chlopaka siedzi na stop znim to jej zycie

Duda
@Daria

Chyba to wina tego Dudy bo on niedosyć ze ma żonę i dziecko to zdradza eweline z ta młoda bo cały czas się spotykaja teraz coraz częściej i aby jej rogi przyprawia z ta młoda a ta jego siedzi w domu i o niczym nie wie a on się nieźle zabawia z nią. Na miejscu żony dudy to już dawno bym pozbyla się go z domu bo taka osoba jest nic nie warta która rucha na boki

ruchocz
@Duda

Na co komu facet taki jak Duda jak on patrzy aby zdrdzic ta swoją Na prawo i na lewo jak narazie dobrze się z tym kryje ale jego dziewczyna się dowie co on wyprawia tam gdy ona w domu siedzi z dzieckiem

monia
@ruchocz

Racja takiego to aby z domu wyrzucić który zdradza . A ta młoda to aby glupia była za dala się poderwać takiemu dudzie jak on każdą podrywal i nie przepuścić rzadnej . Szkoda aby tej żony ze ma takiego niewiernego faceta który ja zdradza cały czas ...

ona
@ruchocz

To on pasuje z Tomaszem on też tylko zdradza żonę na prawo i lewo a żona Tomka w domu z dzieckiem a on z Ewka bzykanko.

Koleżanka

Witam o jakiej magdzie jest mowa moze ktos napisac

Xxx
@Koleżanka

Co tam u milosza z duzymi uszami

karolina

Madzia pracuje na kuchni a raczej tylko kawki pije i siedzi na telefonie a nie pracuje . Coś się robi czerwona bo każdy gada o niej ..

@karolina

Zamiast obiady wydawac to na tel i chlopacy jej w glowie. A ten jej na pewno nie wie. Czas zeby sie dowiedzial

pl
@karolina

prawda w oczy kole, więc się madzia się czerwieni. Żal tylko jej męża oraz dziecka, że ich najbliższa robi to co robi.

@pl

Tak szkoda dziecka i meza magdy sama sobie jest winna

Tak samo jak magda ..

@123

To mu to powiedz jak taki madrya jestes,przeciez pracuje na zakladzie wiwc w czym problem,a moze tylko mocni w gebie jestescie ha

Sylwek

Jakie sa warunki na pakowni

Pracownica
@Sylwek

Prosze co madzia wyprawia

...

Gerwazy

Bardzo dobrze ,niech ludzie wiedza ze mechanicy i liderzy nic nie robia na utylizacji a po 12zl na h maja .Zal.Kurw._.a dawac spowrotem Zarembe ,a tego co rzadzi utylizacja zwolnic ,bo sie nie nie nadaje,jedydynie moze byc moim pucybutem.Pozdro dla starej ekipy

! ! !

Ludzie opamiętajcie się !!!!! WSTYD !!!

tytyryty

Zal tych wpisów aby zazdrość ich zdzera pojebani ludzie co kogo to obchodzi sloma z butow to tobie wystaje cwelu

Bronx
@tytyryty

Widac nocka byla ,a ty znowu na kompie na sterowni zjebie ,lizusie i podpierdalaczu.

kkkk

Kto taki za Stefana się znalazł ? Drugiego takiego pajaca nie ma

Xyz

Wiadomo ze na utylizacje same bezmozgowce robia. Najlepszy brygadzista maciej ktory nic nie potrafi załatwić boi sie gdziekolwiek zadzwonic jak coś potrzebuje z innego dzialu. Tylko się innymi wysluguje. Wogole po co on tam jest jak nic nie robi. Chyba zeby siano brac. A co do oczyszczalni to slyszalem ze znowu pedal Maniek jest brygadzista. Ladnie dupe musiał Januszowi wylizac. Za złodziejstwo go chcieli wyjebac a teraz wielki brygadzista. Ciekawe co zrobi jak mu wszyscy odejda sam z januszem porobi. Tylko ciezko z jedna reka w dupie pracowac.

Xyz

czarny koń

A jak tam marta g na starej pakowni

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.