Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Gonzo

Miłosz buraku jeden nie bądź taki kozak.... Stefan też kozaczył i w końcu wyjebalii śmiecia , uważaj żebyś i ty nie wyleciał za ten niewyparzony ryj , sam n ciebie gnoju doniose do inspekcji pracy. Pajac z Krotoszyna któremu się w główce popierdoliłoo od władzy a z butów słoma wystaje i aromat wiejskiego gnoju ...

Abdul

Ano tak jest u biernackiego ,pracowalem tu pare lat ,ale kto nie ryzykuje ten nie zyska ,zaryzykowalem i teraz wiem ze zyje

Wolny

Zalezy na jakim dziale robisz bo przy rozladunku bydla ,utylizacji ,skorach , oczyszczalni ,rozbiorze ,konfekcji ,wala po 12h,ile zarobisz ,zalezy od godz

xxxx
@Wolny

Zapomniales o pakowni na nawym tam pracuja po 13 godzin żenada,a pieniadze takie jak za 10,tak ich kierownictwo umie obliczac wyplaty

kosherne
@xxxx

Po kątach ludzie szepczą że Zakład nie za ciekawie prosperuje.Otóż wróże temu zakładowi faktycznie BARDZO cieżki upadek jak KUR..........na pakowniach ludzie beda robic po mase godz..Rozumiem że ludzi brakuje do pracy ale to czemu nie są przyjmowani nowi albo nie dajecie ogłoszen w Gazecie. Tak ciężko zrozumieć że ludzie są tylko ludzmi.Nie można czy nie chcecie zrobic dwóch zmiań.Masakra.Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej.ZMB ogarnij temat bo inaczej zakład upadnie z braku ludzi kturzy i tak część jest na chorobowym a reszta to kwestia czasu!!!!!Nikt nie bedzie harował za dwóch ciągle.Nawet te wypłaty kture poszły w góre nie cieszą bo człowiek jest tak wymęczony.

była pracownica
@Wolny

na konfekcji gówno zarobisz nawet jesli pracujesz po 12h :-( żal

Ninja

Nie ma to jak robic po 8 h dziennie od poniedzialku do piatku.Czlowiek wiie ze zyje ,dobrze ze tu nie robie .

bbbbbbbnbbb

A Ty Ala co, taka swiętojebliwa?

obcy

Bo to są masochiści, którzy lubieją być poniżani, wyzywani, wykorzystywani, okradani przez głupszych od siebie. Ta dobra zmiana z Krotoszyna za to karierę zrobiłaby w obozie koncentracyjnym. To taki goliński konzentrationlager.

Pracownica

Nie dziwie sie ze nikt nie chce tam do nich przyjsc na myjke skoro szanowna ewa nie szanuje nikogo nawet ukrainy jak ona spi nie pomaga nie widac jej w pracy ludzie widza co ta szanowna ewa wyprawia wogole nie interesuje sie jej aby romans na nowym ..widza ludzie co ona na nowym wyprawia spuczuje mezowi .. Ewa do zwolnienia zglosic to wyzej w koncu

kolo 123

Ona jest niby koordynatorem na myjce ale wcale się do tego nie nadaje wcale. Tylko jej ruchan..... w głowie a praca i pracownicy to dla niej śmiecie w biurze się przechwala co to ona nie robi jaka jest dobra a tak naprawdę nikt już nie chce z nią pracować. Nie radzi sobie z obowiązkami ani z ludźmi. Myśli że jest nie tykalna.

Jakies oferty pracy? :)

Ser

Koniec epoki Frydy! Tomuś zwolniony .skonczy sie

ppppp1
@Ser

Jak zwolniony jak go widziałem dziś w pracy na myjce normalnie. Co za bujda że go zwolnili

patyk
@Ser

Nic się nie skończy bo on ciągle pracuje jeśli mowa o Tomku z myjki.

Ser
@ppppp1

Dostalem takie info z wyzszych sfer. Moze oni sa omylni

,,,,
@Ser

To źle masz to info bo on ciągle jest i dalej rządzi z Ewka. Oni są nie rozlaczni .

JA

Co za bzdury (usunięte przez administratora) wypisujesz ona z nim na stolowce porazka ku...jak pakownia jest na przerwie jej juz dawno nie ma na zakladzie co za idioci?i idz zapier...do jej meza z tego co mi wiadomo jak czytam te bzdury juz dawno miales go poinformowac o rzekomym "romansie"ewy i jakość dotrzec do niego nie mozesz cymbale!!!zygac juz sie chce czytajac te nudna opowieść o ewie i tomku PARANOJA i bande DEBLI to opisuje

Kolezanka
@Ser

Co za bzdury pracuje nikt go nie zwolnil

pracownik 1
@Kolezanka

Nikt go nie zwolnił . A on jako jedyny jest uczciwym pracowitym pracownikiem. Takich pracowników na myjce jak Tomek powinno być wiecej tylko nikt nie daje rady z nią. Ewke powinni zwolnić za kurestw.... bo go tylko wykorzystuje. A do roboty nie nadaje się ona wcale. Cwaniara.

yt
@pracownik 1

No święta racja. Nie ma to jak się wchodzi na stołówkę a pani Ewa spi na siedząco ludzi nie ma kto pilnowac a wszędzie syf bałagan i nic nie skończone. A zaś 2 pracowników ciągnie robotę stara się a ona za to dostaje pochwały. Tak nie powinno być.

Benek
@yt

Wywalic ta kobiete aby opinie psuje zakladu i tak nic nie robi aby spi za to jej placa to ladnie a ludzie zamiast robic to chodzą sobie nie dziwie sie ze nikt znia nie chce robic

×××
@Benek

Zwolnic ewe a nie aby w pisy sa ladny pokaz daje na nowym

No, ale nima kiedy!!!!

Tak trzymac ,mu mozna mowic a i tak nie zrozumie bo to typ z jakiegos zadupia ,moze pare lat mieszka w zakrzewie , a tacy jak on maja to do glowy wgrane od urodzenia ,,aby lizac i kapowac,

uboj

Zastanowcie sie ludzie co wy piszecie nie umiecie powiedziec czlowiekowi prosto w oczy co myslicie tylko na forum wypisujecie byscie się wstydzili

maga M

A co nowego u madzi w kuchni, partner się zmienił? Był marcin, zacłona, a teraz kto? Bez wałka ani rusz w pracy.

cvcvcvc
@maga M

czyli dalsza opowieść pod tytułem "Madzia szuka członka".

Taa

No pewnie dostaniesz premie ,a nawet nadgodziny

Skor

Premie sa .wyplata terminowo. Tego nie mozna powiedziec . Najlepsze chyba na chlodni a na konfekcji premie na przyklad sa ale za ładne oczy albo "DUŻE OCZY ;)" Nie liczy się czy ktoś pracuje miesiąc czy kilka lat ani jakie ma umiejętności liczy się wygląd .

Bxd

Slodki to fajer ,zamontuj w domu kamerke,bo ponoc twoja miss utrzymuje kontakty z ufoludami jak ty sie opierdalasz u biernackiego .Powaga dzialaj z tym tematem i to szybko bo ci jeszcze wszystkich z domu porwiom!!!!!!!!!

Milioner

Co wy gadacie ile to Arek musi to sie narobic ,ile to razy pilnowal presy ,a kopytko to co ile razy musial czyscic kamery bo tyly nie mogly ,bo byli zapracowani,zresztom Arek to spoko ziom zawsze na niego mozna liczyc,kurde oby jak najwiecej takich ludzi na utylizacji to dzial zacznie rozkwitac,pozdro dla ekipy z przodu ,mam nadzieje ze Arek kiedys dostani awans i bedzie na miejscu Macieja k'.Kto teraz robi na tylach?

Uczen

Dobra to robimy ranking najlepszych i najgorszych pracownikow utylizacji jak tyle tu pisza o niej ok najlepsi moim zdaniem a robilem tam ponad rok michal w dlugo nikt sylwek slodki najgorsi arek b biskup i matol stachowiak kto tam robil troche wie ze mam racje pozdro ekipa

Fantomas

Stachowiak ty frajerze ty sie masz za pracownika tylow w h lecisz aby i nic wiecej sylwek michal w czy slodki. Ale nie ty cieniasie i w h ....grajco na drzewo po banany a ten tel w d sobie wloz i juz wiecej tu nie pisz bo wstyd przynosisz piwnicy buraku

Marmolada

Debile to dopiero są na utylizacji , mowa oczywiscie o Arusiu i grobelniaku (ponoc mial grac w filmie pod tytulem Z podniesionym czolem,i jestem donosicielem ) Ale co bylo wziete to bedzie oddane!!!

ciezko
@Marmolada

kto to ten arek ? robota jest ciezka ale rodzine jakos utrzymywac trzeba

Gtr
@ciezko

Taa ten z utylizacj ,arek nie jest ci wstyd mieszkasz z rodzicami a nawet im grosza nie dajesz,patologia mama za malo po pysku bila za dzieciaka ,

Rupeć
@Marmolada

Zostało oddane.

Grtyder
@Rupeć

A mianowicie w jaki sposob zostało oddane?

Zażenowana

Już nie macie co wymyślać tylko zaczynacie wyzywać rządzących od ćpunów. Ogarnijcie sie troche. Z tego co mi wiadomo to nie ma takiej osoby wśród rządzących.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.