Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

×××

Niech sie w koncu za milosza ktos zabierze z myjki

angel15
@×××

tego z uszami?

ooooo

Ewka z myjki największa (usunięte przez administratora) na całym zakladzie a Tomus posuwa ja gdzie popadnie. Cwaniaki jak im się ruchac chce to do burdelu a nie na zakładzie ...

jak

Bagno jakich mało, ale fakt że płacą na czas, chociaż oszukują ns pensji i kradną pieniądze z kopert. Koperta to kasa bez opodatkowania i bez ZUS.

w

jakie rekrutacje w tym bagnie mozesz od razu pracowac

ddd

Co ten Duda tak nisko się poniża z sprzątaczki widać mózg mu do reszty wyzar niech zmieni dilera a ta sprzątaczka jak ma na imię

jogi

A czy ten Duda jeszcze z ta praczka czy sprzataczka bo ostatnio sie zabardzo nawet w nocy za bardzo nie kryli.

Micha

Kto to jest ten Duda z jakiego działu

Ole

Ta strona tyle wart co ten zaklad ,czemu usowasz moje wypowiedzi.

rum

Ten zakład nigdy finansowo dobrze nie stał, a teraz to tragedia. Rolnicy nie mają płacone za bydło, pracownicy nie mają płacone za nadgodziny, warunki pracy jak za sanacji. Gdyby nie Żydzi, to tego zakładu już by nie było. Ale jak tak dalej pójdzie to i oni stąd się wyniosą. Nie życzę firmie źle, ale jak będzie tak dalej, to go w reklamówkach wyniosą.

rum

Anka
@rum

A czy ktoś wie pod jaki numer zadzwonić bo mi kasy za bydło nie wyplacili i ciągle zlewaja moje telefony

Pracowałem tu 1 dzień
@Anka

do KRS

gocha

Atmosfera jest tak cudna, bo ciągle z jankesem i rafałkiem jest na haju.

jachu

Cały ten zakład to wielka kicha, syf, patologia. Kierownictwo traktuje ludzi jak bydło, jak narzędzie do wykonania konkretnej pracy. Zatrudnili Ukraińców na dziale myjki, obiecali im 2500zł. na rękę za miesiąc pracy. I co, przepracowali po 300 godzin i dostali 1500zł. na rękę. Kierownictwo jest opryskliwe, wulgarne, chamskie. Strażnik zakładowy potrafi wejść do kibla za pracownikiem i kiedy ten robi swoje, to on szpera jemu w kieszeniach ubrania i szuka telefonu komórkowego i papierosów. Kierownictwo ochrony na to nie reaguje, a jeżeli już to strażnik jak zawsze ma racje, a Kaj i Gniazdowski się z tego cieszą, żę mają takiego, co to wszystko dla nich zrobi. prawa pracownicze w tym zakładzie są łamane na każdym kroku.

jak

O jakich socjalach piszesz? Pracowałem w tym gównie i żadnych socjali nie było, nawet zimnej w upalne dni. No chyba, że kierownictwo, owszem dla nich jest wszystko, oni mogą w firmie imprezować. Jest też pare kurewek, które dają tyłka i awansują, nie mając o niczym pojęcia.

x
@jak

Socjalne masz racje dla tych glabow na stolkach SYF zaklad nie polecam

w

matoly na stolkach zenada

joł

Dla sprostowania, sobota jest z tych obowiązkowych co trzeba przyjść a niedziela jest dla chętnych i kto chce to przyjdzie w niedzielę :)

łoł
@joł

A joł to chyba Rafoł -tej zgadłem:)

Czesiek

Konfekcja swieza nie odpoczywa!!! sobota i nawet niedziela bedzie pracujaca .... jaki wam zaoferowali bonus??? wyplaty w walizkach beda wynosic . I sie dziwicie ze ludzie odchodza jak tam nikt niczego nie dopilnuje i pracownicy po tyle godz robią. Brak organizacji !a Brygadzisci mają wyje**ne... bo przyjdzie następna zmiana i zrobi . A kierownik o kim myśli ze tego nie widzi ??? A później gdy coś jest zaniedbane aby szukają kozła ofiarnego żeby go ponizyc i odciągnąć z wypłaty ....

olo
@Czesiek

A jacy brygadziści odeszli wiesz ty Czesiek kto

abc pracownika

Ale ściślak był jeden a teraz do koryta doszła krotoszyńska banda, i oni nie mają skrupułów.

jak

Atmosfera do d-py, warunki do d-py. W tym zakładzie nie masz żadnych praw, nawet wody do picia w upały nie było w ramach oszczędności. Woda jest z odzysku i tego pić się nie da. Ponadto wredne kierownictwo.

Zeus

Kolejny brygadzista odszedł ze świeżej ... to już drugi w tak krótkim czasie. dlaczego ? Co tam się dzieje ? Kto go teraz zastąpi?

wojtek

Biernacki chce zatrudnić 100 Ukraińców. Tak więc kogoś bedzie zwolnić w ramach pseudooszczędności.

........

Każdy o tym wie że nie morze sprawdzić bez naszego pozwolenia stanu trzeżwosci,ale jak by było bez kontroli to co trzeci by przychodził pijany i na firmie tragedia gotowa.Przecież żadna nowośc że na niekturych działach to by noże poszły w ruch.Ja osobiście ciesze sie że jest kontrola bo po niekturych to bym sie bał przychodzić do pracy z obawy czy nie wyjde z nożem w plecach.

?

W tej firmie nikt nic nie wie jeden glupszy kierownik od drugiego.Zwykly pracownik ma wiecej rozumu niz te glupole ogarniacze- uzdrowiciele

abc pracownika
@?

racja.

pakownia

Niech jankes z rafalem wkoncu przejrza na oczy co sie robi na starej pakowni jaki syf i tyle godzin robic za pol darmo

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.