Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Eee

Widać ludzie chcą tylko sensacji A nie brać się za robotę w szczególności na Starym rozbiorze te baby są okropne wciąż w (usunięte przez administratora) le i nie dobrze... jedna z drugą tak się dogadają A jak przychodzi co do czego to nóż by sobie wbily w plecy...

goska
@Eee

okropny to jest ten wagowy mar.sz aby łazi no cóż pani M to toleruje a czarny się go boji

@Eee

Ten zaklad to jedna wielka sensacja

Jacek
@Eee

Ktojest lojalny i uczciwy zawsze bedzie gorszy

Geniuuuuuuuu eydaw

Szall będzie awans podwyżka no wiadomo czemu Marta ludzie wszyscy to widzą ciekawe jak może spojrzeć żonie w oczy. Oboje się nie kryją z czulosciami.

Xxxxxxx
@Geniuuuuuuuu eydaw

Życie nic na to nie poradzimy woli sie bzykac niz miec rodzine

Aaaaa12
@Xxxxxxx

No widzę że chyba ludzie naprawdę nie mają o czym pisać tylko czyimś życiem prywatnym się zajmować... gorzej jak te osoby się wkurza i podadzą tych co to pisza o nękanie ciekawe czy tak się ktoś będzie śmiał wtedy:(

iza
@Aaaaa12

po to jest to forum by wymieniac sie informacjami wiec jak ci sie nienpodoba to nie czytaj

jaka
@Aaaaa12

no na zakladzie nie ma prywatnego zycia ,prywatne zycie jest w domu

Beniu mmnmn

Marta swoj związek posypala to teraz szala posypie ona ma teraz szalla już sie nie kryją w pracy i po pracy. Wciąż razem. Tylko szkoda że tej jego żony i rodziny gdzie wy macie rozum ludzie jakim trzeba być człowiekiem.

......gggg....oooo....
@Beniu mmnmn

Tak jak Tomcio i Ewka. Za grosz wstydu nie maja ani szacunku dla swoich rodzin tylko seks po kontach a w domu kochający małżonkowie takich ludzi to nie powinno być ani w tym zakładzie ani na świecie cwaniaki . Przysięgali wierność przed ołtarzem a jak tylko okazja to na boku bzyk.... I za to głównie Ewce płacą w tym zakładzie .

Uboj
@......gggg....oooo....

Coz ale jak co to zawsze faceci winni bo one to swiete sa wspoczucia rodzina a ta Marta by sie wstydzila jej maz tez robi w biernackiego

@Uboj

Przyprawia mu rogi?

xxxx
@......gggg....oooo....

Ewka tyle warta co Tomus cwaniaczek jeden na necie foty wystawia a pusty jest jak beben troskliwy maz i tatus hehe

Zenek

Do kogo mam sie zglosic jak chce isc na pakownie pracowac

Zenek

A jakies namiary do nich

ulalaa
@Zenek

Do Swietego Mikolaja

Aaaaaaaa
@ulalaa

Nom z tego co wiadomo to nawet małżeństwo marty sie rozpada tak jest jak slucha sie kolezanek

Xxxxxxx
@Aaaaaaaa

No coz dobrze ze ona widzi tylko szala bogusie itd niech lepiej spojrzy na siebie i bledy a nie na innych ale gdzie ona jest swieta powiem szczerze znam to małżeństwo marty i ten jej chociaz nie jest ideqlny w ogien by za nia skoczyl ale coz ona wybiera co inmego

zibiiiiiii47

jak tam nasza kolejna parka szall i marta przyklad z kasi i tomka a my musimy (usunięte przez administratora) za inich.znowu przy budzie ochroniarzy sie czule zegnali szkoda ze nie mozna foto wstawic

WWW.lol
@zibiiiiiii47

To nie napierdalaj za nich tylko znajdz sobie druga polowe tak jak oni jak zazdroscisz i tez bedziesz sie obijac pierdolo jedna

Karol

Juz niektorzy pkanuja sie zwolnic bo maja rodziny a nie chca potracic zasiłków na dzieci , i niw tylko z jednej strony dobrze a z drugiej zle.

8godz.-wkońcu

A pakownie są w siódmym niebie-rozbiór ma robic po 8godz jupiii Wkońcu bedziemy normalnie pracować a co najważniejsze wiecej czasu dla naszych rodzin bedziemy mieć churaaa.Nowy rok ciekawie sie zaczął.

Tak mi się wydaje
@8godz.-wkońcu

Jasne o ile nie dadzą jakiś śmieci do pakowania z mroźni jakieś dwójki do pakowania albo coś innego

Konfekcja nie ma kopert i już nie będzie miała.

Grazyna

Bo konfekcja za duży tonaz robiła i mieliby za ładne wypłaty dlatego prowadzili im godz , co do niedawna nie można było o tym wspomnieć . Kiedyś 300 t i ile było wypłaty ? Kolo 3 kafli , nawet ponad. Teraz 500t z akordu i co? Śmiech ! 2100 zł buhaha

Mamto
@Grazyna

Witam Niestety ma pani jakieś błędne informacje. W razie pytań można iść do kierownika działu, wytłumaczy wszystko dokładnie.

xxx2nick

Wyplaty dzisiaj byly na koncie juz mam. jezeli chodzi o WBK, ale sie porobilo kopert juz nie ma wszystko na konto idzie jezeli chodzi o pakownie rozbiorowa... konfekcja i pakownia czerwona z tego co wiem mialy... ale ma isc wszystko na konto od przyszlego miesiaca ma sie skonczyc akord, stala pensja i premia nic wiecej. Zero Kopert. Rzad wprowadzil najnizsza 12 zl i juz cos nie pasuje wiec szukaja rozwiazania ...

xxx2nick
@xxx2nick

i jeszcze premia bedzie zalezna od przerobionego tonazu itd

aaas

olak
@ndjdj

Nie

Goral

A dzieki za info pamietam super goscie zwlaszcza michu na tylach nr 1 i super goaciu do pogadania jesli ktos to czyta jeszce jefno pyt robi jeszcze ta opasla sqinia biskup jeali tak to swiat schodzi na psy pozdro dla ekipy

Bgty

Najlepsza ekipa na utylizacji się wykruszyła

Olekix
@Bgty

Najlepsze ziomy na piwnicy ti byl michal w i skarabeusz i tez sylwek choxiaz wkur czasem pod wzgledem roboty michal w sylwek a reszta to kur nawet w pieciu na zmianie i by tyle co obi nie zrobili robilem krotko ale widzialem jak bylo pozdro dla wyzej wymieniobych

Kamil
@Olekix

Wlasnie robiles krotko .....

Goral

Robia jeszcze kliczki na utylizacji ? Pozdrawiam

Gytg
@Goral

Tylko Tomasz najlepszy ziom na piwnicy

zgrywus
@Gytg

skromny człowiek, nr 1 na tylach

Żul z taxi

No bo Aruś zbiera pieniążki na lokum do siebie , tak więc musi trzymać bachorz._._.I kulce ręke w dupce.Ciekawe jak na to reaguje slodki ,zapewne jest zazdrosny.

Zainteresowana

Ogłoszenie na pralni jest jeszcze aktualna jestem zainteresowana. Piszcie o zakładzie.

Xxx
@Zainteresowana

Gwiazda zakladu magda

Bolo
@Zainteresowana

Z tego co wiem to mają już kogoś

Dawna

Pierdoly piszesz wcale nie ma bo i z kim chyba z tobą.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.