Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Marcin R.

Rzetelnie wywiązuja się z umowy, dobre mięsko!! :D

jjmonster

Pracuje w firmie już 3 lata, nie mogę narzekać. Zarobki dla mnie są bardzo dobre, jak i sama praca. Od siebie mogę jak najbardziej polecić!!

eewka

Firme wspominam bardzo dobrze, kadra sprawiedliwa i obiektywna, ludzie niesamowicie pozytywni oraz mili

Mirek

Praca jak najbardziej w porządku, dobre posiłki i wynagrodzenie

Ciekawy

Na Święta coś dają?

Xyz
@Ciekawy

Zapomnij. Dostają tylko wybrańcy, pracownicy biurowi.

Pracownik rozbioru 3

Niby szukają oszczędności a na pakowni 1 na 40 osób az 4 brygadzistow. Po co? Do czego? Dobrze ze jest ściana dzieląca rozbiór od pakowni bo mają co podpierać. Może ktoś tym się zainteresuje. W sumie jakby zliczyć ile jest brygadzistow i liderów na pakowniach to by jedna zmiana powstala i by nie trzeba bylo ludzi zatrudniać.

Benek
@Pracownik rozbioru 3

Niestety, ale z organizacją pracy w tej firmie jest niestety problem. Za dużo średniego nadzoru, dodam, że bez kompetencji.

Gjsksjd

Wysokość stawki jest od tego jak Dobrze się donosi i jak dobrze trzymiesz palec nie powiem już gdzie. Bo ci donoszą mają lepiej jak co rzetelnie pracują

@Gjsksjd

Nie rozumiem kwestii tego donoszenia, bo jeśli ktoś dobrze pracuje to chyba nie ma za bardzo na co? Zresztą serio pytam, na co niby można donieść na kogoś?

zyz
@Anna

jak ktoś dobrze pracuje to stawka ta sama co inni lub niewiele większa a pacy dwa razy tyle i robienie za reszte co ma to gdzieś

Stanowisko sprzedawcy

Znajomość ilu języków obcych jest wymagana na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży?

@Stanowisko sprzedawcy

Witaj, Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI prowadzi sprzedaż na skalę międzynarodową (export do ponad 70 krajów świata). Aktualnie poszukujemy Specjalistów ds. sprzedaży posługujących się biegle co najmniej jednym z wymienionych języków: angielski, hiszpański, włoski lub francuski. Znajomość więcej niż jednego z wymaganych języków lub biegła znajomość innych języków obcych niż wymienione to dla nas dodatkowy atut.

Aktualność
Witaj,

SZUKASZ PRACY?
PRZEJRZYJ NASZE NAJNOWSZE OGŁOSZENIA!

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

1. SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKÓW OBCYCH (ANGIELSKI / FRANCUSKI / WŁOSKI / HISZPAŃSKI)
PRZEJRZYJ OGŁOSZENIE [KLIKNIJ TUTAJ]
Obowiązki: realizacja planów sprzedażowych, przygotowywanie ofert handlowych i zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji handlowych, aktywne pozyskiwanie klientów.
2. ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO Z JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM
PRZEJRZYJ OGŁOSZENIE [KLIKNIJ TUTAJ]
Obowiązki: przyjmowanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu, współpraca z obecnymi klientami, prowadzenie korespondencji mailowych.
3. SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI
PRZEJRZYJ OGŁOSZENIE [KLIKNIJ TUTAJ]
Obowiązki: nadzór nad jakością procesu produkcyjnego, przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji jakościowej, czynny udział w audytach wewnętrznych, rozpatrywanie reklamacji i wprowadzanie planów naprawczych.

3. PRACOWNIK IT / MONTER
PRZEJRZYJ OGŁOSZENIE [KLIKNIJ TUTAJ]
Obowiązki: proste prace produkcyjno-serwisowe, testowanie urządzeń z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, montaż i zarządzanie system CCTV, montaż okablowania strukturalnego.

Informacje dla kandydatów:

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej na temat interesującego mnie stanowiska?
Jeśli masz pytanie odnośnie pracy skontaktuj się naszym Działem HR za pomocą adresu e-mail praca@zmb.pl lub poprzez numer komórkowy 885 580 449. Zachęcamy Cię również do zadawania pytań poprzez platformę GoWork.

W jaki sposób mogę aplikować na wybrane stanowisko?
Aplikuj poprzez platformę OLX. Pamiętaj o załączeniu CV! Dokumenty aplikacyjne możesz przesłać również na adres e-mail praca@zmb.

Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI Sp. z o. o.
Ana

Jakie teraz macie aktualne oferty pracy dla kobiet Czy organizujcie też transport do pracy z okolic dla pracownika np.ze Słupcy

@Ana

Witaj, podczas rekrutacji nowych pracowników zwracamy uwagę na ich ogólne predyspozycje do pracy na danym stanowisku, kwalifikacje, umiejętności oraz doświadczenie w branży. Płeć nie ma znaczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami (link do platformy OLX -> https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/KSbmx/). Aktualnie poszukujemy zarówno pracowników biurowych (stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży, Asystent działu handlowego z językiem hiszpańskim), jaki i pracowników produkcyjnych (stanowisko: Pakowacz). Transport do pracy we własnym zakresie.

Ola

Jestem zadowolona z pracy w firmie

Kierowca z nad morza

Witam duży plus dla firmy za obiady przyjezdzam na firmę się ładować raz w tygodniu i chodzę na stołówkę jeść, mają duże porcję i bardzo dobre jedzenie, w porównaniu do innych firm żarcie macie 1 klasa

Bbbbb
@Kierowca z nad morza

W kółko do jedzenia dają to samo. Ten kto gotuje wogole nie ma smaku to jedzenie jest albo słone albo jałowe a nawet czasem za dużo pieprzu wszytko na jedno kopyto. Ale jak człowiek głodny to zje

Robin

Na rozbiorze ciężko, ale dobrze płacą

Daro
@Robin

No tak, praca nie dla każdego… ale w okolicy nigdzie lepiej nie zarobisz.

MarAS
@Daro

To akurat potwierdzam, trzeba się narobić lekko nie jest, ale wiesz za co pracujesz, wynagrodzenie jest naprawdę ok.

@Robin

Jest ok

Kinga
@MarAS

Wiesz za co pracujesz, ale za ile godzin.

Misiek

W jaki dzień miesiąca jest wypłacana wypłata?

Margo
@Misiek

10-tego każdego miesiąca

Mewa88

Jak wygląda praca na kontroli produktu?

Woda

Praca ok. Jedynie to co denerwuje posiłki w pracy. Ciągle to samo niech firma catering doda coś nowego. Ogólnie jedzenie super. Ale niech trochę menu zmienia bo ile można jesc to samo. W tygodniu... A i niech w końcu zrobią palarnie bo czasami do WC nie można wejść...

Adaś
@Woda

Posiłki nie są smaczne, typowa kuchnia masowa. Do tego brud na kuchni i fatalna obsługa. (usunięte przez administratora)

Odważny bo z anonima hehe

Ktoś pyta o opinię na temat pracy? 0 odpowiedzi. Obgadywanie jakiegoś randoma? 2 strony korespondencji! Bałagan to jest, ale nie na stołówce tylko w waszych głowach. Zgłaszam nieprawidłowość - niski poziom intelektualny niektórych pracowników :-D

Minion
@Odważny bo z anonima hehe

I tu kolego/koleżanko masz rację, ja też mam wrażenie,że część pracowników wyżej s.. ni d... ma - kwalifikacje praktycznie żadne a wymagania co najmniej menadżerskie. Najważniejsze tylko żeby komuś dowalić, obgadać...

Mihu

Potwierdzam, żarełko na stołówce było pierwsza klasa.

@Mihu

Super! Jakie najbardziej Ci samkowało? Polecisz coś?

Nadia

Racja, jedzenie na stołówce jest wstrętne. Obsługa pracowników przez (usunięte przez administratora) jest karygodna. Nie dba też o porządek na stołówce. Nie wiem dlaczego ona jeszcze nie wyleciała z pracy, skoro praca ją nie interesuje. Za co ma płacone?

@Nadia

Poświęć czas, który marnujesz na obrażanie innych w internecie na przygotowanie samemu jedzenia do pracy. Nie będziesz musiała wtedy spożywać tych wstrętnych posiłków i korzystać z karygodnej obsługi :) Obiady są naprawdę smaczne. Widać, że ktoś próbuje zmieszać pracownika z błotem.

Manta
@Mihu

Bo mi nie smakuje. Poza tym (usunięte przez administratora) na stołówce.

Lena
@:)

Prawda, czepianie się dla czepiania mam wrażenie, stołówce niczego zarzucić nie mogę, zdarzają się posiłki lepsze i nieco mniej smaczne.ale to tylko kwestia tego co kto lubi. Ogólnie jedzenie naprawdę smaczne.

@Nadia

Witaj, uzasadnione odstępstwa od normy należy w pierwszej kolejności zgłaszać personelowi kuchni, który odpowiedzialny jest za utrzymanie porządku na stołówce. Jeżeli czujesz, że reakcja pracowników kuchni na twoje zgłoszenie jest nieodpowiednia - przedstaw zaistniałą sytuację ich bezpośredniemu przełożonemu. Wszelkie nieprawidłowości należy konfrontować na bieżąco.

Nadia
@Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Zgłaszanie nieprawidłowości personelowi kuchni mija się z celem, bo pani o której mowa, reaguje bardzo żywiołowo. Z kolei zgłaszanie do bezpośredniego przełożonego też mija się z celem, bo ta kucharka z brygadzistką i kierowniczką są w zażyłych relacjach. Nie interesuje mnie to, że spotykają się po pracy, że ta pani zabiera brygadzistkę do pracy swoim samochodem, ale w pracy ta kucharka powinna robić swoje, a jej przełożeni powinni od niej tego wymagać.

@Nadia

Witaj, w pierwszej kolejności prosimy o stosowanie się do procedur: 1 - zgłoś nieprawidłowość personelowi kuchni, który odpowiedzialny jest za utrzymanie porządku na stołówce, 2 - jeżeli czujesz, że reakcja pracowników kuchni na twoje zgłoszenie jest nieodpowiednia, niezwłocznie przedstaw zaistniałą sytuację ich przełożonemu. Z celem mija się kontynuowanie wątku w serwisie GoWork. Nie prowadzi to do bezpośredniej konfrontacji oraz uniemożliwia eliminację nieprawidłowości. Jeżeli twoje dotychczasowe zgłoszenia są zgodne ze stanem rzeczywistym, zastosowałaś się do zalecanych procedur (1, 2) i nie przyniosły one oczekiwanych rezultatów prosimy o kontakt na adres e-mail praca@zmb.pl.

Nadia
@Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

I mam wierzyć, że jak nieprawidłowości na kuchni zgłoszę wyżej, to coś pomoże? Ta firma to jeden wielki bałagan, gdzie (usunięte przez administratora). Wszystko jest zamiatane pod dywan.

Odważny bo z anonima hehe
@Nadia

Jak czytam twoje komentarze to mam wrażenie, że chyba pracujemy w innych firmach… zastanów się (usunięte przez administratora) dwa razy zanim coś postanowisz napisać

Student

Czy w firmie można odbyć praktyki studenckie? Pozdrawiam

@Student

Witaj, Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI jest otwarty na zatrudnianie praktykantów. Do takich kandydatów musimy podejść indywidualnie - poznać ramowy program praktyki studenckiej, oczekiwania studenta i jego umiejętności. Na początek zachęcamy do konsultacji z Działem HR (kontakt: praca@zmb.pl / 885 580 449).

Nana

Zatrudniają studentów ?

@Nana

Witaj, Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI jest otwarty na zatrudnianie studentów uczących się w trybie niestacjonarnym. Do takich kandydatów musimy podejść indywidualnie - poznać ich oczekiwania oraz umiejętności. Praca na niektórych stanowiskach jest zorganizowana za pomocą systemu zmianowego lub wymaga obecności pracownika w sobotę. Przed podjęciem decyzji i aplikacji na wybrane stanowisko zachęcamy do konsultacji z Działem HR (kontakt: praca@zmb.pl / 885 580 449).

Zadowolony

Zadowolony ze współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.