Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Julita

Nie ma to jak kierownik zapom9ni o pracowniku na ktorą...brak czasem nerwów na nich aby łaza po hali

Wagowa

Nie polecam pravy w ZMB pracuja tyllo nie ktorzy wiekszosc aby sie mizi po kątach a jak juz jest nocna zmiana to wohole nawet brygadzisty nie widac tylko ze swoja kochanka sie chowaja a my musimy robic jak roboty w poniedzialek mam rozmowe w innej pracy mam nadzieje ze sie uda .kierwonictwo ma swoich pupili i tylko oni sa wazni .nie trzymasz z nimi to masz przesrane.

Aldona
@Wagowa

Zawsze cos sie dzieje na kazdym dziale

Aldona
@Wagowa

Zawsze cos sie dzieje na kazdym dziale ale zawsze ktos pomoze

Wagowa

Jaka kontrola

Grzesiu

Znowu kontrola

Julita

Przypominam, że forum służy do zostawiania swojej opinii na temat pracodawcy, nie jest to miejsce do dyskusji na temat pracowników firmy i ich życia prywatnego. Zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin

Jarek

Hej pytanie z innej beczki na jakim dziale pracuje jankes? Czy biernacki tylko przykmuje ukraincow?

Zakochany

Na konfekcji ..no proszę , jak pewien pan lata za pewna panią , miłość do bolu . Hahah

Nic sie nie zmienilo nie pracuje tu kilka miesiecy a kazdy O kazdym pisze no jak zawsze ten zaklad jest tak (usunięte przez administratora) jak ludzie co w nim pracuja

Kaska

Wagi sie boi ha haha wez sie ucz od poniedzialku pocisk masz jak w banku

Janek

Kazdy by chcial po 3000zl ale robocic nie ma kto

Wera

Oj Marcinie sam się poszczasz A innych oceniasz lepiej tej swojej powiedz jaki jesteś.. Panie Szall

@Wera

Jak zawsze pisza ci co nic nie robia i aby im sciema.w.pracy.

@Wera

Jak zawsze pisza ci co nic nie robia i aby im sciema.w.pracy.

MARCIN

Dokładnie tak jsst tylko pierdoły im w glowach!!!!

Jola

A teraz stara pakonia idzie do nas ;( beda i romansy :)))))

Pracownik ;)

Praca jak praca wszedzie trzeba się narobic robie na rozbiorze od 4 lat . jak widze wpisy ze to (usunięte przez administratora) to mi sie smiac chce tak zle nie jest czasami trzeba sie wiecej napracowac ale wiem za co kasa jest dobra . tylko szkoda ze zaczynaja wymyslac z rekawkami ze ich nie ma rece i swetry brudne . ale no coz moze cos wymyślą nowego :) jak komus sie nie chce pracować to nie będzie:)))

Julita

@konsument mięsaa Ty w jaki sposób jesteś związany z firmą? Jesteś jej pracownikiem? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach i pracy. Zauważasz, że dużo wpisów jest niemerytorycznych. Może Ty możesz zostawić taki merytoryczny komentarz, pokazujący mocne i słabe strony pracy w firmie? Dodatkowe informacje mogą być bardzo istotne dla osób, które zastanawiają się nad zmianą miejsca pracy.

konsument mięsa

zamiast merytorycznych opinii o zakładzie ,produktach, to o romansach i personalnych plotach-badziewiarstwo-dołożyć pracy więcej nie będą zajmować się plotami!

Magda

A bryll ten michalek kierowniczek ze swiezej kofekcji jeszcze robi ? M bo slyszalam ze ma isc na kontrolera jakosci ktos cos wie ????

Jola

Nowa firma cateringowa? Co za różnica.... i tak sie nie dogodzi! Kiedys byly darmowe bylo źle bo takie bo srakie, nie było tez było źle no bo jak? Teraz sa to również jest nie dobrze bo znowu nie dobre, albo bo "za drogo".... a ciekawe w ilu firmach dostaniecie jedzenie za darmo? Niech zlikwidują całą kuchnie i będzie bez problemu! Co do parkingu racja.... co chwile nowa rysa, albo wgniot bo po co patrzec na czyjeś auto jak moj to szrot? Bo jak inaczej to się wytłumaczyc? A najlepsze jest większosci ludzi narzekanie na firmę, która nie, nie jest drugim Auschwitz bo nikt tutaj ludzi siłą nie trzyma! Jest tyle innych firm... cały czas tego nie rozumiem! Zwolnijcie się i nie będzie "chorej" atmosfery w pracy bo ludzie sami sieją ferment na działach i odpowiadają bajki co się nie dzieje w firmie.... a najwięcej do powiedzenia mają Ci co do roboty się nie garną tylko najlepiej wszędzie bokiem, bokiem i w każdym miesiącu L4 no bo nie chcę się pracować ... tak, mi również nie zawsze wszystko tam pasuje, czasem nie słusznie dostanę za kogoś opieprz, ale .... trudno. Zgadzam się na to bo chce pracowac w firmie, ktora od razu daje umowę o prace, ubezpieczenie i pieniądze na czas... ale nie narzekam co chwile bo sama się na to decyduje! Niech każdy spróbuje tam popracować i niech nie słucha niektórych glupich opini tutaj na stronie i sam sprawdzi jak tam jest. Zaszkodzić nie zaszkodzi a naprawde nie jest az tak zle jak pisza czy mówią! :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.