Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

mika

Polecam!

@pracownik

rowniez

Mikołaj

````´´¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´ ´´´´´¶¶¶¢¢¢¢¶¶¶´´´´´ ´´´´1¶¶¢¢¢¢¢¢¶¶´´´´´ ´´´´¶¶¢¢¢¢¢¢¢¶1´´´´´ ´´´´¶¢¢¢¢¢¢¢¢¶¶´´´´´ ´´´¶¶¢¢¢¢¢¢¢¢¢¶´´´´´ ´´1¶¢¢¢¢¢¢¢¢¢1´´´´´´ ´´7¶¢¢¢¢¢¢¢¢¢¶¶¶´´´´ ´´´¶¢¢¢¢¢¢¢¢¢¢¢¶¶´´´ ´´¶¶¶¶¶¶¢¢¢¢¢¢¢¶¶´´´ ´1¶¶¶´´¶¶¢¢¢¢¢¶¶´´´´ ´¶¶¶´´´´¶¶¢¢¢¢¶7´´´´ 7¶¢¢1´´´´¶¢¢¢¢¶´´´´´ ´¶¶¶¶¶¶¶¢¢¢¢1¶¢´´´´´ ´´´´´´1¢¢¢¢¢¢¶7´´´´´ ´´´´´¢¢¢1111¢¶´´´´´´ ´´´´¶¶¢¢1111¶¶´´´´´´ ´´´1¶¢111111¶´´´´´´´ ´´´´¶¢111111¶´´´´´´´ ´´´´¶¢111111¶´´´´´´´ ´´´´1¶111111¶´´´´´´´ ´´´´´¶¢1111¢¶´´´´´´´ ´´´´´´¶1111¶¢´´´´´´´ ´´´´´´¶1111¶´´´´´´´´ ´´´´´´¶¢111¶7´´´´´´´ ´´´´´´¶1111¶¢´´´´´´´ ´´´´´1¶¢111¢¶´´´´´´´ ´´´´´¶¢1111¢¶´´´´´´´ ´´´´¢¶¢¢¢¢¢¢¢´´´´´´´ ´´´´¶¢¢¢¢¢¢¢¶´´´´´´´ ´´´´¶¢¢¢¢¢¢¢¶´´´´´´´ ´´´´¢¶¢¶1¶¶¢¶¶´´´´´´ ´´´´´¶¢¶´´¶¶¢¶´´´´´´ ´´´´´¶¢¶´´´¶¢¶¢´´´´´ ´´´´´¶¢¶7´´1¶¶¶´´´´´ ´´´´´¶¢¶1´´´1¶¶¶´´´´ ´´´7¶¶¢¶¶´´´´¶¢¶¶´´´ ´´´´¶¶¢¢¶´´´¶¶¢¢¶¶´´ ´´´´¶¶¢¶¶¶7´´¶¶¢¢¶´´ ´´´´1¶´¶¶¶¶¶´¶7¶¶¶¶¢ Takie (usunięte przez administratora) tu robią. W kadrach jest na co popatrzeć :)

@Mikołaj

serio

Bardzo dobrze się tu pracuje. Darmowe Ciepłe posiłki . Polecam

blada

a to zależy czy na krajówce czy na międzynarodówce. na kraju jesteś w domu na weekendy, a na międzynarodówce w domu nie ma cię prawie wcale, trasy około 2 tygodni, wracasz do domu i na drugi dzień dalej w trasę, a pieniądze nie są warte takiej ceny, żeby (usunięte przez administratora) na okrągło, cały czas w trasie za 3-4 tys zł jak dobry m-c.

@blada

S

weekend

a jak robia i ile zarabiaja kierowcy w golinie /

simba
@weekend

W miare

Bam bam

Mam zamiar w niedługim czasie wrócić do Polski pracuję na rozbiorze w Niemczech na klasowaniu wołowiny czy ktoś z państwa mógłby mi coś powiedzieć na temat pracy na tym stanowisku w ZBM warunki zarobki czas pracy

nick
@Bam bam

8h z możliwością nadgodzin, zarobki takie jak w Niemczech a są i miesiące że zarobisz więcej, polecam

ssad
@nick

Nie ma po co wyjeżdzac

jan

Bardzo prężnie rozwijająca się firma . polecam

jest spoko :D

anonimowo

Dobry zakład, fajnie ludzie

Salomon
@anonimowo

Negatywna opinia,boooo

Xxx

Nie polecamy pracy na dziale gdzie Łukasz Mazur jest kierownikiem, istny kretyn i (usunięte przez administratora) Patrzy tylko jak ludzi wykończyć, nie ma zielonego pojęcia o szacunku dla innych osób i o swojej pracy :) jedyne stanowisko które powinno mu przysługiwać to nie kierownik a (usunięte przez administratora)

Mirek
@Xxx

A do kogo warto się starać? Na którym dziale będzie Ok?słyszałem że kontrola potrzebuje

Mirek
@Xxx

Tylko nie wiem kto tam jest kierownikiem i czy da się dogadac

On

Da się jak się pracuje

Greg1974
@Xxx

Witajcie.ja pracuje od stycznia jako mechanik w ZPM Biernacki.Moim przełożonym jest Łukasz Witkowski porządny facet.Chwalę go.Wszytko można załatwić.

Kijowski szuka pracy
@Greg1974

co naprzykład załatwiłeś?

Oliwka

O wlasnie moze by An napisala jakie wyplaty jak sie tam dostac czy tylko po znajomosci czy sensowna kasa jest A nie tylko bronić tylko tych co nie są uczciwi

Yes

G

Super paczki świąteczne brawo

Kini
@G

Jakie paczki????? Może i były ale 7 lat temu..

G
@Kini

Zobacz z kiedy był wpis. Nie o święta Wielkanocne chodzi. Na Boże Narodzenie zawsze coś jest. Tzw "paczka" świąteczna.

Jaca
@G

Najlepsze

Jacek

Polecam pracę na rozbiorze dobre wynagrodzenie

lucy

Potwierdzam

me
@Jacek

Mogło być lepiej ale wszystko jest na czas i zgodnie z czasem pracy

Zo

NIce

@Maja

Wow

Ehehe

Ludzie z portierni niech się wezmą za pracę a nie aby siedzą, i tv oglądają

rolo
@Ehehe

Co niektórym ze straży zakładowej trudno jest podnieść te grube dupska z krzesła. Co niektórzy mogliby zadbać o swoją higienę, bo czuć ich przy wejściu na portiernię.

Xxx
@rolo

Dawaja przyklad ludzia. Tak samo jak straz zakladowa siedzi

majami
@Xxx

Ale mają przyzwolenie od kierownictwa. Nie dziwcie się że oni siedzą i patrzą w telewizor. W większości to starcy, którzy mają problem ze sprawnością fizyczną.

BHP
@majami

Warto dodać,że z orzeczeniem o niepełnosprawności :)

@Ehehe

i po co sie wtracac

@fajna

Może konkurs na najlepszy romans pracowniczy zrobić. Zglaszajcie propozycje

Ggggggggggggg

Zaczynajmy

@fguuubcf

Nie wiem

Wierna kolezanka

Podobno EDYTA z kolekcji mrożonej też nieźle ziólko z arabami urzędowala a dziecko w domu.

Xxxxxx
@Wierna kolezanka

Widziałam na własne oczy co ona wyprawia a po zakładzie chodziła i się chwalili ze arabowie są naprawdę niezli w te klocki a raczej domino ani lego nie ukladali

A to nie prawda

?????????

@Wierna kolezanka

A skąd mogę wiedzieć czy to prawda nadal nie pisałaś imion

@Kasia

A po co imiona jak juz wiadomo ze Edyta się puszcza

@Wierna kolezanka

Może któraś żona by się schecia dowiedziała z kim Edyta spała jeśli to prawda

Widziane na własne oczy
@Kasia

Edyty by nikt nie tknął z takim ryjem chodzi o Martę z magazynu pani koerownik sponsoruje redłana

Halal
@Widziane na własne oczy

Marta razem z reduanem gotuje pyszne obiadki

@Widziane na własne oczy

Nie o Martę tylko o Edyta z konfekcji mrożonej

Halal

Marta nie Edyta ogarnij się

@Halal

Wierna koleżanko zmień dilera bo cie oszukuje Hahahaha chyba wiem lepiej ze to Marta

Psychol
@Marta

Uwaga uwaga jest propozycja początek roku a wiec w powiatowym urzędzie pracy jest szansa na otwarcie swojego własnego biznesu a wiec można otworzyć biuro detektywistyczne i dotacje można przeznaczyć na otwarcie własnej firmy a jeśli się to nie powiedzie można te pieniądze przeznaczyć na wizytę w poradni psychiatrycznej

weronika
@Halal

Ciekawe gdzie gotują tę obiadki bo przecież Nie w pracy ????

xxx
@Wierna kolezanka

A gdzie ma dziecko byc?wiadomo ze w domu ?jakis ty (usunięte przez administratora) jest .co cie to obchodzi co obi?to tez tak rob .Zazdrosc goni zazdrosc i zawisc masakra same debile wszedzie debile

Żółw
@xxx

Nie debile tylko ludzie niepełnosprawni... jak Jankes albo Rafał...

Każdy robi co chce

oliwia112304

chcialam sie zatrudnic w tej firmie,slyszalam ze dobrze placa itp. jednakze po tym co tutaj przeczytalam juz nie jestem tak optymistycznie do tego tematu nastawiona...

@oliwia112304

Dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.