Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Adamo

Będzie coś na święta? Wie ktoś?

Dorota
@Adamo

Zapomnij o paczce na święta. Tutaj nie ma czegoś takiego jak socjal dla pracowników fizycznych. Socjal jest dla dyrekcji, kierownictwa, pracowników biurowych.

Olga
@Dorota

Serio? Szkoda. A co z pracownikami biurowymi, bo widziałam w internecie że szukali jakiś czas temu Referenta ds Handlu ze znajomością j. francuskiego. Na takim stanowisku są benefity, w tym jakieś świąteczne bonusy? Jakie konkretnie?

Jak wygląda praca na stanowisku referenta administracyjno-biurowego? Wystawili ogłoszenie i chciałabym się dowiedzieć jaka jest atmosfera w biurze i jakie są obowiązki

OLOL

Po kilkunastu dobrych tygodniach pracy mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że to najgorsze kilkanaście tygodni jakie przeżyłem :-D

Benek
@OLOL

Atmosfera między ludźmi w tej firmie jest niestety, koszmarna. Właściciel firmy, prezes zarządu, dyrektor, nie wiedzą co się dzieje w firmie. Pracownicy dla nich są tylko narzędziem, niestety nie są szanowani przez nich. Nie lepsze są relacje między średnim nadzorem a pracownikami. Tutaj jest tragedia, obelgi są na porządku dziennym. Tak naprawdę obowiązuje zasada, nie ten pracownik, to będzie inny. I jak ten zakład ma funkcjonować przy tak duże rotacji pracowników. Przychodzisz do pracy i najlepiej gdybyś wszystko potrafił. Poza tym stanowczo za dużo średniego kierownictwa, brygadzistów. Ale cóż, właściciel obstawił się ludźmi, którzy z przemysłem mięsnym niewiele mieli wspólnego, ludzie ci bujają w obłokach, mówią właścicielowi to, co on chce usłyszeć. Jeżeli to wszystko się nie zmieni, to zawsze firma będzie pod kreską.

Anett
@Benek

Podejście typu „mam 10 osób na twoje miejsce” występuje chyba na każdym dziale w tej firmie. A później się dziwić, że jakość pracowników jest jaka jest lub większość to obcokrajowcy co nawet po polsku słowa nie mówią.

Jaro

Poszukujecie pracownia na stanowisko administracji biurowej?

pracodawca
@Jaro

Dzień dobry, proszę o przesłanie CV na adres praca@zmb.pl

Golina

Jeden z najlepszych pracodawców w powiecie jarocińskim , polecam

@Golina

Jeżeli tak jest, to dlaczego jest tak duża rotacja pracowników? Jeżeli już ktoś pracuje dłużej, to tylko dlatego, że nie ma innego wyboru.

Przyjmuja do pracy na stanowiska operator ladowarki I ciagnika rolniczego

Witaj, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na te stanowiska jednak proszę przeglądać ogłoszenia, nie jest wykluczone, że takowe się pojawią w najbliższym czasie.

Nigdy więcej pracy w tym zakładzie. Traktują pracownika jak popychadło, człowiek tam nic nie znaczy. Praca do lekkich nie należy, ale atmosfera w pracy gdyby była nieco milsza, dałoby się to udźwignąć.(usunięte przez administratora)

Amanda

Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie - konkretnie i sympatycznie. Pozdrawiam!

Elżbieta
@Amanda

Dasz znać jak to wyglądało? O co pytają? Od razu jest decyzja czy umawiają się na inny termin?

@Amanda

Dalej będzie już tylko gorzej.

BRAWO!

Masa pozytywnych komentarzy w tym samym dniu i praktycznie o tej samej godzinie. BRAWO za posunięcie!!! Tego co robicie pracownikom nie da się ukryć.

Aktualność
Witaj,

SZUKASZ PRACY?
PRZEJRZYJ NASZE NAJNOWSZE OGŁOSZENIA!

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

1. KIEROWCA C+E (TRANSPORT KRAJOWY)
PRZEJRZYJ OGŁOSZENIE [KLIKNIJ TUTAJ]
Obowiązki: prowadzenie samochodu ciężarowego zgodnie z uprawnieniami potwierdzonymi w prawie jazdy (kategoria C+E), załadunek żywca, prace gospodarcze.
2. MECHANIK
PRZEJRZYJ OGŁOSZENIE [KLIKNIJ TUTAJ]
Obowiązki: bieżące naprawy maszyn, konserwacja urządzeń, okresowe przeglądy.
3. PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA HIGIENY
Obowiązki:
mycie hal produkcyjnych.
4. PRACOWNIK MAGAZYNU
PRZEJRZYJ OGŁOSZENIE [KLIKNIJ TUTAJ]
Obowiązki: obsługa magazynu, załadunek i rozładunek towaru.

Informacje dla kandydatów:

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej na temat interesującego mnie stanowiska?

W jaki sposób mogę aplikować na wybrane stanowisko?
Aplikuj poprzez platformę OLX. Pamiętaj o załączeniu CV! Dokumenty aplikacyjne możesz przesłać również na adres e-mail praca@zmb.

Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI Sp. z o. o.
Praca

Jak wyglada praca w dziale kontroli jakości?

@Praca

Witaj, Specjalista ds. Kontroli Jakości to osoba odpowiedzialna za kontrolę jakości procesu produkcyjnego. Do osoby na tym stanowisku należy przede wszystkim nadzór, a także dbałość, by produkt spełniał wszystkie normy i cechował się wysoką jakością. Do zadań Specjalisty ds. Kontroli Jakości należą m.in: - opracowywanie wymogów jakościowych i planów kontroli dla wyrobów gotowych, - przeprowadzanie testów wewnętrznych, - przeprowadzanie szkoleń dla pracowników, - kontrolowanie dostaw surowców i komponentów, - przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych, - opracowywanie dokumentacji jakościowej, - monitorowanie wskaźników jakościowych, - przygotowywanie raportów, - wdrażanie działań mających na celu eliminację reklamacji. W dziale panuje przyjazna atmosfera, dobra komunikacja oraz wzajemne wsparcie. - Jeśli masz pytanie odnośnie pracy skontaktuj się naszym Działem HR za pomocą adresu e-mail praca@zmb.pl lub poprzez numer komórkowy 885 580 449. Zachęcamy Cię również do zadawania pytań poprzez platformę GoWork.

Teresa
@Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

A jakie trzeba spełniać warunki, aby mieć szansę dostać się na to stanowisko specjalisty ds. Kontroli Jakości? Jakieś specjalnie wykształcenie, doświadczenie? :)

@Teresa

Trzeba mieć nerwy ze stali, aby wytrzymać tę (usunięte przez administratora) atmosferę. Najlepiej nie ufać nikomu.

@Teresa

Witaj, osoba zainteresowana pracą na stanowisku Specjalisty ds. Kontroli Jakości powinna posiadać wykształcenie wyższe o kierunku Zarządzania Jakością / Technologia Żywności / Towaroznawstwo lub wykształcenie średnie z minimum 2-letnim doświadczeniem w Dziale Jakości.

Nicki

Jestem zadowolona z pracy :)

Morsu

Pracowałem na konfekcii i nie mogłem narzekać, ja tam zakład polecam.

stefaniak

konfekcja świeża - wszystko okej, dobre zarobki polecam

eternet22

Wszystko jak w umowie, brak zastrzeżeń, żadnych problemów P O L E C A M

diegooo

Recomiendo encarecidamente esta empresa. los salarios son muy buenos, el ambiente tambien es muy bueno!!!

juicesmoke

Wynagrodzenie bardzo dobre, miła atmosfera. Nie widzę negatywnych rzeczy, które mógłbym o firmie powiedzieć

Nikoś

prace oceniam pozytywnie

dariusz

nigdy nie narzekałem, zawsze wszystko na czas i odpowiednio

kaban

polecam gorąco -BARDZO dobre zarobki -szybka rejestracja zus -wypłaty na czas -miła atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.