Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Aktualność
Witaj,

SZUKASZ PRACY?
PRZEJRZYJ NASZE NAJNOWSZE OGŁOSZENIA!

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

1. KIEROWCA C+E (TRANSPORT KRAJOWY)
PRZEJRZYJ OGŁOSZENIE [KLIKNIJ TUTAJ]
Obowiązki: prowadzenie samochodu ciężarowego zgodnie z uprawnieniami potwierdzonymi w prawie jazdy (kategoria C+E), załadunek żywca, prace gospodarcze.
2. MECHANIK
PRZEJRZYJ OGŁOSZENIE [KLIKNIJ TUTAJ]
Obowiązki: bieżące naprawy maszyn, konserwacja urządzeń, okresowe przeglądy.
3. PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA HIGIENY
Obowiązki:
mycie hal produkcyjnych.
4. PRACOWNIK MAGAZYNU
PRZEJRZYJ OGŁOSZENIE [KLIKNIJ TUTAJ]
Obowiązki: obsługa magazynu, załadunek i rozładunek towaru.

Informacje dla kandydatów:

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej na temat interesującego mnie stanowiska?

Jeśli masz pytanie odnośnie pracy skontaktuj się naszym Działem HR za pomocą adresu e-mail praca@zmb.pl lub poprzez numer komórkowy 885 580 449. Zachęcamy Cię również do zadawania pytań poprzez platformę GoWork.

W jaki sposób mogę aplikować na wybrane stanowisko?
Aplikuj poprzez platformę OLX. Pamiętaj o załączeniu CV! Dokumenty aplikacyjne możesz przesłać również na adres e-mail praca@zmb.

Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI Sp. z o. o.
Inka

W okolicy jeden z lepszych pracodawców, dobrze płaci.

@Haha

No to w sumie powiedz ile w miesiącu tak w rzeczywistości tych nadgodzin da radę tutaj wyrobić i co wtedy na koncie za nie przysługuje. Jak ktoś pracowity to adekwatne może się jednak zdawać?

Samson

Byłem zatrudniony w tej firmie jakiś czas temu. Nie pracowałem tam długo ale odszedłem z własnej, nieprzymuszonej woli (przeprowadzka) i miałem pozytywne odczucia. Dobre, jak na ten rejon zarobki. Wiadomo, że w każdej pracy trzeba się angażować i dawać z siebie dużo i jeżeli tak jest nikt do nikogo nie ma pretensji. Można się realizować.

@Samson

Jeżeli praca za biurkiem jest dla Ciebie czymś czym można się realizować, to gratuluję poczucia humoru. Praca w biurze przy tworzeniu projektów, owszem można się realizować. Ale biurokrata u biernackiego, miej szacunek dla samego siebie. Tylko tyle na Ciebie stać?

Amanda

Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie - konkretnie i sympatycznie. Pozdrawiam!

Anna k
@Amanda

Dalej będzie już tylko gorzej.

Nana

Zatrudniają studentów ?

@Nana

Witaj, Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI jest otwarty na zatrudnianie studentów uczących się w trybie niestacjonarnym. Do takich kandydatów musimy podejść indywidualnie - poznać ich oczekiwania oraz umiejętności. Praca na niektórych stanowiskach jest zorganizowana za pomocą systemu zmianowego lub wymaga obecności pracownika w sobotę. Przed podjęciem decyzji i aplikacji na wybrane stanowisko zachęcamy do konsultacji z Działem HR (kontakt: praca@zmb.pl / 885 580 449).

Rafał Nowy wpis

Witam. Widziałem ogłoszenie w Urzędzie (usunięte przez administratora) na magazynie skór. Czy ktoś by mógł przybliżyć mi na czym polega praca i czy jest bardzo ciężka. Z góry dzięki @Pracodawca

Zosia Nowy wpis

Dzień dobry te oferty na stronie firmowej są poglądowe tylko? Chce się upewnić, ponieważ ludzie pytają tutaj o dostępność pracy a są wystawione. W jednej jest napisane, że mogą tu przyjąć rzeźnika do przyuczenia. Chyba mam nawet kandydata, tylko po pierwsze jak oceniacie tę naukę?

VK

Czemu o jakimś alkoholu tu piszecie? Myślałem ze poczytam co o pracy starszego inspektora ds. BHP, ponieważ od jakiegoś czasu jest wystawiona oferta. czy ktoś z was wie może od czego zarobki będą zależne? Piszą o widełkach od 5,1 do 7 tys , ta różnica 1,9 tys na czym polega? i czy warto byłoby aplikować na ten dział?

@VK

Pozwolę sobie wyrazić opinie która niestety nie będzie pozytywna. Behapowiec która jest tam zatrudniona celowo nikogo nie chce przyjąć do pracy. Od listopada nikogo nie mogą znaleźć bo szanowna Pani obawia się konkurencji przez którą może stracić ciepłą posadkę. Rozmowa rekrutacyjna nie jest w ogóle merytoryczna, nie sprawdza wiedzy kandydata. Historia która tam się wydarzyła jest tak absurdalna i żenująca, że to się w głowie nie mieści. Na spotkaniu rekrutacyjnym zarówno Behapowiec jak i dyr. Personalnego jednogłośnie mówią, że zatrudnią kandydata, stawka ustalona, dają max wynagrodzenia z widełek. Mija 1.5h i dzwoni Behapowiec, że jednak nie zatrudnią na to stanowisko bo znalazł się ktoś kto ma lepsze kompetencje i może zacząć pracę od " jutra". - wtf? Dzwonie następnego dnia do kadr i o dziwo nie chcą mnie połączyć z dyr.personalnego. Mija dwa dni, dzwonie jeszcze raz i okazuje się, że firma nikogo nie zatrudniła i ma w dalszym ciągu wolne wakaty. Dodatkowo z poprzedniej firmy się dowiaduje, że owa Pani Behapowiec szpiegowała mnie i próbowała uzyskać informacji na mój temat i jedyne co uzyskała to pozytywną opinię którą też Ja miałam wystawioną w referencjach. Behapowiec przekazała na mój temat do kard jakiś niestworzonych historii i negatywną opinię wyssaną z palca. Chciałabym tylko zauważyć, że mogłabym ową Panią pozwać za naruszenie moich dóbr osobistych i szkalowanie mojego dobrego imienia. Nie zostawię tak tej sprawy. Wcale się nie dziwię, że poprzednik na tym stanowisku wytrzymał tylko 3 dni, patrząc na to co dzieje się w tej firmie i w tym dziale to jestem pod ogromnym wrażeniem, że aż tyle czasu wytrzymał.

@VK

Jako, że firma usuwa nieprzechylne komentarze ponowie swój wpis. Behapowiec która jest tam zatrudniona celowo nikogo nie chce przyjąć do pracy. Od listopada nikogo nie mogą znaleźć bo szanowna Pani obawia się konkurencji przez którą może stracić ciepłą posadkę. Rozmowa rekrutacyjna nie jest w ogóle merytoryczna, nie sprawdza wiedzy kandydata. Historia która tam się wydarzyła jest tak absurdalna i żenująca, że to się w głowie nie mieści. Na spotkaniu rekrutacyjnym zarówno Behapowiec jak i dyr. Personalnego jednogłośnie mówią, że zatrudnią kandydata, stawka ustalona, dają max wynagrodzenia z widełek. Mija 1.5h i dzwoni Behapowiec, że jednak nie zatrudnią na to stanowisko bo znalazł się ktoś kto ma lepsze kompetencje i może zacząć pracę od " jutra". - wtf? Dzwonie następnego dnia do kadr i o dziwo nie chcą mnie połączyć z dyr.personalnego. Mija dwa dni, dzwonie jeszcze raz i okazuje się, że firma nikogo nie zatrudniła i ma w dalszym ciągu wolne 2 wakaty. Dodatkowo z poprzedniej firmy się dowiaduje, że owa Pani Behapowiec szpiegowała mnie i próbowała uzyskać informacji na mój temat i jedyne co uzyskała to pozytywną opinię którą też Ja miałam wystawioną w referencjach. Behapowiec przekazała na mój temat do kard jakiś niestworzonych historii i negatywną opinię wyssaną z palca. Chciałabym tylko zauważyć, że mogłabym ową Panią pozwać za naruszenie moich dóbr osobistych i szkalowanie mojego dobrego imienia. Nie zostawię tak tej sprawy. Wcale się nie dziwię, że poprzednik na tym stanowisku wytrzymał tylko 3 dni, patrząc na to co dzieje się w tej firmie i w tym dziale to jestem pod ogromnym wrażeniem, że aż tyle czasu wytrzymał

VO
@Kandydat

A na jakie konkretnie stanowisko aplikowałes? To na to stanowisko nikogo nie przyjęli od listopada czy innych też dotyczy ta sytuacja? Skąd wiadomo, że poprzednik wytrzymał tylko 3 dni?

Kandydat Nowy wpis
@VO

@ VO Praca w BHP, rekrutacja trwa od listopada i ciągle jest otwarta. Stąd wiem że sami Pracownicy tego " zakładu " tak mówili w dniu mojej rozmowy rekrutacyjnej.

Agnieszka R. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czy potrzebna jest kucharka na kuchnię?

R

witam, mnie podobnie jak poprzedniczkę interesowałaby praca w zakładzie. Z jakich przyczyn nie ma do niego ofert? na stronie firmowej widzę tylko dwie do biura, lecz to nie moja bajka. Czy rzeźnicy są jeszcze przyjmowani? Szukano kogoś w tym roku?

xyz

Wszyscy tak płaczecie jak to u BIernasia żle a większość ludzi pracuje po kilka-kilkanaście lat więc chyba nie jest aż tak źle.

Olga
@xyz

A jak są pracownicy właśnie z wieloletnim stażem, to mają lepszą kasę z powodu tych lat w jednej firmie? Są za to jakieś gratyfikacje? Ciekawa jestem, jak firma docenia takie osoby.

K
@xyz

Pracuje kilka lat i jak to czytam chce mi sie plakac. W okolicy nie mam gdzie szukac pracy a z wyplaty nie moge nic odlozyc bo ledwo mi starcza do kolejnego miesiaca.

K
@xyz

Podwyzke przez ten czas dostalam moze raz jak podnosili stawke wszystkim na dziale

@K

można mimo wszystko dopytać za jaki konkretnie nakład pracy? czym się zajmujesz i z subiektywnego punktu widzenia jak się narobisz przy tym?

Kaban
@xyz

No bo nie ma w odległości 50+km innego zakładu podobnego. Jak by był, była by lepsza atmosfera w pracy i godne zarobki jak na te czasy to nie widzę tej firmy długo. BIERNOL ma to do siebie że w pobliżu nie ma konkurencji. Dojeżdżam 130 km i jestem.na hotelu delegacyjnym to wiem jak to jest. Jak by było coś w pobliżu to zapewne po wczesnym ustaleniu wszystkiego bym się zastanowil

BO

Ktoś się o atmosferę i dogadywanie z przełożonymi na pakowni pytał? A sama praca jak tam jest zorganizowana? Mam na myśli czynności. Praca teraz jest stojąca czy siedząca? Chodzi się w ogóle?

Czy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Marcela

Czy specjaliści ds. sprzedaży (z językiem włoskim) będą może jeszcze potrzebni w najbliższym czasie? Zdaje sobie sprawę z tego, że oferta ze strony do której nawiązuje ma majową datę, ale wygląda chyba na to, że wciąż można na nią aplikować? jak to jest? opowiecie mi proszę o aktualnej sytuacji na dziale? atmosferze? Może też zarobkach?

Czy pracownicy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

HY

A z czego takie właśnie podejście, które opisujesz wynika? tak w sumie widzę ze nieco czasu minęło odkąd ta opinia padła i nikt się nie odniósł, czy zaszły jakieś zmiany w tym zakresie? Interesuje mnie praca jako referent, wiem ze z rok temu taka oferta była udostępniana, czy takie zatrudnienie będzie jeszcze możliwe? jeśli tak to na jakiej stawce? (wtedy było do 5,000 zł)

Mirka

Dzień dobry. Orientuje się ktoś jak wyglada praca na stanowisku zootechnika?

Opinia z perspektywy klienta? Czy odnosi się ona jakkolwiek do warunków zatrudnienia czy może jednak pod tym względem nie ma czym się przejmować? rozwiniesz?

W jakim kontekście padła ta opinia jako od klienta? Zastanawia mnie to w odniesieniu do tej wspomnianej niewypłacalności. Za co firma miałaby zapłacić tak właściwie?

Jome

CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ CZY CUDZOZIEMCA TEŻ DAJE MOŻLIWOŚĆ PRACY TAM?

@Jome

Dzień dobry, każde zgłoszenie zostanie zweryfikowane. Prosimy o kontakt z Działem HR pod nr tel. 885 580 449.

Może nowy operator

Witam, chciałbym się dowiedzieć coś na temat pracy jako operator maszyn? Chciałem złożyć CV, ale nie wiem czy zarobki dobre i jak wygląda taka praca? Mam 5 lat doświadczenia na stanowisku operatora maszyn.

@Może nowy operator

Dzień dobry, prosimy o przesłanie CV na adres email praca@zmb.pl

@Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Czy potrzebujecie rzeźników?

@Marek

Dzień dobry, aktualnie prowadzona jest rekrutacja na wiele stanowisk dlatego też zachęcamy do przesłania CV na adres email praca@zmb.pl

Nikodem
@Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Czy ZMB potrzebuje pracowników do ochrony?

@Nikodem

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy naboru na to stanowisko, jednak zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszych ogłoszeń na platformie olx oraz na naszej stronie internetowej.

Inka

W okolicy jeden z lepszych pracodawców, dobrze płaci.

Haha
@Inka

Dobrze płacą? 20zl na godzinę to ma być dużo? Owszem wypłaty wysoki ale ile nadgodzin wyrobione.

@Haha

Czy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dzień dobry. Nie ma wypłat częściowych. Jest jedna wypłata wynagrodzenia dziesiątego dnia każdego miesiąca.

praca biernacki

zbiorowisko największych toksyków jakich w życiu miałam okazje spotkać

Fifilou
@Samson

Można się realizować ? Żartujesz ?! Czy ty na pewno pracowałeś w zakładzie mięsnym ?

Małgorzata
@Samson

Ile to dobre zarobki? Wiesz...dla każdego będzie dobre co innego, dlatego pytam.

@Fifilou

Można się realizować w zakładzie mięsnym? Chyba tylko ten, kto ma bardzo małe ambicje, człowiek bez aspiracji.

@Samson

Przeczytałem Wasze komentarze pod moją opinią i muszę się do tego odnieść. Zapomniałem dodać, że pracowałem w biurze. Być może ja spotkałem innych ludzi niż wy. Natomiast opinia, że nie można się realizować w tej firmie lub że jestem bez aspiracji zostawię bez komentarza. Najłatwiej jest na wszystko narzekać i mieć do wszystkich pretensje. Proponuję się zatrudnić i sprawdzić na własnej skórze i dopiero wtedy opiniować i oceniać innych. Wesołych Świąt!

Adamo

Będzie coś na święta? Wie ktoś?

Dorota
@Adamo

Zapomnij o paczce na święta. Tutaj nie ma czegoś takiego jak socjal dla pracowników fizycznych. Socjal jest dla dyrekcji, kierownictwa, pracowników biurowych.

Olga
@Dorota

Serio? Szkoda. A co z pracownikami biurowymi, bo widziałam w internecie że szukali jakiś czas temu Referenta ds Handlu ze znajomością j. francuskiego. Na takim stanowisku są benefity, w tym jakieś świąteczne bonusy? Jakie konkretnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.