Opinie o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

WyzwolonyNiewolnik

Dopiero po zmianie pracy zauważyłem, że nie pracowałem w firmie, a (usunięte przez administratora). Kierownictwo i inni pracownicy trakują nowo zatrudnionych gorzej niż smieci. Atmosfera w tej firmie to totalne dno, jeśli chcesz się nabawić socjofobii i depresji to zachęcam do zatrudnienia się w tym (usunięte przez administratora)

Xxxx
@WyzwolonyNiewolnik

Dlaczego nowi są traktowani jak wrodzy?

Bez nicku

Myslalam że odchodząc z pracy kierownictwo podejmie jakieś kroki żeby mnie zatrzymać, ale widocznie nie zależy im na pracownikach.Pozdrawiam

@Arturo

Ci pracownicy, którzy się przykładali do pracy, to w większości zostali wyrzuceni a ci co zostali to są wykorzystywani na wszystkich stanowiskach pracy i za wiele kasy nie dostają za to. masz od P1 do P 4 czym wieksze P tym masz więcej kasy ale teraz za dużego P ci nie dadzą bo lecą po kosztach i wszystko co się da to zabierają. Na początku dostaniesz najniższą krajową a później czym większe P tym więcej kasy ale nie licz na kokosy . Nie wiadomo czemu tych nierobów trzymają którzy nic nie umieją siedzą od samego początku i (usunięte przez administratora) się nauczyli. Kierownictwo takie mądre

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w SITS?

Przez okres próbny najniższa krajowa ,ale nie polecam

Czytam wątek i nie zostawiacie suchej nitki na firmie... naprawde jest tu tak źle, nie widzicie żadnych plusów. Może jednak jakieś by się znalazły. Zrezygnowałem z aplikowania na stanowisko specjalisty ds jakości, dosłownie kilka dni temu zakończyli rekrutację i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem. Brał ktoś udział w rekrutacji lub dostał pracę, i da znać jakie wynagrodzenie mu zaproponowali i ogólnie warunki. O co chodzi z tymi nagrodami za realizacje pomysłów pracowniczych?

Hej, zaglądam bo znalazłem ofertę Specjalista ds. Jakości i mam takie pytanie dla osób, co miały kontakt z tym stanowiskiem jakiś. Jakie wynagrodzenie na start ? Nie ma nic podane w ogłoszeniu o pracę.

Stary Sits-Actona

Zastanawiam się czemu tyle pytań o warunki pracy w tym zakładzie,skoro wszyscy w mieście wiedzą że to (usunięte przez administratora) totalne! Jedyne dlaczego starzy tu siedzą to 2 zmiany,nie 4 brygadowka. I fakt jak się ma kredyty i rodzinę. Nie masz pewności że nowe to na stałe. Place żenada,kategorie P1 do p7 im wyższa ty mniejsza podwyżka. Ostatecznie pensja z p7 to jakieś 300 więcej od najniższej. Benefity to co daje socjal,a nawet mniej. Jeśli ktoś liczy na więcej,czy rozwój,owszem. Zrojnowane kregoslupy i szarpane nerwy. Pion technologiczny nie ma pojęcia o podstawie produkcji mebla. Wszelkie zmiany to (usunięte przez administratora),wszystko się odbija na pracowniku. Bo produkcja na wczoraj,statek czeka,a mebla nie(usunięte przez administratora) nie idzie złożyć. Kto to robi? Robił wszystko prostuje,błędy,wady,a śmietankę spija kto inny. Mebla nie kupisz,bo cię nie stać,a jak są to dla świętych krów. Cały pion prezes,technologiczny,kierownicy działów powinni wylecieć na pysk i mieć rewizję tyle już na(usunięte przez administratora). Nowy właściciel powinien ich wreszcie sprawdzić,ale i dla niego liczy się tylko kasa na koncie,reszta to (usunięte przez administratora)

Mati

Co ty pieprzysz? Dwie zmiany? Przeciesz jest jedna cha cha p7 co za bzdury

@Stary Sits-Actona

a podasz godzinę tych dwóch zmian? hmmm...skoro 300 złotych więcej od najniższej, to pewnie jakieś 3800 na rękę? a co do tych benefitów, że jest to zwykły socjal to rozumiem, że dają kawę, herbatę i nie ma czegoś takiego jak prywatna opieka medyczna lub karty lunchowe?

BardzoZadowolonyPracownik Nowy wpis
@Stary Sits-Actona

Bzdury! Bzdury! Bzdury! Nasz przywodca Wielki chlebodawca Czerwonka zapewnia wspaniałe warunki i płacę. To przyjemność pracować dla tak dobrego Pana.

Niżej wspomniał ktoś o benefitach, a nie widzę nawet informacji o zarobkach póki co. A interesuje mnie stanowisko menadżerskie, menadżer projektu. W czerwcu dali taką ofertę pamiętam i tam też nawet widełek nie było podanych. Wie ktoś, jak się zarabia?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w SITS na stanowisko Menadżer Projektów? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Co wchodzi w socjal SITS?

No nie wiem, ja tam widzę, ze wczoraj wrzucili dwie nowe oferty pracy :P Czy coś innego miałeś na myśli? Wracając do tematu, jest nabór na młodszego specjalistę ds kadr i plac. Wiesz jak funkcjonuje w firmie dział? Dużo osob liczy? Polecasz w ogole się tu zatrudnić? Zarobki są przyzwoite?:)

Rozumiem że to sarkazm. Nie ma funduszu socjalnego z benefitami żeby ludzie mieli większą motywacje? Teraz na święta też nic nie dadzą dla pracowników?

Hej widziałam właśnie ze szukają na produkcje, jest umowa o prace ale nie widzę w jakich godzinach pracujecie ? Czy np nocki są więcej płacone ?

aaa

Są dwie zmiany , bez nocek

Zen

Ja nie mogłem narzekać na atmosferę, dla mnie git.

Pola
@Zen

Oprócz atmosfery było jeszcze coś w porządku? Jakieś aspekty dzięki którym warto tutaj pracować? Może zarobki, benefity? :) Pełno tutaj negatywnych opinii a ja akurat myślałam o pracy tu ...

A to ciekawe, bo wyżej kolega właśnie chwalił. Skąd takie rozbieżności. Może zależy to od stanowiska? Co dokładnie się nie zgadza pod względem atmosfery, masz na myśli kierownictwo czy sytuacje wśród pracowników?

aaa

Atmosfera na stolarni bardzo zła , wyśmiewanie ,obmowa za plecami (usunięte przez administratora)

@aaa

Uu, ale na to to szefostwo nawet nie pomoże, jeśli sami pracownicy nie przestaną, co nie? A powiedz, ile można na stolarni zarobić? Człowiek by wytrzymał i popracował trochę, jeśli można zarobić i odłożyć troszkę..

Przez okres próbny najniższa krajowa ,ale nie polecam

@WyzwolonyNiewolnik

Czyli nie najlepiej wspominasz atmosferę i relacje z szefostwem. Tylko tak źle traktują nowo przyjętych? Nie miałeś żadnego wdrożenia albo pomocy kogoś już zatrudnionego?

@Sebastian

Nie ma żadnej pomocy, każdy dba tylko o swój zad, operatorzy i liderzy od nowo zatrudnionego wymagają wprawy po 2 godzinach pracy tak jakbyś pracował tam już 5 lat. Inni pracownicy są tak zastraszeni i styrani, że nowych traktują jak wrogów i ja pytania lub prośbę o pomoc albo nie reagują wcale albo warczą na ciebie.

Aleksandra
@WyzwolonyNiewolnik

Ale kto i czym ich zastrasza? Według mnie to sami pracownicy są winni takiej atmosferze i przydałby się ktoś odważny, kto zbierze wszystkich razem na rozmowę. Ale i integracja firmowa byłaby fajna, szef coś takiego organizował?

abc
@WyzwolonyNiewolnik

Co Ty wypisujesz to bzdura, nikt nie wymaga niewiadomo czego po 2 h pracy. Jesteś pewny, że to był sits? Może byłeś w innym zakładzie i Ci się coś popierdzieliło ????

@abc

Hej ,czyli nie jest tak jak pisza ? Możesz coś więcej powiedzieć, bo jak na razie te negatywne opinie niestety przewyższają, a moze jednak nie jest tak jak pisza. Interesuje mnie stanowisko pracownik produkcji i widzę mali informacji co mogą zaoferować. Co oznaczają bezpieczne warunki pracy? Dostajemy strój roboczy ? Są jakieś benefity ?

abc
@Danuta

Tak, nie jest źle. Nie słuchaj opinii ludzi, bo tyle ludzi jak i opinii. Jednym się podoba, innym nie. Ci, którzy się opierdzielali i np. zostali zwolnieni to będą gadać o zakładzie, negatywnie. Jest ciężko, bo nie mówię, że nie, ale kto chce pracować to będzie i da radę. Trzeba samemu spróbować i zobaczyć, z tego co wiem to nie przyjmują na produkcję, ale to może się zmienić, jak wszędzie. Tak, dają strój roboczy. Jeśli chodzi o bezpieczne warunki pracy, to przestrzeganie BHP. Benefity też są. Pozdrawiam i powodzenia.

@abc

Jakie benefity? Chętnie się dowiem co można dostać dodatkowo. Teraz na wakacje będzie dofinansowanie do wczasów?

Xxxx
@WyzwolonyNiewolnik

Dlaczego nowi są traktowani jak wrodzy?

Ksenia

Cześć wszystkim, podoba mi się zdanie jednego z was, żeby czasem nie słuchać opinii innych(tych negatywnych), bo nie wiemy czy np. nie został zwolniony. Wiadomo, nam ludziom, łatwiej wypowiedzieć się w sposób negatywny, szczególnie anonimowo. Dlatego pytam, czy jest tu pracownik, który udzieli mi obiektywnej opinii co do warunków, wynagrodzenia, atmosfery? :D Nie wiem, warto się tu przyjąć?

Bardzo zadowolony pracownik
@Ksenia

To bzdury co piszą, nasz wielki chlebodawca Czerwonka zapewnia cudowną atmosferę, nikt nie może narzekać. Praca dla tak cudownego przełożonego to przyjemność.

@Ksenia

Oni nie muszą nikogo zwalniać bo ludki sami się zwalniają. Jeśli masz możliwość złóż CV do innego zakładu pracy. Sits ma bardzo złą renomę pod każdym względem. To jeden z najgorszych zakładów jak nie najgorszy.

Wszystko by było inaczej gdyby kierownictwo było "ludzkie", gdyby wyrzucali nierobów, a oni wyrzucają ludzi pracujących i gdyby słuchali ludzi co mają do powiedzenia itd. Kierownik to jest taki buc, albo burak jak kto woli rodzina go nie nauczyła że jak się przychodzi to się wita Jego Trzeba bylo (usunięte przez administratora) na pierwszym miejscu

Bez nicku

@Bez nicku

Kierownictwo nie jest zainteresowane tym dlaczego odchodzą starzy pracownicy. Nikogo to nie obchodzi. Nikt w kadrach nawet nie zapyta co się dzieje na liniach. A może warto byłoby się tym zainteresować.

ok
@Bez nicku

Tak to prawda nikogo nie zatrzymują , mają gdzieś pracownika.

A czemu odchodzą? Może po prostu napiszcie co takiego się dzieje

Arturo

To dosyć dziwna taktyka, bo firma przecież na tym nie korzysta, a raczej wręcz przeciwnie … A co z pracownikami, którzy faktycznie przykładają się do pracy i się starają? Widziałem, że ktoś taki napisał w wątku, firma podobni nawet się nie starała, żeby go/ją zatrzymać … Podasz może widełki zarobkowe i premiowe (jeśli są), może to coś podpowie?

@Arturo

Sebastian

To o co tutaj jest taka rywalizacja? O wyniki, czy o awans? Teraz to tak w sumie nie wiem, o co chodzi. I co rozumieć przez Twoje słowa, że tu tylko młody zespół. Starszych pracowników nie ma?

Ile można zarobić na stanowisku Asystent/-ka w firmie SITS w miejscowości Brodnica?

Agusia

Witam, jak oceniacie na chwilę obecną atmosferę w firmie Sits? Czy warto tam jeszcze się zatrudnić? Słyszałam że zwalniają starych dobrych pracowników. A nowych przyjmują na chwilę.Jak to jest?

@Agusia

Dopiero po zmianie pracy zauważyłem, że nie pracowałem w firmie, a (usunięte przez administratora). Kierownictwo i inni pracownicy traktują nowo zatrudnionych gorzej niż (usunięte przez administratora) Atmosfera w tej firmie to totalne dno, jeśli chcesz się nabawić socjofobii i depresji to zachęcam do zatrudnienia się w tym (usunięte przez administratora). Na temat atmosfery w tej firmie można by książkę napisać. W dodatku jak jesteś empatyczną i wrażliwą osobą to zniszczą i zdepczą Twoją psychikę. Tam w gabinecie lekarskim psychiatra powinien urzędować całodobowo.

Zuzanna

A powiesz na jakim stanowisku pracowałeś, że takie sytuacje się działy? I o co chodzi z tą atmosferą? Czy było to zgłaszane gdzieś wyżej? I skoro atmosfera tak słaba jak piszesz, to czy chociaż zarobki były w stanie ją wynagrodzić?

Młoda

Witam czy warto aplikować CV ?jakie zarobki w firmie ?i jaka atmosfera ?

Gonzo
@Młoda

Przemiła atmosfera, wspaniali ludzie . Tylko sits .Firma skandynawska to i zarobki zachodnie . Praca mało wymagająca i lekka . Zapraszamy w szeregi

@Gonzo

A podasz więcej szczegółów? Jakieś widełki odnośnie stawek i jakie obowiązki masz na myśli, że praca lekka?

Gonzo
@Halina

Stawki od 5000 dla młodego pracownika do 10000 dla starych pracowników . To zachęcająca oferta

Baba

Zwalniają ludzi za chorobowe . Mimo wszystko wspaniała firmavma polecam

Rok
@Młoda

Nie startuj ta wcale prendzej tam stracisz nerwy i nie warto za marną kase

@Młoda

Nie warto daj sobie spokój

x
@Gonzo

Nie róbcie ludzi w (usunięte przez administratora) Ta firma to lokalna porażka, trzeba ją omijać szerokim łukiem

x
@Młoda

Dziewczyno daj sobie spokój. Zarobki tragiczne atmosfera jeszcze gorsza. Tam musisz mieć psychikę ze stali, być twardą inaczej Cię zgnoją i dadzą bilecik na oddział zamknięty do Tworek. Wolałbym na mandolinie pod kościołem grać niż tam pracować

@Gonzo

Ano i to bardzo. To ciekawa jestem jaka granica wieku jest między jednym a drugim? Z 5 lat żeby stać się starym pracownikiem trzeba?

Rbs
@Młoda

Nie polecam tragedia w tej pracy jak i zarobki, a ludzie zawistni myślą tylko o sobie

@Rbs

Mimo wszystko wiesz może jak stoją z kasą teraz od nowego roku? Ciekawa po prostu jestem czy coś pod tym względem mogło się zmienić. Nie podnieśli niczego?

Mirasek

18 zł netto na początek to jakaś kpina. Drugi miesiąc I na tym miesiącu zakończę współpracę.

@@
@Mirasek

Pierwszy raz słyszę żeby ktoś miał stawkę godzinowa.

Abc
@Mirasek

Co Ty bredzisz? W SITS, nie ma stawki godzinowej..

Olga
@Abc

Może ktoś sobie przeliczył swoją pensję po prostu? A wam ile wychodzi jak podzielicie zarobki przez godziny pracy? W ogóle to ile godzin miesięcznie wyciągacie?

M.

Czy Sits przyjmuje aktualnie nowych pracowników produkcji?

Nickk

Ile osób liczy firma Sits ?? To prawda że znowu będa zwalniać ?

Maja
@Nickk

Zwalniają

@Maja

Zwalniaja

@Nickk

To jest prawda już zwalniają

@Bleble

Aktualnie? I co teraz wobec tego?

Przemek M.

Omijać szerokim łukiem ta firma nie szuka pracownika a n i e w o l n i k a normy to jakiś niemieszny żart są okropnie wygórowane jak na firmę w ,której pracownik sam musi sobie szukać zajęcia bo wiecznie brakuje mebli,materiałów po ,które trzeba czekać w kolejkach a czas leci i przełożeni oczywiście krzyczą jak to trzeba szybko robic zeby zrobic normę. Ta firma to skandal i tak praktycznie żadnemu nowemu pracownikowi nie przedłużają umowy tylko wyrzucają po 3 miesiącach a potem się dziwią ,że nikt nie chce tam pracować i muszą wywieszać baner ZATRUDNIAMY :)

Szkoda słów, jedno wielkie bezprawie. Zrobili napis na budynku administracji ZATRUDNIAMY. O czym to świadczy? nikt nie chce tam iść a ci którzy mają okazję uciekają jak najdalej. Wielkie (usunięte przez administratora) zrobili z porządnej firmy. Zero szacunku do ludzi. Doprowadzili do tego że współpracownicy pałają do siebie wielką nienawiścią. Już dziś nie ma tam ludzi do pracy. Jeszcze kilka lat i ta firma zniknie z powierzchni ziemi

Danuta

Czemu nikt nie chce tam pracować? Bo chyba nie przez kiepską atmosfere? :) Wiesz moze jakie warunki proponują? No chyba ze to firma ma zbyt wysokie wymagania przy rekrutacji..

@Danuta

Atmosfera do bani zarobki śmieszne i normy nie do wyrobienia

Halina

Faktycznie to jakieś argumenty... A jakie konkretnie są te normy, że takie nie do wyrobienia? :/

@Halina

Mówiąc krótko możesz przebierać rekami i nogami aż ci się buty zapalą a normy i tak nie wyrobisz. Musisz być szybka cwana i przebiegła.

Danuta

A dużo jest tam takich pracowników? Czy raczej mało kto wyrabia te normy?

Czy pracownicy SITS mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Baba

Oczywiście. Raz w miesiącu wyjeżdżają do SPA do Głęboczka

Zibi

Nie ma żadnej formy integracji

Zostaw merytoryczną opinię o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - Brodnica

• Jak się pracuje w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Zobacz opinie na temat firmy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)
2.5/5 Na podstawie 153 ocen.

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)