Obst- und Geműseanbau Richard und Gerald Heinrich GbR

Öhringen

Opinie o Obst- und Geműseanbau Richard und Gerald Heinrich GbR

anonim 2011-02-04 15:49:26
Byłam, zbierałam ogórki. Warunki w porządku jednak płaca słaba. Jak na tak ciężką pracę powinien płacić 5 euro a nie 4,4 . . . Ale jak ktos chce dorobić - polecam:)
nody 2011-05-30 20:21:13
to prawda placa slaba... jeszcze dojazd mnie wyszedl 240 zl w jedna strone (mieszkam w pomorskim), jechalismy busem od przewozow osob, latwo sobie policzyc ze prawie 50 zl to razem wychodzi. do tego ci [usunięte przez moderatora]... marakryczni ludzie heh a i jeszcze prowizje jakie niektorzy biora za zalatwienie pracz. 50 euto od osoby [usunięte przez moderatora] chcial. A co do pracy to naprawde ciezo
nr 3120 2011-06-27 20:54:17
co tam mówicie!dla mnie jest super a szczególnie na truskawkach, jesli ktos lubi zbierac i sie nie obija nawet na godz moze wyjsc dobre 8 euro , warunki dobre !aha truskawki sa na akord.pozdrawiam i polecam
Słupsk 2012-05-26 23:45:04
Byłem w 2005 r,niecałe trzy miesiace,widze że płace sie wiele nie zmieniły,ogólnie klimat ok ale było ciężko,przynajmniej na początku,ogólnie miło wspominam,rumunów była wtedy dopiero garstka.Większośc Polskiej ekipy jeżdzi z okolic Bytowa.
anonim 2013-05-02 08:10:51
też tam byłem w 2011r i nigdy więcej tam nie pojadę 3 euro za szalkę truskawek na ogórkach trochę lepiej bo na godzinach ale niestety trzeba ryć po 12 godzin dziennie przez siedem dni w tygodniu ogólnie szału nie ma. Warunki mieszkalne dobre z wyżywienia dawali chleb i ziemniaki a tego co słyszałem to z roku na rok coraz gorzej
anonim 2013-09-22 23:54:23
pracuje się po 12 godzin ale na polu jest się jakieś 15 godzin i wszystkie przerwy są odliczne. praca ciężka ale da się wytrzymać. ja byłam w ty roku i też szału nie było. ale ogólnie to w porządku praca
jggregc 2014-07-15 11:40:39
Mieszka się po 3 osoby a mieszkanie jest już wliczone, wyjeżdżam za 2 dni, ogólnie w zeszłym roku też byłam, płacą trochę mało, bo 4.50E szału nie robi, ale cóż, najważniejsze to się nie obijać, nie załamywać, po tygodniu albo dwóch idzie się przyzwyczaić, ludzie w zeszłym roku byli meeega sympatyczni, Rumunów od groma, ale też na nich nie ma co narzekać, bo to całkiem mili ludzie, na polu nie raz pomagali jak sobie ktoś nie radził (mi osobiście jeden pan z Rumunii pomagał tak że zbierał ogórki z mojej rajki jeszcze a ja miałam jednego ogórka na 5 min może) mam nadzieję, że w tym roku będzie tak samo sympatycznie jak w zeszłym :)
maciek 2015-01-19 17:43:00
mi się wydaje, że tak czy inaczej to więcej się zarobi pracując poza granicami państwa i nie wiem czy teraz nie będzie tak, że można zarobić jeszcze więcej, bo jakieś nowe rozporządzenia weszły i zmiany ale nie orientuje się już jak ma to wszystko być, jak macie o tym informacje to dajcie znać, pozdrawiam.
ana 2015-01-29 08:32:53
czy był ktoś może na truskawkacz w gemisehof u u hubertusa blecmana ? Mam jechać pierwszy raz ijestem ciekawa opini
mlody 2016-01-11 14:59:43
omijajcie to miejsce z daleka to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam wielkich pieniedzy nie zarobicie co tam sie wyrabia to jest chore nawet po 22 00 do toalety niemoznza wyjsc bo jak cie zobacza to odrazu kara tak jeas jak polaczek tam zadzi dziwie sie tam ludzia ze jeszcze go niepotrzasli
mlody 2016-01-16 10:30:15
zimprodek ja nie mowie ze tak jest wszedzie za granica chodz mi tylko o prace u RICHARDA w NIEMCZECH. zarabiaja tam po niecale 5 elro rozmawialem z dziewczynami co tam pracowaly widzilem warunki w jakich mieszkaja tragedia tam sa dwie alejki rumunska i POLSKA a zeby dostac sie pod prysnic to musisz swoje wystac
liwia 2016-05-21 19:23:43
po piewsze to bardzo dobrze ze zatrudniaj ludzi na umowe niemiecka a nie polska, ja tez bylam sklonna do tego by wyjechac i szukalam wczesniej kilku rzetelnych agencji pracy a u nich mozna troche zarobic?
Zostaw swoją opinię o Obst- und Geműseanbau Richard und Gerald Heinrich GbR - Öhringen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obst- und Geműseanbau Richard und Gerald Heinrich GbR