Opinie o ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA w Zabrze

Ania Nowy wpis

To firma nie istnieje ? Ktoś tak poniżej napisał

Mirek Nowy wpis

@zbrosta a możesz zdradzić dlaczego skonczyles tam pracować ?

blue Nowy wpis
@Mirek

a jak pracować w firmie która przestała istnieć??

zbrosta

Witam, pracowałem tam kiedyś. Teraz szukam dokumentów. Czy ktoś jest zorientowany, gdzie jest archiwum ??? Informacje na maila zbrosta1@wp.pl

@zbrosta

na Podkarpaciu proszę Pana w Krośnie

skiner69 Nowy wpis
@zbrosta

archiwum jest na naftowej 8 w krośnie (obecna pgnig technplogie)

Początkiem końca Gazobudowy było powołanie do funkcji Prezesa Zarządu Pana Czesława Lech. Bez kwalifikacji i doświadczenia w tego rodzaju przedsiębiorstwach. Nastał czas konfliktów, utraty rynków i promowania prywaty. Forsowanie znajomych. Członkowie zarządu w strachu o swoje posady było bierne wobec Prezesa Zarządu.

@Marcin

Mylisz się, bo początek końca nastąpił o wiele wcześniej za poprzedniego szefa, który chciał być "dobrym kolegą" wszystkich i tolerował te towarzystwo wzajemnej adoracji.

Aplikowałeś do firmy ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
Helena

@Marcin proszę o niepodawanie na forum danych osobowych pracowników firmy. Jest to niezgodne z regulaminem i takie wpisy na jego mocy mogą być usunięte. Zachęcam Cię do przeczytania zasad, jakimi kierujemy się publikując wpisy w serwisie gowork: https://www.gowork.pl/regulamin

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

blue

ni ma nic, nawet firmy od paru lat

zzz

szkoda

kris

a emerytom gazobudowy nie należy sie teraz ta rekompensata z tytułu utraty prawa do deputatu węglowego????

@kris

nie było węglowego ino gazowy

orihack

Pracowałem jako kierowca, tera można na bazę wejść bez problemu. Przejdę się tam w najbliższym czasie po starych śmieciach. Pewnie łza się zakręci :(

@orihack

na 100% się zakręci

yes

Najważniejsze jest to, że atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach. O dobre relacje nie jest tak trudno.

zabrze

tak jak wszystko co państwowe firma gazobudowa zabrze została rozkradziona.Dobrze się tam żyło kolesiostwu zwykły pracownik tam sie nie liczył pracowałem tam to wiem dobrze ze to sie skonczyło patrzec na to wszystko co tam sie działo to była masakra zero kontroli.ta firma nie miała szans przez 30 lat zero inwestycji w firmę tylko fanfaronada bez pokrycia.

blue

Bo nie ma Gazobudowy Zabrze www.gazobudowa.pl a nadal istnieje Gazobudowa Poznań www.gazobudowa.com.pl. kiedyś to Gazobudowa Poznań była oddziałem zabrzańskiej Gazobudowy ale lata temu sie sprywatyzowała i udało się jej przetrwać

bodi

Z całym szacunkiem ale to nie ludzie z Krosna zniszczyli gazobudowę zniszczyli ją ludzie z warszawki Sciechowski (stary ubek) Zawisza (historyk kolega pani Oliwy).Ale na pocieszenie poinformuję was że PGNiG Technologie na dzien dzisiejszy dobija niejaka pani Zygmunt (parki i ekologia)i Adamus (młodzian z orlenu)Jak widzicie to wszystko warszawka i kolesiowstwo z politykami PO i PSL z olbrzymim "doswiadczeniem" w branży naftowej i gazowej.Na dzien dzisiejszy spółka ma już zdłużenie w wysokosci 147 000 000 mil.A ja twierdze że zadłużenie sięga już 267 000 000 .Na dzien dzisiejszy fałszuje się dane dotyczące zysku aby był on minimalny trzeba cos pokazac Usiłuje się sprzedac nieruchomosci ale z marnym skutkiem , a dalej przyjmuje się kolesi i koleżanki za bardzo atrakcyjną kasę a robotników się zwalnia.To nie pracownicy z Krosna ale warszawka to zrobiła , myslę ze my i wy podzienkujemy kolesiom z PO i PSL przy najbliszych wyborach.

Zewnętrzna firma

Z Tego co wiem, to do konsolidacji nie pchało się ani Krosno ani Tarnów, bo firmy miały zyski. Po konsolidacji Gazobudowa zabiła kosztami powyższe Firmy. Pozdro

noe111
@Zewnętrzna firma

i właśnie taki wizerunek chciało stworzyć Krosno i jak widać odniosło swój cel. Teraz wyprzedaje zagrabiony majątek w postaci nieruchomości / baza w Zabrzu/ czy inny majątek /koparki dźwigi, samochody itp/. Grabież w świetle prawa. tylko czy na pewno legalnie...

xxl

Ale gazobudówki już przeca nie ma po co się rozpisywać

Jacek

Koniarze z Krosna Życze wam aby ten twór upadł i wy też.Za Gazobudowę.

pomocna dłoń

dla zainteresowanych Vlassenroot z Gliwic poszukuje spawaczy Mag do pracy

zołza

bez_kakakasku w uzupełnieniu do zdania w którym mowa: "jak to ogłasza wszem i wobec Kierownictwo z Krosna pracownicy Gazobudowy to najbardziej roszczeniowa grupa ludzi nie uściślając już o jakie roszczenia chodzi" przytoczę dokładny zapis zawarty w Planie Działań Restrukturyzacyjnych - I Faza Restrukturyzacji. "Dodatkowo likwidacja O/Gazobudowa i rozstanie się z najbardziej roszczeniową grupą pracowników pozwoli Spółce na zahamowanie roszczeń pracowników innych oddziałów odnośnie wysokości przyznawanej premii". I jeszcze jeden cytat z tego samego opracowania: "Likwidacja O/Gazobudowa pozwoli Spółce na ograniczenie kosztów nadgodzin w tym oddziale - wynikających ze specjalnie zaniżanej wydajności pracy z powodu ograniczenia dotychczasowych przywilejów premiowych." No więc sami decydujcie, czy PGNiG Technologie to pracodawca u którego warto być zatrudnionym. Czy PGNiG Technologie to pracodawca, który będzie Was szanował i wynagradzał za trud i ciężką pracę? Raczej nie... ale to moja subiektywna ocena. Zastanawia mnie dlaczego w Planie Działań Restrukturyzacyjnych tyle napisano o ograniczeniu kosztów związanych z wynagradzaniem pracownika a nic o ograniczeniu kosztów związanych z wynagradzaniem Zarządu i ścisłego kierownictwa. Czy ograniczanie kosztów ich nie dotyczy??? Naprawdę godny polecenia pracodawca :(

Były...

Pracowałem kiedyś w tej firmie przez prawie 20 lat. Miałem okazje pracować dla kilku prezesów, zaczynając od Pana L, poprzez Pana P, Cz, H a skończywszy na Panu B i powiem tak... Firma wspaniała z 60 - cio letnią tradycją, potężny kapitał ludzki i majątkowy. Olbrzymi potencjał ludzki, doświadczeni ludzie, fachowcy pierwsza klasa. Pracownicy niestrudzeni, zahartowani, wykonujący pracę w bardzo trudnych warunkach na ostrym słońcu, mrozie, deszczu od +40 do -40 (nie przesadzam w Rosji były takie warunki) potrafiący naprawdę nie bywałe rzeczy budować. Dzięki tym ludziom zbudowano ponad połowę gazociągów, stacji red - pom. największych w Polsce tłoczni gazu (Konradki, Włocławek, itp.). Nie jeden stracił rodzinę, bo musiał jechać 500 km do pracy, , delegacje po 3 - 4 tygodnie za marne 2000 tys. zł...masakra. Powiedziałem wcześniej, że firma wspaniała, ludzie ok (zawsze jaka (usunięte przez administratora) by się znalazła), ale Zarząd firmy w jakiejkolwiek epoce (oprócz Pana L.) do bani!!!. Z całą świadomością uważam, że to wszystko co wcześniej wymieniłem, było niewykorzystane i zmarnowane. Firma na dziś dzień powinna być prężna i nie mieć sobie równych. A dziś... tragedia!!Uważam, że za to wszystko powinno się tych odpowiedzialnych ludzi ukarać. Zmarnowana kolejna firma...można tylko siąść i płakać!!

bez_kakakasku

Gazobudowa została zlikwidowana przez swego właściciela tj. PGNiG Technologie. Kilka osób o przerośniętym ego z wydatna pomocą pożal się boże polityków z Podkarpacia doprowadziło do przeniesienia centrali PGNIG Technologie z Warszawy do Krosna. Jako, że Gazobudowa (jedna z czterech spółek wchodzących w skład tego dziwnego tworu) mieści się na Śląsku a pozostałe w Krośnie i obok, więc nie wpisuje się w ich koloryt. Ponadto jak to ogłasza wszem i wobec Kierownictwo z Krosna pracownicy Gazobudowy to najbardziej roszczeniowa grupa ludzi nie uściślając już o jakie roszczenia chodzi (kpina!). Zdecydowano więc o likwidacji Gazobudowy. Nie chciano nawet słyszeć o ewentualnej sprzedaży inwestorowi strategicznemu. Likwidować, likwidować - takie jest hasło przewodnie ludzi z Krosna. W przyszłym roku w Polsce otwiera się potężny rynek inwestycyjny w zakresie budowy gazociągów. Przez najbliższe 10 lat, jest do wybudowania ponad 2 tysiące kilometrów gazociągów. Gazobudowa z Zabrza była tak naprawdę najlepiej wyposażoną w specjalistyczny sprzęt firmą w Polsce do prowadzenia tego rodzaju inwestycji, nie wspominając już o know how. Wartość sprzętu i urządzeń kompletowanego przez dziesiątki lat to kilkadziesiąt milionów. Obecnie trwa wyprzedaż tego majątku przez PGNiG Technologie z Krosna. Doprowadzono do tego, że przyszłe inwestycje od przyszłego roku będa budowane przez firmy z Niemiec, Włoch, Litwy czy Holandii. A mogła to zrobić Gazobudowa gdyby kilka osób miało wizję i wiedze z zakresu zarządzania przedsiębiorstwami budowlanymi. 350 osób poleciało na bruk... a interes Państwa (firma państwowa - pieniądze zostają w kasie państwa) wyrzucony do kosza.

Zostaw merytoryczną opinię o ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA - Zabrze

ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA
3.3/5 Na podstawie 65 ocen.

ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA