FLOW TECHNICS SPÓŁKA Z O.O.

Złocieniec

Opinie o FLOW TECHNICS SPÓŁKA Z O.O.

anonim 2010-03-01 21:54:33
Firma idealna dla studentów. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć to polecam na start. Nie będzie łatwo się dostać. A jeszcze trudniej będzie wytrzymać z szefem. Masz mocne nerwy? To się nadajesz i nauczysz. Umiesz coś? Nie podejmuj tam pracy bo nie wytrzymasz pouczań.
masz racje 2010-08-23 21:49:11
owszem można się czegoś nauczyć!własnej psychy i panowania nad sobą.bo w tej firmie udowodnią ci że jesteś [usunięte przez moderatora] i nie ważne czy masz jakieś studia bo i tak jesteś cienki bolek!!
gorzej jak fala w wojsku z przed 10 lat.chcesz być [usunięte przez moderatora] w Polsce składaj cv do flow z dopiskiem "jestem [usunięte przez moderatora]"!!
michal 2011-05-13 22:48:35
ten oddział w Krakowie powinien być skasowany, sami byśmy dali rade obrobić klientow a jakby było duzo roboty to na serwis mogliby jeździć chłopaki z produkcji i by to się jakoś kręciło, a tak to krakow odbiera nam robotę. A ten szwagier-kierownik to kiedyś to się doigra.
strzałeczka
anonim 2011-05-19 22:04:06
W normalnej firmie kierownik z krakowa byłby co najwyżej referentem administracyjno-magazynowym a tu jest wielkim kierownikiem oddziału mocnym tylko w gębie, jak przychodzi co do czego to podwija ogon pod siebie i czeka co inni mu powiedzą co ma robić. Ogólnie kupa śmiechu, faktycznie gdyby nie układy rodzinne to by już dawno wyleciał i kraków by pewnie rozwiązano.
siema!!!!!!!!!!!
anonim 2011-05-23 10:53:32
AAAA w Krakowie następny gość dał nogę, chyba nawet roku nie wytrzymał. Ciekawe co na to powie szwagier szefa (czytaj kierownik oddziału:) - chyba nie ustąpi, za bardzo przykleił się do stołka. Nikt nie zastanawia się czemu kraków traci ludzi tak często, może oni byli w porządku tylko pasowałaby wymiana kierownika i by nie było tam tyle ucieczek:)
Siemaaaa
anonim 2011-05-30 21:25:32
znowu szukają ludzi:
do biura (z językami i mocną psychiką bo ostatni gość szybko wymiękł :)
do serwisu w krakowie ( elektronika nie wiem po co, jak u nas są elektronicy a tam wystarczyłby mechanik do brudnej roboty:)
Chętnie obstawiłbym zakłady ile ci nowi wytrzymają zwłaszcza ten elektronik w krakowie z super kierownikiem "szwagrem"
alohaaaa
anonim 2011-06-02 22:07:43
pewnie przyjedzie do nas na szkolenie ten nowy elektronik- to sie nim zajmiemy zaopiekujemy przecież to nie pierwszy i nie ostatni serwisant z krakowaaaa :) - ciekawe ilu ich jeszcze będzie :) damy rade a jakby nam przysłali kierownika (szwagra) na szkolenie to byśmy go tez wyprostowali i odzdział krakowski by sie zamkneło bo jest on nam nie potrzebny do niczego.
buźka :)
anonim 2011-06-08 23:26:40
masz racje, krakow jest nam nie potrzebny i trzeba bedzie sie postarac ( na szkoleniu) żeby kolejni goscie dali sobie spokuj z robotą u szwagra w nawojowej, a wtedy ten oddział sie zamknie i my bedziemy mieli wiecej roboty dla siebie
anonim 2011-06-10 17:03:18
lata sie zmieniaja a w firmie dalej te same chore układy; [usunięte przez moderatora] niewygodnych ludzi czyli ogólnie żenada, dno.
ciekawe czy kiedyś ktoś zrobi porządek z tym towarzystwem wzajemnej adoracji, chyba zrobi to dopiero syndyk jak to wszystko kiedyś się sypnie.
Paaaaaaaaaa
anonim 2011-06-10 20:28:48
Bardzo fajna firma inżynierska z wieloletnimi tradycjami, fajni koledzy.
Jak wszędzie są plusy i minusy a często punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
anonim 2011-06-10 23:52:41
Chcę polecić wszystkim Flow Technics sp z o.o.. Jest to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo i dlatego też praca jest tu przyjemna, nieźle płacą i jest dużo miłych ludzi.
Zadowolony
uetu 2013-06-13 22:35:15
zarobki w centrali srednio 2000 a odddziale 6000 ( taka ciekawostka pod latarnią najciemniej)
takze warto się starać, duzo ciekawych bonusow itp
paaaa
adam 2014-12-30 17:53:27
Witam, jestem zainteresowany możliwością podjęcia pracy w flow technics, czy jest tu może ktoś, kto aktualnie pracuje w firmie? Polecacie prace, pensje sa na czas i nie ma żadnych opóźnień? Jak tam sprawy socjalne, czy macie może jakies benefity do pensji, jak karty multisport lub inne udogodnienia? Pozdrawiam!
adam 2015-01-28 18:49:24
Dość długo już czekam na odpowiedź, w sumie cztery tygodnie i jeden dzień, a tu cisza. Niestety w takim razie sobie odpuszcze tą firmę, najwyraźniej nie ma zbyt dużej szansy na zaaplikowanie tutaj. Gdyby jednak ktoś znalazłby się, kto coś wie, to prosze o szybki komentarz, na wszelki wypadek dodam temat do śledzonych.
ktoś 2015-03-10 15:10:00
Do pełnego obrazu ukazującego atmosferę w FT brakuje mi na końcu niektórych wypowiedzi: "to mówiłem ja (...)"
netjetyj 2016-01-03 23:19:24
witam
jakacicsza i spokoj wszyscy zadowoleni
Pozdrowienia dla Czaplinka i spolki
netjetyj 2016-01-04 23:31:33
witam
to co sobie wywalczysz to masz, potem juz cięzko cos zmienic
takze dobrze jest zaczac rozmowe z mozliwie jak najwiejkszego pulapu
No i wszystko zalezy gdzie będziesz [pracowal centrala czy prowincja czasami na prowincji jest lepiej
maj 2016-05-11 11:33:43
No ale jak zacząc rozmowę o najwyższego pułapu bo nie rozumiem. Rozmowę prowadzi pracodawca wiec w duzej mierze to też zalezy od niego jak ją przeprowadzi i czy spodoba m sie kandydat i jak bedzie opowiadał.
Zostaw swoją opinię o FLOW TECHNICS SPÓŁKA Z O.O. - Złocieniec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLOW TECHNICS SPÓŁKA Z O.O.