Opinie o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APTIV SERVICES POLAND S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w APTIV SERVICES POLAND S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

Mari

Nie polecam tego miejsca. Specjalista zarabiający 4000 brutto bez możliwości podwyżki przez kilkanaście miesięcy to jakiś nieśmieszny żart. Omijać szerokim lukiem.

JW
@Mari

Niestety ale zgadzając się na takie warunki finansowe zaniżamy stawki. Min 4000 netto na stanowisku specjalisty w firmie tej wielkości.

@Mari

Dzień dobry, poziom naszych wynagrodzeń jest uzależniony od kwalifikacji i poziomu odpowiedzialności. Początkujący specjalista na pewno otrzyma ofertę na poziomie niższym od wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej osoby. Każdorazowo wynagrodzenie omawiamy indywidualnie z wybranymi kandydatami. Każdorazowo uzgadniamy też - w rytmie rozmów okresowych lub podpisywania kolejnych umów - momenty, w których wysokość wynagrodzenia może ulec zmianie. Przykro, że użytkownik Mari nas nie poleca, jednak my zawsze zapraszamy do konstruktywnej rozmowy.

Bar

Z punktu widzenia pracownika biurowego/ specjalistki jak najbardziej w porządku. + miła atmosfera pracy + godne warunki, benefity : opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, wyjscia dla dzieci + firma się rozwija, więc są wyzwania + zarząd zakładu na pewno na plus + dobry sprzęt do pracy codziennej, brak problemów z wymianą itp. +/- średnie wynagrodzenie - nie jest źle, ale mogłoby być lepiej ( jak sprawdziłam zarobki w Polsce na moim stanowisku to jesteśmy w około średniej krajowej ) - rzadko występują dofinansowania do szkoleń zewnętrznych ( aczkolwiek od czasu, gdy jest nowy dyrektor - jest dużo lepiej :) ) - brak spotkań firmowych integracyjnych ( mocno ubolewam ) - na ogromny minus niestety jest fakt, że HR są przyzwyczajone do rotacji pracowników produkcyjnych ( są to czesto ludzie na chwile, do czasu skonczenia studiow, do czasu wyjazdu za granice itp ) i nie dbają również o wieloletnich pracowników. W związku z tym wielu wspaniałych specjalistów odeszło od nas tylko przez niewystarczające zarobki. Reasumując - polecam, jest OK. Byłoby super, gdyby nie ostatni minus.

@Bar

"Bar", pięknie dziękujemy za Twoją opinię. Cieszy to, że zauważasz plusy. Nad minusami chętnie popracujemy. Niestety, ze względu na Covid ominęło nas wiosną wspólne świętowanie 25-lecia firmy (planowane było duże wydarzenie integracyjne dla Pracowników). Mamy nadzieję, że - gdy będzie to bezpieczne - będziemy mogli znów wrócić do wydarzeń, które dotąd odbywały się min. raz w roku (wydarzenia dla Pracowników całej firmy) lub częściej (w poszczególnych działach). Co do odejść Pracowników, zapewniam, że każde z nich jest dla nas trudne. Z każdą osobą, w miarę możliwości, przeprowadzamy wywiad końcowy, aby poznać jej motywację do zakończenia współpracy. Nie tylko zarobki bywają głównym powodem. Na bieżąco analizujemy wszystkie dane dot. odejść Pracowników, aby im przeciwdziałać. Każdego Pracownika zachęcamy też do otwartej komunikacji o tym, co nie działa właściwie - zgodnie z zasadą, że "lepiej zapobiegać, niż leczyć". Obecnie średni staż w naszym zakładzie to 8,5 roku, więc nie jest najgorzej ;). Chcielibyśmy, żeby każdy Pracownik chciał pracować u nas jak najdłużej i czuł się tu jak najlepiej. Jeśli chcesz porozmawiać na ten temat, podzielić się swoimi obserwacjami - zapraszam serdecznie do działu HR lub kontaktu inną drogą tel/mail (58 76-79-612 / barbara.jarosik@aptiv.com)

Marzena

Dzień dobry. Czy aktualnie potrzebujecie pracowników?

@Marzena

Dzień dobry, tak, nadal rekrutujemy na produkucję, do magazynu i na stanowiska specjalistyczne. Zapraszam do przesłania aplikacji na adres rekrutacja.gdansk@aptiv.com oznaczając, jakie oferty Panią interesują.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie APTIV SERVICES POLAND S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

HR

Rozliczając nadgodziny trzymamy się zasad Kodeksu Pracy. Oczywiście nadgodziny są zawsze dodatkowo płatne (+50%/+100%). Co do możliwości odbioru godzin - ew. jest to uzgadniane indywidualnie.

Inżynier Jakości

Bardzo nie podobał mi się przebieg rekrutacji, dziwna atmosfera, rozmowa telefoniczna bardzo krótka

od razu pytanie o to ile chce zarabiać, "co wiesz z elektroniki"

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

O co chodzi z tymi tablicami ?

A.G

Chodzi o ekrany LCD w modułach Radia. Z tym, że to nieprawda. Żaden detal nawet niewrażliwy na upadki nie zostanie zamontowany w produkcie, tylko idzie na złom, nieważne czy się uszkodził czy nie. Taki detal, mimo, że fizycznie nie jest uszkodzony, może mieć na przykład mieć obniżoną trwałość, więc zgodnie z polityką jakości w motoryzacji nie może być wykorzystany.

Czy APTIV SERVICES POLAND S.A. zapewnia kartę multisportu?

A.S

Tak.

Madzia

Jak dobrze trzeba znać jezyk angielski ? Rozmowa jest także w tym języku?

Joanna

Dawno nie było żadnego wpisu, czy ktoś podpowie jak wygląda rekrutacja w Aptiv?

WJ
@Joanna

W sumie ok. Wszystko punktualnie. Odpowiedź zwrotna też była. Pani z HR z niewielkim jeszcze doświadczeniem w rekrutacji. Pytania typowe jak to w HR Tell me about yourself ;) Druga osoba rekrutrująca to kierownik (bardziej zorientowany w temacie) ;)

RW
@Joanna

Słaby angielski osoby reprezentującej HR. Pytania dosyć naiwne i niezwiązane ze stanowiskiem, raczej typowe mocne/słabe strony, sukcesy i porażki itp. Całość robi źle wrażenie. Ponadto można odnieść wrażenie, że nasze CV nie zostało przeczytane ze zrozumieniem. Należałoby dokładniej analizować CV kandydata, którego zapraszamy na rozmowę chociażby przez zwykłą uprzejmość. Szanujemy czas swój i innych.

Horror

Umowa o pracę to jakiś żart, ten kto ją układał może jej użyć jako papier toaletowy. Z taka umową jedyne co można to iść do sądu bo to zwykłe wykorzystywanie ludzi. Ani razu nie byłem na stanowisku, do którego mnie zatrudniono. Robiłem jak murzyn, żeby przez ostatnie 3 dni pracy mi grożono obciętą pensją tylko dlatego, że jestem chory co mam w papierach i paru czynności nie mogę przez to wykonywać. Poganiali mnie, straszyli i na koniec ucięli wypłatę czyli tak jakbym przez tydzień pracował za darmo. Pracowa (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam, ta firma to dno dna. Kurs BHP? Każdy taki sam, każdy równy, właśnie ty się liczysz. Właśnie TY będziesz ZNISZCZONY psychicznie, fizycznie i do tego będziesz biedny. Brygadziści? Tylko poganiają i obgadują za plecami. Koordynatorzy? Jakiś dramat i rozpacz. Wszyscy tacy mili, tacy super. Wszyscy mają Cię gdzieś bo jesteś tylko trybikiem, którego wyrzucą kiedy im się podoba. Mam bąble, blizny, odciski, oczy bolą, pocisz się, dusisz i nawet przez 8 h nie możesz usiąść tylko stoisz w miejscu. Drogie Delphi, mam nadzieję, że ktoś kiedyś was pociągnie do odpowiedzialności karnej. Gdybym miał czas i pieniądze to bym to sam zrobił ale jestem tylko tym niezastąpionym wyrzuconym na krzywy pysk murzynem. Bez pozdrowień, obyście upadli.

ciekawy
@Horror

A tam panuje duza rotacja, jest tam pelno ukraincow?

Emil a
@Horror

Zgadzam sie z tą wypowiedzią w 100% trałma na całe życie.okropne babsztyle,zamiast uczciwie pracować i dać spokojnie pracować innym tylko knują,sieją zament i donoszą.. Wysikać się nawet nie można,traktują ludzi jak niewolników i nie ma nikogo wyżej do zrobienia z tym porządku

Emil a
@Horror

Umowa o prace przez 3 lata przez agencje pracy tymczasowej.. Wyzysk..

Kinga
@Emil a

@Emila , a Ty potrafisz dobrze liczyć? Agencja nie może wystawiać umowy dłużej niż 1,5 roku. Potem firma musi Cię zatrudnić u siebie, albo - jeśli nie chcesz - zwolnić.

Kinga
@Emil a

@Horror - "nawet przez 8 h nie możesz usiąść tylko stoisz w miejscu" ustawowo masz 15 minut przerwy, a w Delphi masz czas przerw dłuższy niż ustawowo - bo jest przerwa 10 minut+20 minut. Normalnie w tym czasie da się i usiąść, i wysikać...

X

Amen

@Kinga

Przenosza do innej agencji ;) i co poltora roku zmiana ;)

Stefan

Ten wątek dotyczy Gdańska więc nie rozumiem dlaczego wspominacie o Krakowie?

Szczesciarze

O co chodzi z " brygadzistkami"? Często mają problem z sensownym wypowiedzeniem się w ojczystym języku, dodawaniem, kulturą osobistą. Być gnojonym przez kogoś takiego? Dziękuję! No ale operatora można tak traktować, bo przecież nie pada mu na głowę, ma kilka groszy więcej od minimalnej i nie ma innych zmartwień poza pracą więc codzienny "kopniak w krocze" nie zaszkodzi. Dno. DRUGA STRONA MEDALU- jeśli chcesz się czegoś nauczyć to tu mozesz(obserwuj, sluchaj/niestety rzadko kiedy przełożonego) , wcześniej naucz się zaciskac zeby, i nie sluchac debilizmow brygadziski, obecny dyrektor - fajny facet

@Szczesciarze

Jeśli jesteś niewłaściwie traktowany przez brygadzistkę to reaguj. Idź o tym porozmawiać z kimkolwiek. Kierownikiem, Menedżerem, Dyrektorem, czy nawet z przewodniczącą związku zawodowego. Niektóre brygadzistki pozwalają sobie na zbyt wiele, bo sobie na to pozwalacie.

Heh

Firma dobrze wie kto tu pracuje. Nie ma brygadzistka tylko zapchaj dziury po kosztach. Jeśli ktoś sobie pozwala tzn ze można po nim jeździć?

Bonaventura

Po pierwsze zmieńcie na tym forum nazwę tematu z Delphi na Aptiv Gdansk, bo wprowadzacie ludzi w błąd. Po drugie widzę tu wysyp frustratów pokroju szcześliwy były pracownik itp. Z kimś się w robocie pogryźli i teraz wylewają swoje żale. Jestem od kilku lat w firmie i pracuje się dobrze, jeśli ktoś chce pracować, a nie się obijać i oczekiwać niewiadomo czego. Płaca adekwatna do wykonywanej pracy. Wszyscy na umowie o prace, poza firmami zewnętrznmi. Ogólnie firma jest w fazie dużej zmiany z prostej mechatroniki na zaawansowaną elektronikę. Nowy dyrektor zakładu na duży plus, wydaje się mieć całkiem inne podejście niż poprzednicy, robi co miesiąc spotkania ze wszystkimi pracownikami, też przy kawie ;) Od jakiegoś czasu jest też nowy kierownik jakości i inne zmiany organizacyjne w biurach i na produkcji. Ogolnie nowa fala w zakładzie ;) Coraz więcej wizyt klientów pojawia sie w Firmie, nowe projekty chyba nadchodzą, czyli firma się rozwija i pewnie będą szukać nowych pracowników. Nie bać się i skladać cv ;)

@Bonaventura

@Bonaventura, oczywiście postaramy się zmienić nazwę firmy na odpowiednią jak najszybciej, dlatego najlepiej jak napiszesz o tym adminowi strony: admin@gowork.pl. Czy na spotkaniach z dyrektorem, o których piszesz, pracownicy mogą szczerze powiedzieć, co ich "boli" i czy ich postulaty są w jakiejś części brane pod uwagę przez pracodawcę? Dziękuję, że chciałeś podzielić się swoją opinią na forum!

@Bonaventura

A dokładnie to Aptiv Services Poland S.A/o. Gdańsk.

@Łukasz

@Łukasz, oczywiście, dziękuję za doprecyzowanie. Również jesteś pracownikiem Aptiv Services Poland? Jeśli tak, to zachęcam Cię do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami związanymi z tą firmą na forum! Jakie kluczowe kwestie dotyczące pracy w tym miejscu mógłbyś podjąć?

Tom
@Paulina

To w końcu to jest profil oddziału z Gdańska czy centrum technicznego z Krakowa bo to ogromna różnica?

xxxxx

Kto ma chociaż trochę oleju w głowie w życiu nie pójdzie do tak ' wspaniałej ' firmy jaką jest Delphi. Wykorzystywanie pracownika na poziomie hard. Już nie wspomnę o tym, że nieważne jak będziesz się starać, a i tak będzie źle. Zostawałam nadgodziny, soboty i wgl, a gówno z tego miałam. W szczególności omijajcie przerób ;) Tam działy się najgorsze cuda. Nie licząc niektórych ludzi, z którymi pracowałam, nie miałam po co tam przychodzić. A na zarobki ( pomijając umowę z Delphi ) nie ma co liczyć. I tu nie chodzi o bycie leniwym. To po prostu obóz pracy. Nic więcej.

hela
@xxxxx

umowa w Delphi niczego nie zmienia, bo panie ktore pracuja na umowie z Delphi po 5- 7 lat pracy maja dalej najnizsza krajową, tu sie płaci nie za pracę a za znajomości i układy !!!

X
@xxxxx

ciekawe, bo na przerobie wlasnoe strasza, ze wszedzie indziej niz u nich jest okropnie a przerob to kraina mlekiem i miodem plynaca...? jaka jest prawda ?

ustawiacz

witam wszystkich pracowałem w firmie delphi w latach 2005-2016 , na stanowisku ustawiacz procesu wtrysku - zarobki z tego co pamiętam to nawet potrafiłem zarobić 4000-5000 , na czysto , technologia na bardzo wysokim poziomie mam dobre wspomnienia , jesli potrzebują ustawiaczy to z checia bym tam wrocil ale za odpowiednia stawke , pozdrawiam piotra , drugiego piotra , Łukasza , i emila z narzędziowni

...
@ustawiacz

Janek nie szalej kolego również pozdrawiamy

Emil z narzedziowni
@ustawiacz

Dzięki za pozdrowienia Jasiu! Pogadam z dyrektorem i załatwimy ci miliony monet! Pozdrawiam

G.M

Witam.Cżyczę ktoś napisze o zarobkach w tej firmie.Jak jest na początku i po paru latach pracy. Jaki system premiowane i czy w ogóle warto składać cv.

@G.M

A masz już doświadczenie w pracy w podobnym miejscu? Może warto złożyć swoje CV i samemu przekonać się, co pracodawca zaoferuje na przykład na spotkaniu rekrutacyjnym. W sumie pytałeś już ponad dwa tygodnie temu - czy przez ten czas zdecydowałeś się aplikować do pracy w APTIV SERVICES?

G.M

Nie ma nikogo z tej firmy aby coś napisać o dochodach,socjalu itp.!!!!!!

A.G
@G.M

Stawka na start to 2550 zł. Brutto. Premia to maksymalnie 333 zł brutto, przy czym 40% jest za kryteria zespołowe (Wykonanie planu, oraz jakość (oficjalne reklamacje klientów). Pozostałe 60% dostaje się za kryteria indywidualne. Oceniane są: Punktualność (również po przerwie), przestrzeganie 5S, czystość ubrania roboczego itd. Jeśli chodzi o social, to działa w firmie ZFŚS, który prócz dofinansowuje min. karty sportowe, finansuje atrakcje dla dzieci pracowników na święta i dzień dziecka. Dofinansowanie do wypoczynku, dodatki pieniężne na święta itd. Moim zdaniem, jeśli zarobki ci odpowiadają to jak najbardziej składaj CV. Oddział w Gdańsku ma od paru miesięcy nowego dyrektora, który jest bardzo za pracownikiem i dba o dobrą atmosferę w firmie. I sprawia, że człowiek naprawdę czuje się częścią zespołu, który robi fajne rzeczy. Ale nie jest to miejsce dla obiboków. Swoje trzeba robić.

Łukasz

Przypominam się o zmianie nazwy i adresu. Obecnie to Aptiv Services Poland. Adres także się nie zgadza, gdyż na ulicy Podgórki Tynieckie znajduje się Centrum Techniczne w Krakowie. Gdański oddział mieści się przy ulicy Nowatorów 20, 80-298 Gdańsk

Paulina

@Szczęśliwy były pracownik, staram się dopytywać często o kwestie chociażby formalne, bo takie informacje są bardzo ważne dla osób chcących podjąć pracę. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Cię również! Jak obecnie wygląda sytuacja pracowników w Aptiv?

Szczęśliwy były pracownik

Sorry Paulina, ale takie można odnieść wrażenie. Z rozmów wychwytujesz tylko zalety pracy w Aptiv a negatywy są pomijane. Dlaczego nie zapytasz np czemu się powinno wystrzegać pracy w Aptiv? Dlaczego nie padło pytanie jak wiele ludzi pracuje na umowę zlecenie? Itd.... pozdrawiam i jeszcze raz sorry

Paulina

@Łukasz, jasne, rozumiem, nie ma najmniejszego problemu. Każdy ma prawo do bycia anonimowym na forum. Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi i pozdrawiam! @Szczęśliwy były pracownik, może osoby, które pracują na umowę zlecenie, same zasugerowały tę formę zatrudnienia? Niektórzy nie chcą pracować na umowę o pracę. Jeśli chodzi o zgłaszanie pewnych rzeczy wewnątrz firmy - myślałam, że są jakieś odpowiednie osoby do tego. Życzę wiele dobrego!

Szczęśliwy były pracownik
@Paulina

Ludzie chcą pracować na umowę o pracę, ale nie ma takiej możliwości. Czasami sie tylko im obiecuje że może z czasem przejdą na umowę. A zgłosić komuś we wnętrzu firmy??? To chyba tylko nowemu dyrektorowi. Tak zrobiliście, dni spotkań z kierownikami działu. Ale jak się z nimi można spotkać stając przy maszynie?????? Zgłosić do brygadzisty , że chce się iść do kierownika powiedzieć o przekretach w których brygadzista bierze udział. Super spotkanie są co miesiąc z dyrektorem- a macie pojęcie ze duza część pracowników o nich nawet nie wie i pracując już ponad rok nigdy w nim nie uczestniczyli? Na górze może i chcą żeby było dobrze. Widać że zakład dokłada wielu starań, żeby pracownik był zadowolony , a wasze produkty były najwyższej jakości......niestety to co się dzieje na niższym szczeblu, odbiega od ogólnych norm i zalozen zarówno względem pracowników jak i produktów.

@Szczęśliwy były pracownik

Polecam podejść do biura. I Nie do kierowników, tylko do menedżera. Swoją drogą dużo wiesz jak na "byłego pracownika". A spotkania są od czterech, czy pięciu miesięcy i są publiczne. Zawsze na początku lub końcu zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o APTIV SERVICES POLAND S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APTIV SERVICES POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Kandydaci do pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APTIV SERVICES POLAND S.A.
2.4/5 Na podstawie 192 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
APTIV SERVICES POLAND S.A.