Opinie o PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych w Malbork

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych w Malbork

klient

Są niewypłacalni. Faktury nieopłacane od miesięcy. Dużo ludzi nagle się zwolniło. Nowa kadra..Pani prezes - fatalny kontakt, nieprzyjemna osoba

klient
@Dzony

Nie wiem czemu jest nieprzyjemna. Ton głosu, sposób wypowiedzi o tym świadczą. Kiedy pojawiły się nieopłacone faktury - przestała odbierać telefon i unika każdego innego kontaktu.

Ewelina

Dzień dobry , Jak wyglada aktualna sytuacja w firmie ? Czy wypłaty są wypłacane na czas ? Jak wyglada kwestia ewentualnego bankructwa?

Ja w cięzkiej sytuacji jestem, nie mogę wybrzydzać co do pracy.. gdzie mnie wezmę, tam pójdę. Trochę przykre, ale samo zycie.. chociaż jak tutaj płąca nieterminowo, to tez mnie nic nie ratuje. Dasz mi znac ile czasu najwięcej wypłata się spóźniła, i czy jesli już jest, to płaca co do grosza. Mam na myśli czy ewidencja pracy jest i wszystko się zgadza

Xxxx

Firma już się nie podniesie Ma ogromne długi Komornik zabiera sporo pieniędzy Klienci odchodzą Nie ma regularnych płatności podstawowych rachunków tj woda, ogrzewanie itp Wypłaty w ratach To już koniec Szefostwo się (usunięte przez administratora) tylko, że coś z tego będzie Ludzie to upadnie jak nie zaraz to za miesiąc, dwa albo pół roku Szukajcie pracy już teraz aby nie zostać na lodzie.

Aaaa

Co miesiąc ten problem hest umowa zlecenie .

qwerty

Hej, chciałbym się przenieść i szukam lżejszej pracy niż dotychczasowa. Można wiedzieć, czym się zajmuje tam magazynier teraz i czy praca polega na dźwiganiu? Bo jak wchodzę w ogłoszenie to już nie ma treści, wszystko poznikało.

Justyna Nowy wpis
@qwerty

Co ciekawego w prino plast ? Idzie produkcja pełna para ?

Jola Nowy wpis

Prawda jest taka, że do hotelu przynajmniej widać, że były nabory, a do zakładu nic. Ja właśnie w sprawie hotelowej pracy, bo z jednej strony na stronie mają stale wpisane, że chcą np. kelnerów, ale poza nią oferta kelnerska jest sprzed dwóch lat już. Kto z was pracuje w obsłudze hotelu i wie, czy będą na ten sezon już od majówki brali nowych? Jakie stawki macie?

Xxx Nowy wpis
@Jola

W hotelu to podobno znowu nie ma wypłat na czas a słyszałam, że przez imprezę którą urządził sobie dział sprzedaży w nocy wprowadzono takie restrykcje na wszystkich pracowników że nie warto tam iść. Szczęście, że mam już inną pracę NORMALNĄ

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Co dobrego w prino plast ? Jak wam się pracuje ?

Xyz

Jeśli właściciele prowadzą dwie firmy a zarabiają tylko z Hotelu to jak to ma wszystko odpowiednio funkcjonować. Zamknąć ten Prino plast i będzie święty spokój.

@Xyz

Akurat zarabia z prino plast gdzie kupuje wszystko na termin a finansuje hotel wiec się mylisz . Tak czy siak zalega mi ta Panna ogromne pieniądze !

@Xyz

No rzeczywiście, że siedzimy w prino i czekamy na surowiec a hotel dzień w dzień obsługuje ponad 100 osób i zarabia. Trzeba powiedzieć prawdę

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Dzień dobry

Jak wyglada aktualna sytuacja w firmie ? Czy firmie grozi bankructwo ?

Ewelina

Totalny bankrut ? Spółka już nie funkcjonuje ?

@Ewelina

Podobno pracownicy którzy są (a raczej byli, bo umowy nie zostały jeszcze przedłużone) na umowie zlecenie nie dostali wynagrodzenia 15 dnia miesiąca.

@Xxx

Czyli rozumiem , ze firma już totalny bankrut ? Nie ma sensu aplikować ? Dziękuje z góry za odpowiedz

@Ewelina

Co miesiąc to samo, człowiek musi się martwić czy będą pieniądze czy nie. W Prino i w hotelu to samo.

@Xxx

Co dalej z firma ?? Wypłaty zostały uregulowane ?

Nie ma na czas Dalej czekamy Jest dzis 19 wyplaty dalej nie ma

@Ewelina

Nie ma sensu Jeszcze panie pokojówki i kelnerka jest ok o klimat chodzi Ale na kuchni to już tragedia. Ludzie przychodzą i odchodzą...za dużo taryxh wyzeraczy tam pracuje Każdy probuje zadzic

Ehh

Co Ty Człowieku pierdzielisz o jakimś klimacie. Klimat taki a nie inny z powodu ludzi którzy nie chcą pracować. Ludzie odchodzą i przychodzą spowrotem a pokojówki to niech się zajmą pracą. Tu chodzi o zarząd który robi was (usunięte przez administratora) z tą kasą Co miesiąc- jak ma być dobry klimat jak każdy na każdego patrzy inaczej bo ten dostał a ten nie dostał. Ja już nie pracuje tam ale zobaczyłam o tym klimacie(zapewne któraś z pokojówek napisala bo znam je doskonale) to musiałam się wtrącić..

@Ehh

Ja do pokojówek nic nie mam Robia swoje..na kuchni jest dramat za dużo ludzi chce rozkazywać. Pani C.ciagke cos kreci...nie jest słowna A pani J. To już naprawdę powinna isc na emeryturę myśli ze jest zabawna a nie jest Oczywiście że najwięcej krzywdy pracownikom robi zarząd. W grudniu ci co mają umowy na stałe mieli placone w ratach a teraz na zleceniu. To jest kpina . A o co chodzi z pokojówkami..?

@Ewelina

Nadal jest dramat i to się już nie zmieni dopóki nie zmienią się osoby "rządzące". Ta firma to już jest dno, które ktoś pomaga pogłębiać, zamiast wyprowadzać na powierzchnię. Nie ma tu czego szukać. Nie warto tracić czasu i nerwów.

Płacą normalnie na czas? Pomyślałem, że się upewnię, bo tu ktoś pisał o jakichś długach w komentarzu, a nie wiadomo, czy ma to wpływ na pracowników w sumie. A widziałem, że były jakiś czas temu ogłoszenia na magazyniera np, no i się zainteresowałem pracą tutaj.

Nawet tam nie zaglądaj jeśli nie chcesz wpakować się w (usunięte przez administratora) O swoje pieniądze trzeba się prosić, bo wypłaty nie są wypłacane na czas. Wiecznie niby problemy z bankiem. Często trzeba świecić oczami, bo np nie ma wody na hotelu bo fakturka nie jest zapłacona. Ta firma to jeden wielki żart. Odejście stamtąd to była najlepsza decyzja.

Wiola

Jest lipa w tej pracy ludzie w końcu zaczęli się zwalniać. Z kuchni poszły chyba 4 osoby Na kelnerce tez sie rozpada Jak już W.M się zwolniła to musiał juz sie bardzo wkurzyć Ludzie uciekajcie bo lepiej nie bedzie

@Wiola

Tam połowa kelnerek nie zna podstaw angielskiego a widziałam na własne oczy, że są dawane na recepcję,przecież to nie do pomyślenia żeby w takim hotelu dziewczyny nie potrafiły się komunikować przynajmniej w stopniu komunikatywnym po Angielsku.

Jajakobyły...
@Xyz

Przepraszam a kto zatrudnił pracownika do recepcji, nie przeprowadzając z nim rozmowy w obcym języku, jaka płaca taka praca...

Maria Nowak
@Xxxx

Ludzie kochani, wiem wiem nie jest najpiej Kiedyś było wszystko, imprezy, premie, prezenty, grill, pożyczki dla pracowników, nawet ubezpieczenie płaciłam Sorry teraz nie ma nic Ale cieszę się że was mam i nadal pracujecie za darmo i stracie się podnieść firmę.. Mam nadzieję że wspólnymi siłami uda nam się to zrobić O pieniądze się nie martwcie, kiedyś może wam wypłacę A teraz przepraszam ale właśnie pakuje zaliczkę i wyjeżdżam z Andrejem na kolejne wczasy

@Xxxx

O kurde nie wiem czy to prawda ale tez się rozglądałam za praca i ofertami a jakoś cisza wiec się zastanawiam.. a to ty miałeś wyplate w ratach? Ile miesięcy nie masz wypłaconych ? Bo widzę ze podajesz duży rozstrzał miesiąc albo pół roku do padnięcia, wiec może firma się podniesie ? O ile w ogóle to prawda co piszesz ?

Ona

Jaka bzdura? Wypłata powinna być 10. Jeśli 10 wypada w weekend to powinna być w piątek, 8 lub 9 Ludzie co niektórzy dostawali wypłaty 25 Z czego ludzie mają żyć, opłacić rachunki Co mamy loterie robić? Co kupić albo co opłacić za tą śmieszną zaliczkę... albo kupić jedzenie i albo opłacić rachunki czy co? To nie są bzdury tylko prawda Firma jest na skraju bankructwa. To kwestia czasu Jeśli piszesz że to bzdura to oszukuj się dalej. A co do szefowstwa... jakby odbierali telefony, albo nie zbywali pracowników to byłoby inaczej.. Taka jest prawda Duze problemy zaczęły się jak powstał Hotel Prino Plast nie jest w stanie utrzymać siebie i jeszcze Hotelu. Zresztą już nawet na siebie nie zarabia bo ni3 ma zamówień, a jak jest zamówienie to nie ma go z czego zrobić albo w co zapakować Nie raz siedzimy i nic nie robimy albo sprzątamy

Aaaa

Co miesiąc ten problem hest umowa zlecenie .

Uuu

Jest 24 wypłat dalej nie ma Czy wy jesteście normalnie(ta firma powinna już nie istnieć) za co ludzie mają żyć...opłacić mieszkania. Jak można w ratach wyplaty dac pracownikom Kiedy nam nadplacicie resztę Oczywiście nikt nic nie wie Nawet niewiadomo gdzie to zgłośic

Uuu

Nie ma ani umow ani wypłat Kpina nie firma (usunięte przez administratora) oodac nam nasze pieniądze

@Uuu

Ludzie na co wam ta wypłata.. ważne, że robota jest. A tak na poważnie trzeba zmienić pracodawcę bo lepiej nie będzie.

Oog

Dzis jest 23 gdzie są wyplaty Ta firma to jedna wielka porażka (usunięte przez administratora) i tyle

Xx

Skąd te problemy finansowe ? Co się wydarzyło ze nie dostajemy wypłat na czas ?

Jja
@Xx

Nie mam pojęcia W tej firmie nikt nic nie wie Na kuchni jest tyle jedzenia wyrzucane (niektórzy nawet wynosza) Może jakby skrócili na kuchni to wyrzucanie to pieniądze by byly

Jjp

Czy ktoś ma nr do tej p.marii zeby dowiedzieć się o wypłatach Bo w prino plascie niby nic nie wiedzą xd

Kpina jakas Wyplata miala być 15 Dzis jest 19 i znowu wyplaty w ratach . (usunięte przez administratora) i nic więcej

Pppp

Pytanie do szefowej Gdzie są wypłaty? Dlaczego nie opłaca Pani PZU pracowników a pobiera pieniądze z wypłaty?? Jednym słowem to KRADZIEŻ

@Pppp

Jest 15 dzień miesiąca- piątek. osoby na umowę zlecenie też nie mają wypłat. Święta zaraz a ludzie nie mają za co kupić zakupów. (Hotel Malbork).

@Xxxx

I jak, dostaliście wynagrodzenia przed świętami czy niestety nic z tego nie wyszło? Widziałem też komentarz o części wypłaty, czy to znaczy, że płacą w ratach/częściach? Jak długo to trwa i co dalej? Bo nie wiem czy wiadomo skąd te problemy finansowe?

Alicja

Czym dokładnie się zajmuje kalkulant w hotelu? Znajoma się dowiedziała, że szukam pracy i kazała mi tutaj zerknąć, ale widzę, że z oferty już zniknęła treść. A była z września w sumie. To znaczy już nie potrzebują jednak osoby na to stanowisko?

XYZ

Firma(usunięte przez administratora), wypłaty nie są na czas, szefowa ma wszystko w nosie, nie traktuje pracowników poważnie, polaczki niech (usunięte przez administratora), jest niewypłacalna... Inspakcja pracy weszła ale nie to nie zmieniło. To już (usunięte przez administratora) tej firmy.

@XYZ

Ale to pewne informacje, w sensie, że się zamykają czy jeszcze nic nie wiadomo? A skąd właściwie takie problemy, co do tego doprowadziło? I jeszcze jedna rzecz, jak sytuacja z zaległymi wypłatami, duże są te opóźnienia/zaległości?

Ano ano szefowa…powinna już dawno odejść z tej firmy wszystko chce sama a nic nie umie ,2 miesiące i komornik powiesi klodke

Jajo

Halo gdzie jest nasza wypłata??? @Pracodawca

Cześć, te wypłaty to już wypłacili? Bo tu pisaliście o jakimś opóźnieniu jeden dzień czy dwa , mam nadzieję że wszystko ok, bo chcę tam wysłać papiery do pracy i nie chciałbym jakichś takich problemów, że nie wypłacają długo pieniędzy. Ogólnie to na ile zmian się tam pracuje miałam spytać, bo patrzyłem w stare ogłoszenia na magazynie z września ale już się nie da nic przeczytać?

Zostaw merytoryczną opinię o PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych - Malbork

• Jak się pracuje w PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych?

Zobacz opinie na temat firmy PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych
2.7/5 Na podstawie 60 ocen.

PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych