OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za każdą Waszą opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog. Za pośrednictwem Waszych zastrzeżeń jesteśmy w stanie usprawnić funkcjonowanie naszej firmy. Analizujemy każdą z opinii i staramy się udoskonalić obszary wymagające naszej uwagi.

Jednocześnie informujemy, że, zgodnie z regulaminem Serwisu Gowork, umieszczanie treści naruszających dobre obyczaje i zasady netykiety może skutkować usunięciem Państwa komentarzy przed administratora.

Serdecznie pozdrawiamy,

Omega Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Firma - Firma

11.01.2024 04:01

Czym zajmuje się Państwa firma?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

Grupa OMEGA Pilzno to zintegrowany zespół przedsiębiorstw, w którego skład wchodzą: OMEGA Pilzno Logistics, OMEGA Pilzno FOOD Logistics oraz OMEGA Pilzno Rental. Specjalizujemy się w transporcie, spedycji i logistyce. Posiadamy 7 obiektów logistycznych i własną flotę pojazdów, a także autoryzowane serwisy MAN, Volvo i IVECO. Świadczymy usługi w zakresie transportu drogowego (FTL), logistyki magazynowej oraz logistyki morskiej wraz z obsługą celną. Zajmujemy się wieloma różnymi branżami, m.in. automotive, budowlaną, meblarską, tekstylną, owocowo-warzywną oraz mięsną. Nasza spółka wywodzi się z podkarpacia i to właśnie w okolicach Rzeszowa zlokalizowana jest większość naszych biur i obiektów logistycznych. Poszerzając zakres naszych usług pojawiliśmy się na mapie Gdańska, Lędzin (k. Katowic), Kutna, Białegostoku czy Warszawy.

Jak wyglądały początki firmy?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

Firma została założona w 1992 roku przez braci Adama i Mariusza Godawskich, w rodzinnym Pilźnie. Początki były skromne, a usługi transportowe świadczone dzięki jednej ciężarówce. W przydomowym serwisie bracia zajmowali się też serwisem technicznym. W 1998 roku uruchomiony został pierwszy serwis samochodów ciężarowych w Pilźnie. Zaczęli budować swoją firmę. W 2004 roku byli już właścicielami 104 ciężarówek. W odpowiedzi na potrzeby klientów bracia postanowili rozszerzyć zakres swoich usług o logistykę kontraktową. W 2007 rozpoczęła się budowa pierwszego magazynu.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe – kontrahenci, konkurencja, branża?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

Sektor logistyczny prężnie się rozwija. Na polskim rynku największą konkurencją są dla nas firmy zagraniczne. W transporcie drogowym świadczymy usługi na terenie całej Europy i Turcji, a w ramach logistyki morskiej organizujemy import oraz eksport towarów na cały świat. Nasza międzynarodowa działalność i branża sprawiają, że mamy zarówno dużą konkurencję, jak i wielkie możliwości. Współpracujemy z dużymi, renomowanymi markami, takimi jak Decathlon, Goodyear czy Maspex.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

OMEGA Pilzno to zespół marek związanych z transportem i logistyką. Zatrudniamy ponad 1500 osób na zróżnicowanych stanowiskach. Znaczną część naszych pracowników stanowią kierowcy, ponieważ posiadamy ponad 700 ciężarówek i jeździmy po całej Europie i Turcji. Kolejną dużą grupą zawodową, bez której nie moglibyśmy się rozwijać, są magazynierzy. Nasza kadra składa się również z pracowników biurowych o wykształceniu logistycznym, takich jak planiści, spedytorzy i dystrybutorzy. Rozwijamy także swój zespół biura obsługi klienta. To wszystko nie mogłoby sprawnie funkcjonować bez działów wsparcia takich jak: marketing, HR, IT i wiele innych.

Biały Wilk

Kierowcy nie są pracownikami. Wykonują usługę.

Jakie macie Państwo plany związane z zatrudnieniem?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

OMEGA Pilzno jest bardzo dużą i rozproszoną firmą, dlatego stale poszukujemy nowych pracowników w naszych oddziałach w całej Polsce. W związku z pozyskaniem nowych klientów poszukujemy magazynierów w Gdańsku, Lędzinach i Krakowie.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

Nasz dział HR prowadzi transparentny proces rekrutacji, podejmując obiektywne decyzje, oparte na doświadczeniu i umiejętnościach kandydata. Proces rekrutacyjny rozłożony jest na pięć etapów: pierwszym z nich jest przesłanie dokumentów, następnie selekcja aplikacji i zaproszenie na rozmowę. Po spotkaniu przesyłamy kandydatowi informację zwrotną, a następnie, jeśli kandydat nadal wyraża chęć współpracy, przystępujemy do procedury zatrudnienia.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

W OMEGA Pilzno opracowaliśmy wieloetapowy onboarding tak, by każdy nowy pracownik miał dostęp do wszystkich potrzebnych mu informacji. Proces wdrożenia jest uzależniony od działu i stanowiska, które zajmuje dana osoba. Onboarding kierowców odbywa się na dedykowanej platformie, na której znajdują się wszystkie informacje oraz szkolenia potrzebne im do wykonywania swoich obowiązków. Treści przekazywane są w formie multimedialnej i skonstruowane w taki sposób, by wszystko było jasne i klarowne, ale przede wszystkim dostępne na wyciągnięcie ręki. Każdy z pracowników musi przejść obowiązkowe szkolenia, które kończą się testami wiedzy.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

Rozwój jest jedną z wartości, które cechują naszą firmę. Dbamy o to, by nasi pracownicy mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności zawodowych poprzez udział w szkoleniach i webinarach. Ponadto tak układamy obowiązki w zespołach, aby każdy pracownik w swojej codziennej pracy mógł nabywać nowe umiejętności.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

OMEGA Pilzno ma przed sobą jasno określone cele i działania. Jako operator logistyczny dążymy do tego, by być numerem 1 w Polsce. Planujemy otwarcie kolejnych magazynów i niemal dwukrotne zwiększenie zatrudnienia. Naszym celem jest budowa silnej marki na arenie międzynarodowej.

Blackdriver

Współpracuje z firmą Omega Pilzno i jestem zadowolony z współpracy z Tą firmą.Na co się umówisz to masz z reguły idzie się dogadać z każdą rzeczą warunki współpracy wiadomo z każdym działem są inne w zależności co się wozi i gdzie wiadomo zdarzają się gdzieś jakieś małe niezgodności lub o czymś się zapomni ale idzie się dogadać idealna firma to to nie jest ale w zasadzie która jest? ;) jeśli cenisz sobie spokój pewną prace i godny zarobek to uważam że kto chce pracować i robi to dobrze tu ma szanse się sprawdzić i liczyć na dobrą współpracę

@OnRDE

400 zł / za dobę jazdy

ja23ja23ja23

Moja współpraca z Omega Pilzno trwa już jakiś czas i jestem pozytywnie zaskoczony. Mogę śmiało przyznać, że na to na co się umawiałem - dostałem. Jak w przypadku każdej firmy, znajdę jakieś niedoskonałości, ale niestety nie ma idealnych zakładów pracy. Pracy jest dużo, ale wszystko do ogarnięcia - kwestia dobrej organizacji. Przełożony - profesjonalny. Wynagrodzenie zawsze na czas. Szczerze polecam!

@ja23ja23ja23

Pracując na działalność masz przełożonego?

LU Nowy wpis

O co chodzi z obecna ofertą dla spedytora. Piszą ze ogłoszenie skierowane jest dla osób bez doświadczenia, a w wymaganiach, ze oczekują 4 letniego stażu na rynku pracy? Wytłumaczcie mi, bo ja już sam nie wiem, a doświadczenia nie mam.

Prawda Nowy wpis
@LU

Nie polecam

CC

Kierowca C+E Elastyczna praca wg Twojej dostępności ma w ogłoszeniu wymóg min. 14 dni w miesiącu w pracy a potem naprawdę jest ta pełna dowolność? Chciałbym też się dowiedzieć, czy te stawki podane 14 tys do 14 100 zł to są za te 14 dni przewidziane czy tak 'na zachętę' jest napisane ;) Jak to liczą?

@CC

Zapraszamy do wypełnienia formularza i pozostawienie danych kontaktowych na naszej stronie: https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ Skontaktujemy się i odpowiemy na Pana pytania.

Elastyczny Nowy wpis
@CC

Nie słuchaj to w co piszą ogłoszenie wszystko przyjmie

DK

Firma szuka na spedytora osób bez doświadczenia w transporcie. Widzę tutaj szansę na rozwój dla siebie, pytanie tylko, jak wygląda szkolenie i wsparcie dla nowego pracownika? Ile czasu trwa, czy ma się dedykowaną osobę do pomocy, czy też jak to w firmach różnych bywa, łapiesz kolegów za rękawy i błagasz o podpowiedź?

@DK

Dzień dobry, w odpowiedzi na zapytanie informujemy, że nowi pracownicy objęci są merytorycznym szkoleniem wdrożeniowym wraz z opieką mentora. Na każdym etapie pracy stawiamy na rozwój pracownika oraz szkolenia. Zapraszamy do wypełnienia formularza: https://bit.ly/4a9yHLy

Lllll Nowy wpis
@DK

Nie polecam stanowiska spedytor , szkolenie zrobia ale kasa bez szalu, obowiązków dużo co chwila nowe dodaja , dyspozycyjnosc najlepiej 24 pod tel. Kariery tam nie zrobisz, chyba ze dobrze w (usunięte przez administratora) wchodzisz .

Pan B.

Witam, od dłuższego czasu widzę ogłoszenie na stanowisko Inspektora Bhp. Zastanawiam się czy warto aplikować. Ktoś wie, dlaczego przez dłuższy okres nie mogą nikogo znaleźć? Jak firma podchodzi do tematu bhp? Jakie są stawki w Administracji?

@Pan B.

Dzień dobry, tak, to prawda: od jakiegoś czasu szukamy specjalisty ds. BHP, serdecznie zachęcamy do aplikacji ;) Wymagamy doświadczenia w służbach BHP. Priorytetami są szkolenia i wykonywanie audytów wewnętrznych systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy ISO 45001. Ze względu na obszar działalności firmy – cała Polska, poszukujemy osoby, która czasami będzie musiała podróżować do innych oddziałów. Bezpieczeństwa jest dla nas priorytetem.

Nie polecam tej firmy. Byłem tam tydzień na wyjeździe po krzemionkę do Vesseling. Ciagnik oodebrałem brudny po poprzdnim kierowcy. Firma wbrew zapisom w umowie nie udostępnia kierowcom telefonu służbowego oraz zaliczki gotówkowej zapisanej w umowie. Brak wsparcia technicznego w sytuacji awarii w Niemczech, na siłę kazali dojeżdżać zepsutym ciągnikiem do Polski. Fatalna spedycja. Firma nie rozlicza się prawidłowo z kierowcami. Do końca lutego 24' powinienem dostać fv rozliczeniową za poprzedni miesiąc tj. Luty. Piszę do wszystkich w firmie w tej sprawie ale mają to gdzieś, albo nie odbierają telefonu. Firma źle traktuje kierowców, obniżyli stawki do 400 zł za dzień pracy. Nie polecam !!!!!

@Marcin

Dziękujemy za informację. Postaramy się rozwiązać sytuację.

yo

Szukają kierowców C+E w ruchu międzynarodowym lub krajowym, podobno proces rekrutacyjny obejmuje 3 rozmowy? Opisze je ktoś tak pokrótce? Byłbym wdzięczny, nie wiem, na co się przygotować:) Ostatnia opinia o pracy pozytywna, ale może ktoś się jeszcze pod nią podpisać? To prawda, że jak żyć się tu będzie dobrze z dyspozytorami, to praca będzie ok?:D Rzuci ktoś widełkami? Jak działa ten indywidualny system pracy, dopasowany pod kierowcę?

@yo

Bardzo dziękujemy za pozostawioną wiadomość. Nasz proces rekrutacyjny składa się z trzech etapów: 1) rozmowa telefoniczna lub osobista w siedzibie naszej Firmy, której celem jest dobór najbardziej dopasowanej do kandydata oferty, 2) szkolenie w formie on-line, którego ukończenie przygotuje Cię do pracy kierowcy w naszej firmie, 3) spotkanie w siedzibie naszej firmy, podczas którego podpisujemy umowę współpracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z tym co oferujemy dla naszych kierowców, a następnie wypełnienia i wysłania formularza, co pozwoli nam na skontaktowanie się w celu przedstawienia w szczegółach naszej oferty.

Biały Wilk
@OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

A proces zakończenia współpracy jak wygląda?

Miły

@Omegus masz rację tylko patrzą żeby cię przerobić

mm
@OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

no a test kierowcy, o którym informuje p. Adam Wołowiec w jednym z filmów z serii C+E na (usunięte przez administratora) Czyżby ten punkt rekrutacji nie jest był już aktualny?

EA

Hej jeżeli praca jest taka elastyczna jak podaje ogłoszenie Kierowca C+E Elastyczna praca wg Twojej dostępności to czy w ogóle jest tam jakieś minimum do wyjeżdżenia? Czy naprawdę można jeździć „według potrzeb”? Ciekawy jestem na ile ta elastyczność sięga.

@EA

Jeżeli jest Pan zainteresowany, o wszystkim opowiedzą nasi specjaliści z działu HR. Zapraszamy do wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/

3złote

W firmie istnieje program bonusowy CARROTSPOT. W skrócie: do uzyskania w miesiącu jest 100 punktów (marchewek) które potem możesz zamienić na vouchery, bilety, karty podarunkowe itp. dostępne z listy ponad 100 firm. Jeden punkt równa się 1zł. Punkty przyznawane są w kilku kategoriach- dyspozycyjność, brak szkód, dbałość o sprzęt, ekonomia jazdy, staż w firmie itp. Mimo próśb, nigdy nie otrzymałem dokładnej informacji jakie jest kryterium przyznawania punktów (w jednym miesiącu np. dostaniesz 40 punktów za dyspozycyjność, a w następnym 20, od czego dokładnie to zależy to nie wiem). Ale wg mnie najlepsza pozycja to "staż w firmie". Za prawie 10 lat (usunięte przez administratora) z firmie dostaje ....3 marchewki-punkty...(słownie- trzy), za które może kupie jedną bułkę. 10 lat stażu = 3 zł premii za staż. A co do opinii o (usunięte przez administratora) jak chcesz zarobić to musisz jeździć, a firma w rozsądnych granicach pomoże ci w tym. Ja jakoś jeżdżę od 10 lat i nie narzekam i nie planuje na razie się zwalniać. Tylko trochę kłuje w sercu te 3 marchewki za 10 letnią lojalność.

maniek omega pilzno

z pozywnego o nich moge tylko powiedziec ze maja super bar tani i mozna naprawde dobrze zjesc a zeby tu wyjechac na czas to trza mniec 2 karty wtedy jak zadaja zrobi sie w 2 dni madryt pilzno plus rozladunki i mycie auta

CK
@maniek omega pilzno

I co w momencie, kiedy napotykasz ITS pod drodze? Chyba każdy kierowca pracując nie chce takich sytuacji, ale dobrze jest wiedzieć, że nie zostajesz sam w tym momencie. Firma pomoże, wesprze?

Aneczka

W ofertach podana stawka 14-14,1 tys. brutto. A na jakich to trasach? Każdy kierowca CE zarabia tak samo, niezależnie jakie trasy, co ile zjazdy, jakie kraje docelowe?

@Aneczka

jeśli jest Pani zainteresowana szczegółami pracy w charakterze kierowcy, to zachęcamy do odwiedzenia strony: omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ Po wypełnieniu formularza ktoś się z Panią skontaktuje i odpowie na nurtujące pytania.

@Aneczka

Tak aneczka przy 30 dniach pracy to wychodzi ok,15 tys brutto,czyli około 8-9 tys na rękę, no jak chcesz zjeżdżać no to nie ma takiej kasy

@Pracuś

Przy 20-21 dniach ok,10 tys brutto i 5. Tys z kawałkiem na rękę, a jazda po całej Europie oprócz chyba Skandynawii

EW
@Pracuś

A to umowa polska jest czy zagraniczna w ogóle ? Bo mi coś umknęla ta informacja, ale piszesz w złotych, to brzmi jakby na polskiej się robiło. Do tych kwot w ogóle coś dochodzi, jakiekolwiek dodatki?

@EW

Noo umowy to nie ma żadnej,bo tu się pracuje na działalności gospodarczej lub umowie zlecenia

No to zleży co kto lubi

Omg
@Pracuś

Ile wynosi dniówka? ZUS poszedł w górę od nowego roku. Podnieśli cos?

Odp
@Aneczka

14000 masz jak jeździsz na Kamczatke. W ogłoszeniu jest też że przyjmują na umowę o pracę.

@Aneczka

400 zł / dobra pracy za kierownicą + problemy i opory z rozliczeniem faktury.

MARCIN
@Omg

400 ZŁ / DOBA

RJ
@Marcin

Hej, a dasz mi znac co z tą umową o pracę. Tzn. wyżej ktoś pisał, że w grę wchodzi jedynie własna działnosć albo zlecenie, a ktoś mu odpisał że uop też jest możliwe. To jak to wreszcie jest, bo nie wiem czy potrafiłbym ogarnąć to b2b, umowa o prace bardziej mi leży

@RJ

Obecnie współpracujemy głównie z kierowcami na własnej działalności. Posiadamy biuro rachunkowe, które w ramach współpracy z kierowcą jest do jego dyspozycji. Pomoże założyć działalności i załatwić inne formalności z nią związane. Biuro rachunkowe jest w stałym kontakcie z kierowcami. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

MARCIN
@RJ

400 za / doba jazdy tylko na działalności gospodarczej.

Blackdriver

Boguś
@Blackdriver

Fajnie że o tym piszesz bo to dla mnie istotna informacja. A ta negocjacja o której wspomniałeś dotyczy też zarobków? Na umowie masz stałą stawkę czy liczą się dniówki które dogadasz bezpośrednio przed robotą?

Opel omega
@Boguś

,z nimi się nie dogadasz na początku , będą cię sprawdzać, czy się Nadajesz A później na Głęboką wodę cię wypuszczą i Radź sobie sam do siebie, dla nich jesteś tylko numerem 1

Omega Pilzno
@Blackdriver

Dzień dobry @Blackdriver. Dziękujemy za przedstawienie opinii o pracy w Omedze Pilzno. @Boguś jeśli jesteś zainteresowany szczegółami pracy w charakterze kierowcy, to zachęcamy do odwiedzenia strony: omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ Pozdrawiamy

Katarzyna
@Blackdriver

Czyli można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony, skoro twierdzisz, że można mieć tutaj pewną pracę? Bo dla mnie pewność pracy to właśnie takie warunki, nie wiem jak dla Ciebie. Skoro zarobek jest taki godny, to może napiszesz, ile mniej więcej zarabiasz? Myślę, że wiedza na temat stawki pomoże zdecydować się wielu osobom, aby złożyć CV. Mój mąż na przykład cały czas myśli, a ja mu pomagam :P

Kierowca

Być może to Prawda Że W każdym dziale Pracuje Się Inaczej

@Blackdriver

Ile wynosi ten godny zarobek?

Biały Wilk

Pytam Bkackdrivera o ten godny zarobek czyli przestawił kwotę. Nie napisał jakie kierunki obsługuje. Wszystko co piszę jest teorią.

OnRDE
@Katarzyna

Działalność jaka umowa o pracę

@OnRDE

400 zł / za dobę jazdy

Pracuje w Omedze już dłuższy czas, jestem zadowolony, kinontakt z dyspozytorem serwis na zawołanie. Pieniądze w porządku- jeśli ktoś chce pracować to i zarobi. Nie zamierzam zmieniać na ten moment, dziękuję osoba z którymi współpracuje Zestawy,nr 1 w firmie

Wacek

Jak jest z wyjazdem kierowca wyjeżdżą w trasę kiedy chce .Czy są ustalone godziny

@Wacek

@WACEK jeśli jesteś zainteresowany szczegółami pracy w charakterze kierowcy, to zachęcamy do odwiedzenia strony: omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ Pozdrawiamy

Pytający

Cześć, mam pytanie jak wygląda praca biurowa np. w księgowości?

Mk
@Pytający

Kawka placek i fajka, tyle z obowiązków

KB

Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym lub krajowym co ile ma zjazdy? W ogłoszeniu napisali, że wymagają dyspozycyjności, ale właśnie żadnych szczegółów nie widzę odnośnie tego kiedy i jak to wszystko działa. Dlatego proszę, żeby ktoś napisał, mam nadzieję że tutaj po prostu ktoś wie więcej.

klakier

wysłałem cv jakiś tydzień temu i zero kontaktu :/ słabo taka potężna i wspaniała firma ze zmieniłem zdanie. Wasze opinie tez rozbieżne co daje do myślenia i dniówka 300-350pln żadna dniówka. Mam wrażenie że tam jest wielki Rollercoaster

RRZ
@klakier

Klakier duża firma i nic więcej ????

Kamil

Witam,zatrudniacie kierowców w Gdańsku? Widziałem ostatnio że macie magazyn pozdrawiam

@Kamil

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z naszą ofertą, a następnie wypełnienia i wysłania formularza.

JZ

Witam kolegów kierowców, przeczytałem mnóstwo komentarzy o pracy i ciężko sobie wyrobić zdanie, bo nie wszystkie sa negatywne. Tak konkretnie, to ile na własnej działalności moze tu zarobić kierowca?? Szukają właśnie kogoś do was i na poważnie rozważam wysłanie cv. Rotacja wśród kierowców jest duża? Nawet ci co pracują najdłużej nie mogą liczyć na umowę o pracę? Na czym polega ten program nagradzania pracowników? Pozdro i bezpiecznej jazdy:)

Część. Co to za projekt. Jaki kierunek? A tak wogule czy można liczyć na początku na swój samochód?

@Tomek

Zapraszamy do kontaktu z działem HR poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie w zakładce kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/

Agata

Czy firma zatrudnia kobiety na stanowisko kierowca?

@Agata

Tak, jak najbardziej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z tym co oferujemy dla naszych kierowców, a następnie wypełnienia i wysłania formularza, co pozwoli nam na skontaktowanie się w celu przedstawienia w szczegółach naszej oferty.

xxx

Jeśli praca wygląda tak jak rozmowa to omijać z daleka tę firmę Zadzwoniłem w sprawie pracy kobieta która odebrała była tak nie przyjemna w głosie jak by ją ktoś zmusił do odebrania tel. lub przeszkodził w piciu kawusi Do rozmowy nie doszło rozłączyła się Brawo dla takich pracowników Ps. telefon do tej osoby w ogłoszeniu praca dla kierowcy C+E Bielsko-Biała

@xxx

Dziękujemy za opinię, wyjaśnimy opisaną sytuację wewnętrznie. Pomimo opisanych nieprzyjemności, zapraszamy do ponownego kontaktu.

@xxx

Dzwoniłem i potwierdzam ostatnio poziom rekrutacji spadł bardzo. Młody chłopak wydawał się po głosie a bardzo opryskliwy W tle rozbawiona atmosfera i miałem wrażenie jakby mnie ktoś wyśmiewał . Również Bielsko Biała

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 21 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.