Opinie o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gala Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gala Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

nowy

jak wyglada praca na podgrzewaczach.

@nowy

Nie rozumiem? Praca jak praca, jak na wszystkich liniach.

nowa

jak to jest ze liderka poniza pracownika i pracuje dalej a pracownik dostaje kare za nia za jej słowa i czyny!!

Iza

Imiona ne powinny być używane

Robota jak ta lala

Praca super! Atmosfera super! Wynagrodzenia? Mój Boże kochany... super super! Jestem dumny że mogę pracować w tej wspaniałej polskiej firmie. Czuję się, jakbym Pana Boga za nogi złapał. Żartowałem. Robota mierna a kierownicy i liderzy to matoły i (usunięte przez administratora) S***rał was lebry pies!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gala Poland Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Key Account Manager?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
nowa

jak pracowac gdy cie liderka poniza przy wszystkich a umowa o prace sie konczy

szach mat
@nowa

spokojnie ...nie przejmuj się i pracuj dalej. Ostatnio jedna z liderek znacznie wykazuje się niepohamowaną obsesją upodlenia pracownika, jednak w końcu trafiła pod zły adres. Uśmiechnij się i wykaż chęć dalszej współpracy, zawsze możesz ten fakt zgłosić w dziale personalnym, za pewne nie będziesz pierwszą osobą ale być może ostatnią.

nowy

jak ma sie sprawa z maseczkami czy trzeba nosic maseczki w całłej firmie czy na jednej lini.czyj to jest nakaz.

Prawo dżungli
@nowy

Nie trzeba na 2 zmianach i 3cich na pierwszym czasami ten pajac dyrektor na produkcji się kręci to należy założyć a takto reszta ma (usunięte przez administratora) tak naprawdę ludzie na 1szej zmianie zakładają kaganiec bo się boją dyrektora a reszta ma (usunięte przez administratora) w niego, nie bierz przykładu z liderów to (usunięte przez administratora) robią, pracujac tu musisz mieć wysoki dystans do siebie inaczej sobie nie poradzisz i niedać sobie wejsc na głowę

Mila

Odnośnie pana byłego pracownika,co wynosił miliony świeczek w czysciwie,zastanawiałam sie,dlaczego tak kiepsko płacą ,a to wszystko przez ciebie i te miliony świeczek które wynosiłeś z produkcji.Jak tak wszystko wiesz co i kto wynosił to powinieneś to zgłosić u kierownika nie wiem czemu jeszcze tego nie zrobiłeś ,a odpisujesz wszytko na forum, i wyzywasz wszystkich od złodzieji ☹️może byś awansował i by cię nie zwolnili, pozdrawiam serdecznie ????

Aaa
@Mila

Bo to taki pracownik był. (usunięte przez administratora) Dobrych pracowników nie zwalniają. Większość pracowników ma w domu tyle świeczek ze nie może na nie juz patrzeć a ten oskarża o kradzierze. Co dwa, trzy miesiące paczka ze świeczkami dla każdego. (usunięte przez administratora)

uspo

sam sie zwolnił

@Mila

To tak bezkarnie można wynosić świeczki z roboty? Nie ma żadnej ochrony, która tego pilnuje? Wiadomo, że jak się zabiera po cichu towar to nie będzie zysków i nikt się nie doczeka podwyżek. Dużo osób tak robi z tymi świeczkami???

Mila

Odnośnie pana pani co wyzywa wszystkich pracujących w (usunięte przez administratora)☹️nie rozumiem jak można wszystkich wkładać do jednego worka to że, ty wynosiłes świeczki w czysciwie nie oznacza ,że wszyscy tak robią, a , że cię zwolniło nie oznacza że możesz wszystkich pracujący tam ludzi oczerniać na forum weź się ogarnij bo coś jest z tobą nie tak???? Dobrze że wy wszyscy jesteście ten teges,a tylko pracujący w Gali są nie ten teges ,osobiście uważam że pracuje tam wiele wartościowych l i inteligentnych ludzi , niestety niezauważonych przez kierownictwo które widzi tylko swoich wybrańców.

@Mila

Pracowałem na produkcji i wiem jak to wygląda. Każdy (usunięte przez administratora)świeczki. Szczególnie panie z produkcji, Z każdej linii (usunięte przez administratora). Patrzą tylko, aby liderek nie było w pobliżu i biorą świeczki do kosza.(usunięte przez administratora) Masz rację. Pewnie sama wynosiłaś milion świeczek, bo te w kartonie to mało. A zwolniłem się sam. Za takie pieniądze nie warto tam pracować, ale widzę, że Ty nisko się cenisz, także pozdro!

koroniarz

Nie każdy kradnie świeczki. Ja jak tam pracowałem, nie wziąłem ani jednej i znam jeszcze conajmniej 5 takich osób. Karton ze świeczkami wziąłem tylko raz. Jak zobaczyłem co za badziewie tam wrzucili ludziom, więcej nie brałem . Szkoda rąk na dźwiganie tego do autobusu. A panie wynoszące świeczki nie musiały się kryć przed liderkami bo liderki też brały. Taki klimat.

Będę-Podpierdalał-i-Chuj

Dzień dobry. Na wstępie zaznaczę że przed napisaniem tego posta wypiłem ćwiartke i cztery piwa. Mam pytanie do kierownictwa: czy przyjmiecie mnie do pracy? Mogę robić za 300zł miesięcznie po 16 godzin soboty niedziele i święta. Będę donosił na innych pracowników i całował was po dup(cenzura)ch. Przykmiecie mnie na produkcje albo magazyn? Proszę.

Hahahahahah
@Będę-Podpierdalał-i-Chuj

(usunięte przez administratora)te, które wynoszą torby świeczek i schodzą 15 minut przez zakończeniem pracy. ???????? Może się z nimi zgadaj. Na produkcję to wszystkich złodziejek, których nie stać na świeczki. XD

szok
@Hahahahahah

Nic dziwnego że kradną jak zarabiają takie grosze. Trzeba być nie do końca ten teges żeby tam pracować za takie pieniądze i to jeszcze w 4 brygadówce

Kandydat z Burzenina

Witam Przed przyjściem na rozmowę o pracę chciałem się spytać , jak wygląda dział IT w tej firmie ? Czy jest miłą atmosfera i mniej więcej na jakie zarobki mogę liczyć ? Z góry dziękuje za odpowiedz

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Korona Candles SA? Chętnie zatrudniają?

samarytanin

nie ma takiej firmy od dawna

Maja
@samarytanin

To ciekawe, co piszesz. Sprawdziłam i wszystko wskazuje na to, że firma Korona Candles istnieje i, co więcej, nadal prężnie się rozwija. A świadczy o tym chociażby fakt, że właśnie szukają tam pracowników na produkcję: http://www.korona.info/kariera/rekrutacja_dzialy_06.php Skąd masz zatem takie informacje, jakoby firma nie istniała?

Aaa
@Maja

Po prostu firma zmieniła nazwę. Teraz jest Gala a nie Korona.

@Maja

Właśnie, teraz jest inna nazwa. Po drugie ktoś pyta o Koronę S.A. a ta już nie istniała bo zmieniła się w Sp. z o. o. Bum

Olga
@Aaa

A czy poza tym, że zmieniła się nazwa firmy, zaszły jeszcze jakieś inne zmiany? Zmieniło się szefostwo, jakieś warunki zatrudnienia? Mogłabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat? :) Jak pracuje się obecnie w firmie Gala?

Nina

Poszukują DYREKTORA ŁAŃCUCHA DOSTAW - Dlaczego ? Co się stało z poprzednim dyrektorem? Są fajni mężczyźni w tym dziale? - pozdrawiam Nina

Bezbek

Ile zarabia się jako operator linii głównej na rękę?

Zarobki (usunięte przez administratora) na magazyn nie opłaca się przychodzić bo lepiej płacą wszędzie indziej, a narobić się trzeba, kierownictwo ma wszystko gdzieś, patrzą tylko jak pojechać po premii

Zapytaniec

Mam Pytanie Czy Ja Jako Mężczyzna Mam Szanse Pracować Na Linii? Np. Na Eko 12?

Nawet na eko44

Tora
@Zapytaniec

Jak sobie zawiążesz na supeł to masz.

Zapytaniec

Czy Ja Jako Mężczyzna Mogę Pracować z Kobietami Na Eko 12?

@Zapytaniec

Nie ma takiej linii... spamerze

nutek

czy po kwarantannie jest płacony zasiłek chorob.jakis papierek do podpisania jest w biurze.i co oznacza mała ilosc punktów np 5 i ile powinno byc ich.

Kokos

Witam. Czy są jakieś przyjęcia do pracy? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Jaki system pracy obowiązuje tutaj Oraz jak z wynagrodzeniem?. Posiadam doświadczenie jako operator maszyn i urządzeń.

@Kokos

Czy są przyjęcia to proszę zajrzeć na stronę korony. Tam tez opis na jakie stanowiska. Z wynagrodzeniem to nie jestem w temacie nowych przyjęć ale pewnie minimalna. A system pracy to albo 3 zmiany albo 4 brygady. Czasami zmienia się to z dnia na dzień

Pajac
@samarytanin

Wiekszosc nowych zatrudnionych tych których znam ma zarobek 2,400~ ostatnio tyle dostały osoby za październik które się świeżo zatrudniły po prostu taka premia przyznana .

Dzięki za info

babygril

Nie prawda, 1970 zł wyzysk i nic więcej

koronczarka
@Pajac

Tak, tak ale chyba brutto. Nie czarujcie nikogo pracownik produkcji, operator peryferyjny nigdy nie było tego więcej niż 2200 netto w systemie czterobrygadowym. Na trzy zmiany jeszcze mniej. Za ekstra niedziele lepiej wychodził odbiór godzin. Tyle w temacie wynagrodzeń.

Pytajnik

Ile dostaje operator linii głównej od razu po przeszkoleniu netto na konto ? I od czego zależy podwyżka jak na późniejszy czas ?

nutek

jak wyglada sprawa pracownika na kwarantannie w koronie

@nutek

Po prostu L4

Zostaw merytoryczną opinię o Gala Poland Sp. z o.o. - Wieluń

• Jak się pracuje w Gala Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gala Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gala Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gala Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 566 ocen.
  • Fabryczna 10
    98-300 Wieluń