Opinie o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gala Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gala Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Robotę skończyłem a pytania brak? Co to strajkujesz czy wolne masz ?

Produkcyjny

Pewnie strajkuje,bo posty znikają

@Produkcyjny

Nic nie znika, on się rozkręca ładuję akumulatory , ciekawe jak się trzymają podmioty tych dań . Może już kropelką do stołka się na wszelki wypadek przykleili, bo piąteczek już blisko a co się robi w piąteczek z kp?

NapolLeonBoNaParterzezimno
@007

MAGAZYN PRZEMÓWIŁ.

zainteresowany

Jeżeli to prawda to nasuwa się pytanie : gdzie szły z tego pieniądze? ktoś się z kimś dzielił ?przecież można podważyć każdą umowę, bo zapewne w kontraktach jest chroniony znak graficzny tych świec. Świece są produkowane pod logo danej firmy i ten wzór to własność innej firmy haha ha . Czekamy na więcej !

Ciekawski

Zgodnie z obietnicą kolejne pytania: Czy w firmie,wzorem kilkunastu ostatnich lat ,wystawiane są nadal fikcyjne protokoły zniszczeń świec?Czy nadal te teoretycznie uszkodzone,nie nadające się do sprzedaży świece,w stanie nienaruszonym,oryginalnie zapakowane,wywozone są z magazynu pod wiatę, a stamtąd w takim samym stanie do klienta ,jako masa odpadowa do przerobu? Czy nadal ta masa odpadowa wystawiana jest do sprzedaży

Ciekawski

Ile tych protokołów już wystawiono,ile setek nieuszkodzonych palet ze świecami sprzedano pod postacią parafiny odpadowej,i ze że nikt się nie bał?Korona nie jest zakładem pracy chronionej,nie zatrudnia niewidomych,więc nie można było nie widzieć!! A tak na marginesie,czy nie można od ciągłego odwracania się w przeciwną stronę dostać kręczu szyi? Czy naprawdę istnieje nieograniczoną tolerancją w stosunku do wybrańców???Wierzyć się nie chce!!

Bonaparte

Czekamy nieustannie na nowe zapytania może w końcu ktoś naprawi te nazwijmy "niedociągnięcia". Wytłumaczeniem braku podwyżek zawsze był brak środków, to może jak by wreszcie naprawiono te " niedociągnięcia " to by się okazało że niezła kasa jest do rozdysponowania dla pracowników . Może warto pochylić się nad tym problemem upłynniania środków. Przecież zapewne to nie jedyny problem nie jedyne zapytanie ? Czekamy na dalsze zapytania, do jutra, zgodnie z zapowiedzią autora ciekawostek :)

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gala Poland Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Key Account Manager?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Bonaparte

Halo, Panie Ciekawostka czekamy na kolejne pytania ? Proszę pisać, bo ponoć jest zatrudniona nowa osoba do sprawdzania takich spraw, tzw. trudnych :) więc poda mu Pan wytyczne na tacy. Jeszcze Panu podziękuję, a może nawet właściciel podziękuję za wewnętrzny audit :)

@Bonaparte

Akurat Właściciela darzę dużym szacunkiem,ale nie o wdzięczność mi chodzi,tylko o normalność. proszę bardzo: Czy w dalszym ciagu rozliczanie rachunków wystawionych przez usługodawców odbywa się na zasadzie pobierania z kasy firmowej zaliczek przez "osobę odpowiedzialną" i osobistego wypłacania firmowych pieniędzy usługodawcy?Czy ktoś zadał sobie chociaż raz trud i sprawdził,czy całą należną kwotą trafia do właściwych rąk,a jeśli nie,to dlaczego,o ile mniej trafia,czy w ogóle trafia?Może z tymi ludźmi trzeba choć raz porozmawiać,tak w cztery oczy,bo może będzie potrzeba pokornego przyznania się do niedopatrzen,i zadośćuczynienia im???? ć.d.n

Spragniony wiedzy

Do Pana ciekawostki, najlepiej swoje wywody opisać i wysłać do prokuratury, a odpis wysłać do rąk własnych właścicielowiW . On by już ich rozliczył za to .... Niemniej jednak z utęsknieniem czekam na nową wiadomość w sprawie nowych wiadomości a wszczegolnosci jak to można na boku sobie dorobić do etatu kierowniczego i nie po godzinach rzecz jasna i na czym ?Może coś więcej o tym stolarzu, o paletach , o produktach w galeriach C...... , O sprzedaży no poczytajmy.

@Spragniony wiedzy

Z tym zamiarem noszę się już od dawna,ale ze względu na powiązania z firmą,już nie bezpośrednie,ale jednak,troszkę to musi jeszcze poczekać.Dziękuję za podpowiedź,nie jest Pan pierwszym,który mi to sugeruje,tym bardziej,że jest o czym się wywodzic.Trzymam kciuki za dwójkę Walczakow,którzy próbują sprawiedliwości dociec w sądzie,bo istnieją granice,których przekroczyć nie można.Skoro zwalniaja pracownika bezpodstawnie,jedynie dlatego,że staje się niewygodnym,to jaki wymiar kary powinien spotkać winnych autentycznych nadużyć,szwindli i jaki tych,którzy na takie postępowanie dają ciche przyzwolenia? Nie mnie to osądzać,niech faktycznie zajmą się tym odpowiednie komórki.

Ciekawski

Jak w waszej firmie funkcjonuje rozliczanie rachunków wystawianych przez usługodawców? Opowiadał mi znajomy,że w jego firmie przez lata wyglądało to następująco: osoba odpowiedzialna / nie mylić z odpowiedzialnoscia za czyny

powietrze

całą ta logistykę i magazyn jedynie za orać można... kierownik robi wszystko pod górkę pracownikom ... pracował obok i tam miał przesrane i przyszedł do korony i wielki bóg się zrobił ... jedynie zastępca kierownika jest bardzo w porządku

Ciekawski

Pytanie do pani B, czy w logistyce nadal remontujecie więcej palet,niż jest na stanach magazynowych i w obiegu razem wziętych,czy też jak zwykle nie umie pani na to pytanie odpowiedzieć,a za co ta ciężka kasa???

@Ciekawski

I czy biedna stolarzowa z jej mężem Antkiem przeżyli te remonty,przez wiele lat pracując za pół darmo dla dobra" pseudowlodarzy " korona s.A.???

@Ciekawski

Codziennie kolejne pytania,bo mam o co pytać po wielu latach pracy....

Ad

Popytajcie co owad i ptaszek powiedzieli koń by się uśmiał z glupoty.

zrozpaczony

oooobahhh , no no to się popisał, ja wiem o kogo chodzi, bo rozmawiałem z powodami .No się dzieje, ale chyba po wczorajszym to się nie podniosą z głupoty . Robią kolejki jak do konfesjonału tylko zawnioskowani wierni chyba zaczęli mówić prawdę , wreszcie !!!! brawo . Trochę mi smutno, że mnie nie poprosili , tez bym prawdę powiedział .

Przyjdzie na to czas
@zrozpaczony

A czego się spodziewajcie,jaki pan,taki kram,przecież ryba psuje się od głowy!! Ćwirćwirek swój despotyzm zaszczepil wszystkim swoim slugusom,którzy nawet pod przysięgą powiedzą,że czarne jest białe.Ale znajdzie się pała na (usunięte przez administratora) generała!!!

Mam nowe wieści w sprawie . Ponoć Pan "Strączkowy " powiedział w sądzie, że to nie jest szkodliwe , ciekawe . Szybko Pan zmienia front bo jak był pan na wylocie to informował pan jaki to syf leją . Trzeba być i..... , zeby takie coś mówić . Czy może Pan Pawłowi w oczy teraz spojrzeć ? bo jak Pan był na wylocie to to sam się pan skontaktował z Pawłem. Paweł nam opowiadał jak to przed kościołem na osiedlu, pan mu swoje łaski i żale opowiadał jak pana chcą zniszczyć . Posadka przywrócona , bo tymczasowo pana potrzebowali do procesu to się przed Sądem głupoty mówi i nieprawdę ? no bo gdzie się zarobi, jak i.... brak . Jak pan był na wylocie to wtedy się pan nie zakrywał swoją tajemnicą zawodowa i mówił co tam jest nie halo, a teraz słyszymy , że w sądzie sie pan tajemnicą zakrywa, o rety no i jeszcze ponoć po angielsku ... szkoda że nie po szwabsku ....... . Ponoc Panie po rozprawie z ciebie zadowolone teraz, to teraz pytanie na jak długo do drugiego procesu, aż coś się znów spie..... i znów postraszą zwolnieniem . Przyjdzie czas ..... . , bo pan od telefonu i popychania (usunięte przez administratora) już mówi , że na wydziale chemicznym "masakra" dosłownie takie jego słowa mogą usłyszeć inni . No ale przecież donosiło się na porządnych pracowników a teraz może trzeba trochę w zakładzie popracować, bo przeciez inwestycja w młodych zawodzi , tydzień dwa i pa, tak mówią za taka stawkę pracować w smrodach nie będziemy . Po weekendzie mają już inną robotę hahah . Pan kierownik kiedyś mówił nie pasuję ci to wy... za bramą stoi 10 na twoje miejsce i co pytam się teraz stoi czy wy niedługo będziecie zap.... za pracowników bo inaczej linia stanie . przyjdzie czas że roboli w końcu docenią . Miłej pracy bo ja dziś mam wolne.

Były
@pracownik

Niczym Jaś Fasola ten soja

Co tam słychać po procesie ?

Praca

O co chodzi z tym wilkiem . Kogoś wywalili?

jaaa

nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka

Maja

@Kobietyod czego zależy uzyskanie premii uznaniowej? Co więcej możesz powiedzieć o pracy na swoim stanowisku?

Ja i Ty to My

Cisza.....????

Robol H1

Benefity ? Koń by się uśmiał

Kobiety

Kobiet nie mają najniższej krajowej mają 1850 zł plus premia uznaniowa .

Zostaw merytoryczną opinię o Gala Poland Sp. z o.o. - Wieluń

• Jak się pracuje w Gala Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gala Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gala Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gala Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 566 ocen.
  • Fabryczna 10
    98-300 Wieluń