P.W.R.B.Mieczyslaw Skibinski

Sierakowice

Opinie o P.W.R.B.Mieczyslaw Skibinski

Glut 2010-01-28 13:13:11
GLUT: WŁASCICIEL W PORZĄDKU , O ILE JEST POZA ZASIĘGIEM TAKIEJ DZIWNEJ KOBIETY . NIE WIEM DO KOŃCA JAKA JEST JEJ ROLA , ALE PIOLNUJE GO JAK PIES ,A ON SAM NIE PODEJMUJE ŻADNEJ DECYZJI , ODSYŁAJĄC DO NIEJ . mAŁO REPREZENTACYJNA BABA , ZAGĘSZCZA ATMOSFERĘ . JAKO PRACODAWCA MAŁO ZDECYDOWANY , PŁACI PRZECIĘTNIE , ROBOTA CIĘŻKA . NIE REALIZUJE TEGO CO DEKLARUJE. Z TEGO SŁYNIE. GENERALNIE ODRADZAM , CHYBA ŻE TA HEKSA CO KOŁO NIEGO JEST NIE BĘDZIE MIŁA NA NIC WPŁYWU.
Wolny 2010-04-30 22:36:07
Zgadzam się w 80% z tą opinią. Ja na Pana [usunięte przez administratora] nie powiem źle, facet OK ale ta o której mowa to chyba jego porażka życiowa. Szkoda mi go i wszystkich nadal mających z nią styczność. Kobieta jest mała, i nic tego nie zmieni, nawet jej próby wdeptywania innych w błoto na niewiele się zdadzą. Wdrapała się nie na tę półkę która w życiu została jej przeznaczona, to widać i słychać po kilku zamienionych z nią zdaniach, pozom bufetu w wiejskiej knajpce to chyba to czego powinna nadal się trzymać.Trzymajcie się chłopaki tam pracujący, jesteście spoko. Szukającym pracy, polecam, ale nie blisko biura, budowy OK
komandos 2010-06-06 19:51:42
wyplaty sa na poziomie glodu
DENATON 2010-08-19 16:11:03
CHŁOPAKI ZGADZAM SIE Z WAMI W PEŁNI TA KOBIETA MA ZŁY WPŁYW NA WSZYSTKO I NIC NIE ROBIĄC ROBI Z SIEBIE GWIAZDE PRZED NIM . SZEF OGÓLNIE W PORĄDKU.BARDZO WPŁYWOWA OSOBA W POWIECIE.WSZYSCY PRZECIEZ WIEMY. MA WADY I ZALETY.ELEMINUJE LUDZI W DZIWNY SPOSÓB .SZCZUREK JEŚLI TO CZYTASZ MASZ POZDROWIENIA. NIE DAJ SIĘ IM.PRZECIEŻ WIEMY JAKA JEST PRAWDA TYLKO WSZYSCY MILCZĄ .PRAWDA WYJDZIE NIEBAWEM .WARSZTAT BEZ CIEBIE TO KATASTROFA. MACIE PRZYKŁAD.
OBY OD WYPŁATY DO WYPŁATY.
DENATON 2010-08-19 16:39:32
CZYLI OGÓLNIE ODRADZAM. PO CO TE OBIETNICE SZEFIE KTÓRE SĄ NA POZIOMIE WIEJSKIEJ KNAJPKI. ZNICZEGO ZROBIĆ COŚ CHYBA SIĘ NIE DA.
niko 2010-08-25 15:16:20
Faktycznie najpierw go sobie urobili. A potem zrobili z niego kłamcę złodzieja i kretacza.Tak nie może być.Ugotowali go razem z firmowym piecem za jednym razem . Pada pytanie . Właścicielu nie zadaje się ciosów poniżej pasa .
szczurek 2010-09-07 15:31:13
Pozdrowienia dla chłopaków .Trzymajcie się, tylko dajcie na luz z tymi opowieściami .Nie nasyła się panie z pod numeru S M 210 ludzi w celu ucięcia jaj co świadczy że sam ich nie masz (ponąć buce nie mają).I te przeczkolaki których wynająłeś też ich nie mieli. No i przykład dobrego pracodawcy.Przeczkolak ma więcej oleju w głowie tyle z pewnością skończyłeś.
spoko ziom 2012-03-29 22:23:47
Nie polecam nikomu pracy w biurze. Atmosfera w tym miejscu jest nie do wytrzymania ciągłe wrzaski, szukanie zaczepki, zwalanie swoich błędów na kogoś innego oraz ochrzany o byle jaki powód i mieszanie ludzi z błotem tylko dlatego, żeby podwyższyć sobie samoocenę Pani kierowniczki, która nie posiada odpowiedniego wykształcenia do zajmowanego stanowiska . Powinna dalej zajmować miejsce kelnereczki to jej najlepiej wychodzi , co zresztą widać po kilku zdaniach z nią zamienionych. Podobnie jej córka, która także na niczym się nie zna...
Spoko 2012-04-15 17:02:56
spoko ziom - 2012-03-29 22:23:47

Ocena sytuacji trafna w 100%. Jest takie przysłowie: \\\\\\\\\\\\\\\"Traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowany\\\\\\\\\\\\\\\". Polecam go tym dwóm panią z biura.
spoko ziom 2012-04-18 13:48:36
Zgadzam się z opinią zamieszczoną wyżej... Właściciel firmy normalny i wyrozumiały, da się z nim porozmawiać.. Niestety właściciel słucha ich rad i opinii, które często mijają się z prawdą. Te dwie kobiety kręcące się obok niego potrafią zszargać opinię o pracowniku, jeśli ktoś im nie pasuje albo jest dla nich zagrożeniem... Praca na budowie ok bez stresu i na luzie polecam:)
kolaro 2015-01-31 23:04:30
myślę że jeśli chodzi o takie zachowania, to jeśli ich nie sprawdzisz sam na sobie to nie będziesz miał pewności, także myśle że to śliska sprawa. mnie to interesuje ile można zarobić w tym p w r b? czy stawki mają sensowne czy raczej tak słabo? bo wiadomo praca jest mi potrzebna ale pracować za pół darmo to nikt raczej nie cche
oggi 2016-05-12 16:23:24
podstawowe stwki jak wszedzie ale od czegos trzeba zaczac
Zostaw swoją opinię o P.W.R.B.Mieczyslaw Skibinski - Sierakowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W.R.B.Mieczyslaw Skibinski