Opinie o PROTECTOR - ochrona osób i mienia w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PROTECTOR - ochrona osób i mienia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PROTECTOR - ochrona osób i mienia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROTECTOR - ochrona osób i mienia w Poznań

Były

Jaka ta firma jest? Przecież każdy kto trochę pracuje w tym fachu dobrze wie. Jeśli chcesz mieć problemy ze Skarbówką i Zusem to zatrudnij się w tej firmie

Bożena
@Były

A dlaczego pracownik miałby problemy ze skarbówką i Zusem? To nie odprowadzają składek od pracownika? Możesz powiedzieć jaka jest z nimi forma współpracy, bo ktoś niżej pisał o jakiejś umowie na 1/16 etatu...

Marian

Firm nie szuka porządnych osób które mają prezencje i są rozsądne znając się na tym by nie dać się oszukać na wynagrodzeniu.Firma ta szuka ludzi ułomnych by ich obstawić na zadkaj dziure nawet w tak powarznych instytucjach jakie są Urzedy jak i inne placówki które powinny być dobrymi ludzmi obstawionymi.Firma ta potrafi wstawić osobe z problemami alkoholowymi na stanowisko.Ekipa na obiektach nigdy nie będzie zgrana gdyż mają swoich kapusi których i tak kroją na wynagrodzeniu.Wiemy dobrze iż za tą firme ostatnio zabrała się Prokuratura Nowa Sól i wszyscy pracownicy są wzywani na komendy celem składania zeznań.. Wstyd że nikt nie weżnie się za te wszystkie Ochrony co zatrudniają (usunięte przez administratora)

Czesiek
@Kudłaty

No z tą kasą na czas to w dzisiejszych czasach trzeba się cieszyć, bo mój kumpel w innej firmie już 2 msc czeka na hajs. Piszesz, że stawka za godzinę bez szału. Konkretnie to ile dają? Ty oceniasz pozytywnie pracę, to napiszesz coś więcej, co na plus jeżeli chodzi o pracę tam? Co mógłbyś wymienić jako pozytyw pracy tu?

Anna.i.roland.glawer

Najfajniejsza.firma.uczciwa.wyplacalna.ciesze.sie.ze.wracam.do.procektor.3.lATA.pratowałem.wyplata.na.czaś.nad.godziny.platne.na.czas.pan.dyrektor.upominą.sie.u.inwestoruw.zeby.wyplaty.byly.w.terminie.zeby.wszystkie.fIrmy.ochroniarskie.byly.tAK.uczciwe.jAK.procektor.polewam.ta.firme

W zeszłorocznym ogłoszeniu dla studentów na umowę zlecenie pisali, że mają premie za osiągnięcia w pracy. Za co można taką premię dostać, to znaczy, co firma uważa jako osiągnięcia?

Anna.i.roland.glawer Nowy wpis

Czy firma PROTECTOR - ochrona osób i mienia kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Wolf Nowy wpis

Jeżeli chodzi o Łódź to ta firma ma urzędy skarbowe, ale jak to możliwe jak mieli podobno problemy z ZUS, skarbówka? Mogą normalnie startować w przetargach?

Pracownik Ochrony

Telefon w odpowiedzi na przesłane CV. Krótka rozmowa z kierownikiem, następnie umówienie się na szkolenie. Dwudniowe po parę godzin. Wszystko zależny kto jest szkoleniowcem - zwykle są to zwykli pracownicy sklepowi, którzy coś już wiedzą i rozumieją. Generalnie przekazano mi niezbędną, podstawową wiedzę.

Pytania dotyczyły tzw. posterunków i obowiązków na nich panujących, kodów komunikacji, podstawowej wiedzy z zakresu prawa (co nam, jako ochroniarzom, wolno, a czego nie wolno), na moim obiekcie było także szkolenie z dokumentacji oraz podstawowych czynności (co dziwne) z zakresu prac na magazynie.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
harnaś

Czy w Łodzi są jakieś przyjęcia do tej firmy?

Kudłaty
@Marian

Czyli sam sobie pocisłeś, skoro tam cały czas pracujesz i dokładnie wiesz co się dzieje (bo to twój nie pierwszy wpis). Ja osobiście robię tam i wszystko jest ok. fakt stawka za godzinę (usunięte przez administratora) nie urywa ale przynajmniej kasa na czas. No i nowy koordynator, szczyl co myśli że mu wszystko wolno a realnie widać że (usunięte przez administratora) i to mocno, ciekawe co (usunięte przez administratora).

Czesiek
@Kudłaty

Były

Bożena
@Były

Marian

Nie polecam tej firmy już w 1 miesiącu pracy nie zapłacą dodatku za godziny nocne.Przeciągają by to urególować w czasie.Podsówanie nie korzystnych umów pracowników by ich jeszcze bardziej okroić na wynagrodzeniu.Pruba zapłaty pod stołem sami wiemy o co w tym chodzi.Firma bazuje na kompletnych (usunięte przez administratora)którzy na wszystko się zgodzą.Tzn.osoby które nie mają zielonego pojęcia co i ile się należy .a bzdóry jakie im się wciska to łykają jak pawiany..Wstyd że jeszcze żadna instytucja nie zrobiła porządku z tymi Ochronami lichwami.. Każda Ochronna ma swój sposób na okradanie ludzi za prace.Praca którą proponują to 1/16 etatu .Trzeba być kompletnym debilem by coś takiego podpisać i godzić się na prac.Po podpisaniu Umowy na 1/1 etatu za 2 dni podsówają by ludzie napisali o obnirzenie godzin etatu i podpisują podsuniętą umowe 1_16 etatu.Ludzie jak barany łykają to i podpisują.Więc widać co za ludzie tam pracują. Firmą zajeła się Prokuratura w Nowej Soli Firmy takie zatrudniają (usunięte przez administratora) bo takiemu dużo nie potrzeba .Można parsknąć śmiechem gdy widzi się takiego Ochroniarza Ta sama sytuacja jest w Impelu np.Dworzec Poznań.widząc te osoby to można zapytać się kto daje im uprawnienia.Czy ten co to podpisuje jest normalny czy bardziej cjory od tych ludzi co pracują jako Ochrona.Kpina i porażka

Jacek
@Marian

Nie rozumiem jak ktoś może podpisać niekorzystną dla niego umowę i później mieć pretensję? Nie napisałeś jaką właściwie oferują - zlecenie, o dzieło? Bo skoro tylko 1/16 etatu, to na pewno nie UoP, ile to godzin wychodzi w ogóle i jakie wynagrodzenie? Słabo, że nie płacą dodatkowo za godziny nocne …

Roland.glawer

Jestem.szczesliwy.ze.wracam.do.firmy.procektor.firma.uczciwa.wyplacalna.fajny.pandyrektor.polecam.firme.procektor

@Roland.glawer

(usunięte przez administratora) Nie wypłacają pieniędzy na czas. Zaległości z 2 miesięcy z wypłacalnością wynagrodzenia.

Beata

Ale to się teraz dzieje, jak inflacja weszła na megapoziom, (wrzesień-październik) czy już wcześniej tak było? A w ogóle jakie stawki za godzinę są? Mój mąż się ma zgłaszać do P. do pracy :/

Jacek

Ale w Łodzi pracowałeś?

Czy pracodawca PROTECTOR - ochrona osób i mienia motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Wykazując do ZUS , że zarabiasz 300zł pracując pełen wymiar godzin !!! No może jest to motywacją dla niektórych ???

Piter

Tak motywuje do nadgodzin.

Gwiazda

Tak, mówi do nich : wy polskie kuhwy biedaki europejskie.

@Piter

Co poniekąd brzmi jak pozytywna dwuznaczność. Motywuje do nich, bo o wiele lepiej płatne są i się każdemu opłaca?

Marian

Tak byś donosił na kolegów

@Marian

Nie wiem czy to tak w żartobliwym ujęciu ale skoro tak już piszesz to wyjaśnić po co? Co nagadywanie na współpracowników miałoby tutaj wnieść w warunki zatrudnienia prócz gorszej atmosfery?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PROTECTOR - ochrona osób i mienia?

Marian

Tak z domu do pracy i z pracy do domu na własny koszt.A mając Umowe o prace i gdy podpiszesz umowe zlecenie to oblecisz wszystkie obiekty.będąc okrojona na wynagrodzeniu.

Gabriela
@Marian

Czemu niby mieliby "kroić" wynagrodzenia? Chyba do takich rzeczy to jakiś powód trzeba mieć?

Były pracownik Protector Sk-CE

Ja jak pracowałem w Protector w Skierniewicach na obiekcie Instytutu to dostałem umowę zlecenie i to była gorzej niż umowa zlecenie. Kasa co miesiąc w kopertach. Teraz mają podobno obiekt handlowy w Skierniewicach i podobno już płacą na konto. Nie polecam tej firmy głupie (usunięte przez administratora) Marcinek też jest dobry i nawet nie można go nazwać (usunięte przez administratora) tylko............... D...o.

@Były pracownik Protector Sk-CE

A co takiego na tej umowie było, że według Ciebie grosza niż standardowa śmieciówka?

@Łucja

Teraz to nie ma znaczenia. Ale jak coś umowę trzymam.

Łucja

Tzn., no dla Ciebie pewnie nie ma, ale dla ciekawych firmy jednak, ale rozumiem, że nie zdradzisz szczegółów?

@Były pracownik Protector Sk-CE

Ostatnio na wypomuszke do pewnej instytucji przysłano osobe która waliła moczem takich pracowników właśnie tą osobe wyczół pewny pracownik z tego budynku.Poprostu wstyd jakich ludzi zatrudniają.

Czy PROTECTOR - ochrona osób i mienia organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Marian

Zapomnij oni nawet za Pofa nie chcą zwrócic a tobie mażą się szkolenia..Jak sobie sam za własną kase nie zrobisz to Ci nikt nie zrobi... Ta firma patrzy lumpy zatrudnić by ich kroić jeszcze na wynagrodzeniu a ty najlepiej byś robił po 300.360 godzin

ochroniarz

Marcin Szogun niby dyrektor Protectora urzęduje w Łodzi ul. Sierakowskiego 32

@ochroniarz

No i co w związku z tym?

A chu... tam
@Łucja

Z tego,że jesteś lewy.

@A chu... tam

W sensie? Co to do adresu niby ma

ochroniarz

Szogun Darek ma biuro Łódź ul.Sierakowskiego 32

Muniek

tak jak pośmiewisko zrobił z siebie Darek, z pyłkiem w nosie , cha cha cha

Doktor

Panie Darku, jest Pan żenująco śmieszny. Poziom jaki Pan sobą reprezentuje jest żałosny. Proszę zacząć się leczyć, jeszcze nie jest za późno.

Monus

Bo Darek to ryżawo-świńsko kanalia jest. Słyszałem ze nigdzie go do pracy nie chcą i w pośredniaku musiał sie zarejestrować. Kase przy pierwszej kuroniowce mi oddaj !

ALIMENTY OLSZEWSKIEGO
@Monus

Podaj kolego imię i nazwisko ja ci oddam kasę. Prawdopodobnie Kurduplu z kogutem na głowie na alimenty zbierasz bo z tego co słyszałam nie płacisz oszuście alimentów na własne dziecko. Oszust na sprawie rozwodowej jest w aktach do wglądu zaprzeczał że jest dyrektorem protectora śmieć własne dziecko okradać a pchać lachonowi w jej długi. Marcin urodziłeś się oszustem i nim zdechniesz niby Dyrektorze protectora

Chrum chrum
@ALIMENTY OLSZEWSKIEGO

Czy akta twojej sprawy rozwodowej tez są do wgladu swiniaku ? Sprawdze . Bedzie ciekawie .

Xxxx
@Monus

Kasę oddała czy tak jak mi nie może oddać...

@Chrum chrum

Alimenty płaci? Grubo

Roland.glawer

Polecam.firme.proektor.uczciwa.firma.jestem.☺ ze.wracam.do.tej.firmy.fajny.pan.dyrektor.dba.o.pracownikuw

@Roland.glawer

Najpierw naucz się pisać,a potem pisz opinie.

roland.i.anna.glawer

tak.urlop.jest.platny.100.procet.firmie.protektor.z.zona.jestesmy.szczesliwi.ze.wracamy.do.firmy.procektor.na.uczciwsza.firma.w.lodzi

Piter

Tak płatny 200% haha.....

Piter

Ja jak pracowałem w Protector to miałem umowę zlecenie na umowie 60 zł i kasa w kopercie na sztywno. Pozdro

Lidia

Firma to porażka, wypłaty w kopertach, wiecznie się nie zgadzają. Kadry nawet telefonów nie odbierają. Nie polecam a państwowa inspekcja pracy powinna porządnie się za nich wziąć

Gabriela
@Lidia

No pewnie że tak. Wypłata powinna się zgadzać z tym co na umowie. Może już to zgłosiliście?

Zostaw merytoryczną opinię o PROTECTOR - ochrona osób i mienia - Poznań

• Jak się pracuje w PROTECTOR - ochrona osób i mienia?

Zobacz opinie na temat firmy PROTECTOR - ochrona osób i mienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROTECTOR - ochrona osób i mienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROTECTOR - ochrona osób i mienia?

Kandydaci do pracy w PROTECTOR - ochrona osób i mienia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROTECTOR - ochrona osób i mienia
1.9/5 Na podstawie 276 ocen.

PROTECTOR - ochrona osób i mienia