Opinie o Rimec Atlanco S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rimec Atlanco S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rimec Atlanco S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rimec Atlanco S.A. w Toruń

ewa

Czy ktoś cos moze mi powiedzieć, gdzie jest terz Rimec, lub czy wogóle istnieje pod ta nazwą...bo pod nr 31 w Krakowie nie istnieją.......

tomek

Oczywiście że możesz, ja kiedyś z Dublina jechałem na budowę do finlandii

annnnnnn

witam tak byłem na kontaktach ogolnie 9 lat robiłem z przerwami byłem we francji,szkocji,szwecji było ok forma wyplacalna tylko dostac do nich jakis kontakt i mozna jechac niesety pozamykali firmy w polsce i nie mam do nich rzadnego kontaktu jest na stronie atlanco rimec kontakty ale ogolnie jak dzwonisz to mowia w obcojezycznym jezyku wiec ciezko cos zalatwic:-(powodzenia

ania

witam co do firmy atlanco szukam do nich kontaktu w posce czy ma ktos do nich namiary niestety telefony w krakowie i w gdyni gdansku toruniu nie dpowiadaja czy ma ktos do nich namiary!!!!!bardzo prosze o pomoc zjechałam z kontraktu i chciałabym pojechac jeszcze przez ich firme ale nie moge znalesc kontaktu do nich!!!!!!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Rimec Atlanco S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
bud

w norwegi maja fajne kontrakty przede wszytskim jesli chodzi o rotacje, w styczniu wrocilem i chetnie znowu z nimi tam pojade

operator

Witam wszystkich zastanawiam sie nad wyjazdem do norwegi z rimec jako operator czy jest moze juz ktos na tym kontrakcie dzieki za informacke.

visuality

Powiem tak, mam już wystarczająco dużo złych przeżyć z różnymi pracodawcami za granicą i w kraju, by łapać się na ofertę wyjazdu do Francji z rzekomo bezpłatnym zakwaterowaniem. Opinie jak widać są różne, a z managerami wiadomo, można różnie trafić - kwestia szczęścia. Jeden pojedzie i będzie zadowolony, drugi nie. Ostatnim razem, gdy tak zaryzykowałam żałowałam, więc kolejny raz nie będę próbować choćby nie wiem jak wysokimi zarobkami i warunkami pracy mydlili mi oczy. Do wszystkich nowicjuszy, jeśli macie zamiar wyjechać za granicę mając do wyboru szukać zatrudnienia na własną rękę, a iść na łatwiznę, zapisać się na niepewny wyjazd przez jakąś firmę to lepiej wybrać pierwszą opcję. Za granicą czyha wielu (usunięte przez administratora), lepiej zachować ostrożność. Warto sprawdzać tego typu fora internetowe w poszukiwaniu opinii, to może wam dużo pomóc.

wiesiek

jakieś 2300euro na rekę na czysto zależy ile godzin ale tak średnio

ROBERT O.

Witam,Mam pytanie,pracuje ktoś w szwecji z rimecu na projekcie HISSMOFORS?TO JEST GDZIEŚ KOŁO OSTERSUNDU.BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA JAKIEKOLWIEK INFORMACJE.Wiadomo-jakie warunki,kasa i w ogóle...

ciekawy.

Spoko ja to wszystko wiem... bo przy tym robiłem.Wiesz chodzi mi o to czy tam teraz ktoś robi?gdzie to jest?jaki projekt?no i jak warunki(chata i w ogóle).Dzieki za info.

Grzegorz T

Tam sa masy epoxydowe ,maskowanie dziur po ankrach , wylewki naprawy betonu itp .ytrzeba miec doświadczenie w epoxydach

ciekawy.

Mam pytanie,ma ktoś jakąkolwiek wiedzę apropo naboru na pucerkę do Szwecji?Chodzi bodajże o OSTERSUND czy coś takiego.Może ktoś tam pracował lub nadal pracuje??Jesli tak proszę o jakieś niusy...

gość

Pozdrawiam wszystkich! PRACOWAŁWem 2.5 roku polecam wszystkim porzadna firma ,podadki ubezpieczenie mieszkania jak malowane dodatkowym plusem jest kasa regularnie do 10 na koncie opiekun tzw.menadżer jest bardzo pomocny mam nadzieję ze nie raz jeszcze od nich pojadę na kontrakt.

rafał

spoko kontrakt był ,potwierdzam !!!!!!

MICHAL LEWANDOWSKI

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE JAKO ELEKTRYK POLECAM FIRMA GODNA ZAUFANIA NA MIEJSCU WSZYSTKO GRA DOJAZD DO PRACY ZAPEWNIONY KWATERY SUPER KOORDYNATOR WSZYSTKO MOŻNA Z NIM ZAŁATWIĆ ZRESZTĄ POZDROWIENIA DLA PANA(usunięte przez administratora) ( KTORY POZWOLIŁ MI PRZYWIEZC MOJA DZIEWCZYNĘ NA OSTATNIE 2 TYGODNIE KONTRAKTU ),NAPRAWDE PORZADNY Z NIEGO CZLOWIEK POLECAM I JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI ZA WSZYSTKO

Michu

Witam byłem w Szkocji jako mechanik byli też elektrycy,spawacze i cos tam jeszcze :) Polecam !! Można zarobić niezłą kase ! Chłopakom zarabiali po prawie 2000 funtów Po prostu rewelacja. Najlepszy jest Pan(usunięte przez administratora) menager całej firmypotrafi załatwić dosłownie wszystko .Chcesz zarobić i sie nie narobić pojedz ; )

bodzio

angielski nie jest wymagany , najczesciej wysyłają spawaczy na tiga i elektrodę ,byłem parę razy od nich i zawsze był 141/111 .

kamil

Chcialem sie dowiedziec czy jak sie jezyk zna słabo ang. jest szansa wyjazdu z tej firmy. Mam uprawnienia spawalnicze podst 111,135,311. ale co dzwonie to zajete albo mowia zeby za dwa tyg.dzwonic

JUREK

bylem na tamie sie dobrze pracowało robota dobra , menadzer z irlandi był trochę postrzelony ale szło wytrzymac ,tylko godzin było mało bo zwiazki zawodowe pilnowały i szwedzi nie kazali wiecej jak 50 tygodniowo.

erwin

też słyszałem , ale dzwoniłem do rimeku i nic nie wiedzą . Tak samo było z bechtelem tez niby miał byc bechtel 2 i skoncztyło sie na plotkach

Zostaw merytoryczną opinię o Rimec Atlanco S.A. - Toruń

Rimec Atlanco S.A.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.

Rimec Atlanco S.A.