Opinie o Rimec Atlanco S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rimec Atlanco S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rimec Atlanco S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rimec Atlanco S.A. w Toruń

franek Nowy wpis

Pracowałem w uk przez atlanco, bandycka oszukańcza firma, zabierali połowę wynagrodzenia, mieszkania najtanszy (usunięte przez administratora) po 8 osób jedna kuchnia i wc, 12h dziennie , soboty, niedziele, owertajmy przymusowe itp. powinni pozamykać właścicieli.

Waldi Nowy wpis

Czy jesteście tak zadowoleni , że nie ma już chętnych do pisania? Od bardzo dawna nikt nie pisze.

Natalia Nowy wpis

Chciałabym aplikować do firmy i szukam info od pracowników ale tak dawno nikt nie pisał? Co słychać?

detektyw wyszukiwacz gnid Nowy wpis
@Natalia

alez mi przykro z tego powodu chciałabym aplikowac to takie smutne :(( i co ty teraz biedna zrobisz. szukaj dalej powodzenia

Agnieszka

@Kiki, proszę o merytoryczne komentarze. Forum służy do dzielenia się informacjami na temat pracy/rekrutacji/atmosfery panującej w miejscu zatrudnienia itp., a nie do obrażania pracowników.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Rimec Atlanco S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

rych

zamkniete ,zaden z moich kolegów z ktorymi pracowałem nie pracuje . także nie ma ich na rynku a szkoda mieli dobre warunki i kontrakty

bury

firmy juz nie ma ,ogłosili upadłość na wiosne,także temat firmy zamykamy

Tom1234

Pracowałem dla tej firmy w Danii i napiszę tak warunki mieszkaniowe dobre pieniądze na czas.Nie licząc tego że firma nie odprowadza podatków do Skata(duński urząd podatkowy) tzn pieniądze zabiera dla siebie te które mają iść na podatek to tak jakby się pracowało w rzeczywistości na czarno to wszystko inne jest okay.

Wiem bo pracowałem z tymi ludźmi, krytykujesz cos o czym nie masz najmniejszej wiedzy, zależy przez kogo jesteś zatrudniony jeżeli człowiek był zatrudniony przez AGP Metro to miał 1000 euro plus dla pozamiejscowych mieszkanie. A owszem zbrojarze z firm Warszawskich mieli po 12 zł na godzinę. Mówię o latach 2012-2013. Jeżeli ktoś pracował przez Astaldi to miał tak jak wyzej pisałem 2500-3000tys euro zalezy kto jak ludzi szanuje.

janusz
@Piotr

Od 97 do 2002 pracowałem w warszawie jako cieśla . Takie wynagrodzenia są realne ale to jednostki , ja mówię o rzeczywistości ,zwykłego cieśle czy zbrojarza .Czasami są w życiu takie strzały ale to jest ,,jak slepej kurze ziarnko,,W warszawskim warbudzie jako cieśla w 98-do 2000 miałem 4,5tyś miesiecznie na działalności czyli ok 3500 na reke po zusach ,ryczałtach i opłaceniu mieszkania i uwierz mi że to była niezła kasa ,moi koledzy z insbudu mieli ok 2,5 tyś.ale po 2000 r boom na powierzchnie biurowe zgasł i w budimex dostawałem 2tyś na rekę. Nie słyszałem żeby chłopaki na metrze u Kamala -(inżynier z rosji spec od budowy metra) chłopaki z warbudu mieli ,taką kasę według mnie to bajki jeśli możesz mieć cieśle za 20zł h to nie płacisz np 50złh,kazdy szuka oszczedności. ,dobrą kase mieli w tym czasie chłopaki na pylonach na moscie na szalunkach typu acs. ok 26złh. To już był szczyt w tamtych czasach.Ale nieistotne ,kończe te moje wywody. Zycze powodzenia Pozdrawiam

Do jurek : kolego to chyba nie pracowałeś jeszcze na metrze, w Warszawie ukrainiec pracujący w włoskiej firmie miął 3100 euro, ja pracowałem niedaleko niego, a w Hiszpani przy budowie metra w Barcelonie mieli po 5000 euro. Biorąc pod uwage zarobki w Danii dodaj to tego sektor jakim jest budowa metra i ile wiecej przy takich inwestycjach płacą. Niemożliwe zapytaj osób które pracowały przy budowie metra w Warszawie jeszcze przed 2000r dostawali na rękę od 8-12tys zł w tamtym czasie. Jak widzisz mój komentarz bardzo szybko zniknął komuś on jest nie na rękę, czyli bzdur nie pisze. A pod drugie mamy wolność słowa i administrator gowork nie ma prawa usuwać komentarzy co nagminnie czyni.

jurek
@Piotr

może kierownik budowy miał 8-12 tys przed 2000 ,ale nie cieśla czy zbrojarz ,masz wyobraznie,powinienes ksiązki dla dzieci pisac.

Ostrzegam przed firmą BC staffzone z Krakowa oraz atlanco rimec do której firma bc staffzone wysyła pracowników chodzby na budowę do Danii. Przed wyjazdem z Polski firma bc staffzone nie daje do podpisu żadnej umowy żeby później nie brać odpowiedzialności za przekręty firmy do której wysyłają. Na szczeście związki zawodowe zajęły się firma atlanco rimec i firma z końcem roku zostaje wyrzucona z Danii, szkoda tylko pracowników, no ale jak sie umawia ze zwiazkami na kwotę 5000euro dla pracownika przy budowie tunelu metra a płaci sie mu miesięcznie 2000 euro przy pracy na trzy zmiany to Duńczycy we własnym kraju nie pozwolą sobie na takie działania. Co innego w Polsce gdzie rząd nie interesuje się obywatelami. Zapraszam do obejrzenia 1030 odcinka programu Superwizjer pt. " Polska tania siła robocza" na palyer.pl tam jest mowa jak działa firma atlanco rimec oraz budomex z Miejsca piastowego tacy sami (usunięte przez administratora)

jurek

ale bzdury chrzanisz ,5000euro pokaz mi firme ktora tyle płaci ,za chwile wejdą 2 inne gorsze od atlanco 1 z polski druga z portugali.Idzcie do tej portugalskiej firy (od kolegów z ktorymi na metrze pracowałem wiem ze już od 2 miesiecy wypłaty nie mają .do atlanco by na kolanach wrocili.Uwazajcie bo mozna trafić z deszczu pod rynnę

Jak narazie nie mam problemu z ta firma pracuje 4 miesiące i nie narzekam ale mogło by być lapiej zobaczę co się będzie działo dalej

jola

Mnie sie tez zdarzylo male co nieco. Zdarzylo sie, ze moja podopieczna chciala lampke wina. Ok, podalam, kazala nalac mi tez... nalalam. Potem obserwowalam, czy wszystko jest w porzadku, potem chciala nastepna i pomimo mojego oporu, wypila nastepna. Potem zadzialala na "luzie". Miala obrazek Matki Boskiej Czestochowskiej. Po umyciu stwierdzila"- Ist ok, jetzt ist kurde, cholera jasna i Sschwarze madonna....wird gut... Rozwalila mnie totalnie...ale wiecie ludziska co? Miala racje.. Potem sie duzo dzialo i w zasadzie "magicznie". Dla mnie bylo lepiej, ona sie lepiej czula, a ja stwierdzilam,ze czasami odrobina magii naprawde robi swoje... Pozdrawiam......

ela

Wywinęłam niezły numer, prawie upiłam babcię. Babcia jest smakoszem Malzgetrank, to jest takie piwo bezalkoholowe. Młody czyli wnuk babci wyjechał, babcine piwo się skończyło, więc poszłam do najbliższego sklepu i kupiłam 4 butelko. Babcia spragniona, pociagnęła ostro z flaszki i nagle cała zawartość jej ust poleciała w powietrze. Zastanawiałam się dlaczego jej nie smakuje, patrzę na butelkę a to jest Malz o zawartości 6 procent alkoholu!!! Efekt jest taki, że od tego czasu nie chce już pić żadnych Malz- ów i przeszła na soczki!!! Kupka ma ładniejszy kolor

a to moja

W wakacje pracowałam w Niemczech jako opiekunka starszego Pana. Codziennym rytuałem było oglądanie wiadomości. Pewnego dnia w wiadomościach zaczęto wyśmiewać Polaków, że nie zdążą na Euro 2012 wybudować stadionów, autostrad, a nawet wystarczającej ilości hoteli. Między mną, a dziadkiem rozwinęła się dyskusja, w której nagle zeszliśmy na temat Wrocławia. Dziadek twierdził, że Polacy ukradli Niemcom Wrocław. Olałam to i myślałam, aby wytrzymać te 6 miesięcy i wrócić. Kładąc dziadka spać ten zaczął wyzywać mnie od złodziei, szturchał mnie swoja laska, w końcu zaczął obrażać Polaków, że są leniwi, że kobiety to dziwki itp. Nie wytrzymałam i powiedziałam tylko, że "My opiekujemy się rodziną, a pańska rodzina się na Pana wypięła, a niemieckie kobiety są obrzydliwe, pierdzą nawet w miejscach publicznych" itp. Zostałam zwolniona po 3 tygodniach. Dziadek narobił sobie siniaków własną laską i pojechał na obdukcję. Zostałam oskarżona o pobicie.

Hanka

Tak na wesolo ,chcialabym opisac moj 1-wszy wyjazd Dostalam wyjazd do Duisburga,znajomosc jezyka prawie rowna zero ,zajechalam ,komorka nie funkcjonowala,do rodziny nie moglam sie dodzwonic ,nikt po mnie oczywiscie nie wyjechal(bo ja mialam wczesniej zadzwonic).Siadlam na przystanku i nie tylko zapomnialam ze strachu tych paru slow niemieckich ale polskiego tez! I nagle obok pani oddzywa sie do mnie o Boze w jezyku polskim!!!!!!!!!!!wypytala mnie o wszystko i sama zadzwonila ze swojej komorki do rodzioinki ,ktora zjawila sie po 1/2 godzinie.Dobry duch nad kazdym czuwa wierzcie mi Mialam tez podac kaczke panu do siusiania ,frau krzyczy helena flasche holen ....polecialam bez namyslu do piwnicy i przynioslam flaszke wina hahaha dziwiac sie ,ze z samego rana chce im sie wina ale byl ubaw ...no i kazdy sie usmial a dziadek sie zsikal.Na tym koncze ,napewno kazda z Was przezyla cos smiesznego ....piszcie .

los.cd

- Pierwszym sygnałem alarmowym, że coś jest nie tak była przypadkowa rozmowa z sąsiadem. Przyszedł wieczorem odnieść omyłkowo dostarczoną przesyłkę. Podobno wyczuł od naszej opiekunki woń wódki. Przed chorobom był z Babcią w dobrych stosunkach, więc wspomniał o tym przy najbliższej okazji. Nie uwierzyliśmy. Stawialiśmy naszą S. na piedestale, nie biorąc pod uwagę, że może mieć problem z alkoholem. Była przecież taka wzorowa, pełna empatii, pomocna.- ciągnie swą opowieść clara. Wiele z oszukanych internautek opisuje sposób w jaki naiwnie ignorowały wiadomość o alkoholowym problemie pracownic. Opiekunki wzbudzały w nich tak duże zaufanie, że wypierały wszelkie oskarżenia ze strony sąsiadów, znajomych czy rodziny. Dziś żałują. - Największy cios przyszedł znienacka. Pomimo wcześniejszych sygnałów (np. butelek po winie w śmietniku) zdecydowaliśmy się z mężem pojechać na komunię chrześniaka do miasta oddalonego od naszego o 100 kilometrów. Na naszą decyzję w dużej mierze wpłynęły jej przekonywania, że nie ma problemu, zajmie się Tatą jak zwykle. Mówiła, ze mamy się dobrze bawić i o nic nie martwić. Dlatego kiedy zadzwoniłam wieczorem i nikt nie odebrał nie byłam specjalnie zaniepokojona, uznałam że oboje śpią.- zwierza się Lilyyy. - Wróciliśmy następnego dnia. Jaki był mój szok kiedy zobaczyłam ją leżącą na ziemi w towarzystwie trzech osuszonych butelek taniego trunku i swoich wymiocin! Ojciec zaś leżał w łóżku nieprzerwanie od poprzedniego dnia, głodny, wycieńczony i niezdolny wezwać pomocy. Nigdy nie zapomnę tego widoku. Nie każdy przypadek kończy się tak tragicznie, lecz jej poprzedniczka ma podobne doświadczenia. - W urodziny postanowiłam wraz ze znajomymi wybrać się na imprezę do jednego z klubów za miastem. Z domu wychodziłam w przekonaniu, że zostawiam Babcię w najlepszych rękach. Zdziwiło mnie że, tuż przed północą na wyświetlaczu mojego telefonu pojawił się numer domowy. Jakie było moje przerażenie, gdy w słuchawce usłyszałam słaby głos Babci. Powiedziała, że opiekunka spiła się do nieprzytomności, a kiedy Babcia prosiła o pomoc w skorzystaniu z toalety zaczęła się awanturować, że ta nie daje jej spać i zostawiła ją samą sobie. Natychmiast wróciłam do domu i zakończyłam naszą współpracę raz na zawsze.- pisze rozgoryczona koleżanka. Trudno się jej dziwić. W takich wypadkach agencje zazwyczaj działają natychmiastowo. Większość z nich posiada numer alarmowy, na który o każdej porze dnia i nocy można zgłaszać się wszelkie niecierpiące zwłoki sprawy. A opisane przez internautki sytuacje na pewno do takich należą.

los

Powiem szczerze, że gdyby nie brak pracy w Polsce, gdyby nie nędzne płace, to nigdy bym się nie zdecydowała na pracę w opiece. Praca nie należy do przyjemnych - to harówa od rana do wieczora, nierzadko też w nocy, kiedy podopieczny się budzi. Znoszenie humorów podopiecznych, ich krzyków i obelg kierowanych pod adresem opiekunek,podejmowanie ryzykownych decyzji. Krótko ujmując, od rana do wieczora na wysokich obrotach, z oczami dookoła glowy. Jedyną rzeczą, która mnie trzymała w tej pracy były jak na polskie warunki godziwe pieniądze. Choć to, co musiałam niejednokrotnie znosić, nie ma zapewne ceny. Czy jestem zbulwersowana ? Po części tak. Czy jestem innego zdania ? Zdecydowanie tak. Skończyłam studia, pracowałam na stanowiskach kierowniczych. Można powiedzieć, że jestem oczytana, wykształcona i inteligentna. Raczej w średnim wieku, niemłoda. Zgłosiłam się do urzędu pracy sama, chcąc pojechać na szkolenie, które przygotuje mnie do podjęcia pracy w charakterze opiekunki w Niemczech. Sama znalazłam firmę, która to organizuje i sama wydeptałam dofinansowanie w urzędzie, kłócąc się wielokrotnie. Nudne będzie stwierdzenie, że jak o wszystko w tym kraju, ale taka jest prawda. Kurs intensywny z języka niemieckiego trwał 3 tygodnie od 8.00 do 20.00. Odcięci od świata, uczyliśmy się podstaw języka niemieckiego i opieki nad osobami starszymi . Bardzo dziękuję w tym miejscu za wiedzę przekazaną w trakcie szkolenia. W przeciwnym razie nie odważyłabym się wyjechać do pracy w charakterze opiekunki. Mimo, że mam zapędy by być „ siostrą miłosierdzia”. To miało być moje nowe zajęcie.Po zakończonym kursie i egzaminie zdanym na 5 , poddana zostałam weryfikacji przez agencję w Polsce. Pracę dostałam niemal natychmiast. Wyjechałam do opieki nad małżeństwem. Kobieta bardzo chora, mężczyzna w lepszej formie, ale z problemami uzależnienia od alkoholu i demencją starczą. Nie było łatwo, ale wiedziałam, że są oboje chorzy, a ja jestem po to, by im pomóc. Świetni ludzie. Kulturalni, wykształceni, inteligentni. Niestety, znajość języka nabyta w Polsce została brutalnie skonfrontowana przez rzeczywistość. ”Niemiecki” niemiecki jest zupełnie inny niż „polski” niemiecki. Z pomocą przyszła mi rodzina małżeństwa ,którym się opiekowałam. Dostałam książki do nauki, płyty i zostałam otoczona opieką, mimo, iż ja tę opiekę miałam świadczyć. Nie było łatwo, stan Pani był fatalny. Każda noc mogła być ostatnią. Powtórzę było ciężko, ale ja traktowałam to jak misję, jak potwierdzenie człowieczeństwa. Wszystko nabierało zupełnie innych wartości i priorytetów. Na szczęście zostało mi to do dzisiaj. Bardzo wartościowe doświadczenie. Jestem dumna ,że mogłam być z tymi ludźmi. Obcy potraktowali mnie jak rodzinę. Kobieta zmarła, ale zostanie w moim sercu na zawsze. Pozostałe kwestie materialne i organizacyjne – bez zarzutu. Niczego mi nie brakowało. Trzeba mieć świadomość, że podejmując się takiego zadania opieki 24 godzin i 7 dni w tygodniu wchodzi się w relacje bliskie, intymne. Nie wolno przy tym zapominać, że problemy są wszędzie i dotyczą każdej rodziny. Tutaj stajemy się uczestnikami życia tychże rodzin. Byłam u dwóch rodzin. W dwóch różnych miejscach Niemiec. Po dwóch tygodniach przerwy w kraju wyjechałam do drugiej osoby. Kobieta, wdowa po udarze, lewa strona bezwładna.Z depresją i fatalnie prowadzonym leczeniem. Trafiła z tego powodu do szpitala właśnie z udarem. Byłam pierwszą opiekunką. Była też zorganizowana nowa opieka medyczna – zarówno pielęgniarki, jak i lekarz. Szczęśliwie wszyscy pracowaliśmy nad poprawą zdrowia tej Pani.Wszyscy oprócz niej samej. Kompletnie nie widziała sensu życia. Miała wnuka, który opiekował się nią i jej domem. Mieszkał też od czasu do czasu. Poza wszelką dyskusją był osobą najważniejszą w jej życiu. Decydował o wszystkim. Czy był dobrym człowiekiem? Nie mnie to oceniać. Był jednak osobą z problemami natury psychicznej – miewał stany depresyjno-maniakalne. W trakcie rozwodu nie do końca spełnione aspiracje , w trakcie budowania drugiego związku … i wielkimi chęciami zdobywania wszystkich kobiet, by potwierdzić swą atrakcyjność. Bezczelny, przebiegły, ale jednak od czasu do czasu uczynny. Co mu chodziło po głowie, tego się zapewne nie dowiem. To on był powodem problemów w domu. Skonfliktowany z całym środowiskiem babci. Po wielu tygodniach morderczej pracy - nie tylko mojej, ale innych osób także - prób nieudanych w dobieraniu odpowiedniego leku uspokającego i nasennego, ustabilizowaliśmy stan „Pani”. Wszystko stało się jasne, gdy wyrwała kroplówkę w brzucha, na oczach trzech dorosłych, sprawnych osób. Chciała umrzeć. Żyje nadal, gdyż na mocne serce. Obiecałam ,że zostanę do chwili jej śmierci. Prosiła mnie o to. Przywiązała się do mnie. Nie byłam w stanie, sytuacja między jej wnukiem, a mną była beznadziejna i nie rokowała dobrze na przyszłość. Nie zgodziłam się na bycie jego„ żoną”. Dyplomatycznie ujmując sprawę.

anka

(usunięte przez administratora) powiedz, ze dzwonisz na zastepstwo za Karoline do Ingolstadt do pani Maier. Jakbys mogla przyjechac na 24 juz to bym Ci wszystko pokazala co i jak. I przygotowala wszystko i pokazala, ogolnie sklepy sa blisko, rodzina przyjezdza z monachium co jakis czas, ale nie patrza mi na rece, babcia nawet kieszonkowe dawala mi jak jej przynoscilam reszte z zakupow, moj chlopak byl tu na swieta, to tez nie bylo problemow tylko ten jezyk, to juz on ich bardziej rozumial niz ja. Mysle, ze dam sobie rade w berlinie, bo mam doswiadczenie w opiece nad starszymi osobami, a takze opiekowalam sie moim tata po wylewie dlugi czas i dalismy rade.

baja

to gdzie mam dzwonic? ja pojade za ciebie niewsiasto. obys sobie dala rade przy tych dwoch osobach na wozku. mloda i do takiej roboty....toz ty na dyskotekach powinnas sie byla rozbijac a nie do takiej orki.no ale kazdy wie na co sie decyduje...dawaj kontakt to bede sie pisac na zastepstwo. powodzonka w berlinie niewiasto!

Zostaw merytoryczną opinię o Rimec Atlanco S.A. - Toruń

Rimec Atlanco S.A.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.

Rimec Atlanco S.A.