Opinie o SQD Alliance w Pszczyna

Dostarczamy usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, wsparcia informatycznego oraz jakości, w szczególności w branży motoryzacyjnej. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów przyczyniły się do tego, że na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia zaufało nam już ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób stale wzrasta. Nasza firma obecna jest na polskim rynku od 2006 roku. W tym czasie otworzyliśmy kilkanaście lokalizacji w całej Polsce i zatrudniliśmy kilkuset pracowników. W relacjach pracodawca-pracownik stawiamy przede wszystkim na dialog oraz współpracę. Rozwój naszych pracowników jest siłą napędową naszej firmy, dlatego dbamy o każdy aspekt ich zawodowej kariery.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SQD Alliance w Pszczyna

Aktualność
Rejestracja na Konferencję TOP automotive rozpoczęta!

W tym roku temat przewodni skierowany jest bardziej w stronę produkcji, a właściwie jej przygotowania. Podczas Konferencji TOP automotive 2019 chcemy rozwinąć konstruktywną dyskusję na temat najlepszych praktyk i sprawdzonych rozwiązań w zakresie utrzymania ruchu. Skupimy się zarówno na całościowym TPM, jak i stosowanych coraz szerzej nowych podejściach utrzymania ruchu: zapobiegawczym (prewencyjnym) i przewidującym (predyktywnym), a także autonomicznym. Omówimy główne wskaźniki typu O.E.E i zastanowimy się nad tym, jak skutecznie je monitorować i jak ustalać cele.

Konferencja TOP automotive odbędzie 27-29.11.2019 w Zakopanem. Szczegółowe informacje na http://www.topautomotive.pl

Team Prevent w rankingu Gazele Biznesu 2018

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Cieszymy się, że nasza firma w najnowszym rankingu Gazele Biznesu 2018 organizowanym przez Pulsu Biznesu została wyróżniona, plasując się na 387 miejscu na ponad 4 tysiące firm z województwa śląskiego.
Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier.

Forum Liderów Ochrony Środowiska
Za nami XIII Forum Liderów Ochrony Środowiska, które odbyło się 10 października w Czechowicach-Dziedzicach, pod hasłem: „Gospodarka o Obiegu Zamkniętym i Czystsza Produkcja w praktyce”.
Przedstawiciele aż 11 firm z różnych branż przemysłu mieli możliwość podzielenia się wiedzą i swoimi spostrzeżeniami w gronie specjalistów ds. ochrony środowiska oraz ekspertów, którzy aktywnie działają na rzecz szeroko rozumianej idei „Czystszej Produkcji”.
W tym roku partnerem wydarzenia zostało Stowarzyszenie Polski Ruch Czystszej Produkcji. Tematyka tegorocznego Forum skupiła się wokół koncepcji Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, promowanej obecnie m.in. przez Komisję Europejską oraz Rząd RP, powiązanej z nią strategii ochrony środowiska ONZ – „Czystsza Produkcja” oraz jej wdrażania w przedsiębiorstwach.
Spotkanie otworzył Pan Dariusz Grzegorczyk – Członek Zarządu Team Prevent Poland. Ideę XIII Forum przybliżył Pan Mateusz Tabor – Kierownik Działu Ochrony Środowiska Team Prevent Poland. W ideę tematu wiodącego XIII Forum, uczestnicy zostali wprowadzeni przez przedstawicieli Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji:
– Pani dr inż. Małgorzata Hordyńska – pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej, w swojej prelekcji pod tytułem: „Podstawy Gospodarki o Obiegu Zamkniętym – i co ta koncepcja oznacza dla firm?”,
– Pan Michał Jan Cichy – Prezes Zarządu Stowarzyszenia, w wystąpieniu: „Czystsza Produkcja – 30 lat doświadczeń w działaniach w kierunku GOZ w Polsce”.
W ramach obu wystąpień uczestnicy dowiedzieli się m. in. na czym polega Gospodarka o Obiegu Zamkniętym, jak wiąże się z nią strategia ochrony środowiska ONZ, znana jako „Cleaner Production” oraz jakie korzyści mogą one przynieść dla przedsiębiorstwa.
W drugiej części spotkania zaprezentowano dobre praktyki wdrożenia GOZ/CP w zakładach produkcyjnych działających na terenie województwa śląskiego. Jako pierwsze zabrały głos przedstawicielki firmy Famed Żywiec: Pani Barbara Nowak-Muś – Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Środowiskowego oraz Pani Jolanta Sygut – specjalista ds. Ochrony Środowiska i Laboratorium w prelekcji pt. „20 lat doświadczeń w Czystszej Produkcji i zamykaniu obiegów materiałowych w FAMED Żywiec Sp. z o.o.". Kolejne przykłady rozwiązań z zakresu GOZ oraz CP przedstawił Pan Wiesław Barcik – Dyrektor Handlowy w MCD Electronics Sp. z o.o. w Żywcu, w prelekcji „Czystsza Produkcja i społeczna odpowiedzialność w MCD Electronics".
Tegoroczna formuła brunchu sprzyjała licznym dyskusjom oraz propagowaniu ekologicznych rozwiązań w celu efektywnego ograniczania wpływu na środowisko przemysłu. Podczas panelu dyskusyjnego „praktycy-praktykom” merytoryczną wiedzą podzielili się również goście specjalni: Pani Anna Jagoda-Siegmund, ekspert ds. gospodarki odpadami, Prezes Oddziału Śląskiego Stowarzyszenia oraz Pani Jolanta Baran z Politechniki Śląskiej, ekspert ds. Oceny Cyklu Życia Wyrobu (LCA) i Wiceprezes Oddziału Śląskiego Stowarzyszenia.
Dziękujemy, że po raz kolejny byli Państwo z Nami i podzielili się swoimi doświadczeniami. Mamy nadzieję, że udział w XIII FLOŚ zaowocuje licznymi projektami proekologicznymi w Państwa przedsiębiorstwach.
Do zobaczenia podczas XIV Forum Liderów Ochrony Środowiska.

Na plus

Ilu specjalistów ds. Ochrony środowiska jest zatrudnionych obecnie w Warszawie? Jak duży jest zespół?

@Na plus

Szanowni Państwo, obsługujemy Klientów we wszystkich lokalizacjach w Polsce, w tym również w Warszawie, przez specjalistów z naszych oddziałów oraz siedziby firmy w Pszczynie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu przez stronę www.teamprevent.pl

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kadry

Czy kontroler jakości też może liczyć na umowę o prace?

@kadry

Dzień dobry, współpracujemy z wieloma Klientami w różnych lokalizacjach Polski. U każdego z Klientów mogą występować różne formy zatrudnienia, w tym oczywiście umowy o pracę.

Magda

Ja pracuję w Team Prevent prawie 3 lata, dział handlowy. Na rynku pracy jestem prawie 20 lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jedna z najfajniejszych firm w jakich pracowałam ( a było ich trochę) i nadal pracuję. Najfajniejsze jest to, że samemu ma się wpływ na swoją pracę, stanowiska są bardzo samodzielne, to czy zarabiasz mniej czy więcej zależy tylko od Ciebie. Jeśli coś jest nie tak zawsze możesz to zgłosić i zaproponować swoje rozwiązanie. Pomysły są zawsze brane pod rozwagę. Można się naprawdę rozwijać. Jak coś Ci nie idzie to nie dostajesz opr tylko pytają co się stało i jak Ci pomóc. Indywidualne predyspozycje i talenty są bardzo brane pod uwagę. Przełożeni i zarząd są zawsze dostępni, zawsze możesz napisać meila, zadzwonić. Dziwią mnie te hejty i negatywne wpisy ale myślę, że jak ktoś jest leniwy i wiecznie niezadowolony to nikt go na siłe w TPPL nie trzyma. Wypłaty są zawsze na czas, auta dostępne, sprzęt do pracy bardzo dobry. Wiadomo, że czasem są jakieś konflikty czy trudne sytuacje ale zawsze wszystko można rozwiązać i wyjaśnić. Śmiało aplikujcie jak są oferty pracy i sami się przekonajcie. Powodzenia !

Moncia
@Magda

Jestem z Kędzierzyna . Czy jest możliwe staranie się o pracę na jedną zmianę u Państwa?

@Moncia

Szanowna Pani, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Kędzierzynie, zapraszamy do wysłania CV. Staramy się elastycznie planować zatrudnienie, ale też musimy stosować się do grafiku czasu pracy naszych Klientów.

Adelajda69

Witam. Firma TP bazuje na ludziach, którzy nie mają odpowiednich kompetencji do prowadzenia zajęć z tematyki jakości w szerokim spektrum ich rozumienia. Pomijając temat (usunięte przez administratora) ' szkoleniowca", który nie jest osobą kompetentną do odpowiedzi na zapytania Klientów. Temat Pana " szkoleniowca" pozostawimy w zapytaniu. Kolejny temat to (usunięte przez administratora) - określi tematykę, ponieważ jak do tej pory potrafi tylko i wyłącznie organizować imprezy na koszt firmy.... 4

@Adelajda69

Szanowna Pani, Zatrudniamy trenerów, którzy przechodzą przez odpowiedni proces kwalifikacji i zatwierdzania w VDA QMC i dopiero wówczas są dopuszczani do prowadzenia zajęć. Trenerzy ponadto mają doświadczenie praktyczne. Najważniejsze jednak, że po szkoleniu każdy uczestnik może wypowiedzieć się zarówno o samym szkoleniu jak i trenerach prowadzących. Zapewniamy, że każda opinia jest rozpatrywana merytorycznie i służy podnoszeniu jakości prowadzonych zajęć.

Martin

Organizacja szkoleniowców super!! Pozdrawiamy (usunięte przez administratora). Pijana górą - mamy nadzieję, że firma TP w tegorocznym TOP wybierze bardziej kompetentne i odpowiedzialne osoby niż wyżej opisana. Nie wiemy dlaczego Nasze posty zawsze zostają usuwane. Mamy nadzieję, że tegoroczna impreza będzie bardziej udana i przyniesie Państwu satysfakcję!

@Martin

Szanowny Panie, Dziękujemy za troskę o poziom naszej konferencji, zapewniamy, że staramy się, aby z każdym rokiem był coraz wyższy. Dotychczasowi uczestnicy wyrażali się o niej z uznaniem, a dowodem tego jest rosnąca liczba zainteresowanych i uczestniczących w wydarzeniu firm.

Zofija

Generalnie z perspektywy czasu, to nie było źle. Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma. Trzeba pamiętać, że w każdej pracy są ludzie, którym puszczają ABSy w różnych sytuacjach. To nie jest wina firmy lecz indywidualności. No nic...kupon lotto pusty...trzeba robić dalej. Pozdrawiam cały Team!

Anitka

Czy Team Prevent coś nowego prowadzi, że mają tak długą ofertę dla handlowców?

Team Prevent Poland
@Anitka

Jeśli masz na myśli ofertę pracy dla handlowców to jest nabór ciągły. Nasza firma dynamicznie się rozwija, a nasze portfolio usług jest szerokie, stąd też rozbudowujemy struktury sprzedażowe. Zachęcamy do złożenia aplikacji. W przypadku dodatkowych pytań dot. rekrutacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem e-mail: kadry@teamprevent.com [wk]

Józio
@Team Prevent Poland

A kto do Was przyjdzie pracować jak zarobić nie dacie? Z pasji mam k**rwa przyjść pracować?

2lataStraconeTP
@Józio

Jest to firma która ma możliwości od startu z wyższego stanowiska jeśli chcesz zacząć od kontrolera ds jakości to zostaniesz tam na ujowym stanowisku za jeszcze ujowsze pieniądze jeśli chcesz dorobić na wakacje to lepiej rozdawać ulotki niż wspomagać tak beznadziejną firmę. Śmiech na sali

Średnio 1100 zł mc na śmieciówce - straciłam swój czas żeby się o tym przekonać

Andrzej Bembenista

Myślałem, że w Polsce (usunięte przez administratora), lecz zapewne mój komentarz był usunięty(chociaż on nie przeczył regułom strony internetowej) przez to, że Team Prevent zapłacił administracje strony internetowej. Będę zostawiać ten odzew dopóki on nie zostanie tu na zawsze. Myślę że administracja strony internetowej ceni swoją reputację i nie będzie więcej wydalać mój odzew: "Team Prevent - firma która ukraińców trzyma za niewolników. Utrafiwszy w Team Prevent, będziecie pracować operatorem jak zwyczajny pracownik zakładu, lecz będziecie mieć pensję kontrolera jakości. Tak jest na zakładach (usunięte przez administratora) za godzinę. Team Prevent zmusza szantażem ukraińców być kierowcami bezpłatnie. Czyli musisz wieźć ludzi busem po 12 godzinnej zmianie. To jest bardzo niebezpiecznie, ponieważ po 12 godzinach ciężkiej pracy, człowiek jest bardzo zmęczony i ryzykuje życiem 9 pasażerów busa. Teraz ukraińcy zrezygnowali wozić i (usunięte przez administratora)zabrał u wszystkich ukraińców premię, którą ukraińcy otrzymywali za to, że wychodzą pracować w wolne dni i nadgodziny. L4 Team Prevent nie opłaca, lecz jeśli zachorowałeś, to (usunięte przez administratora)wymaga dokument L4, zmuszając tym wychodzić nawet chorym. Jeśli nie masz L4, to ciebie czeka kara 200-400 zł. Tak są na (usunięte przez administratora) Jeśli zmęczyłeś się i chcesz wziąć wolny dzień, to u ciebie takiej możliwości nie ma,(usunięte przez administratora) ukarze ciebie na 200 zł. Jeszcze (usunięte przez administratora) zmusza dziewczyny podejmować detale wagą 11,600 kg, chociaż to przeczy regułom BHP, lecz to jego nie niepokoi, bo ukraińcy dla niego niewolnice. Na Dzien kobiety Kuba nie pogratulował żadnej dziewczyny z Team Prevent, chociaż biegał z cukierkami dla kobiet kierowniczek z (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś z organizacji obron praw człowieka czyta to, to proszę zwrócić uwagę i przeprowadzić sprawdzenie firmy na stosunek koordynatorow Team Prevent do ukraińców. Podpowiedzcie do których organizacji zwracać się dla sprawdzenia Team Prevent na stosunki do ukraińców. Po moim komentarzu tu powinien obowiązkowo pojawić się dobry komentarz, tak jak znam, że ludzie z Team Prevent śledzą tu i starają się usprawiedliwić swoją firmę. O tym mi powiedzieli pracownicy firmy."

Team Prevent Poland - kb
@Andrzej Bembenista

Drogi użytkowniku, pomówienia kierowane zarówno pod kątem naszej firmy, jak i samego portalu Gowork uważamy, że są nie tyle bezpodstawne, co wręcz obraźliwe i naruszające prawo dlatego prosimy o nie posługiwanie się takimi sformułowaniami. W nawiązaniu do pozostałej części opinii pragniemy poinformować, że dokładamy wszelkich starań aby warunki pracy jakie oferujemy były jak najlepsze. Ustalenia związane z wysokością wynagrodzenia są znane i zaakceptowane przez każdą ze stroną przed podjęciem pracy. Pracownikom z Ukrainy w ramach podjętej współpracy zapewniamy i opłacamy, poza podstawowym wynagrodzeniem, dojazd do i z miejsca pracy, a także zakwaterowanie. Z całą pewnością nie jest to praktyka stosowana przez każdego pracodawcę. Jeśli chodzi o premie są one uzależnione od dodatkowo realizowanych zadań, a nie są integralną częścią wynagrodzenia. Liczba godzin pracy oraz indywidualne ustalenia co do zakresu obowiązków są tak naprawdę odpowiedzią na wniosek samych pracowników, dlatego zarówno w tym jak i każdym innym przypadku zawsze prosimy o zgłaszanie swoich obaw i wątpliwości do bezpośredniego przełożonego.

Andrzej Bembenista
@Team Prevent Poland - kb

Chciałbym zaznaczyć, że jestem pracownikiem Team Prevent. Komentarz, który dotyczy pracowników z Ukrainy został dodany przez osobę, która użyła mojego dobrego imienia. Proszę administratora Go Work o usunięcie tego posta, ponieważ to nie są moje słowa.

Anonymouzzz

Firma, pomimo iż posiada miano działalności międzynarodowej, na pewno nie zasługuje na miano firmy w której można zarobić, i czuć się niezależnym pod względem finansowym... Niejednokrotnie kasjerki w biedronce mają dużo lepsze wynagrodzenia, niż w tej śmiesznej exfiremce... ZDECYDOWANIE odradzam to "zrzeszenie" jeśli masz aspiracje do tego by posiadać chociaż własne 22mkw i nie chcesz jeść suchego chleba i pić wody z kranu, bo na nic innego cię stać nie będzie pracując w ww. korporacji...

Czy Team Prevent z racji zasięgu międzynarodowego, umożliwia swoim pracownikom awanse do zagranicznych filii i organizuje zagraniczne wyjazdy służbowe? Ponadto na stronie tej firmy znajduje się oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. ochrony środowiska. Pracodawca zapewnia stałą umowę i atrakcyjne wynagrodzenie. Czy ktoś z Was był lub jest zainteresowany tym ogłoszeniem i na nie aplikował? Jaka atmosfera panuje w firmie na co dzień?

Ziggy
@Marta

Jakie filie? Bułgaria, Ukraina...itp? Nie mam możliwości gdziekolwiek się ruszyć. Tam nie ma takich potrzeb. Znajdują ludzi wewnątrz danego kraju., a szkoli ich managment z Polski.

Frau
@Ziggy

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Osobiście pracuję z Partnerami z zagranicy i miałam możliwość zostać koordynatorem szkoleń w jednym z krajów. Uważam, że ktoś, kto nie zna specyfiki danego stanowiska, ani jego możliwości, nie powinien zabierać głosu.

Dariusz Grzegorczyk - Zarząd

Przyjacielu, jeśli masz cywilną odwagę - i jeśli jesteś Pracownikiem Team Prevent Poland (?) - powinieneś wiedzieć, że zawsze możesz umówić się na spotkanie z zarządem firmy. Ponieważ cenię ETYCZNE postępowanie w każdej sferze życia, w tym - równe traktowanie Pracowników bez względu na narodowość, płeć, wiek etc., ponieważ nigdy od nikogo nie oczekiwałem więcej w pracy niż od siebie samego - zapraszam do mnie do biura w Pszczynie, w najbliższy czwartek na godz. 16.00 - będę czekał. Jeśli natomiast jest to następny stek bzdur, których wiele już na tym forum pojawiło się pod naszym adresem, często od frustratów, którzy nie dostali się do nas do firmy do pracy, czy też od konkurencji próbującej podkopać BARDZO DOBRĄ opinię naszej firmy na rynku - to we czwartek o godz. 16.00 - będę to wiedział. Jeśli Ktoś życzy sobie kontaktu mailowego ze mną - na anonimowe nie będę odpowiadał - to również załączam mój adres mailowy - dariusz.grzegorczyk@teamprevent.com

przyjaciel Team Preventa
@Dariusz Grzegorczyk - Zarząd

Pan (usunięte przez administratora)prawdopodobniej jest nie najlepszy kierownik, bo nie wie o tym, co czyni się na obiektach jego firmy. Ta zamiast tego żeby nagle przyjechać i przeprowadzić wewnętrzne śledztwo, zrobić anonimowe przesłuchanie wśród Ukraińców i wyczerpać konflikt, Pan Dariusz stara się ujawnić człowieka, który pisze prawdę o tym, co czyni się w środku firmy i wystawia mnie za konkurenta. Oczywiście ja konkurent, który pracuje w tej firmie i wie o całych problemach do drobiazgów. Przyjechać nie mogę, bo Pan Kuba Rączka ukarze mnie na 200 zł. za niestawienie się do pracy, o czym już wspominałem w komentarzach powyżej. A jeśli by i przyjechał, to wszystko zakończyło się by tak, że mi wystawiły by karę i zwolniły z pracy, bo tylko tak i postępują w tej firmie w takich wypadkach.

Dariusz Grzegorczyk - Zarząd
@przyjaciel Team Preventa

Nie wiem na jakie standardy i jakiej firmy Pan się powołuje - ponieważ u nas w Team Prevent za merytoryczne rozmowy i konstruktywne działania ułatwiające pracę, poprawiające jej warunki - nikogo się nie zwalnia? U nas każdy pracownik, czy też reprezentacja Pracowników ma wolny dostęp i możliwość przedstawienia swoich racji Zarządowi. Generalnie nie reaguję na ANONIMOWE donosy na tego typu forach. Jeśli reprezentuje Pan naszych Pracowników - podtrzymuję chęć spotkania - również nie ma problemu w kwestii zorganizowania spotkania z większą - Grupą NASZYCH Pracowników - mój mail służbowy w kwestii umówienia spotkania wszyscy znają. Na indywidualne, osobiste dywagacje i publiczne okazywanie frustracji przez KOGOŚ ANONIMOWEGO, kto ma na celu jedynie oczerniać i obrażać naszą organizację, odrzucając dodatkowo wyciągniętą pomocną dłoń - nie mam zamiaru w dalszym ciągu odpowiadać.

Shadow

Witam, uważam ze spośród firm zewnętrznych takich jak crs, formel , inwenio, czy qrs warunki i podejście do pracownika jest na wysokim poziomie. Duży potencjał rozwoju i zainteresowanie pracownikiem ze strony przełożonych jest nie do porównania z w.w. pracowałem juz w kazdej z nich - Team Prevent roleez!

@Shadow

Jasne, szczególnie że nie dają żadnych dodatkow socjalnych. Szkolą o zdrowym życiu, bezpiecznej pracy, a nawet karty Multisport nie ma! Głęboka kieszeń.

@Shadow

i dlatego jesteś cieniem?

@Ser, pracujesz w Team Prevent Poland? Piszesz, że firma nie zapewnia dodatków socjalnych. Czy w jakiś inny sposób dba o swoich pracowników? W oparciu, o jakie warunki zatrudnienia współpracujesz z tym pracodawcą? Twoja opinia będzie pomocna dla tych użytkowników, którzy wchodzą na ten wątek w celu zdobycia aktualnych informacji o Team Prevent Poland przed złożeniem CV do niej.

@Marta

Tak, pracuję...jeszcze. Jest to miejsce, które aplikuje do przedsionka standardów korpo. Daleka droga z tym całym bałaganem. Ok, cukierki i czekoladki na Święta to super socjal.

lp

praca przedstawiciela handlowego jakieś opinie? zarobki mniej więcej? jakie narzędzia pracy? samochód? czy warto?

@lp

Zapomnij. Samochód- własny, albo komunikacja..i jedziesz na spotkanie w deszczu, spocony i siny z zimna. Lapto[p + tel 2000 netto na start (3 mce), następnie 2500-3000. 2% prowizji od podpisanych projektów. Czyli gdy średnio 3000 pln , to dla ciebie 60 zł , i to wówczas gdy klient opłaci fakturę. Decyduj.

Arkadiusz

Jakie warunki trzeba spełniać, żeby kandydować na koordynatora BHP? Team Prevent Poland to fajna firma!! Uważam. że maja duży potencjał,pewnie i duże możliwości

Formel D

PIP was (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SQD Alliance - Pszczyna

• Jak się pracuje w SQD Alliance?

Zobacz opinie na temat firmy SQD Alliance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SQD Alliance?

Kandydaci do pracy w SQD Alliance napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SQD Alliance