logo TRIADA SA

TRIADA SA

Opinie o TRIADA SA

wojtek 2009-02-02 11:06:57
pracowalem u nich przez 3 lata straszne przewaly i dziwni ludzie nie podobalo mi sie chociaz niektorzy sa zakochani w tej firmie nie wiem zupelnie czemu.
Kasia 2009-02-02 12:30:18
Jestem w centrali na Nowogrodzkiej. Jest fajny team. Ludzie piszcie z calej Polski jak u was na oddzialach. U nas atmosfera najbardziej gorąca przed sezonem., Chodziaz teraz te first minute i sezon trwa caly rok. Narazie mi się podoba chodziaz nie wiem czy tak dlugo tu można wytrzymać. Szefowie wymagający ale i sprawiedliwi Pozdrawiam i piszcie co sadzicie, oczywiście anonimowo, bo ktoś z HR może to czytać
Jola 2009-02-02 12:45:08
Cześć Kasiu. Siedze w jednym z biur agencyjnych w Krakowie. Jestem Anonimowa więc nie napiszę dokladnie. Czy to prawda że mają zwalniać ludzi w regionach? Koniecznie daj znać jak coś będzieśz wiedziala
anonim 2009-02-02 14:30:09
szyko się pracuje, nie ma chwili wytchnienia, ogólnie dobra organizacja
by 2010-10-04 20:24:24
szczerze - bardzo fajna firma, atmosfery mo
były pracownik 2015-04-13 13:09:45
rurka i anonim skąd wy się urwaliście? przecież TRIADA SA już od dawna nie istnieje. biuro zmieniło nazwę na bbpt sa i splajtowało
czeko 2016-05-20 20:09:55
wydaje mi się, że S.A. to tylko i wyłącznie to znane biuro podróży. Owszem, są firmy o podobnej nazwie, ale mają chyba inne spółki, to ma przy nazwie też znaczenie.
Zostaw swoją opinię o TRIADA SA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRIADA SA