SAM Headhunting Sp. z o.o.

Opinie o SAM Headhunting Sp. z o.o.

Kasia 2014-01-07 16:39:38
Świetna firma, bardzo sobie chwalę ich pomoc. Dzięki nim mam teraz lepiej płatną pracę jako menager, a mam ten sam zakres obowiązków. Jestem im bardzo wdzięczna za tę pomoc, to świetna sprawa, że takie instytucje powstają również w Polsce
Janka 2014-01-15 14:34:15
Zatrudniłem tę firmę gdy poszukiwałem odpowiedniej osoby na stanowisko kierownika, osoba ta musiała posiadać odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Dzieki jej usługom szybko znalazłem odpowiednią osobę, jestem bardzo zadowolony.
Feliks 2014-02-03 11:43:47
poszukiwałem zastępcy kierownika, z odpowiednim stażem i doświadczeniem, dzięki usługom firmy sam headhunting, dosyć szybko zostali nam przedstawieni
aNIKA 2014-02-07 08:49:27
Dzieki tej firmie znalazłam wyspecjalizowanych praowników,jestem z nich bardzo zadowolona PoLECAM
Marek 2014-02-17 18:00:24
Bardzo cenię sobie współpracę z tą firmą, dzięki nim znalazłem wykwalifikowanych pracowników, z odpowiednim stażem i wykształceniem. Dbają o wszelkie szczegóły od badania kompetencji do sprawdzenia referencji kandydatów. Polecam
Alicja 2014-03-05 11:22:43
Znakomita firma, dzieki nim mam 2 nowych doskonale wykwalifikowanych pracowników, zbadali ich referencje, przeprowadzili specjalne testy. Nie musiałam się niczym martwić. Polecam ich usługi
marcin 2014-03-23 17:00:08
Tomasz 2014-04-09 19:12:13
Moja firma poszukiwała kandydatów na kierowników nowo otwartych oddziałów, dzięki sam headhunting szybko i bez problemów znaleźliśmy odpowiednio wykwalifikowane osoby. Jesteśmy zadowoleni.
Marian 2014-05-19 14:06:00
Dzięki tej firmie znalazłem znalazłem wykwalifikowanych pracowników, jestem bardzo zadowolony ze współpracy, rewelacyjna firma. Polecam
Tomek 2014-05-30 16:21:36
Fantastyczna firma dzięki temu znalazłem wykwalifikowanych pracowników. Dzięki im usługom szybko znalazłem odpowiednią osobę, jestem bardzo zadowolony.
Oliwia 2014-06-18 12:28:41
Doskonali pracownicy z których jestem zadowolona, panuje miła atmosfera, dokonala współpraca. Polecam
tomek 2015-01-20 13:29:19
nie sądzę, żeby wszystkie komentarze tutaj były jakieś sztuczne i też nie wiem czy na pewno jest tak, że każdy chce hejtować tylko i nic więcej.. też zobaczcie na innych forach jak to wygląda i na pewno nie jest tak, że jednak tylko jakieś dziwne komentarze się pojawiają, ale wypowiadają się również pracownicy realni.
tumik 2015-03-22 02:34:55
Firma SAM HEADHUNTING to międzynarodowa firma założona w Danii w 1993 i mająca oddziały w 24 krajach na świecie. Prowadzą doradztwo biznesowe z zakresie headhunting'u oraz Executive Search. Wiadomo , że jeżeli chodzi o te branże to najlepszym miejscem na jej prowadzenie w naszym kraju jest Warszawa - z tego też założenia wyszli tutejsi szefowie
justa 2016-05-12 16:44:25
ruki' nie widzialam zadnych ofert pracy by posiadali wiec niestety nie powiem ci jednka sama jestem zaintereswana samymi zarobkami.
Zostaw swoją opinię o SAM Headhunting Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAM Headhunting Sp. z o.o.