Opinie o Terravita Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Terravita Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Terravita Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terravita Sp. z o.o. w Poznań

Jan

Na jaką stawkę może liczyć operator linii.

Adamus

zależy jakim jesteś operatorem ja mam więcej . do tego premia i nocki całkiem się spoko wychodzi

Mloda

Od czasu odejścia Pań sprzątaczek w firmie a dokładnie w toaletach szatniach wieczny syf.Non stop Brak papieru toaletowego czy ręcznika .Wszystko jak za czasów PRL.Wynajete firmy sprzątające mają (usunięte przez administratora) a kierownictwo jeszcze bardziej. Byłam tu tylko parę dni .praca ciężka. Tempo produkcji niesamowite.Trzeba zapier...jak robot.za marną kasę.

Lrenne
@pracownik

W porownaniu do innych firm produkcyjnych terawita placi slabo .Teraz powinni placic , ,4500 zl netto zwyklej pracownicy na czekoladzie dodam pakowacz .A jest to podejrzewaz ze 4 nie widzi bez sb .Jest np 13 pensja na koniec roku jak w innych firmach produkcyjnych itp Facetom to musza zaplacic mechanik itp

Natala Nowy wpis

Od jakichś dwóch tygodniu już widnieje oferta dla Managera ds. Exportu Półproduktów. Czy ostatecznie był już ktoś może na rozmowie i mógłby ją opisać? mam zamiar aplikować i ciekawi mnie w jaki sposób weryfikowana jest osoba mająca przynajmniej 5 lat doświadczenia w zawodzie

Mloda

Aneczka
@Mloda

Ale to nie zatrudniono nikogo na te wakaty? Może rekrutują teraz? Szukają kogoś, bo zna ludzi, którzy szukają właśnie pracy.

bp
@Mloda

Ja sie dziwie ze jeszcze ludzi tu pracuje zawsze slabo placili ,ponad 10 lat temu masa ludzi odeszla do lepszych platnych prac rynek pracy jest otwarty

@bp

co ty gadasz za głupoty wczoraj dostałem podwyżkę. takiej jeszcze nigdy nie dostałem znaczy tak wysokiej. bardzo miło jestem zaskoczony. widać zmiany na lepsze.

Lrenne Nowy wpis
@pracownik

Customer R&D Specialist od wczoraj ma ofertę wrzuconą, tylko już wiem po opisie niestety, że te 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku mnie przerasta. Powiedzcie jednak czy aplikowaliście kiedyś nie spełniając przy tym wszystkich warunków i się odezwali?

Pelikan Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Witam zastanawiam się nad aplikacja na operatora czy daja powyżej 6 tys brutto ? Doświadczenie 5 letnie z innej firmy o podobnej produkcji

Brygadzista

Rekrutacja bardzo fajna, miła atmosfera P. Edytka i Kierownik uprzejmi nie mam zastrzeżeń co do rekrutacji.

Jaka atmosfera w firmie we wnętrz? Jak oceniacie pracę brygadzisty? Jaka jest współpraca między kierownictwem? Czy wszystkie negatywne opinie są prawdziwe?

Luiza

Operator linii produkcyjnej aktualnie to jest też stanowisko dla kobiety? W ogłoszeniu nie ma informacji na temat płci. Dlatego pytam, zresztą to ostatnie co tu jest no to widze, że wygasło jakiś czas temu. Ciężka jest praca fizycznie?

Maik
@Luiza

Kobiety też poszukują na produkcję, wczoraj dali ogłoszenie na olx. https://www.olx.pl/oferta/praca/pracownica-pracownik-produkcji-CID4-IDYWoQS.html

@Maik

Widzę, że oferta jest znowu podbita, bo ma datę marcowa. Czy to może oznaczać, że nikt mimo wszystko się nie zgłasza? Zastanawiam się czy praca jest częściej uznawana za adekwatna co do tego co tu oferują czy jednak nie bardzo

Byla terawita

Terrawita placi slabo na 3 zm pracownikom produkcji zwyklym kobietom ktore pakuja czekolade.Bo na ta prace ciezka powinno juz byc z 4 tys zl netto bez zadnej laski.Dlatego laski odeszly kilka lat temu do lepszych firm.A socjal slaby.Zarobek ponizej sredniej krajowej.

@Byla terawita

Cześć, nie mam jeszcze doświadczenia z takiej pracy a sugerujesz, że jest ciężka i że czwórka to minimum za nią. Możesz opisać co się dzieje teraz na tym pakowaniu czekolady, że zdaje się to być tak ciężkie? Od lat procesowo nic się nie zmienia?

Byla

Mnie juz dawno wiec nie wiem co teraz ale pewnie nic sie nie zmienilo.Gdyby bylo dobrze to nikt by nie zmienial pracy a zmienili ludzie.Nigdy bym nie wrocila bo teraz mam 5 netto w innej firmie.

Młody
@Byla terawita

Rzeczywiście mamy mniej niż średnia krajowa czyli 7 500 zł. I nie pracuje tutaj dla łaski a dla pieniędzy.

Iga
@Młody

Gdyby placili dobrze to by mieli polakow do pracy itp a maja ukraincow .Ile teraz pracownik produkcji zarabia z 3500 netto pewnie bez nadgodz.przy 3 zm.To malo mieszkania z tego sie nie kupi jak ktos marzy o swoim Sa lepsze firmy gdzie placa wiecej

Pewnie zależy o co zostało zadane zapytanie? Czy dotyczyło warunków pracy? mnie ciekawi gdzie najwięcej kobiet teraz robi, czy na pakowaniu? Zastanawiam się gdzie byłaby dla mnie najlepsza atmosfera teraz

Jan

Na jaką stawkę może liczyć operator linii.

Syla
@Jan

2200 na rękę. Plus premia za nocki.

@Syla

Nie wiem skad taka kwota chyba z innej firmy ja pracuje jako operator i zarabiam dużo,duzo więcej

@Paweł

To jeszcze raz zapytam. Czy operator linii formowania wyciągnie 5000 tyś. brutto, jaką macie premie i czy w weekendy można sobie dorobić.

@Paweł

To może pensja zależna jest od stażu pracy i doświadczenia? Jak to wygląda? Ile dostaje taka nowa osoba, świeżak na tej posadzie?

Kiedys
@Paweł

A ja nie jestem operatorem tylko pracownikiem produkcji ale w innej firmie i 4700 zl netto zarabiam wiec w porownaniu do tetawity to nie ma porownania a kiedys pracoealam w terawicie tylko odeszlam za wiecej

Ida
@Paweł

No też chciałabym dopytać sie o pensję konkretną. Ale bardzo interesuje mnie, czy taki operator ma w tej firmie jakieś widoki na awans? Może dają szkolenia, które mają finalnie zapewnić awans operatorowi?

@Syla

To jest nieprawda! Stawki rynkowe na każdym stanowisku.

Alex
@Syla

Ale no właśnie, to jaka jest kasa za nocki? Jaka to kwota? I do tego ile jest możliwości nocek z miesiącu? Jest taki limit?

Ol

To na 3 zm zwykla pracownica ile ma 4 tys zl netto jest realne bez sb ndz .Z tego co wiem gdyby dobrze placil to by sie pchali tutaj do pracy polacy a wiekszosc przez lata odeszla ludzi bo poszli za lepsze pieniadze.

I to jest za bycie operatorem na 3 zmiany? Mogę też dopytać jaka forma zatrudnienia i jaka ilość przerwy przysługuje?

Adamus

Jaka atmosfera panuje w firmie Terravita Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 7 stycznia. Czy jest rotacja?

Tu podwyżki dają latem czy jak? widzę, że ktoś w lipcu pisał, że otrzymał, tylko nie wiem czy to jakieś indywidualne nie są po prostu? i czy jako technik ktoś pracował i ma zdanie? Jaka kasa jest za ogarnianie tych budynków i ogólne remonty? Piszą o pracy od poniedziałku do piątku, a godzinowo jak to wygląda?

Olek

jest ocena i po niej są podwyżki

Ooo
@Olek

A jak sporządzana jest taka ocena? Co konkretnie jest brane przy niej pod uwagę i czy masz jakaś możliwość na podjęcie się dodatkowych negocjacji czy raczej tabelkowo do tego podchodzą?

Witam, jakie są zarobki za stanowisku operatora maszyn ?

Hej, jak wygląda system premiowy na stanowisku Sales Manager ds. Półproduktów? Na stronie w sumie nie podali takiej informacji, a jednak stanowisko sprzedażowe, więc pewnie jakiś jest? Na spokojnie te 7-8 tys. podstawy da się zarobić, biorąc pod uwagę wymóg posiadania wieloletniego doświadczenia?

Xyz

Witam, czy na stanowiskach biurowych jest możliwa praca zdalna? @Pracodawca

Daria J.

Dzień dobry, czy ktoś może mi odpowiedzieć, dlaczego tak często są ogłoszenia na spec ds. zakupów technicznych? Co jest nie tak, bo coś mi się nie zgadza.

Jestem zainteresowana rekrutacją, która obecnie trwa, na posadę Specjalista ds. Marketingu i chciałabym, aby ktoś napisał mi, więcej o benefitach. Jest w ofercie podane, że jednym z nich jest np. paczka na święta. A co w takiej paczce jest? No i czy każdy pracownik każdego szczebla dostaje to samo?

@Anna

Tak każdy pracownik otrzymuje świąteczne paczki. Nietrudno zgadnąć, ze są to produkty firmy :). Fajny zastrzyk słodkości przed świętami. Każdy dostaje taką samą paczkę.

Maksi king

A jakie wynagrodzenie można otrzymać na tym stanowisku? :) Ktoś wie jaka armosferka?

al

Mile wspominam czasy gdy Terravita była jeszcze Przedsiębiorstwem Zagranicznym "Interagra" Van Dorna. Zarobki na produkcji na poziomie wyższym niż średnia krajowa, przyjazna atmosfera w pracy

@al

Skoro zarobki na produkcji były w Twojej ocenie satysfakcjonujące to mógłbyś napisać, jak dokładnie one wyglądały? Interesuje mnie również to, jak wyglądał system pracy. Przede wszystkim czy praca była zmianowa? Liczę, że zechcesz odpowiedzieć.

Tera byla
@al

To bylo dawno i to bardzo dawno ale teraz od innych firm najgorzej placacy na produkcji i duzo ponizej sredniej krajowej bo na 3 zm 3 tys zl z hakiem netto ma zwykla pracownica a socjal bez rewelacji byli pracownicy maja lepsze platne prace

Michal

Witajcie. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w firmie. Może ktoś powiedzieć jak atmosfera i współpraca z dyrektorem Panem Darkiem?

Karol
@Michal

Taki dyrektor to skarb, mam nadzieję że zostanie z nami jaknajdłużej

@Karol

Hmmm ale nie wiem, czy to ironia, czy nie? Można konkretnie jakieś detale, czy faktycznie jest super i dlaczego, lub na odwrót? Bo sama już nie wiem.

Naprawdę, jest coraz gorzej. Pan D. Oszczędnościami zakończy pracę w tym zakładzie. Przez lata było cięcie kosztów i teraz zbieramy tego owoce. Dział produkcji jedzie tylko dzięki UA. Działy techniczne zaraz przestaną istnieć.

Działy techniczne mają się dobrze a zaraz będzie jeszcze lepiej!

Aleksandra

To jak jest w końcu. Mieszkam niedaleko i myślałam nad praca tutaj na produkcji, czytam i zastanawiam się o co chodzi z cięciem kosztów? Wypłaty są na czas?

@Aleksandra

pracuje ponad 5 lat i wypłaty zawsze dostawałem przed 10-tym

Joanna

To spoko, bo to istotne. Dasz znać ile to wynagrodzenie dokladnie wynosi? Macie jakiś system premiowy? Jak tak, to jak on wygląda?

@Joanna

Wypłata zawsze na czas tego nie można im odmówić ale siatki płacowe nie istnieją nowy pracownik może mieć znacznie więcej niż stary z wieloletnim doświadczeniem obecny pan Włodarz preferuje raczej wyzysk i bardzo rzadko równa w górę obecnie brygadzistki mają parę set złotych więcej niż te z wieloletnim doświadczeniem tego samego się ma innych działach i każdemu kto podniesie łeb do góry jest on szybko ucinany prędzej lub później

Justyna

Niezależnie od godzin przepracowanych można mieć więcej? Ciekawe, a to nie jest kwestia negocjacji? Nikt nie pisał, jak firma się zapatruje na to i czy można coś więcej ugrać?

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac w Terravita Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Gosia

Byłam na tej rekrutacji. w rozmowie brały udział 2 panie: z rekrutacji i kierowniczka działu. Dokładnie mnie przepytały z przebiegu mojej pracy ale w bardzo przyjaznej atmosferze.Dużo podały informacji jak bedzie wyglądała przyszła praca.Nie dostałam tej pracy i żałuję ale bardzo fajne doswiadczenie na przyszłość.

Barbara
@Gosia

Czyli feedback i wszystko było jak nalezy? A dorzuciły wyjaśnienie czego np., zabrakło i co trzeba poprawić, żeby dało radę się dostać? Chyba, że na podziękowaniu się skończyło?

Gosia
@Barbara

Tak dostałam informację czego zabrakło

ona była

Na produkcji praca zarobki masakra ze jak ktoś sam się utrzymuje to głodówka nie mówiąc o kupnie mieszkania z tej pracy jak ktos marzy ,DZiwie się ze jeszcze ludzie tam pracują bo mnie dawno nie ma pracuje w kimbalu teraz zyje.

Joanna
@ona była

Co to znaczy z tymi zarobkami dokładnie? Najniższa krajowa czy jeszcze mniej?

@Joanna

Najniższa krajowa zwykła pracownica nie wiem czy ma 3 tys zł netto bo ludzie w innych zakładach już nie chcą podejmowac pracyza 3 koła netto wiec się dziwie ze tu jeszcze za tyle pracują.

Edyta
@ona była

3 tysiące to więcej przecież niż najniższa krajowa. więc jest szansa, że za tyle tutaj pracują?

@Edyta

Na ta pracę powinno być koło 4 tys zł netto przy tych cenach co mamy teraz w sklepach itp. w innych zakładach już tyle zarabiają wiec się doinformuj .

Barbara
@ona była

czyli tutaj firma z finansami miewa problemy jeśli o tysiączka podnieść nie mogą? wiadomo z czego one wynikają?

Zostaw merytoryczną opinię o Terravita Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Terravita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terravita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terravita Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Terravita Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Terravita Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terravita Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 181 ocen.
  • Szarych Szeregów 48
    60-462 Poznań