Opinie o Burda Digital S.A. w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Burda Digital S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Burda Digital S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Burda Digital S.A. w Warszawa

Kandydatka

Czy warto aplikować, czy lepiej poczekać na połączenie? Szukacie na chwilę, czy jednak jest pewność, że będzie dalsza perspektywa?

@Kandydatka

Przecież Burda kupuje Edka właśnie dlatego, że nauczyli się i mają wiedzę jak działać w digitalu. W PL Burdzie idzie słabo w tym obszarze.

ricola
@Jacek

To prawda, ale pamietajmy, ze Burda w PL ma kiepskie podejście do pracownika...

@ricola

@ricila Miejmy nadzieję że to się zmieni. Chociaż kultura organizacyjna Burdy mocno korpo, ze sznytem niemieckim i polskimi smaczkami lokalnego managementu.

@Jacek

Na jakim to jest etapie? W maju press i wirtualne otrąbiły newsa, a teraz już po fuzji czy w trakcie/

@Monika

nie widziałem żadnego newsa, czyli pewnie jeszcze nic nie się zadziało.

@Jacek

Sprawdzałem na stronie uokik.gov.pl - sprawa w toku

@Jacek

ale to media, więc ten proces może dla zasady trochę trwać …

Chociaż po zawetowaniu LEX TVN coś może pójdzie szybciej

Joanna
@Jacek

już po nowym roku, może coś więcej wiadomo w tej sprawie??

@Joanna

Nie śledzę tematu, pewnie by coś było w mediach na ten temat, jeżeli by się wydarzyło

@Kandydatka

Czy ktoś coś wie w temacie tego połączenia?

Jacek Nowy wpis

Jest już zgoda z urzędu

Bartek

Czołem. W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Liczę, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Edipresse Polska S.A.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Bartek

Anna Nowy wpis
@Bartek

Hej Bartku. Jest dobrze, choć czasami wypłata mogłaby osiągać wysoki poziom stresu. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to polecam firmę Lesaffre z Warszawy. Pracownicy (wiem to od kuzynki, która jest tam zatrudniona) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. W sumie to w porównaniu z jakąś kantyną lub Żabką trochę lepsza opcja. Bo jesz to co lubisz a nie to co jest. Pozdrawiam serdecznie. Anna.

Robert Nowy wpis
@Anna

Szanowna Pani Anno. Zainteresowała mnie powyższa wymiana zdań więc dodam coś od siebie. Firma Lesaffre, o której Pani pisze używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Dużo rozmawiam z klientami i wiem że żywienie pracownika wpływa na obniżenie rotacji oraz lepszą atmosferę w firmie. Pozdrawiam Robert

Czy w Edipresse Polska S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Edi

To zależy na jakim stanowisku. handlowiec jak najbardziej,pracownik biurowy raczej niekoniecznie.

@Edi

A pracownik merytoryczny?

@Monika

W firmie są dodatkowe benefity m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne, pakiety sportowe w atrakcyjnych stawkach.

Krysia

Kiedy zatrudniałam się w Edku to był typowy wydawca printowy, dzisiaj de facto już tylko obecny w digitalu. Znak czasu. Tutaj nauczyłam się digitalu. Jak ktoś chce się uczyć i działać w nowych obszarach to w tej firmie zawsze takie ambitne osoby były promowane. Tęsknię za ludźmi i atmosferą, za tym, że w trudnych chwilach zawsze można było liczyć na pomoc.

@Krysia

Może podpowiesz, jakie narzędzia seo dobrze wypadną w cv? O ile je ktoś otworzy, bo jak dotąd żadnego wysłanego na ich nabory nie tknęli.

Aplikowałeś do firmy Burda Digital S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Linda

Jeżeli pracodawca prosi o przesłanie listu motywacyjnego, a po otrzymaniu dwóch stron A4, z treścią napisaną specjalnie dla niego- nie hurtowo wysyłanymi wypocinami do wszystkich, nie jest w stanie nawet napisać "dziękujemy, nie jesteśmy zainteresowani".. to już niestety bardzo niski poziom.

@Linda

Szanowna Pani, Serdecznie dziękujemy za przesłanie opinii. W większości naszych ogłoszeń o pracę oraz na stronie edipresse.pl zaznaczamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Dodatkowo opcja przesłania listu motywacyjnego nie jest obowiązkowa, jedynie dla osób chętnych. Oczywiście weźmiemy pod uwagę Pani opinię oraz usprawnimy system odpowiedzi dla Kandydatów. Pozdrawiamy, Zespół HR

Taka tam sobie ja
@Linda

Napisała Pani 2 strony A4 listu motywacyjnego??? Stanę tutaj po stronie Pani niedoszłego pracodawcy. Nadgorliwość gorsza od ... To może już czas wydać autobiografię ;)

Masakra
@Zespół HR

Co to w ogóle za odpowiedź?

Ktoś
@Masakra

Rozczarowanie, że nie jesteś tym wybranym kandydatem, bo przecież napisałeś 2 strony listu motywacyjnego musi boleć. Ludzie dorośnijcie i nie czekajcie, aż ktoś Wam odpisze. Jeżeli tak bardzo Ci zależy to napisz raz jeszcze do pracodawcy. Aplikując do jednej z firm kilka lat temu, starałem się dotrzeć do różnych osób w firmie, żeby pokazać, że mi zależy na tej robocie, a nie tylko wysłałem CV i czekam. To tylko w PL najlepiej wylać anonimowo żale, ale żeby zrobić retro swoich działań - to już za trudne. Ech ...

@Ktoś

to raczej świadczy o desperacji taki model szukania pracy, a nie o rzeczywistej motywacji :) Mamy jakieś standardy rynkowe i warto aby wydawnictwo się ich trzymało :)

Chris
@Ktoś

Rzeczywiście coś jest w polskiej mentalności, żalenie się anonimowo jest niezwykle popularne ...

Ktoś

Wszedłem w ten wątek o (usunięte przez administratora), bo szukałem info o innej firmie i szczerze jestem zaskoczony. Dla mnie firma zawsze była spoko. Rzeczywiście, jeżeli chcesz być "samodzielnym" a z drugiej strony się ukrywać za plecami szefa, niech on bierze odpowiedzialność za to co Ty robisz, czyli tak jak w wielkich korporacjach. To nie jest miejsce dla Ciebie. Tutaj ceni się samodzielność, pomysły i branie odpowiedzialności za siebie.

Olek
@Ktoś

Pełna zgoda. To nie jest typowe korpo, gdzie schowasz się za plecami innych. Tutaj liczy się inicjatywa i branie odpowiedzialności za to co robisz

Brałem udział w procesie rekrutacyjnym(usunięte przez administratora). Po półtora miesiąca Panie się nie wysiliły nawet aby wysłać informację zwrotną o zakończonym procesie rekrutacyjnym (nawet z automatu). Cóż, kultura firmy chyba pozostawia wiele do życzenia. Nie mam pretensji ale jeśli ktoś z Państwa zostanie zaproszony na spotkanie to lepiej aby wiedział że proces rekrutacji kończy się bardziej we Wschodniej Europie niż Zachodniej. Piotr. K,

@Piotr

Dzień dobry, @Piotr serdecznie przepraszamy, jeżeli odpowiedź z Naszej strony do Pana nie została przesłana. Jako dział HR staramy się odpowiedzieć mailowo lub telefonicznie, wszystkim kandydatom, którzy biorą udział w naszych procesach po zakończonym procesie rekrutacyjnym.

Iks

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Konsultant ds Obsługi Klienta. Czy w grę wchodzi umowa o pracę? W ogłoszeniu podany jest tylko "pełen etat".

@Iks

Dzień dobry, tak, oferowana jest umowa o pracę.

@Burda Digital S.A.

Dziękuję za odpowiedź. Jaką pensję netto zakładają Państwo w swoim budżecie?

@Burda Digital S.A.

Dziękuję za odpowiedź. Jaką pensję netto przewidują Państwo w swoim budżecie?

@Iks

Ktoś mi notorycznie usuwa pytanie o pensję. Temat tabu? Czy jednak priorytet?

@Iks

Kwota wynagrodzenia jest podawana kandydatom, biorącym udział w rekrutacji, w trakcie tego procesu. Na stanowisku przewidziane są widełki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności pracownika.

@Burda Digital S.A.

I właśnie jawność tych widełek stanowiłaby wstępną selekcję kandydatów...

Kaw3267

Pracowałam niecałe 2 lata, odeszłam bez żalu - większość osób z którymi pracowałam tez dawno się ewakuowała. (usunięte przez administratora) Jednocześnie oczekują od ciebie, że będziesz dawać z siebie 200% - nie ma czegoś takiego, jak stałe godziny pracy, masz siedzieć aż zrobisz i koniec. Milion menadżerów, zero ludzi do roboty - ci pierwsi zajmują się wymyślaniem absurdalnych rzeczy, których nie ma komu realizować. Spychologia na porządku dziennym, (usunięte przez administratora) Ogolnie można tam chwile popracować dla wpisu w cv ale kariery raczej nie ma co planowac, promuje się pozerstwo i zdolność do delegowania zadań zamiast rzeczywistych umiejętności.

Dworski
@Kaw3267

Od podstaw w 1994 było to jako autorska mono osobowa organizacja przez jej twórcę w PL stworzona. Po odejściu ojca, kultura musi ewoluować by pluralizm i partnerstwo zostały zrozumiane i docenione...to wymaga czasu

Zle wspomnienia
@Kaw3267

Potwierdzam. Więcej osób wymyśla co robić, a nie ma komu robić. Praca w zastraszajacym tempie po 10-11-12 godzin, gdzie w umowie ma się 8 to standard. Dodając do tego ogrom stresów i tego, że przełożeni nie wiedzą czym zajmują się ich podwładni, więc nie dość że nie pomogą, to jeszcze dorzucą kolejne obowiązki - przepis na sukces murowany.

Iza

A ja myślę, że często wybieramy sobie pracę niezgodną z zainteresowaniami i stąd niezadowolenie. Generalnie to dobry pracodawca cho bardzo wymagający.

Jolo

Witam, jak wygląda sytuacja z umową o pracę?

człowiek z wiertarką
@Jolo

Teraz nie zatrudniają na etat, zlecenie albo o dzieło.

Anonimowy

Czy firma ma coś przeciwko tatuażom?

@Anonimowy

@Anonimowy Firma Edipresse Polska nie ma nic przeciwko tatuażom u swoich pracowników:) Pozdrawiamy, Zespół HRBP

ABC
@Anonimowy

Nie nie ma.

Aaaa

Dobry wieczór, skuszony/na rozwoju i wizją projektów dołączyłem/am do grupy medialnej Edipresse Polska. Zarobki ok, natomiast praca? Okropna! Przełożona/ny totalnie odklejony od rzeczywistości. Dziwna kultura pracy, zostałam/em zatrudniony na inne stanowisko, a robiłam/em coś zupełnie innego. (usunięte przez administratora)

Kriss
@Aaaa

Ha, ha, ha - ostatnie zdanie w punkt. Wszyscy trąbią o zasadach prywatności w pracy a Ty grzebiesz w przeglądarce na kompie szefa? Normalnie gratulacje. Dobrze, że nikt Ciebie nie złapał za rękę, bo byś miał/a kłopoty i to spore. Dobrze, że odszedłeś z firmy, bo nikomu nie życzyłbym takiego pracownika

Aaaa
@Kriss

Nikt nie grzebał - przełożony/przełożona podczas „spotkania” usiłował mi pokazać pewna stronę i przeglądarka internetowa zasugerowała mu taki a nie inny adres :) co notabene oznacza ze strona została odwiedzona, nie wnika kiedy, nie interesuje mnie to. nie stawia to w dobrym świetle przełożonego/przełożona. Pozdrawiam

Wiecie czy Edipresse Polska S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zespół HR

@Pytanie Edipresse Polska jako pracodawca zapewnia niezbędny sprzęt dla pracowników zdalnych. Jest on dopasowany w zależności od stanowiska oraz zakresu obowiązków. Pozdrawiamy, Zespół HR

Olek

To można ją zmienić przecież nikt na siłę nie trzyma.

Jaka jest atmosfera ?

Dziewczyny jaki styl panuje w Edipresse Polska S.A.?

Nasi pracownicy otrzymują dużą swobodę działania, samodzielność oraz elastyczność w realizowanych projektach. Nie mamy ograniczeń korporacyjnych, a na co dzień panuje przyjazna, otwarta atmosfera. Jesteśmy bardzo kreatywni i szukamy niestandardowych rozwiązań - tak o nas mówią klienci. Wspieramy inicjatywy zgłaszane przez pracowników. Jeżeli ma Pani/ Pan ochotę i chciałaby/by Pani/Pan zapytać o konkretne kwestie zapraszamy do kontaktu z nami :) Chętnie porozmawiamy i opowiemy czym jest Edipresse i jacy jesteśmy (http://edipresse.pl/kariera/oferty-pracy/)

Agnieszka

Macie jakieś doświadczenia z rozmów kwalifikacyjnych do firmy Edipresse Polska S.A.?

kulfonik

widzialam, ze poszukuja teraz stazysty... ile placa? :)

Melisa

To jedno z największych i najbardziej znanych wydawnictw. Pracowałam tam ok. roku. Warunki pracy były dobre, wynagrodzenie ok, zawsze można było się dogadać. Nie wiem jak w innych działach, ale w moim było zawsze ok. Polecam!

• Jak się pracuje w Burda Digital S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Burda Digital S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Burda Digital S.A.
2.2/5 Na podstawie 78 ocen.

Burda Digital S.A.