Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Eurocash S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

...

A teraz nas zasypią Ukrainkami... Może któryś się złapie... Piękna wymalowana twarz..zrobione rzęsy..biedna nie przyjechała...nie zapomnij wychować jeszcze dwójki dzieci :) LUDZIE czy wy o czymś nie zapomnieliście ? Ile naszych chorych dzieci dziennie umiera ? Ile ludzi choruje na choroby nieuleczalne... Pomagajmy jak najbardziej innym.. ale nie zapomnijmy o samych sobie..

aas

to co ludzie negatywnie pisza od dawna to prawda, ostrzegam rowniez kierowcow podejmujacych pracy lub zatrudnienia w tej firmie - to nie jest praca dla was, kolesiostwo w firmie jest duze zwlaszcza kierownictwo i magazyn , pracownkow szukaja jak najtanszych a pracy coraz wiecej , nie dajcie sie nabrac na propozycje pracy ktore wam wciskaja z dniami probnymi bez umowy na produkcji ./ magazynie / kierowcy bo to jedna wielka sciema sluzaca jako pomoc innym w pracy bez wynagrodzenia i ubezpieczenia .

Hsjsjsjjsj

Antonina To Ty ? Bo.tak nie zrozumiale napisane?

Janusz
@Hsjsjsjjsj

A co tam było napisane? Bo wszystko zostało usunięte. Jakieś narzekania byłego pracownika? :)

Adik231231312

Odbyłem rozmowe na stanowisko, było całkiem przyjemnie. Mniej, jak powiedziałem,ze chce zarabaić około 4k netto(no inflacja,dojazdy, jedzenie) Bo charytatywnie, za owocowe czwartki już mi się nie chce. No i kto by się spodziewał?! Już się nikt nie odezwał, a mówili, że chociaż dadzą znać, czy mnie biorą. Wcześniej czytałem tutaj opinie, to się nie nastawiałem.

Janusz
@Adik231231312

4 k netto to za dużo dla nich? Echhh... A jaka była ich propozycja? Co, minimalną najlepiej dawać?

logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Błonie
Imar Service Group Sp. z o.o.

Xxx

Sam big fraje.......może chodzisz i palec w (usunięte przez administratora) trzymasz długiemu. Taki jesteś cwany na forum przyjdź i powiedz jak cię coś boli prosto w twarz mendo Eurocashu. Widocznie donosisz więcej i jesteś nagradzany????????????????????

Ktoś
@Xxx

Czy Ty człowieku o ile nim jesteś wiesz do czego sluży forum? Bo chyba mózgu Ci za brakło

Jgyhi
@Xxx

Przedstaw najpierw siebie bo z twoich komentarzy wynika że jesteś nikim wychodzi na to nawet wyslowic się nie umiesz (usunięte przez administratora)

Świerzak

Ile trzeba skompletować palet żeby wyrobić premię akordową? Czy są jakieś progi akordowe aby otrzymać większe premie?

UOKI*

Właśnie wpadła nowa kara, podobno będziemy się zrzucać "Prezes UOKiK Tomasz Chróstny nałożył ponad 76 mln zł kary na Eurocash za nieuczciwe wykorzystywanie przewagi kontraktowej - poinformował w środę Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów."

#Hary
@UOKI*

Potwierdzam, będzie tak jak piszesz :(

Kasjerka
@UOKI*

Czyli znowu stażowych nie będzie? Wiadomo coś na ten temat?

Luis :)
@Kasjerka

No chyba żartujesz, nigdy nie było i nie będzie. Nowy prezes też o to zadba :(

Pytanie.

Jak to jest przychodzi nowa Pani na dkw przepracowała miesiąc i ma już 5 dni urlopu. Człowiek musiał czekać z miesiąca na miesiąc żeby nabyć urlopu. Tu ledwo się przyszło już i ma się cały urlop naliczony. Następnia Pani na dkw ledwo pół roku przepracowała już wyróżnienie dostała ludzie o co chodzi w tej firmie bo nie rozumiem.

@Pytanie.

A może Pani która przepracowała miesiąc ma 5 dni urlopu ponieważ nie wykorzystała w poprzedniej firmie i przeszedł do nowej firmy. Widać że co niektórzy są tak rozgarnieci umyslowo ze zamiast pisać takie głupoty czasami by się zastanowili o co pytaja :(

H j
@Odpowiedz

No niestety nie przeszedł . Więc ktoś nie jest ograniczony umysłowo.

@H j

No wlasnie widac. Jeżeli masz do tego wątpliwości to jest coś takiego jak linia zaufania. Jak nurtują Ciebie takie pytania to śmiało możesz to zgłosić i ktoś to w kadrach zweryfikuje. Tak dla jasności urlop naliczany jest przez kadry a nie przez osoby przypadkowe.

@Odpowiedz

Albo ma układy po znajomości z kierownikiem.

#xyz

Zmiany zmiany zmiany.... W czwartek w nocy okazało się, że dotychczasowy prezes Eurocash -  Luis Amaral - zrezygnował ze swojej funkcji i przejdzie do rady nadzorczej jako jej przewodniczący. Poinformowała o tym spółka w komunikacie. Nowym prezesem Eurocashu z dniem 1 stycznia 2022 roku zostanie Paweł Surówka, obecny doradca zarządu.

#xyz

Gwiazdka z Eurocash :( Ale chała, jaka firma takie wydarzenie. Zamiast pracownikom dać konkretne bony na Święta to wolą wydać na wymarłych artystów mega kasę. Eurocash schodzi (usunięte przez administratora), porażka...:(

#xyz

Ja się pytam gdzie są paczki i karty na święta ?

Gdy
@#xyz

No są śmieszne karty dali dzieci ą kwoty brutto wstyd tylko sobie potrafią dawać. Brak słów.

Xxxx

Mam pytanie czy w końcu nna tym magazynie zrobi się ciepłej bo jak narazie to sponsorują nam darmowe przeziębienie.

#Hary
@Xxxx

Co się łamiesz, do wiosny już nie daleko :( (usunięte przez administratora) muszą hartować się w zimnym magazynie. Gaz jest drogi i nie ma z czego już brać ponieważ kasa poszła na te zabójcze podwyżki. Toyota też nie jezdzi na wodzie :)

Ktoś

Zarobki członków zarządu eurocash: Rui Amaral - 3 844 488,00 zł Arnaldo Guerreiro - 1 828 943,00 zł Pedro Martinho - 1 227 153,00 zł Katarzyna Kopaczewska - 1 817 357,00 zł Jacek Owczarek - 1 903 777,00 zł Przemysław Ciaś - 1 452 438,00 zł Noel Collett - 1 726 958,00 A dla zwykłych pracowników nie na podwyżki bo pandemia. Śmiech na sali gdzie jest związek zawodowy, który tak dużo się udziela ale chyba tylko na tablicy coś zawiesi. Ewentualnie znowu umówią się na piwko..

PU-TIN
@Ktoś

Do sądu pracy ich podajcie jak są nieprawidlowosci wystarczy zrobić pozew zbiorowy do inspekcji pracy i robią kontrolę w firmie

Krystek

Chciałem podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat Eurocasch nie są dobre male zarobki smieszne jest to ze dali marne grosze podwyżki po kilku latach tłumacząc się ze (usunięte przez administratora) śmiechu warte ludzie robią zakupy jak robili kreci się interes towar schodzi ale mysla ze my (usunięte przez administratora) jestesmy... niech sami zejdą z góry i (usunięte przez administratora) za te grosze a nie chodzą udają ze sie nami interesują ze zależy im na pracowniku Gucio prawda pozory my nie jesteśmy idiotami większość z nas ma lepsze wykształcenie niz nasze kierownictwo razem wzięte ale ą ę samochody służbowe a jak mozna mozna a na magazynie (usunięte przez administratora) w łazienkach (usunięte przez administratora) porozwalane wszystko wiecej Ukrainy proponuje !! Żenujące to wszystko i przykre. Kierownik administracji i zmianowi porażka totalna nie wiem co oni tam robią wogole jeden to monitoruje wszystko kierownik zmiany (usunięte przez administratora) niedlugo bedzie chcial wiedziec czy idziesz na dwójkę czy jedynke do łazienki zdecydowanie za dużo ma czasu i w glowce sie przestawia jeszcze im się kiedyś w życiu wody w uszy nabierze.... Z takim zachowaniem i podejściem do ludzi to zle wróży trzeba być zawsze człowiekiem a nie (usunięte przez administratora)

szefówjebca
@Krystek

W każdym przez polaczka zarządzanym zakładzie istnieją takie warunki pracy jak tu opisujesz. Mentalność tego narodu to jest dramat. A będzie coraz gorzej. Bo tak nam genotyp mutuje już od kilku setek lat. Najlepszym okresem dla naszego kraju były lata od 1772 do 1918 r. i jest nadzieja że te czasy powrócą .

Weekend

Polecam znaleźć prace gdzie Cie dowiozą z Pruszkowa;)

Xxxx

Przeprowadź się do Sochaczewa ????????????

Długi nie wszystkich traktuje tak samo sochaczew brak słów pozostałości po meche

Kierowca

Czy ktoś ma numer do księgowości w Błoniach? Miesiąc czasu czekam na pieniądze za kursy które dla nich robiłem, i codziennie od kierownika słyszę ,że jutro wyjdzie i dalej przelewu nie ma .

Zły
@Kierowca

A ja czekam na darmowe dojazdy do pracy i nie moge sie odczekać , my dostaliśmy 200 zl podwyzki a pan Hary od Akordu to widzialem ze dostal niezła podwyżkę bo ma nowe auto sluzbowe i gdzie tu sprawiedliwość i za darmo sobie jezdzi bie raz stałem na przystanku to odwrocil glowe i nie zabral :(

@Zły

Hary wie jak się urządzić kosztem firmy. I nikt wyzej tego nie widzi ????

@Zły

A gdzie ten hary tak podróżuje ?

@Zły

200zl podwyżki dostali Ci mniej doceniani. Bo co niektórzy dostali 550 zł. Ale najwidoczniej chyba nikt o tym nie wie. Albo udają, że nie wiedzą.

Bogol

Czy wszyscy oczekują tych bogatych bonów na święta? W tym roku 200 czy 260zl?

Biedak
@Bogol

Całe "szczęście", że gwiazdka jest online Bo te 200 zł to na karpia starczy.

@Biedak

Ja to jak idę na zakupy z ta karta to biorę kalkulator żeby broń Boże nie przepłacić więcej. Bo wstyd dopłacać potem.

Czy pracownicy w Grupa Eurocash S.A. dogadują się między sobą?

szefówjebca

Tak. Dogadują się ale po ukraińsku.

Repal

Moje pytanie dlaczego osoby z kontroli dostaja wszyscy obiad A nie pracują ma chłodni nawet 4 godzin wcale nie pracuja A nam nie przyslyguje zmieniło się wszyscy mogą obiad ???? Kto jest za to odpowiedzialny do kogo można iść albo zmienić dział i dostananiemy obiad

@Repal

Gdzie ta kontrola dostaje obiad bo z tego co kojarzę to nawet gorącego kubka wziąść nie mogą.

Dkw
@Repal

A skąd takie informacje że dkw dostaje obiad z tego co wiem to jeszcze po nim nie żygały.

JA

Niech firma zastanowi się kogo zatrudnia. Pani Wiktoria nie potrafi w sposób grzeczny i kulturalny przeprowadzić rozmowy. Jakby robiła to pierwszy raz. Śmiała się przez telefon, co już uświadamia , że nie jest osobą poważną, zadała mi pytanie czy ja mam do niej pytania, chociaż sama do mnie dzwoniła więc byłam nastawiona , że to ona mi zada parę pytań, doświadczenie jest wpisane w CV więc jak można pytać jakie mam doświadczenie mając CV przed sobą, po czym poucza mnie przez telefon, abym rzekomo zeszła z tonu chociaż rozmawiałam spokojnie i grzecznie, oczywiście rozłączyła się na koniec, naprawdę gratuluję takim ludziom postawy i dziwię się, że ktoś chciał ją zatrudnić. Non stop powtarzające się ogłoszenia o czymś świadczą. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

HR
@JA

Dzień dobry , Firmie Eurocash S.A. Logistyka (Błonie ), nie pracuje taka osoba jak Wiktoria . Proszę o więcej szczegółów jeśli jest możliwe na jakie pani rekrutowała stanowisko i do jakiego działu .

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Błonie

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.