Fambud Firma Remontowo-Budowlana Anita Czerniec

Opinie o Fambud Firma Remontowo-Budowlana Anita Czerniec

HHhh 2012-11-06 20:45
Co to za firma ?
stefi 2013-07-05 21:38
[usunięte przez moderatora] , firma zarejstrowana na żonę , a on potrafi brać pieniądze i póżniej nie odbierać telefonów , to niejeden inwestor stwierdził
gość 2014-04-08 14:25
Czy opina powyższa to prawda ?
gość 2014-06-03 10:07
Witam
Na 20 inwestorów zawsze jest ktoś kto jest niezadowolony ,szkoda tylko że nie piszą ci co są zadowoleni , ja np nie miałam problemów z tą firmą, także polecam
inwestor. 2016-10-25 21:10
Nabierze robót a potem skacze z budowy na budowę ,firma nie rzetelna nie przykładają się do zalewania wieńców ,stropu ,często ukrywają niedoskonałości przed inwestorem,tj.dziury w stropie bo przy zalewaniu betonu źle lub wcale nie używają wibratora i potem zażucają dziury cementem .tanio nie oznacza dobrze. Nie polecam.
oszukany 2017-05-26 23:48
Szanowni inwestorzy z pełną odpowiedzialnością informuję że firma fambud i powiązane z nią firmy czerniec zakładane prawie co rok przez tych "fachowców" łącznie z pseudo kierownikiem inwestycyjnym
to ekipa oszustów i niedorajdów budowlanych omijajcie ich z daleka obiecują wszystko tylko po to żeby wyłudzić pieniądze jestem w stanie udostępnić materiały poglądowe jaki stan ci wielcy budowlańcy pozostawili mi nie kończąc podjętego się zlecenia i jeżeli ktoś z Was został oszukany przez nich proszę o telefon pod nr.784553975 gdyż zbieramy materiały które pozwolą wykluczyć tych ludzi z kręgu uczciwych firm budowlanych
Niezadowolony 2017-08-02 08:12
Potwierdzam, nierzetelni, najpierw wszystko ładnie pięknie, potem wszystko na odwrót. Nie sposób się dodzwonić, brak honoru i dotrzymania słowa.
Niezadowolony 2017-08-02 08:13
Potwierdzam, nierzetelni, najpierw wszystko ładnie pięknie, potem zostawiają wszystko. Nie sposób się dodzwonić, brak honoru i dotrzymania słowa.
Maslowski 2017-09-19 07:33
Firma wykonuje roboty źle, trzeba ich pilnować na każdym kroku, zero zaufania, nie odbiera później telefonów, opóźnia terminy. Jeśli chcecie porządną firmę budowlaną to na pewno nie tą. ODRADZAM !!!
NaMurBeton 2017-09-24 18:03
Jakość pracy niestety marna, zwyczajne patałachy, nie przykładają się do pracy. Co gorsza, nie znają się na tym, co robią. Kierownik ekipy to taki swój chłop, ogólnie robi dobre wrażenie i łatwo się z nim rozmawia. Wydaje się myślący, ale wszystko robi szybko, niedokładnie, a reszta ekipy w ogóle nie ma pojęcia o budowlance. Wypadałoby chociaż umieć posługiwać się poziomicą.

Nas nie oszukali, bo nigdy nie płaciliśmy z góry, tylko dopiero po zakończeniu etapu. W sprawach finansowych nie mieliśmy problemów.

I jeszcze jedno: dobre ekipy robią z polecenia, a nie szukają zleceń na Oferii i w innych podobnych miejscach. Dotyczy to nie tylko p. Czernieca, ale ogólnie wszystkich wykonawców. Lepiej zapłacić za wymurowanie domu 2-3 tys. więcej komuś, kto zna się na rzeczy.
Zostaw swoją opinię o Fambud Firma Remontowo-Budowlana Anita Czerniec - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fambud Firma Remontowo-Budowlana Anita Czerniec