Opinie o Oxytop Sp. z o.o. w Antonin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Oxytop Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oxytop Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oxytop Sp. z o.o. w Antonin

Ryszard Nowy wpis

Praca z pewnością wymaga fachowców i zaangażowania ale za to nie ma powodu narzekać na firmę

Zwykly Nowy wpis

Witam jaka panuje atmosfera w oxytop? I co powiecie otej pracy ciekawego? Jest to firma warta by w niej pracować?

Jahwe

Słabe zarobki na produkcji i ogólne dziadostwo. Praca jedynie dla miejscowych. Zakład wysokiego ryzyka, jeden wypadek śmiertelny już był, ale o tym to nikt nie powie. Nie polecam.

Idzi
@Jahwe

Wybuchy w Oxytopie były dwa: w Komornikach pod koniec lat 90-tych XX w(bez ofiar) i w Antoninku.

Tadeusz Nowy wpis
@Jahwe

Zakład znajduje się w szczerym polu. Do Stęszewa jest ponad 5 km a do Strykowa ponad 4.

Zuza

@Jahwe Czyżby konkurencja niepokoiła się dobrymi opiniami i stąd ten wpis?

Artur Nowy wpis

Dodałeś swój wpis w tamtym roku i widzę że dalej jesteś aktywny na forum. Powiesz mi może czy coś od tego czasu zmieniło się w firmie na lepsze? Jak obecnie wyglądają zarobki na produkcji? Liczę na Twoją odpowiedź!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Oxytop Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
DAW

Nie polecam słaba kasa i uczulenia się dorobicie ogólnie (usunięte przez administratora) a kierownik to nerwów nie potrafi kontrolować

Mirek

Tak dobrą pracę macie w firmie, że zapomnieliście zupełnie o tym forum?

Ilona

Jak wyglądają warunki pracy w Oxytop Sp. z o.o.? Czy łatwo jest dostać pracę, jak wygląda proces rekrutacyjny, czy kandydaci muszą spełniać jakieś szczególne wymagania? @A, dlaczego masz taką opinię o tym miejscu pracy? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej?

A

Wow super firma.bez xanaxu nie podchodź :)

/]'

Super rodzinna atmosfera, wybuchowo i na bogatości!

wily

Szukają człowieka do utrzymania ruchu, autmatyka? Warto się starać o tą pozycję?

xyz

nie polecam