Opinie o Job Spectrum w Eindhoven

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Job Spectrum. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Job Spectrum o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Spectrum w Eindhoven

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Job Spectrum? Umieścili kilka ogłoszeń na Nuzle.pl.

Radek Nowy wpis

Poprostu paranoja, ten cały Aleksander nie nadaje się na stanowisko zatrudniania ludzi. Koleś jest zwykłym gburem i zachowuje sie jak kosmita. Nie potrafi nawet udzielić prostych informacji na temat pracy. Chyba moja najgorsza rozmowa o prace w życiu. Robi z siebie alfa i omegę i myśli ze jest pępkiem świata. Jeśli z kimś takim, tak ma się zaczynać współpraca to już widzę co będzie dalej. Nie polecam

Patrynio Nowy wpis

Dokładnie się zgadzam z jednym z przed mówców... Kłamca (usunięte przez administratora)i inwigilator... Prubuje z. Ludzi zrobić sobie popychadła.. Kontrolę pokoi pod. Nieobecność.. Nie wolno autem do sklepu jechac pełna inwigilacja. Kamery w mieszkaniu 9sztuk!!! Prubuje kontrolować każdy ruch.. I to też prawda że Stawka jest niby duża ale zawija wszystkie dodatki sam płacisz za pokój i ubezoieczenie... Wiec naprawde (usunięte przez administratora)ci zostaje... Kłamca (usunięte przez administratora)i inwigilator... Omijać z daleka...!!!!

MariuszSzw.

Specyficzny koleś, po prostu DZIWNY lekko ujmując....

Joanna Nowy wpis
@MariuszSzw.

Co to znaczy, że dziwny, co CI w nim przeszkadza? :(

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Job Spectrum? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Sprzątaczka z prawem jazdy
Polned Uitzendbureau
logo firmy Mechanik samochodowy (SERIWS) z językiem angielskim
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Kierowca C+E
Jobs Recruitments 4You
logo firmy Stolarz
UNIWORK Sp. z o.o.

Radze uważać na ruskiego-szubrawca- nic sie nie zgadza z tym co uzgadniasz

Joanna
@Piotr

Dlaczego z marszu od razu tego typu obelga z Twojej strony? :/ O co chodzi, co Ci się niby nie zgadza

Rafi
@Piotr

A gdzie robisz dokładnie i ile czasu już tam jesteś i co dokładnie się.nie zgadza

Spawacz

Wiec tak zacznijmy od tego ze stawka a to co dostaniecie na konto nijak ma się do tego co wam woli ten cały alekasander. Sami płacicie za mieszkanie ubezpieczenia itd. Jest fajnie do póki pracujecie u niego. Jak już powiesz ze wracasz do pl i nie będziesz pracował to zapomnij o ostatniej tygodniówce i pieniądzach wakacyjnych.

Czy Job Spectrum zatrudnia studentów?

Robert

Pracowałem przez tę agencję 6 lat. Byłem bardzo zadowolony,wypłata na czas jasne warunki pracy i płacy. Pan Aleksander jest osoba wymagającą ale uczciwą .Gorąco polecam

Robert

Polecam pracę przez tą firmę . pracowałem prze 5 lat i byłem bardzo zadowolony. Wypłata na czas , uczciwe rozliczanie.

Gutek

Doskonale każdy wie, że wyjeżdżając za granicę do pracy trzeba nieźle zasuwać. Po co te lamenty teraz?

prezes
@Gutek

a ty robisz 200% normy sztachanowcu,

Tonik

Podpowiedzcie jakie warunki mieszkaniowe są na miejscu?

Torque

Witam, pracuje ktoś na CNC w Eindhoven? Jak współpraca z Panem Oleksandrem?

spawacz

Można wiedzieć czy opinie o ofercie spawacz w Eindhoven ? Stawka nie jest zła tylko co w razie własnego zakwaterowania ? Czy firma jest wypłacalna ?

darek2

Ktoś pracuje lub pracował przez tą agencję jobspectrum w eindhoven? opinie?

@darek2

Kolchoz! Praca po 12 godzin non stop. Wlasciciel/koordynator oferuje pokój we własnym domu z kotami. Gdy zapytalem co ile moge zjezdzac to stwierdził, ze tu trzeba pracowac a nie do domu jeździć. Chore!

kris
@Anonim

Oszustwo! (usunięte przez administratora) ! Zwabia stawką... nie dodaje ,że praca jest po kilkanascie godzin dziennie, codziennie... Koszty później i tak się wyrównują , bo za pokój u siebie w domu (z kotami, w którym właściwie niczego Ci nie wolno) pobiera sporą sumę.Brak warunkow mieszkaniowych, inwigilacja we wszystko.... Uwaga !!!

Kolo
@Anonim

Czemu nie wynająłes pokoju gdzie indziej skoro oferowany przez biuro Ci nie odpowiadał?

qaz
@Kolo

Cięcie kosztów zapewne.

Pedro

Niektórzy to chyba tylko narzekać potrafią. Idealnie nie będzie nigdzie a za granicą lekko nie jest.

Maja
@Pedro

Bardzo ogólna jest ta Twoja wypowiedź i nie wnosi zbyt wiele do dyskusji na temat pracy w Job Spectrum. Może jednak mógłbyś podać jakieś konkrety, bądź też szczegóły? Zawsze warto pisać w sposób rzeczowy na forum - wtedy inne osoby mają jasność sytuacji w danej firmie. Mogę liczyć na rozwinięcie Twojej wypowiedzi?

Maja

@Anonim, a czy przed wyjazdem i podjęciem pracy w Job Spectrum byłeś informowany o wszystkich warunkach zatrudnienia? Na podstawie jakiej umowy jesteś zatrudniony w Job Spectrum? Jak faktycznie wygląda sprawa z urlopem? @kris, czy jest możliwość zakwaterowania w innym miejscu? Jak wygląda dojazd do pracy - czy jest dodatkowo płatny?

Zostaw merytoryczną opinię o Job Spectrum - Eindhoven

• Jak się pracuje w Job Spectrum?

Zobacz opinie na temat firmy Job Spectrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Spectrum?

Job Spectrum