Opinie o Iwonex - Bud Iwona Wiercińska w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Iwonex - Bud Iwona Wiercińska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Iwonex - Bud Iwona Wiercińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwonex - Bud Iwona Wiercińska w Bielsko-Biała

fido Nowy wpis

Nie wiem jak jest tam teraz ale we Francji w 2018-2019 były opóźnienia z wypłatami, po złożeniu wypowiedzenia nie dostałem wynagrodzenia za ostatni miesiąc, dojazdy zajmowały 3-5 godzin dziennie.

Cześć, nie piszecie za wiele o firmie Iwonex - Bud, dlatego na samym początku chciałbym dowiedzieć się, czy firma ta w ogóle funkcjonuje? Fakt ten bardzo mocno mnie ciekawi stąd też moja obecność tutaj, aby móc to racjonalnie ustalić. Czy znajdzie się tu osoba, która będzie na tyle uprzejma, aby mi pomóc? Dziękuję.

Marci Nowy wpis
@Adam

Funkcjonuje.

Elżbieta Nowy wpis
@Marci

Oooki tez szukałam tej informacji. Dziękuje. A oprócz tego wiesz czy szukają pracowników teraz?

Justyna Nowy wpis

Cześć wszystkim, liczę na pomoc w aktualnych opiniach na temat tego pracodawcy. Interesuje mnie jakie firma ma podejście do pracownika i czy wywiązuje się z umowy jak i czy zapewnia komfort pracy na wysokim poziomie? Podzielcie się opinią czy warto starać się o pracę w Iwonex - Bud Iwona Wiercińska?

Emilia

Niestety w komentarzach zostało wskazane bardzo dużo negatywów związanych z tą pracą. Ostanie doniesienia są z 2019 roku. Czy wiecie co się zmieniło od tego czasu? Może warto byłoby zaktualizować warunki jakie oferuje ta firma? A może już nie istnieją i dlatego nikt sie nie wypowiada?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Iwonex - Bud Iwona Wiercińska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Norbert

Przestaliście korzystać z forum z jakiegoś powodu? Warto starać się o pracę, potrzebujecie ludzi?

Anonimowy

Pracowałem też w tej firmie i co inni piszą jest prawda. W mieszkaniu pluskwy i z dachu się lało do mieszkania. Na butowę trzeba było jechać 2 godziny w jedną stronę. Praca ciężka a o obiecanych 1600 euro miesięcznie to można było sobie pomażyć. Do dziś nie otrzymałem wynagrodzenia za pracę w Francji a minoł już prawie rok jak kazał nam Kuba wracać do Polski gdy się upomniałem o pieniądze to mnie tylko zbywali że w przyszłym miesiącu nawet nie pomogły groźby że pójdę z tym do sądu usłyszałem to sobie ić i tak ich nie odzyskasz i jeszcze teraz jak się dowiedzą gdzie pracuje sz to dzwonią do pracodawcy żeby obczernić.Stanowczo odradzam fimę najgorsza w jakiej pracowałem

paris1

Brawo super ze ich (usunięte przez administratora) z Francji moze naucza sie wreszcie czegos.Zostali potraktowani tak jak oni traktowali ludzi. W kraju nie lepiej wiekszosc ludzi juz uciekla z firmy tak sie konczy pazernosc.A teraz niech podwina rekawy i do roboty na zmywak do Anglii. Niech jeszcze pieniadze wyplaca ludziom za prace we Francji. (usunięte przez administratora)

paris1

Jeden wielki przekret. Firma krzak .A Jakub .W to totalne zero nie szef zero pojecia o robocie zero czlowieczenstwa poprostu nygus

Anonimowy

Firma mieści się w bielsku przy ul. Kustronia 39. W biurze na rozmowie Oferują pracę we Francji za 1600euro miesięcznie bez świąt warunki mieszkalne idealne. Po przyjeździe do Francji na miejscu okazuje się że dostaje się stawkę dzienną (Nie adekwatną do tego co na rozmowie w biurze), mało tego warunki mieszkalne z robactwem (pluskwy). Firmą we Francji zarządza syn prezesa Jakub W. zero pojęcia o pracy przy zapytaniu o zaliczke ( po przepracowany miesiącu) uslyszalem haslo "Ile bede jeszcze Cię utrzymywał" ręce opadły. Firma utrzymujaca się z przelewu na przelew zero zabezpieczenia finansowego. Pracujesz od 8 do 16.30 w tym z przerwą śniadaniową czyli tak jakbyś pracował bez przerwy bo musisz ja odrobić. Wypłaty z długim opóźnieniem. Nie polecam firmy kogucik

Bronek
@Anonimowy

A teraz już nie pracują w Paryżu wyszły przekręty z papierami i zostali wyj....ani . Brawo należalo sie za takie traktowanie ludzi!!!!

Dla
@Bronek

Jakie przekręty?

Hanna
@Bronek

O czym dokładnie mówisz? Czy mógłbyś podać źródło Twoich informacji? Nie znalazłam nic na ten temat w Internecie. Pamiętaj także, że na forum dzielimy się własnymi doświadczeniami i sprawdzonymi informacjami. Nie publikujemy tu firmowych plotek i nie oceniamy osób trzecich.

monter998

Pracowałem w tej firmie i co co pisze przedmówca jest prawda!!!! Po przyjeździe okazało się że w mieszkaniu są pluskwy i rano budzimy się pogryzieni. Na budowie nie przestrzega się zasad BHP. Pracuje się 8 do 16:30 z tym że dojazd do pracy w jedna stronę zajmuje ok 2 godziny! Majster na wstępie oznajmia nas że zapewne słyszeliśmy o nim nie najlepsze opinie i że w rzeczywistości jest dużo gorszy... Taki typowy Polak za granicą który u siebie na wsi boi się wyjść z domu ale teraz zarabia trochę więcej i musi pokazać co potrafi. Ogólnie praca ciężka i w upale, ale wiadomo jak to jest człowiek może ciężko pracować kiedy jest koleżeńska atmosfera a nie polaczki chcący pokazać swoją wyższość. Stanowczo nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Iwonex - Bud Iwona Wiercińska - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Iwonex - Bud Iwona Wiercińska?

Zobacz opinie na temat firmy Iwonex - Bud Iwona Wiercińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Iwonex - Bud Iwona Wiercińska
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Gen. Józefa Kustronia 39
    43-316 Bielsko-Biała