Opinie o MALOW Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MALOW Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MALOW Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MALOW Sp. z o.o. w Suwałki

Niezła jak na Suwaliszki jest ta oferta Referent/Specjalista ds. handlu. Trzeba znać angielski lub niemiecki. A co firma powie na znajomość litewskiego, jest to kierunek eksportu, czy nie? Nie widzę też opieki medycznej wśród benefitów, wolę ustalić, czy to przeoczenie, czy nie ma jej...

Kumpel kiedyś pracował na owijaniu gotowych szafek do transportu i sobie chwalił. To na nocki było, a w dzień się uczył na PWSZ-cie. Wiem, że piszecie, że M nie zatrudnia, no ale może pakowaczy jednak tak? Ile by można zarabiać?

Alicja

Hejka. Pytanie o prace dla kobiet. Chodzi mi o produkcje. Nie jest ciężka? Nie będzie dużo dźwigania rzeczy? Zastanawiam się czy aplikować. Jak wyglądają stanowiska pracy? Zmieniacie się czy obsługujecie cały czas jedno i to samą maszynę? Są wymieszane stanowiska? Stojące/siedzące/ chodzące?

Beta Nowy wpis
@Alicja

Na razie nie ma tam wolnych etatów. Ani dla kobiet ani dla chłopów. Pracuje dużo kobiet i raczej nie narzekamy na pracę :)

@Beta

Czyli firma ma raczej stały zespół, skoro nie ma aktualnie żadnych wolnych wakatów? Jak często organizowane są jakieś rekrutacje? Wiesz może? Szukam pracy i nie wiem, czy czekać na jakąś ofertę, czy szukać zatrudnienia gdzieś indziej.

Na stronie firmy jest ogłoszenie że szukają pracownika produkcji. Jak ktoś nie ma doświadczenia w takiej pracy to jest wdrożenie albo szkolenie? Robota bardzo monotonna czy idzie się przyzwyczaić?Jak oceniacie?

Czy po rozmowie w MALOW Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

na stronie firmy zostało zamieszczenie ogłoszenie o pracę na stanowisko konstruktora - elektronika w dziale rozwoju. firma oferuje nagrody, premie, a także podwyżki po okresie próbnym. można wiedzieć, za co jest szansa otrzymać te dodatkowe pieniądze? jeśli chodzi o podwyżkę, to na jaką można liczyć na początek? poza dofinansowaniem do karty MultiSport, pożyczkami z KZP i prezentami świątecznymi, to na jakie jeszcze świadczenia socjalne można liczyć? rozjaśnijcie to wszystko, bo planuję tam się przyjąć.

A orientujesz się, kiedy znów będzie rekrutacja na to stanowisko? Bo chciałbym tu zaaplikować... Możesz i tak odpowiedzieć na pytania @FI? Bo jak pojawi się oferta pracy to od razu będę składać CV, więc każda informacja jest dla mnie cenna

Ochotnik

Witam Ile można wyciągnąć miesięcznie na mechaniku ?

Czy MALOW Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Ktoś tutaj polecał pracę na produkcji. Kilka miesięcy temu ponoć można było zarobić 4000 zł. To stawka na netto? Osoby bez doświadczenia też mogą liczyć na taki zarobek? Czy jakieś podwyżki raz na jakiś czas tutaj macie?

Ochotnik

Witam. Czy jako nowozatrudniony moge liczyc na wiecej niz 3000? Słyszałem dobre opinie, ale ile ludzi tyle opinii. Pozdrawiam

@Ochotnik

Omijaj magazyn...tylko i wyłącznie polecam na produkcjie...zarobki około 4k

4k brutto czy netto?

Jakie godziny pracy obowiązują w MALOW Sp. z o.o.?

Weronika

Pytałam już ogólnie o stawki, ale widzę, że tu po koleżeńsku się nic nie dowiesz, ciężko napisać widocznie. Ktoś mi powie, jak się zarabia na pakowaniu szaf w folię, czy przyjmują kobiety? Zastanawiam się od dawna, czy opłaca się jeździć z Sejn do tej roboty.

@Weronika

No ciężko się dowiedzieć cokolwiek tutaj.

@Ochotnik

No właśnie szkoda, a ja znalazłam tylko sprzed 4 miesięcy ogłoszenie na specjalistę marketingu, więc też nawet nie wiem więcej o tej pracy pakowacza, oprócz tego, że kiedyś kolega to robił u nich. A Ty co ciekawego słyszałeś o pracy?

Jaka umowa obowiązuje w MALOW Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Nowy pracownik

Firma jak firma może być gorzej z ludźmi pracującymi którzy po nie całym tygodniu pracy wymagają abyś wszystko wiedział zero pomocy zero tłumaczenia mają cię po prostu za przysłowiowego durnia masz robić jak obojętne ma być zrobione a że nie wiesz twój problem czasem masz ochotę walnąć to wszystko i iść do domu a nadmieniam że to nie moja pierwsza praca a już mam jej dość

Gabriela
@Nowy pracownik

jeżeli jest tak jak opisujesz to kto w sumie wydaje te polecenia i na kim spoczywa ostateczna odpowiedzialność za wyniki z tych procesów? pytam, bo zastanawiam się czy na samej górze o tym wiedzą

Przemek J

dradzam wszystkim.Praca w 4 brygadowce wiec weekendy masz juz zaplanowane np na 2 albo 3 zmiane,zapomnij o urlopie bo go nie dostaniesz.na urlop to cie wysylaja kiedy oni chca a przewaznie jak nie ma roboty,pieniadze smieszne wrecz ich brak nic nie odlozysz bo nie ma z czego,smieszne normy ktorych nie jestes w stanie wyrobic wiec brak premii,dyrekcja kierownictwo chowaja sie za filarami i obserwuja czy jestes na stanowisku jak tylko cie nie bedzie dostajesz upomnienie,to samo z paleniem sa palarnie na ktorych nie mozna palic(pan dyr.M.G bardzo lubi zagladac czy ktos pali jak tylko kogos nakryje upomnienie badz nagana)maszyny to jakies zabytki nic kupy sie nie trzyma ale norme musisz zrobic.Rzucaja cie jak (usunięte przez administratora)po wszystkich stanowiskach(przewaznie nowi pracownicy)Montaz to wogole cyrk.Szybko wiadra beda dawac zeby zalatwic swoje sprawy mozna bylo idzie linia nie masz prawa od niej odejsc.idzie haha.na najwyzszych obrotach.Na produkcji Brak materialu rolki puste ale norme musisz zrobic.Taka polityka tej firmy.Omijac szerokim lukiem tam pracownik jest (usunięte przez administratora) nic nie wartym i nic do powiedzenia nie ma.Teraz reklamuja sie w radiu ze szukaja ludzi ale ta reklama powinna byc zakazana bo wprowadza czlowieka w blad.Podaja ze super zarobki szkolenia awanse haha co to ma byc.to cyrk jakis.Ta reklama powinna brzmiec Malow SZUkaja (usunięte przez administratora) I TANIEJ SILY ROBOCZEJ NA 4 BRYGADOWKE ZA NAJNIZSZA KRAJOWA.Jeszcze raz omijac szerokim lukiem ta firme.Zwariowac tam mozna.Na kazdym kroku ryja ci psyche.Nic nie mozna tylko norma norma norma w zamian najnizsza krajowa praca po nocach i weekendy

Robin
@Przemek J

Przemek J. - Ty chyba pomyliłes firmy :) Albo dawno tam nie pracowałeś. W Malowie pracuję już 3 miechy i powiem ci, że tak pożądnej firmy dawno nie widziałem. Dostałem trenera, który uczy mnie wszystkigo i mogę go o wszystko zapytać. Pełny szacunek u kierownictwa. I kultura. A do tego w tej firmie już dawno nie ma żadnych norm. Pytałem i powiedzieli, że kiedyś były. Na cztery zmiany pracuje bardzo mało osób, zdecydowan większość pracuje na trzy zmiany. Do tego fajni ludzie. Ostatnio pytali mnie, czy poleciłbym tę firmę koledze i powiedziałem, że na pewno tak. Dobrze się pracuje i uczciwie za wszystko płacą.

Robin

Prawie każdy nowy dostaje trenera do nauki i na większości działów. Wiem, bo teraz tam pracuję. Ciekawi mnie kto pisze takie hejtowe posty, i po co ?

Bsu
@Przemek J

Bo to nie prawda

Elżbieta
@Robin

O, to super sprawa. I przez jak długi okres czasu ten trener jest przy nowym pracowniku? :-)

Koziol
@Elżbieta

tyle ile trzeba. najczęsciej przez 3 miechy

Steven

Bardzo dobry pracodawca i im lepsze opinie firma zbiera tym konkurencja bardziej inspiruje do złośliwych wpisów?

@Steven

To dlaczego staży pracownicy się zwalniają i odchodzą do innych firm?stawka na /h

Nowi dostają więcej od staruch...

Weronika

To jaka jest teraz stawka na start? Skoro już przy tym stanęło

Kozak
@Weronika

Weronika, przyjdź, zapytaj i zobacz na czym polega praca. Stawki moga być różne

Wielka Brytania

Ludzie nie bójcie się wyjeżdżać , wyjeżdzajcie póki jeszcze można bo naprawdę warto !!!! nie macie pojęcia o tym jak się pracuje w Anglii czy to na produkcji czy np jako kierowca , wszystko jest na spokojnie nikt nikogo nie goni , za wszystko jest dziękuje , czy możesz jutro przyjść do pracy i to jest pytanie a nie rozkaz jak w Polsce. To co tu czytam to po prostu jest (usunięte przez administratora), tam pracujesz i stać cię pojechać na wakacje nie patrzysz za bardzo na ceny a nie jak w Polsce wszystko jest tak drogie a teraz dam przykład załóżmy ze masz 100 zł i 100 funtów chleb u nas kosztuje np 3,20zl tam kosztuje max 1,50 f ale nie przeliczamy że funt jest po 5 zł tylko weźmy jeden do jednego, np u nas za 100 zł kupisz 20 litrów paliwa i to tyle . A tam za 100 funtów zatankujesz pełny zbiornik który ma 60 litrów i jeszcze ci zostanie bo paliwo jest Po 1,30 f za litr. Wyjeżdzajcie jeśli macie znajomych rodziny, zupełnie inni ludzie uśmiechnięci a u nas ponurzy naburmuszeni i jeden drugiego dla majstra czy szefa podtego. Naprawdę warto wyjechać i to w każdym wieku. Podam np firmę gdzie można jechać to jest gsmarketing Barway w Soham koło miejscowości Ely . Zakwaterowanie jest na miejscu. Ja wróciłem i bardzo ale to bardzo żałuje powrotu z Wielkiej Brytanii jak się teraz tu odnaleźć w tych szarych ponurych Suwałkach. Owszem przyjechać na urlop tu do Suwałk to piękna sprawa jeziora lasy ojczyzna rodzina znajomi ale to jest właśnie tylko na chwile. Zostanie tu na dłużej to naprawdę można popaść w chorobę, nic tu nie cieszy ludzie zawzięci każdy na każdego patrzy jakoś tak wrogo , i powiem wam ze nic a nic się tu nie zmieniło od 15 lat. Dalej jest tak samo wszystko drogo . W Anglii jest taki sklep pautland wszystko za jednego funta , ludzie jakie tam są rzeczy to po prostu nie do opisania za co płaci się funta jednego głupiego funta. Mydła szampony chemia do toalety , spożywka , Jakieś młotki , No po prostu tani sklep , domestos który kosztuje jednego funta a u nas pewnie jakieś 17 zł , to teraz wyjmij z kieszeni 1 a 17 jest cholerna różnica, piwo kosztuje 1 funta czyli czteropak 4 a u nas ? Jest różnica ? Jak z kieszeni wyciągniesz 4 a nie 12 i tam zarobisz 2 tys funtów na miesiąc. Whysky np jackdaniels kosztuje 20 funtów a u nas ponad 100 , jest różnica jak wyciągniesz 20 a jak 100 ? Jechałem taksówką 17 km zapłaciłem 20 funtów a u nas pewnie bym zapłacił ponad 150 zł jest różnica ? Tam mleko kosztuje 1,50 funta , chleb 1,30 f . Jajka 1,50 15 sztuk. Mięso np schab 5 kg 16 funtów , piersi kurczaka 5 kg - 18,99 funta jest różnica ? Jak wyciągasz z kieszeni a nie jak u nas stówkami się płaci za cokolwiek. Papierosy kosztują max 8 funtów I to w sklepie bo na mecie można kupić i te z przemytu za 3-4 funty a nie jak u nas ponad 20. Cóż zrobić jaka ta Polska taka tam na wyspie ludzie mogą naprawdę siebie na więcej pozwolić dużo dużo więcej. Nie mam pojęcia jak tu żyć , tam nie trzeba kombinować żeby żyć. Chodzą ludzie uśmiechnięci pełni wigoru pracodawca pyta czy ty możesz czy ty chcesz czy byś mógł przyjść do pracy , za wszystko dziękuje proszę , nie do wiary ze tak to tam wszystko dobrze funkcjonuje , bez pośpiechu na spokojnie , pamietam na początku to mnie denerwowało ze tak powoli spokojnie , przerwa to przerwa , bo jak się przyjechało z takiego kraju jak Polska gdzie wszystko jest na wczoraj lub na dziś na nic niema czasu to i człowieka denerwowało ale się przyzwyczaiłem. Zbyt chaotycznie to wszystko napisałem ale myśle ze to tez dotrze do was jak jest tam a jak jest tu , ubezpiecznie samochodu tez się nie płaci w tysiącach tylko 500 600 f , u nas za w miarę dobry samochód trzeba zapłacić ponad 20 tys Zł a tam tej samej marki 4 tys f jest różnica prawda odłożyć 20 tys a 4 tys , to co się dzieje w Polsce to po prostu jedna wielka żenada i do dnia dzisiejszego bije się z myślami jaki wielki błąd zrobiłem wracając z wyspy No ale ciągnęło do rodziny znajomych za tymi terenami naszymi ale z tamtąd zawsze można było przyjechać na urlop, dzięki i pozdrawiam

Janusz Nosacz
@Wielka Brytania

Łukasz?

Jankowski Przemek
@Wielka Brytania

Nie opłaca się pracować w Polsce ja rucham żonkę żyjemy z 500+ mam 28 lat i 5 dzieci jak na razie ale chcemy więcej na same dzieci mamy z rodzinnym 3300zł netto + 1500 zł z mopsu ma żona przed pierwszy rok na dzieci daje ponad 4300 zł następnie mieszkanie dostaliśmy z listy a inni biorą kredyty (usunięte przez administratora) wystarczy ruchać mieć dzieci i państwo pomaga nam mops daje pieniądze na obiady dzieciom a ja nie pracuje W Malowie płacil mi 2500 na same kanapki papierosy i dojazdy wychodziło 600 zł to na czysto 1800 nie opłaca się nocki i wgl wolę siedzieć albo dorywczo dorobić sobie niż pracować w tym gównie ludzie robią za grosze w Polsce nie opłaca się pracować

NICK
@Jankowski Przemek

TAK

nowy

praca na produkcji na chwile obecną to jest tylko streczowanie szaf, czy szukają też na inne stanowiska?

wincent

Pracowałem tam jakiś czas temu. Powiem tak,placą na czas,pieniadze niezłe,można dorobić nadgodziny za ktore uczciwie płaca i to tle dobrego o tej firmie.Pijaństwo szczególnie na montażu,ludzie fałszywi,niby z tobą rozmawiają a za chwilę jesteś obmawiany za plecami,normy nie do wyrobienia.

Krol
@wincent

a gdzie konkretnie te pijaństwo? montaż mechaniczny ? ja jakoś nie spotkałem.

Jol
@wincent

Potwiedzam.. Na magazynie patologia cpuny i menele... Zwlaszcza w piatki popoludnie...

Janusz Nosacz
@Jol

Ilo zmianowa jest praca na magazynie?

Jol
@Janusz Nosacz

Bodajże 2 ale nie jestem pewien

GRZEGORZ Nowakowski
@Jol

Tam większość firmy to (usunięte przez administratora) i pijący robią.

Ciekawy

Czy to prawda że szafy ładuje się ręcznie na samochody ? Bo zastanawiałem się nad pracą na magazynie ale podobno taka nowoczesność że najpierw wózkiem a potem cyk na górę wrzucać

Szparag
@Ciekawy

Połóż się i odpocznij. Pieniądze same przyjdą. Po .... będziesz pracował?

@Ciekawy

Prawda..w dodatku za najniższa krajowa

Ciekawy
@Szparag

Praca pracy nie równa ,metalowego kręgosłupa życzę

Aga

@Magda Lena to na jakim stanowisku pracowałaś i czemu praca nie była zbyt lekka?

Magda Lena

Pracowałam. Krótko ale byłam zadowolona. Nie przedłużyli mi umowy z racji pandemii. Ogólnie miałam fajna ekipę, majstra i kierownika. Będę się starać za jakiś czas o ponowne przyjęcie. Praca może nie należy do lżejszych ale wszystko czego nie umiemy na początku wydaje się skomplikowane, później z dnia na dzień było już tylko lepiej????

Luna
@Magda Lena

A jak tam dla kobiety się pracuje? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MALOW Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w MALOW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MALOW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

MALOW Sp. z o.o.