Tynki Maszynowe "Wolff"

Szczecin

Opinie o Tynki Maszynowe "Wolff"

anonim 2008-10-16 10:19:29
Słowa kojarzące się z Tynki Maszynowe "Wolff" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Tynki Maszynowe "Wolff":
Najbardziej nie podobało mi się w Tynki Maszynowe "Wolff":
anonim 2009-02-10 21:36:13
robi straszną LIPE.
anonim 2009-04-16 10:01:30
Wszyscy maja prace a on nie ma.Jakies urlopy bezplatne jakies1/2 etatu bez wyplaty.Powinni dobrac mu sie do tylka,ale tak zeby on poszedl pracowac do marketu.Zapewne za jakis czas spotka sie ze swoimi bylymi pracownikami w sadzie pracy (urlopy).Brak szacunku dla pracownika,problemy z pieniadzami,klamie jak z nut.Jakosc wykonywanych robot zalezy od jakosci traktowania pracownika,wiec chyba mozemy domyslic sie reszty.
anonim 2009-05-23 19:51:22
Ten facet nie nadaje sie zeby prowadzic jakakolwiek firme nie wiem czy umialby sprzedawac ziemniaki na rynku
anonim 2009-06-12 22:35:58
strone internetowa zdjal hehehe ciekawe dlaczego hehehe .ma dobry bajer.za ta cene widzialem tynki cztery razy lepsze.wierze ze spotka sie ze swoimi pracownikami w sadzie pracy za te wszystkie wałki[urlopy za 2008 pół etatu za 2009].zadzwoń i zapytaj się jak wytynkował pensjonat nad morzem[usunięte przez moderatora]
anonin29 2009-11-21 15:13:16
[usunięte przez moderatora]NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dawny pracownik 2010-04-30 09:08:36
a ja slyszalem ze wydzwania po wszystkich i za polecenie do roboty proponuje prowizje platna z gory.nigdy tak nie robil i jeszcze nie uregulowal zaleglych prowizji a to moze swiadczyc ze ma troche cienko.a jego super oferta po 21zl to kit bo wszyscy inni tynkarze robia tez po 20-21zl tylko o niebo lepiej
anonim 2011-10-03 13:47:59
w 2006 r położył tynk w cały domu ok 500m2 , po 6-m-cach spadł cały sufit w jednym pomieszczeniu ok.35m2, na szczęście w pomieszczeniu nikogo nie było.Do tej pory nie rozliczył sie i nie poprawił swojego partactwa, chociaz obiecywał że pokryje koszta naprawy / położenie tynku na suficie/. Wykonałem do niego ok.100 połączeń telefonicznych i ciągle słyszałem jedno: muszę panu zwrócić poniesione koszta i umawiał się na kolejne terminy do których nigdy się nie dostosował i nie pojawiał się. Po roku miałem dosyć wydzwaniania - chodziło tu o zwrot ok. 600zł.
Facet wyjątkowo bezczelny, bez najmniejszego poczucia odpowiedzialności. Mój przykład jest odpowiedzią dla tych co szukaja firmy do wykonania tynków i dla tych co szukają pracy.
[usunięte przez moderatora]
hopek 2016-05-18 15:32:55
Jest tu wiele nie jasności w waszych postach. Ludzie piszą o bardzo złej jakości wykonywanej pracy za to byli pracownicy o tym,że właściciel im nie wypłacał. Moje pytanie. Czy to właściciel był zły i ciął po kosztach? czy po prostu nie miał dobrych pracowników?
Zostaw swoją opinię o Tynki Maszynowe "Wolff" - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tynki Maszynowe "Wolff"