SBA Design Sławomir Babicki

Lipinki

Opinie o SBA Design Sławomir Babicki

LENA 2011-10-03 07:01
Firma SBA DESIGN [usunięte przez moderatora] jest nierzetelna. Nie płaci za wykonane usługi. Właściciel omija prawo i jest nieuchwytny. Proszę uważać na współpracę z tą firmą bo można utopić dużo pieniędzy i ich nigdy nie odzyskać !
kamila 85 2012-10-08 21:14
Jak się chce zarobić to można , właściciel bardzo wymagający, produkty dobrze się sprzedają, nie duża firma , ale b. poukładana.
Paweł20 2012-10-08 21:19
Odbyłem staż w tej firmie, sporo się nauczyłem, dużo szkoleń, na razie nie zatrudniają na stałe.
f 2016-04-18 20:44
Nie polecam! Pan Sławomir nie płaci zobowiązań za wykonane usługi. Nieuczciwy człowiek! Przestrzegam przed działaniami z tą firmą.
g 2016-04-26 21:20
Zgadzam się, nie polecam wchodzenia w interesy z tą firmą. Niewypłacalni
Karolina30 2016-05-25 09:16
Bardzo ciężka praca dużo odwiedzin i presja na wykonanie targetu , generalnie można zarobić.
Maciek 2016-05-25 09:23
Masz racje dużo roboty ale można zarobić.
Piotrek 2016-08-19 07:32
Zgadzam sie ciężka praca targety, ale najważniejsze - pensja na czas.
RRR 2016-08-19 07:44
Firma z dużymi aspiracjami z B. Dobrą znajomością ryku, wymagająca , współpracowalismy wiele lat, towar , dostawy myszą byc zawsze na czas , jakość dostaw też- inaczej sa kary.
Maciek 2017-09-13 17:30
Pracodawca bardzo wymagający, targety i dbałość o szczegóły, standardy, wszystko musi być ok. Realizacja planów na wysokim poziomie to i pensja ok :-)
Zostaw swoją opinię o SBA Design Sławomir Babicki - Lipinki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SBA Design Sławomir Babicki