Grudnik Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Grudnik Sp. z o.o.

Tomi 2012-03-16 08:55
Może i kiedyś tak było, ale teraz po przyjściu dwóch Panów do inwestycji, szkoda gadać. Każdy patrzy, żeby drugiego wykorzystać. Ciągłe pretensje itd.
Instalator 2012-03-21 15:25
Na [usunięte przez moderatora] chciało sie jechac, stary skład i było dobrze, teraz nowy oddział, nowi ludzie, beznadzieja.
majsterek 2012-03-30 11:20
a mi sie dobrze tam kupuje, wielki balagan, nie wiadomo co i kto, spychologia, kłótnie, rywalizacja wsród pracownikow, a przez to mozna wysepic dobre ceny :-) bo sami sie gubią juz w tych klamstwach
dete 2016-06-05 21:45
A co tam teraz słychać wiecie coś?
MOTOROLLA 2016-12-16 16:58
Grudnik instalacje sanitarne i te monter shopy to oszuści to po prostu zwyczajne złodziejstwo na budynek dla WARBUDU przywiezli podniszczone po prostu stare rzeczy i się wypierali zwalając winę na innych nie mówiąc o tym że jeśli coś ma być nowe nawet najprostsza rurka to znaczy że jest nowe i koniec. Niestety towar u nich jest stary zniszczony sponiewierany i dziadowski. Mowa tu o całej firmie znaczy wszystkich oddziałach. W HOCHTIFIE na budowę też dostarczali dziadostwo i osobiście nic do nich nie mam ale odradzam wszystkim kupowanie wszystkiego co GRUDNIK. Dawca towaru to żaden nawet w niskich cenach.
Evitka 2017-03-07 21:22
W tej firmie pracuje mój wujek Michał Sroczyk i muszę przyznac szczerze,że jesteście świetni,ale musicioe się bardziej promować.Mówiłam wujkowi o takich małych płytkach .Nie będę Wam tego objaśniać.Dopytajcie go i mi odpiszcie.
Jac 2017-09-17 13:55
Andrzej wróćććć.........
Zostaw swoją opinię o Grudnik Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grudnik Sp. z o.o.