Computer-Bis S.C.

Kwidzyn

Opinie o Computer-Bis S.C.

tester11 2013-05-29 16:16
Beznadziejna firma, pracowałem w niej, nie zbyt dobre zarobki, brak poszanowania dla pracownika, harówka non stop, od rana do wieczora.
Nie polecam.
anonim 2013-08-23 09:36
Pracuję w tej firmie ponad dwa miesiące i myślę, że atmosfera jest w porządku. Absolutnie nie zauważyłam, aby ktoś traktował pracownika z góry. Ponadto jako że pracuję z klientami, myślę, że obsługa jest bardzo miła i uprzejma ;) serdecznie zapraszamy
mn 2016-03-07 22:45
Zarobki na poziomie 1400 zl, reszta do reki, nadgodziny niepłatne, zero bonusow dla pracowników, wszystko kombinowane, odradzam ta firmę, pracowalem ponad rok.
jj 2016-04-09 13:53
Pracownicy wypluwaja siodme poty, a dostaja ogryzki...
Karol 2016-05-12 12:55
Mogę polecić firmę Computer-Bis jako stabilnego pracodawcę, w biurze panuje bardzo dobra atmosfera, zatrudnienie na umowę o prace, wypłata i zus opłacane są w terminie, a przedsiębiorstwo ciągle się rozwija. Jak na branżę IT wypłata mogłaby być wyższa, ale jest możliwość uzyskania doświadczenia i zaawansowanej wiedzy informatycznej.
tm 2016-09-12 20:43
Nie polecam tej firmy, slabe zarobki, nadgodziny nieplatne, praca jako outsorcing dla Jabila.
ZG 2016-09-19 17:39
Pisze ten komentarz jako nie pracownik firmy Computer Bis, tylko jako osoba, ktora widziala to wszystko z boku. Niestety z tego co wiem, chlopacy zarabiaja najnizsze krajowe - reszta jako premia, czasami zarywali cale noce na dyzurach, za co nie mieli nawet zlotowki, pracowali tak samo jak my - pracownicy jabila, za duzo nizsze pieniadze, dlatego odradzam tego pracodawce, wychodzi raczej z zalozenia ze to on jest dla pracownika, a nie pracownik dla niego, co niestety niedlugo go zgubi. Bez pozdrowien ZG
MSZ 2017-04-19 07:47
Nie polecam firmy, brak podwyzek, brak szkolen, brak kursow, tak na prawdę, brakuje tutaj wszystkiego co zechcaloby do podjecia pracy - jak na branze IT to zarobki TRAGICZNE
Tsz 2017-06-06 12:36
Omijać szerokim łukiem. Dno dno i jeszcze raz dno.
PB 2017-09-11 11:42
Firma słaba - brak premii, podwyżek, kwota na umowie inna niż wypłata, outsourcing dla Jabila, wsparcie małych firm - naprawa drukarek, instalacja systemów - nie polecam.
pracownik roku 2017-09-11 13:17
Ogromna poprawa jeśli chodzi o warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie. Super szef z którym można sie dogadać w każdej sprawie. Gdy trzeba w godzinach pracy wyskoczyć to nie robi żadnego problemu. POLECAM. ZADOWOLONY PRACOWNIK :)
Zostaw swoją opinię o Computer-Bis S.C. - Kwidzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Computer-Bis S.C.