Kamil Nadwozia S.C. Kamil Sieradzki Tomasz Sieradzki

Będzin

Opinie o Kamil Nadwozia S.C. Kamil Sieradzki Tomasz Sieradzki

Timon 2012-01-13 08:11
Witam miałem okazje pracować w tej powiedzmy że firmie choć do firmy to im daleko jeżeli chodzi o zarobki to więcej zarobisz na markecie wykładając towar kwestia umowy o prace to dostaniesz jak będziesz miał wypadek przy pracy tak jak to było w moim przypadku a po 3 miesiącach cię zwolni jeżeli chodzi o klimat w pracy to nie można powiedzieć bo chłopaki są w porządku.a szefostwo hmmm dla mnie to dwoje cwaniaków i [usunięte przez moderatora] nikt poza tym już bardziej proponuje ci złożyć papiery do firmy partner z tego co wiem są tam lepsze warunki pracy i lepsze zarobki zresztą przypatrz się na drodze ile zabudów jest z partnera a ile od Kamilka Nadwozia śmiech na sali pozdrawiam Tomek
byly partnerowiec 2012-05-25 13:03
A w partnerze zamykają ci drzwi do kibla jak chcesz sie wyjszczać to musisz sie prosić o klucz... a brygadzisty czasem 3 godziny na hali nie ujrzysz... ja na TIG-u miałem tylko podstawe plus 200 premi teraz mam 2 razy tyle tylko ze u konkurencji... firma bez przyszłości poprosty...
perfidnie zwolniony 17.01.2014 2014-01-17 16:27
Jeżeli w tej firmie nie zaakceptujesz nieudolnego i niekompetentnego niby to kierownika oraz jego błędnych decyzji,ukrywanychprzed właścicielami,będziesz przez niego wykorzystywany.Nie licz na długotrwałą,stabilną i spokojną pracę.
plandeki 2015-03-30 22:55
Nie ma co porownywac firmy z S-ca! To dno zero szacunku do ludzi walisz w zimnie i w syfie za psie pieniadze a zeby zarobic musisz tyrac calymi dniami jak wol! Co z tego ze dadza Ci umowe na kilka lat skoro raz sie postawisz i Cie wyp*erdola bez mydla! PORAZKA! ucinaja pieniadze tak naprawde za darmo! szkoda slow zdrowia i nerwow, ale jesli chcecie to probojcie
M.G 2017-09-07 19:46
Pracowalem tam niedawno zaklad nie do opisania ludzie niewdzieczni szeptaja za plecami na ciebie szef wymaga robienia fuszerki aby jak najszybciej nie polecam.
M.G 2017-09-07 19:50
Zapomnialem dodac pan kierownik to kompletne nieporozumienie taki sam jak zaloga natym okrecie a wiec nie polecam nikomu tam pracowac.
Byly pracownik 2017-09-08 08:56
Hahaha widze ze nic sie nie zmienilo w tej niby to firmie wszystko po staremu robilem tam pare lat temu i do dzis widze to samo ciekawe czy robia tam jeszcze te stare capy Krzys co ciagle cos morda mieli i taki jeden maly karakan z wasem ale juz nie pamietam jak mial na imie kurniki zakladal to byli fachofcy nie do opisania hahaha nie powiem bo pare osob bylo naprawde ok Andrzej,Lukasz,Damian ,Irek pewnie juz tam nie pracuja bo byli zabardzo ogarnieci zeby robic w takim obozie.Tez nie polecam tego dziadostwa
.... 2017-09-08 12:27
Psie zarobki, kierownik pomylil sie z powolaniem powinien kopac ziemniaki na polu... chociaz to tez dla niego za trudne, nie kompetentny czlowiek nie odpowiedni na to stanowisko lize za przeproszeniem dupe szefowi K. A jak cos spierd.... to zwala na pracowników, boi sie starych pracowników między innymi Krzysia. . A co do ekipy są w porządku ale ci młodzi bo ze starymi nie idzie wytrzymać. Wszytko wiedzący.. hahhaaha. Pozdrawiam i nie polecam
Bylem pracowalem i zalowalem 2017-09-09 20:17
Czyli mozna powiedziec ze jest nawet gorzej niz bylo kiedys ale co mozna sie spodziewac po pracy u tak zwanych dorobkiewiczow tacy ludzie nigdy cie nie beda szanowac bedziesz tylko zwyczajnym robolem jak nie ty to inny przyjdzie ale naszczescie dzis jest wczym wybierac na rynku pracy.A mam takie dyskretne pytanko zeby skarbowka tego nie slyszala CZY JESZCZE PLACA PIENIADZE POD STOLEM??????...jak ich znam to pewnie tak gdzie moglo by byc inaczej ale moze sie myle hahahahahaha........
,,,,,,,,, 2017-09-10 16:36
czyli mozna powiedziec ze to taki sam syf jak partner w Sosnowcu, mialem oferte pracy z urzedu z Bedzina ale czytajac te opisy to podziekuje za taka prace, nawet nie ide zobaczyc jak to wyglada, to juz wiem czemu ta kobitka wciska kazdemu ta robote kolega byl zobaczyc i na rozmowie i podziekowal za prace tam,to odpuszczam sobie ten zaklad.
Zipek 2017-09-16 20:29
Firma nie godna polecenia mizerne zarobki jeszcze na dodatek kase placa pod stolem a kierownik !!!!!!! szkoda pisac na jego temat.
Zostaw swoją opinię o Kamil Nadwozia S.C. Kamil Sieradzki Tomasz Sieradzki - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamil Nadwozia S.C. Kamil Sieradzki Tomasz Sieradzki