Stolzen Zenon Adamek

Nowe Pole

Opinie o Stolzen Zenon Adamek

Klient 2012-03-27 12:43
Również polecam firmę Stolzen szczególną moja uwagę zwróciły fronty lakierowane z płyty MDF naprawdę wysoka jakość wykonania miałem okazję podglądać cała procedurę produkcji od szlifu poprzez lakierowanie po polerowanie i muszę przyznać, że na każdyn kroku jest sumienność i uczciwość pracowników. Polecam firmę STOLZEN [usunięte przez moderatora]
czujny 2013-06-03 14:10
Widać konkurencja firmy STOLZEN umie się zareklamować nawet na tego typu portalu. Wstyd !
prawdo mowny 2015-06-03 16:03
obiecuja 16zł na godzine a placa duzo mniej. na drzewie ok. nikt nikomu nie robi pod gore . MDF masakra nie polecam!KIEROWNIK panie Adamek nie kuma nic tylko gadac potrafi ma prawo i na lewo gdzie głembiej wsadzipalec !!!!!!!!Odchodza ludzie z JEGO winy! radze zmienic kierownika bo ten obecny sie nie NADAJE !!!!!!!!! nie potrafi ludzi zmotywowac do pracy.
mirek 2015-06-10 13:13
kiedy tam wyplata jest
młam 2015-09-21 08:06
Wypłata jest zawsze do 8 dnia miesiąca
miszcz 2016-01-08 20:59
oszuści i tyle stolen bardziej pasuje,że to jeszcze funkcjonuje cud

Były pracownik 2017-06-26 16:18
Niestety to prawda, kierownik trzyma swoją szajke ma nie traktuje wszystkich jednakowo, prowadzi tak zwane kolesiostwo które zaburza pracę.
Praca sama w sobie fajna, kasa na czas nie ma się do czego przyczepić prócz wrednego kierownika
pracownik 333 2017-08-09 18:23
Teraz się polepszyła atmosfera, kierownik z żoną już nie pracują
Bordon 2017-08-10 22:53
Nie polecam. Pracowałem tam niestety obiecują dużo a kończy się tylko na słowach. Ogromne premie zamiast podwyżki. A w kopercie 50 zł premiera czy to ogromne.... być może i tak panie Adamek.
Z pozdrowieniami Bordon
Joł 2017-08-22 12:50
Chyba nie w tej firmie
Zostaw swoją opinię o Stolzen Zenon Adamek - Nowe Pole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stolzen Zenon Adamek