Magnat Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Skawina

Opinie o Magnat Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

worker 2016-02-26 14:52
Nie polecam. Im więcej robisz tym masz mniej. Żadnych dodatków do pensji tylko wiecej i wiecej zebys robil. ogólnie to miazga. Jesli jesteś w stanie wtrzymac tam z pól roku to stajesz sie najdłużej pracującym w tej firmie. Jesli nie masz co do gara wsadzić to ta robota jest dla ciebie.
darmowy 2016-03-09 21:42
witam. nie wiem jak często się to powtarza, ale miałem pewien epizod z tą firmą. miałęm nieprzyjemność pracować tam 2 dni. bez umowy, bez niczego, a po tych dniach obiecywali, że przyjmą i zapłacą. a harówka tam jest jak w polu
tri 2016-06-01 13:36
witam. mam pytanie jak ta praca tam naprawde wyglada dostalam oferte pracy przy pakowaniu materacy daja 10 zl na reke
kpina 2016-06-15 20:12
witam . nie polecam pracy to jest jedna wielka sciema kierownictwo na hali jest beznadziejne
kpina 2016-06-15 20:17
ja to samo mialam tyle ze ja 2 dni robilam a zaplacili mi 20 zł chyba zart to był jakiś
malutki 2016-10-14 19:28
Witam
NIE POLECAM
Ciągle szukaja nowych pracowników po czym takowi przychodza i odchodza bo maja dosc atmosfery panujacej na Hali :) Szef Powinien Kierownictwo na hali zmienić na Normalne :) Byłem tam az dwa dni i po przemysleniu doszedłem do wniosku ze ta praca jest bez sensu.
Szefie!! Proponuje wymiane kierownictwa a i nowi beda pracowac dłużej :D
Pozdrawiam!
Ci którzy chcieli a ich zniszczyli... 2016-10-15 14:45
"Kierownicy" nie mają pojęcia co znaczy zarządzanie zespołem. Spowodowane jest to prawdopodobnie brakiem jakiegokolwiek wykształcenia jak i również brakiem potrzeby samodoskonalenia. Uważam, że firma ukierunkowana jest na totalny wyzysk pracownika. Widziałem jak wiele osób, które miały chęć do pracy, wpala się, gdy jest wypłata i słyszą kolejne wymysły na temat swojej pracy od pseudo kierownictwa. Nie znam człowieka, który byłby zadowolony, że tam pracował, a prawdę mówiąc przemiał pracowników jest tam ogromny. Nie było nawet sensu zapamiętywać imion nowych obozowiczów. Źle wspominam tamten czas, który został tam stracony.
ALLEGRO 2017-07-31 18:49
poltora godziny na infolinii zeby sie dowiedziec o koszt przesylki!!!
FIRMA DRAMAT
Zostaw swoją opinię o Magnat Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Skawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magnat Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe