brak logo

Macpol Maciej Prasolik

Tarczyn

Opinie o Macpol Maciej Prasolik

Pimpek 2016-04-17 11:42
Bardzo dobra firma ktòra bardzo dobrze wykonuje swoje prace tzn. Tynki wewnętrzne oraz elewacje zewnętrzne i wylewki .
Panowie mają umiarkowane ceny na materiały .
MŚCICIEL 2016-08-27 00:12
Kawał cwaniaków, którzy na początku budują zaufanie i wykonują część prac solidnie...sami się przypominają i starają jak najszybciej wykonać zlecone prace.....ale to tylko przykrywka....niewiedza klienta powoduje, że zaczyna się gubić w kosztach...nie robią kosztorysu, materiały z dziwnego źródła i zdecydowanie w zawyżonej ilości. Najgorsze, że mają kiepskich fachowców, którzy potrafią spartaczyć robotę, zwłaszcza jak popija się piwko lub setkę w pracy lub ściąga nowych świeżych Ukraińców i szkoli na czyjejś budowie. Do kasy pierwsi ale jak coś spieprzą to ciężko wyegzekwować zwrot kosztów. Pod żadnym pozorem nie dawać zaliczek i kasy przed wykonaniem danego etap prac...Jeśli przykładowo wezmą całość na materiał a jest to końcowy etap...znikają i a po jakimś czasie odwlekają w nieskończoność zrealizowanie zlecenia....w moim przypadku duża kwota i blisko rok oczekiwania...ale załatwię ich inaczej...nie przepuszczę tym cwaniakom, złodziejom i oszustom
pokrzywdzeni 2016-09-18 00:23
Maciej prasolik I slawomir jego wspolnik wykonali bardzo zle swoja prace u mnie na budowie. Nikt nie podejmuje sie poprawic po nich. Oszukali na ilosci materialu, pozostawili balagan jak po huraganie. Nie polecam a wrecz przestrzegam innych. Jakbym wiedziala wczesniej co to za nieuczciwi ludzie bez pojecia o zadnej uczciwej pracy... ale madry polak po szkodzie. Moze przynajmniej ktos inny to przeczyta i w pore uniknie problemow. Ten komentarz pozytywny to chyba sami sobie musieli napisac. Duzo stracilismy pieniedzy niestety przez tych panow.
Zofia 2016-09-25 17:09
Coś mi się wydaje, że to co tu jest pisane to jakaś czysta zemsta. U mnie panowie robili na dwóch obiektach. Zarówno tynki jak i elewacje. Nie mogę im nic zarzucić. Prace wykonane w przyzwoitym tempie. Jeszcze udostępnili mi swoje zniżki na materiały. Jak ktoś sam ma za pazurami to wylewa szambo na innych.! Nie ładnie.!!!
jakc 2016-11-04 12:40
Potwierdzam wszystkie poprzednie negatywne opinie - brydko, drogo, krzywo i bałaganiarsko + Maciej Prasolik wraz ze swoim kolegą Sławkiem, czy też Władkiem Jagiełło. O rozliczeniu juz nie wspomnę - zużycie materiałów to jak by sponsorować budowę sąsiadowi. Jak ktoś nawet rozpoczął z nimi prac e, to radzę niezwłocznie przerwać i pogonić, zanim zmarnują cały materiał z czego część oczywiście zginie.
jakc 2016-11-04 13:02
Wszystkich poszkodowanych i okradzionych przez Macieja Prasolika zapraszam do anonimowego kontaktu na adres email: . Wystarczy podać e-mail lub nr tel z krótkim opisem. Warto szukać sprawiedliwości.
okradziony i oszukany w biały dzień 2016-12-09 07:54
Złodzieje, oszuści i do tego zastraszają ludzi(w prostacki sposób). Materiału idzie dwa razy tyle, podrzucają puste worki po tynku a niby "zabierają" np. wiaderka po gruncie żeby nie stały na działce - który po ich cenach kosztuje prawie 200 zł za wiaderko. Więc nawet nie przyjeżdża on na budowę. A jeżeli już to w ilości szt. 1 a kasę chcą za 10 szt. Dziwię się, że do tej pory nie trafili na kogoś kto zrobiłby z nimi porządek. Nie polecam.Zawsze jak idziecie gdzieś na budowę to za wszelką cenę niezależnie jaką głupotę Wam wcisną(że np. właściciel się nie zgodził żeby ktoś obejrzał u niego tynki), postarajcie się skontaktować z właścicielem i zapytać jak współpraca z tynkarzami.My zrobiliśmy to niestety już w trakcie prac ale to co usłyszeliśmy.....szkoda słów.
poszkodowany 2017-01-25 09:50
Mam podobne odczucie. To naciągacze i nieuczciwi wykonawcy. Zawyżają ilość zużytego materiału i ich ceny. Po kasę pierwsi. Na prośbę wykonania poprawek zniszczeń jakich dokonali usłyszałem, że nie chcą się denerwować.
Brak faktur, rachunków rozliczeń. Z daleka od nich!
? 2017-01-25 09:53
Ekipa z tarczyna dwóch Panów współpracujących i kombinujących jak wykiwać Klienta Sławomir Jagiełło, naciągacze i oszuści. Omijać ich szerokim łukiem
Pech 2017-07-18 22:12
Niestety też miałem okazje współpracować z panami Maciejem Prasolik i Sławomirem Jagiełło. Jeśli tylko możecie unikajcie ich jak ognia. Na początku gadka fajna ale później jak przyjdzie faktura za materiał to z krzesła można spaść. Wstępnie wyceniają tylko materiał. Póżniej pojawia się pozycja choćby za transport. Załóżmy 3x600 złotych. I nagle o 1800 rośnie cena. Moja wina że nie dogadałem wszystkiego na początku ale przy pierwszej budowie nie ma się doświadczenia. Najgorsza ekipa jaką miałem na budowie.....
poszkod 2017-09-19 06:43
Witam,proszę o kontakt na maila milenasz7@wp.pl
Zostaw swoją opinię o Macpol Maciej Prasolik - Tarczyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macpol Maciej Prasolik