PG Pack Poland Przemysław Gawroński

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PG Pack Poland Przemysław Gawroński

duniek
@szogten

Pracowałem już w firmie transportowej, ale nigdzie nie było tak spoko jak w Pg Pack Poland. Ludzie bardzo sympatyczni . Dobrze sie tutaj pracuje. I wynagrodzenie też dobre

nickcik

Fajni ludzie w pracy, z którymi zawsze mozna pogadac. Z pracodawcą można się w wielu kwestiach dogadać..

jelonek

W końcu firma transportowa szanująca swoich pracowników. Dobre zarobki, wiec nie ma na co narzekac,

BAJGIEL
@dudek

Niektórzy nie doceniają dobrych warunków pracy. Pracowałem w paru firmach transportowych i wszędzie było tragicznie. Trafiłem tutaj i od razu się lepiej pracuję, wypłata na czas, ludzie z którymi można normalnie porozmawiać

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w PG Pack Poland Przemysław Gawroński?

Jogi Nowy wpis

Jaka teraz proponuję dniowke?

Jakie są warunki zatrudnienia w Pg Pack Poland Przemysław Gawroński?

Co z tym pg pack, to jeszcze istnieje?

Leszek

A dlaczego miałoby nie istnieć? Nie słyszałem, żeby firma przestała działać. A ty coś wiesz konkretnego?

wojtek
@Leszek

Firma działa normalnie.

@wojtek

No właśnie. Widziałem, że mają aktywną stronę internetową. Wiesz może czy szukają teraz kierowców? Bo byłbym zainteresowany ale nie wiem jaki warunki proponują. Napiszesz coś?

Aleks
@Leszek

Jak nie ma ogłoszeń to nie szukają. Trzeba czekać na oficjalna rekrutacje.

Danuta Nowy wpis
@Aleks

a można słać cv po prostu żeby już w bazie mieli i jak będą szukać to zerkną czy tak to nie przeczytają ani nic? ktoś tak wysyłał już?

Atlasa Nowy wpis

A jak nie masz paszportu to cie zmusza do wyrobienia bo jeżdżą i do UK i nie masz wyboru!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PG Pack Poland Przemysław Gawroński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszek

Serio kierowcy tu jeżdżą bez przepisowych przerw na odpoczynek? Jeden z kierowców napisał że zasnął za kierownica z przemęczenia. To było jakiś czas temu więc chciałbym się dowiedzieć jak jest teraz? Ile godzi siedzi się za kółkiem?

Szef w porządku, pilnuje biznesu, spedycja ok, poza paroma osobami, dniówka 170zl na początek to porażka ale to było parę lat temu teraz myślę że to się zmieniło, (usunięte przez administratora) po 20 tysięcy km w miesiącu, śpisz czasami dużo, a czasami wcale, w moim przypadku skończyło się to na tym że kazano mi jechać i zasnąłem za kierownicą, pewnie doskonale wiecie kto pisze tą opinię, ale taka jest prawda i takie są fakty. Ze wszystkimi można było się dogadać jednak szukają raczej ludzi którzy będą (usunięte przez administratora) a nie pracować. Szef udostępnia telefon służbowy i nawigacje za którą musicie potem oddać 200zl i jest już wasza, nawigacja to (usunięte przez administratora) tak samo jak telefon. Pozdrawiam serdecznie

Atlas

Kiedy będzie ogłoszenie o pracę?

@Atlas

Też chciałbym wiedzieć bo aktualnie nie ma nic w sieci. Może warto zadzwonić do kadr i się dopytać? Jesteś zainteresowany pracą w firmie?

Kierowca

Co, już nie jezdzicie?

Zdzisław

Wszystko da się jakoś uporządkowac takie wyjazdy ,ale chodzi mi o przeladowanie transportu razem ze sobą,wiadomo troche wyjdzie po za,ale wiadomo też że w europie zachodniej na autostradach są wagi i td. i co wtedy zwiewać ? Jak to ma się w firmie bo dla mnie nie jest to tabu.

Daro

Witam gorąco. Czy w PG Pack Poland są ciężarówki powyżej 3,5t.? Do tej pory pracowałem na tachografie i troszkę się obawiam pracy na busach.

Polecam firmę idzie zarobić jak ktoś chce. (usunięte przez administratora)

Szafy z jajami

Firma naprawdę w porządku polecam. (usunięte przez administratora)

Vexel

Tutaj naprawdę w porównaniu do innych firm nie jest źle. Można przyzwoicie zarobić, pracować z spoko ludźmi :D

smok
@Vexel

potwierdzam, praca naprawdę dobra.

Pantii

Ja to zawsze chciałem pracować jako kierowca i Pg Poland daje mi fajne mozliwości zarobku i rozwoju.

oszo

Firma zapewniająca stabilizację finansową i godne warunki pracy

@oszo

potwierdzam, praca bardzo stabilna, wynagrodzenie zawsze zgodnie z czasem.

Pg Pack Poland to dobry pracodawca, moge polecić warunki są naprawdę dobre.

Muminek

Rzetelna firma zapewniająca przewozy drobnicowe, ekspresowe i całopojazdowe.

Szegi

Współpracujemy z firmą Pg Pack Poland i transport naszych przesyłek przebiega pomyślnie

Jukac

Tutaj można rozwinąć skrzydła i wiele się nauczyć. Dobre miejsce do pracy

Kula

Wynagrodzenie jest zgodne z moimi oczekiwaniami, więc mi się podoba

Zostaw merytoryczną opinię o PG Pack Poland Przemysław Gawroński - Sieradz

• Jak się pracuje w PG Pack Poland Przemysław Gawroński?

Zobacz opinie na temat firmy PG Pack Poland Przemysław Gawroński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG Pack Poland Przemysław Gawroński?

PG Pack Poland Przemysław Gawroński