Opinie o Irmawit Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Irmawit Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Irmawit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irmawit Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w firmie Irmawit Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

ewa Nowy wpis

szkolenia są niezbędne w tej branży- to jest wpisane w nasz zawód - pytanie retoryczne

Małgorzata Nowy wpis

oczywiści. Bez szkoleń w obecnym stanie prawnym nie przetrwalibyśmy roku.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Irmawit Sp. z o.o.?

Czy w Irmawit Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

EWA

tak - jest możliwa - wszystko to kwestia umówienia warunków współpracy. W obecnej chwili Irmawit Sp. z o.o. nie prowadzi rekrutacji ani etatowej ani na podstawie umowy B2B

Olga
@EWA

Rozumiem, przepraszam, jeśli męczę tym pytaniem, ale skoro nie ma żadnych ofert "normalnego" zatrudnienia, to czy chociaż jakiś staż? Może być nawet z urzędu pracy. Chciałam to tylko wyjaśnić, pozdrawiam.

@Olga

Proszę o telefon 693530567. Porozmawiamy o stażu Ewa

Czy w Irmawit Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Małgorzata

W spółce Irmawit występują premie świąteczne:)

@Małgorzata

To jakieś spore dodatki, czy raczej symboliczne kwoty?

@Adam

Panie Adamie, czy Pan jest zainteresowany pracą w Irmawit Sp. z o.o.? - więc informacyjnie -nie prowadzimy rekrutacji w chwili obecnej

@Adam

czasem większe czasem mniejsze, ale zawsze coś jest wypłacane:)

Zuzanna
@Małgorzata

A od czego konkretnie zależy ich wielkość? I cały czas zastanawiam się co z ty naborem tutaj. Gdzie byłaby dostępna na jego temat jakaś informacja? Bo tego co widzę nie tylko ja się interesowałam

@Zuzanna

Pani Zuzanno biuro Irmawit nie zatrudnia nowych pracowników:)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Irmawit Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Irmawit Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

W Irmawicie nie ma nadgodzin. Praca jest ułożona tak by wykonać wszystko w 8 godzin. Jesli jest dodatkowa praca jest ona dodatkowo płatna.

W Irmawicie nie ma naboru pracowników w chwili obecnej. Skąd pytanie?

Joanna
@Ewa

A skąd to wiesz, sama pracujesz? W gugle firma jest oznaczona jako "zamknięta na stałe". Może to jest powód tego, że nie ma naboru...

@Joanna

Tak - sama pracuję. Firma nie jest zamknięta po prostu nie przyjmuje nowych współpracowników bo zespół jest dobrany i zgrany.

Justyna
@Ewa

A czy często zdarza się tak dodatkowa praca?

@Justyna

Pani Justyno- tak jak wszędzie czasem się zdarza. Ale ponownie informuję, że w chwili obecnej nie jest prowadzona rekrutacja w Irmawit Sp. z o.o. Pozdrawiam serdecznie i życzę satysfakcjonującej konwersacji w firmie gdzie ta rekrutacja jest i będzie mogła Pani zadawać pytania.

Lidia
@Ewa

O i to się ceni! Najgorzej jest jak są nadgodziny bo nigdy nie wiadomo kiedy się wyjdzie, do tego jak jeszcze za nie nie zapłacą to już w ogóle kiepsko :( Czyli wychodzi na to ze firma na plus?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Irmawit Sp. z o.o.?

JAK NAJBARDZIEJ - WSZYSTKO ZALEŻY OD CHĘCI NAUKI, ZAANGAZOWANIA

Renia

Jak nastroje w pracy? Czy firma wprowadzała jakieś obostrzenia w związku z pandemią?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Irmawit Sp. z o.o.?

Małgorzata

Wszystko zależy od stanowiska na jakie zostanie przyjęte osoba (do przuczenia, nauczenia od podstaw) Specjalista od pierwszego dnia.

Wymagająca ale jednocześnie dobra firma. Myślę, że warto zweryfikować swoje umiejętności zanim się oskarży firmę.

NIEPOWIEM

Firma ze zwykłego biura zmienia się w małą korporacje. Duży przemiał pracowników. Poszczególne firmy przechodzą z rąk do rąk. Nie zawsze są dobrze przekazywane innym. Nie polecam przedsiębiorcom. Przyszłym pracownikom tez odradzam pracy mnóstwo, niepłatne nadgodziny, problemy z urlopem, mieszana umowa. Przestażałe oprogramowanie pracują jeszcze na dosie.Podwójne kierownictwo wydając sprzeczne polecenia.

Bbbbb
@NIEPOWIEM

To też prawda.

@Bbbbb

Bbbbb poproszę o przedstawienie się

Bbbbb
@Malgorzata

Wszystko co jest tam napisane to sama prawda. To czy się przedstawię to nic nie zmieni. A co chcesz zaprzeczy , że są mieszane umowy, że za nadgodziny nie jest płacone. Że pracują tam ludzie bez umowy.

@Bbbbb

Proszę się podpisać. Zaprzeczam tym pomówieniom. Nigdy nikt nie pracował w Irmawit bez umowy i pieniądze należne są wypłacane zawsze w terminie i zawsze w pełnej wysokości. I wypraszam sobie na "Ty" nie wiem z kim rozmawiam.

Cudowne dziewczyny, profesjonalne podejście do klienta polecam

prawda

Dodam do NIEPOWIEM jeszcze, że IRMAWIT jako pracodawca jest w dodatku nieuczciwy. Mieszane umowy to absolutna prawda. Okłamują w tej firmie nawet na temat w ciągu ilu dni ma pracownik otrzymać umowę. Aktualne prawo wymaga podpisania umowy przed rozpoczęciem pracy - nie ma żadnych 7 dni. Oczekują od kandydatów uczciwości, a sami w żywe oczy kłamią. Wszystko wraca, będą mieli to, co sami sobie stworzą. Uczciwe osoby trzeba doceniać. Pracowitość a niewolnictwo są zupełnie odrębnymi pojęciami. Z niewolnika nie będzie pracownika.

Mmmm
@prawda

Zgadzam się z tym. Wszystko co napisane tutaj ta sama prawda.

@Mmmm

Mmmm przedstaw się prosze

Malgorzata

Smutna prawda jest taka że ostatnio często trafiamy na specjalistów - (usunięte przez administratora) którzy podając się za certyfikowanych księgowych nie maja pojęcia co robią !!! Nie mają fundamentalnej wiedzy merytorycznej na temat księgowości i podatków, co okazuje się w praktyce po dwóch - trzech miesiącach ....Okazują się być nieuczciwi i nierzetelni i w ogóle nie terminowi - najgorsze w tym wszystkim jest to że (usunięte przez administratora) i kręcą w zamian za bardzo wysokie wynagrodzenia, jakie otrzymują … Zgroza!!! Brak słów. Jestem rozgoryczona takim stanem rzeczy w branży księgowej.

Karol

Czy polecacie korzystanie z usług tego Biura Rachunkowego? Jak ich terminowość i podejście do klienta?

Ex

Jestem bylem klientem. Nie polecam. Jedno z moich gorszych doswiadczen. Wielka ulga, ze sie skonczylo... Inni moi znajomi, nazywaja biuro "cwane baby"...trwaja, bo nie lubia zmian i ciesza sie, ze nie musza z wlascicielkami pracować...bazarowe typy i sposob myslenia...

@Ex

Podpisz się Pani lub Panie Ex. Wtedy będziesz wiarygodny. Takie partyzanckie wpisy są żałosne. Ja się podpisuje. Ewa

Irmawit
@Ex

Proszę o ujawnienie danych. Ex nic mi nie mówi. Chcialabym wiedziec kto i z jakich powodów szykanuje mnie i moje biuro w sieci. Malgorzata Skoczek-Żero

Wiki

Idealnych firm nie ma. Zawsze mogą zdarzyć się nieprzewidziane , trudne sytuacje!!

Marcin D.

Jak dla mnie to jest rzetelna firma i nie piszę jako były pracownik/klient tylko jako osoba dostarczającą oprogramowanie księgowe, Pani Małgorzata, czy Pan Tomasz są z grupy najbardziej kompetentnych naszych klientów. Oczerniać jest łatwo, gorzej udowodnić to ... Pozdrawiam Marcin D.

Tomasz

Pracuje w firmie IRMAWIT od ponad 10 lat. Gdyby było tak źle, jak piszą to niektórzy, bojący podpisać się własnym imieniem, to dawno temu bym się pożegnał. Podobnie do mnie, jest wiele osób mogących pochwalić się wieloletnim stażem w tej firmie. Część obecnych pracowników miała możliwość rozwoju zawodowego od pracy w sekretariacie, czy układania dokumentów, do stanowiska samodzielnego księgowego, czy specjalisty kadrowego. Owszem, bywają „gorące dni” wytężonej pracy, ale wynika to ze specyfiki pracy biura rachunkowego, gdyż deklaracje podatkowe, czy ZUS klientów musza zostać wysłane w terminie. Prawdą jest, że na wygrodzenie trzeba sobie zapracować – to nie państwowa ciepła posadka załatwiona układami, gdzie połowę czasu spędza się na plotkach i kawie. Wielkim atutem tej firmy jest koleżeńska atmosfera. Nie ma tutaj korporacyjnego lansu i intryg. Kwestie wynagrodzenia i umów to indywidualna sprawa przy przyjmowaniu do pracy i późniejszych negocjacji podwyżek - w tej kwestii się nie wypowiem, bo jest mi nieznana poza własną osobą.

Fakty

Niestety zdarzają się bardzo nieuczciwi i konfliktowi potencjalni pracownicy, wówczas zgrany i pracujący ze sobą długo - powtarzam długo i bez rotacji ! skład IRMAWIT nie chce przyjąć takiej osoby która jedynie wprowdzi zamęt zamiast współpracować w zespole. Zapewne takim przyszłym - niedoszłym potencjalnym pracownikiem była osoba pod nickiem "prawda", a po zakończeniu rekrutacji nie została przyjęta do pracy i teraz wypisuje jednoznaczne aczkolwiek nie mające żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości opinie. Zwracam sie do tej osoby o natychmiastowe zaprzestanie stosowania tego typu działań, niczym nie potwierdzonych i szkalujących uczciwego wobec swoich współracowników przedsiębiorcę jakim jest IRMAWIT!

WIARYGODNY 2

Nie wiem skąd na temat firmy ma NIEPOWIEM, to co napisał nie jest zgodne z prawdą. Chyba nie do końca wie co to są nadgodziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Irmawit Sp. z o.o. - Warszawa

Irmawit Sp. z o.o.