Opinie o Happy Time Przedszkole Anna Wozińska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Happy Time Przedszkole Anna Wozińska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Happy Time Przedszkole Anna Wozińska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Happy Time Przedszkole Anna Wozińska w Warszawa

Mama dziecka Nowy wpis

Jestem zawiedziona tym przedszkolem. Gdy zapisywałam dziecko myślałam że moje dziecko będzie się edukowało i rozumiało nauczycieli angielskiego.Niestety gdy sama przyszłam na spotkanie z nauczycielem od angielskiego niec nie rozumiałam.Nauczyciele nie mili dla dziecka i dla rodziców. Nie polecam!

Mama dziecka Nowy wpis

Jestem załamana sytuacją w przedszkolu. Nie da się skontaktować z pracownikami a dzieci w przedszkolu są nieszczęśliwe. Opiekunowie są niemili dla dzieci i zależy im tylko na zarobku, nie przejmują się opieką dzieci.

Pracownik Nowy wpis

Polecam Panią Anne jako pracodawcę. Odnosi się z szacunkiem, jasno przedstawia zakres obowiązków. Dba o wszystkie swoje placówki. Interesuje się dziećmi oraz pracownikami.

Julita Nowy wpis

Generalnie w przedszkolu są panie opiekunki a dyrektor ma swoje obowiązki!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Happy Time Przedszkole Anna Wozińska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Mama

Absolutnie nie polecam. Właścicielka jako dyrektorka niekompetentna, nie słucha rodziców, nie interesuje się dziećmi ani ich dobrem wbrew zapewnieniom, nie godna zaufania, a na pewno sprawowania opieki nad dziećmi.

Anita

Czy dowiem się coś o ewentualnej pracy w przedszkolu? Może podpowiecie ??

bb

Polecam tego pracodawcę, pracuję już 3 lata w szkole prowadzonej przez p.Wozińską , jestem bardzo zadowolona ze współpracy .

Pracuję już kilka lat z p. Wozińską. Jest wymagającą dyrektorką ale za bardzo dobrą pracę, zaangażowanie pracownicy otrzymują odpowiednie wynagrodzenie. Pani Dyrektor w swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem dzieci. Polecam!

Nauczyciel

Pracowałam w Happy Time, praca wymagająca, ale dostarczająca wiele satysfakcji. Dziwią mnie zle opinie, ale cóż kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie. Osobiscie polecam!

Pracownik na macierzynskim

Jestem na urlopie macierzyskim obecnie,przepracowalam tam rok czasu i bylo ok ale moze dlatego,ze angielski nie jest dla mnie wyzwaniem.

Mama dziecka

Ja rownież nie polecam przedszkola puste frazesy Pani Dyrektor,za którymi nic nie idzie...finalnie brak szacunku dla rodziców,dzieci i ...rownież kadry nauczycieli. Pani Dyrektor rodzicom na zebraniach wciska informacje,które nijak sie maja do rzeczywistości,jak choćby dieta dla dzieci,która finalnie kończy sie tym,ze jeśli rodzic chce utrzymać dietę dla alergika sam musi przynosić produkty,ale musi także płacić pełna stawkę żywieniową

Mama

Ja również nie polecam. Puste słowa, mydlenie oczu, oszukiwanie i oszczędzanie na każdym kroku.

nauczyciel

NIe polecam tego pracodawcy

asa

Nie polecam. Nikomu.

mama#1

Gorszej placówki w Warszawie chyba nie ma.

mama

Niestety, nie wystarczy chcieć prowadzić przedszkole, trzeba mieć doświadczenie i umieć. Dla kasy można wszystko !!! Tylko czy dzieci tego chcą.

ciekawa

dlaczego masakra??

mama dziecka

masakra!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Happy Time Przedszkole Anna Wozińska - Warszawa

• Jak się pracuje w Happy Time Przedszkole Anna Wozińska?

Zobacz opinie na temat firmy Happy Time Przedszkole Anna Wozińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Happy Time Przedszkole Anna Wozińska
  • Marii Skłodowskiej - Curie 13