Opinie o Cold Sp.j. w Bochnia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cold Sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cold Sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cold Sp.j. w Bochnia

No2kk_ Polska Nowy wpis

Witam. Jak wygląda na dzień dzisiejszy praca w tej firmie dajmy na to na produkcji ? Jak zarobki dla początkującego, jak atmosfera i warunki pracy ?

Michał Nowy wpis

Pełna nazwa firmy to PPUH Cold sp.j., fajna firma, dobrze się pracuje za przyzwoite pieniądze.

Dariusz Nowy wpis
@Michał

Tylko patrzą jak (usunięte przez administratora)zwykłego pracownika,np po zmianie wysokości podatku od stycznia zmienili tylko wysokości premi do postawy i dalej człowiek zarabiał tyle samo,a kasa dla biednych właścicieli. Socjal nie istnieje, podobno za socjal jest woda mineralna przez cały rok i ubrania robocze. Młody pracownik do 26r też nie widzi swojego nieodprowadzanego podatku,też idzie na rozwój firmy

Andrzej Nowy wpis

Przyzwoite pieniądze ? Hmmm ciekawe ile to jest bo każdy może myśleć inaczej. A posiada ktoś aktualne informacje jakie są proporcje wymagań i obowiązków do pensji i wysokości wynagrodzenia ?

Say

Jaki system zmianowy w firmie Cold Sp.j ? Nadgodziny płatne extra ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Cold Sp.j.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Misiek

@Gosć czyli firma robi za duże założenia, które są za ciężkie do przerobienia dla pracowników?

Krzysztof

@Pracus, Czasami pracownicy odchodzą z różnych przyczyn. Często są one niezależne od pracodawcy. Obecnie zwiększyła się w Polsce migracja wewnętrzna, na rynku wśród firm jest duża konkurencja, Polacy migrują między dużymi miastami w poszukiwaniu lepszych warunków życia. Może warto samemu się przekonać jak jest w firmie Cold i po prostu aplikować?

Pracus

A to co taka bieda w cold ze na olx szuka niewolnikow do pracy ???? ciekawa sprawa naprawde musi byc w firmie super!!!

Olek

Jak jest tak źle to zmieńcie pracę i przestańcie wiecznie narzekać!!

Grzechu

Zawsze tacy byli.

Zbyszek

omijać firmę szerokim łukiem, praca w firmie COLD to zmarnowany czas, zero socjalu, zero rozwoju zawodowego, MASAKRA !!! a najgorsze jest to, że właściciele są niesamowicie CHAMSCY i ZŁOŚLIWI !!!

Kaśka

Dno. Coraz gorzej.

Jan

Mało pracy, niskie wynagrodzenia, bardzo słabo. Nie polecam.

Pracus

W tej firmie jesli tak bysmy to mogli nazwac pensje zatrzymaly sie w latach 90 ale dla szefostwa to 2000 dla robotnika to jest kupa forsy przeciez to cale 20 starych milionow takie myslenie tam jest niestety!!!

nick

dokładnie, dwóch debili, ludzi którzy pracują na ich sukces traktują jak zło konieczne najgorszy zakład w Bochni, nie polecam nikomu, omijać szerokim łukiem

ttt

i pracowałeś tam 10 lat??? bez komentarza....

CHWAST

Pracowałem tam 10 lat i w pełni potwierdzam opinie o "panach właścicielach" Dodam tylko że teraz zaczęli też rządzić synkowie i to dopiero będzie MANIANA. Lepiej zbierać grzyby i jagody niż pracować dla [usunięte przez moderatora]

Kiz

Właściciel powiesił na drzwiach taką informację "każdy ma mnie poinformować gdy idzie do WC gdyz sam podetrę mu [usunięte przez moderatora]" - to mówi wszystko o poziomie tych "ludzi". [usunięte przez moderatora] pracy!

tumany

Każdy jest tumanem i bez mózgiem .Ale dzieki tym tumanom maja to co maja a są tym kim są :;NIKIM.

Sandman

Pracowałem w tej firmie. Właściciele to dwóch nienormalnych , niedouczonych pajaców !!! Jak chcesz zmarnować zdrowie i nerwy to zapraszam do pracy w ty kołchozie !!!!!!! Po krótkim czasie stwierdzisz że lepiej żryć kamienie niż tam dalej robić !

nie mam nicka

śmieszna firma , kierowana przez dwóch buców uważających się za geniuszy . Ubaw po pachy !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cold Sp.j. - Bochnia

Cold Sp.j.